!!! از هم اکنون تا ارشد 93 !!!

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
میبخشید این سرفصل های آزمون های آزمایشی رو چجوری معادلش رو توی کتابا پیدا کنیم ؟

یعنی چی؟ ببینم مگه شما کتابی که میخونید شامل این فصل بندی ها نمیشه . من که از هر درس ی مرجع دارم + پارسه تقریبا همش مطابق فصل بندی اوناس حالا شاید کمی پس و پیش. فهرستو بنگرید

fatemea56

عضو جدید
من یه کم گیج شدم
مثلا شبکه کروس کاملا با چیزی که پوران داره متفاوته یا همین نرم افزار حالا ویرایش ۵ یا ۷؟
احساس میکنم هیچی نخوندم به نظرتون چه جوری شروع کنم بهتره؟؟؟؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:cry:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من یه کم گیج شدم
مثلا شبکه کروس کاملا با چیزی که پوران داره متفاوته یا همین نرم افزار حالا ویرایش ۵ یا ۷؟

برای نرم افزار بهتر حداقل یه دید به ویرایش 7 داشته باشید
(برای شبکه اطلاعاتم درست نیست فعلا)

برای خوندن هم فقط باید نشست و خوند

وقت ارزشمندترین چیز هست .. پس بهتر بیهوده تلفش نکنین و از هر فرصتی برای آماده شدن برای کنکور استفاده کنید

انشااللکه که موفق باشید

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من یه کم گیج شدم

سلام .

در تکمیل حرف دوستم خوبم

شخصا شبکه رو خوندم و از Voice دکتر حقیقتم استفاده کردم عالیه. طبق گفته ایشون (البته بعدا که تست زدم خودمم به همین نتیجه رسیدم). شبکه رو باید دو قسمت در نظر گرفت
1. قسمت لایه های پایین شبکه که به مدولاسیون و کد گذاری و سیگنالینک و سری فوریه اینا مربوط میشه و بیشتر ریاضی هست. که به جرات میتونم بگم برای لایه های پایین شبکه کتابی جز حقیقت پارسه این لایه ها را به این خوبی درس نداده. اما چون محاسباتش برای بعضی از فصول (مثه 3 و 4) خیلی سنگینه شخصا از ویوز این فصول هم استفاده کردم.
2.لایه های بالایی که باید از روی مرجع خونده بشه . دوتا مرجع خوبش کروس و تنن بام هست که اگه وقت کنین هر دو رو ی نیگا بندازین خوبه. ما پیام نوریها چون تنن بام رو توی کارشناسی خوندیم ، کروس رو خوندم تقریبا یکی اند . یکی رو که بخونید بعدیش رو توی یکی دو روز میشه تموم کرد.

اما نرم افزار ، مشکلی که خودمم این روزا دارم باهاش دسته و پنجه نرم میکنم. نرم افزار پرسمن ویرایش 5 و 7 رو با هم دارم 5 روونه ولی خوب ویرایش 7 اومده و مجبورا باید از روی جدیده خوند ولی 7 اصا ترجمش خوب نیست. دیروز بعد کلی گشتن به نرم افزار مدرسان شریف رسیدم . ندیدمش ولی تعریفشو شنیدم.

در کل برای این دو تا درس (شبکه و نرم) بیشتر رتبه برتر ها مرجع پیشنهاد کردند.

موفق باشید.

smmp222

عضو جدید
سلام .

در تکمیل حرف دوستم خوبم

شخصا شبکه رو خوندم و از Voice دکتر حقیقتم استفاده کردم عالیه. طبق گفته ایشون (البته بعدا که تست زدم خودمم به همین نتیجه رسیدم). شبکه رو باید دو قسمت در نظر گرفت
1. قسمت لایه های پایین شبکه که به مدولاسیون و کد گذاری و سیگنالینک و سری فوریه اینا مربوط میشه و بیشتر ریاضی هست. که به جرات میتونم بگم برای لایه های پایین شبکه کتابی جز حقیقت پارسه این لایه ها را به این خوبی درس نداده. اما چون محاسباتش برای بعضی از فصول (مثه 3 و 4) خیلی سنگینه شخصا از ویوز این فصول هم استفاده کردم.
2.لایه های بالایی که باید از روی مرجع خونده بشه . دوتا مرجع خوبش کروس و تنن بام هست که اگه وقت کنین هر دو رو ی نیگا بندازین خوبه. ما پیام نوریها چون تنن بام رو توی کارشناسی خوندیم ، کروس رو خوندم تقریبا یکی اند . یکی رو که بخونید بعدیش رو توی یکی دو روز میشه تموم کرد.

اما نرم افزار ، مشکلی که خودمم این روزا دارم باهاش دسته و پنجه نرم میکنم. نرم افزار پرسمن ویرایش 5 و 7 رو با هم دارم 5 روونه ولی خوب ویرایش 7 اومده و مجبورا باید از روی جدیده خوند ولی 7 اصا ترجمش خوب نیست. دیروز بعد کلی گشتن به نرم افزار مدرسان شریف رسیدم . ندیدمش ولی تعریفشو شنیدم.

در کل برای این دو تا درس (شبکه و نرم) بیشتر رتبه برتر ها مرجع پیشنهاد کردند.

موفق باشید.

سلام
این Voice دکتر حقیقت رو که گفتی رو میشه بذاری ما هم استفاده کنیم
دستت طلا

zeinab64

عضو جدید
سلام. میشه لطفا یه عکس از صفحات فهرست کتاب زبان عمومی پارسه بذارین؟؟
آیا این کتاب زبان عمومی که تو اینترنت برا دانلود هست همون کتابشه؟ چقدر فرق دارن؟
مرسی

دانشجوردی

عضو جدید
دانلود سوالات ارشد 93

بعد برگزاری البته!!

:)سوالات ارشد93,دانلود سوالات ارشد 93,سوالات کارشناسی ارشد93,سوالات کارشناسی ارشد1393,کلیدسوالات ارشد93,کلید اولیه سوالات ارشد1393,دانلود سوالات ارشد93,ارشد93,کارشناسی ارشد93

سوالات ارشد 92 ,دانلود سوالات ارشد 92 , سوالات کارشناسی ارشد 92, سوالات کارشناسی ارشد1392,کلیدسوالات ارشد92,کلید اولیه سوالات ارشد1392,دانلود سوالات ارشد92,ارشد92,کارشناسی ارشد92

سوالات کنکورکارشناسی ارشد92 به سایت اضافه شد اعضاءمی توانند دانلود نمایند.

nerdy

کاربر فعال
سلام دوستان من تازه میخوام شروع کنم به خوندن :D

امیدی هست؟:child:

redhood

کاربر فعال
قربونت مهندس پس بریم تو جلدش :D

به نظر من چون وقت کمه سعی کن درسایی که توش قوی هستی رو روش سرمایه گزاری کنی
خود منم چون وقت کمی مونده تمرکز کردم رو درسایی که قوی ترم

یه جمله جالبی یه جا خونده بودم: مسلط بودن صد در صدی نصف مطالب بهتر از مسلط بودن پنجاه درصدی تمام مطالب است ( یه همچین جیزی :D)
در ضمن رو زبان هم سرمایه گزاری کن حتما، با اینکه ضریبش 1 ولی خیلی تاثیر داره

---------------------------------------------------

یه سوال هم داشتم من خدمت دوستان، کارنامه رتبه های خوب IT سال پیش رو میشه گیر آورد از جایی؟
ممنون

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به نظر من چون وقت کمه سعی کن درسایی که توش قوی هستی رو روش سرمایه گزاری کنی
خود منم چون وقت کمی مونده تمرکز کردم رو درسایی که قوی ترم

یه جمله جالبی یه جا خونده بودم: مسلط بودن صد در صدی نصف مطالب بهتر از مسلط بودن پنجاه درصدی تمام مطالب است ( یه همچین جیزی :D)
در ضمن رو زبان هم سرمایه گزاری کن حتما، با اینکه ضریبش 1 ولی خیلی تاثیر داره

---------------------------------------------------

یه سوال هم داشتم من خدمت دوستان، کارنامه رتبه های خوب IT سال پیش رو میشه گیر آورد از جایی؟
ممنون

كارنامه هاي اولیه آزمون ارشد(رتبه ها و درصدها)

تجارب داوطلبين آزمون ارشد و مصاحبه هاي مانشت با رتبه هاي برتر آزمون كارشناسي ارشد

nerdy

کاربر فعال
ممنون از راهنمایی همه

ایشالا همه رتبه 1 بیاریم :w36:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمارش معکوس ...

وایییییی....
چقد زود رسید...
اگه سال ذیگه هم اینطوری باشه که باید تو تابستون همه مطالب رو خوند:|
که بعده امتحانا فقط جمع بندی مطالب بمونه!!!

برای همه ی کنکوری های امسال آرزوی موفقیت دارم...
انشالله همگی بهترین نتیجه رو بگیرید...

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
توکل کنین بخدا،استرسونم اگه بالاس کم کنین.

دریغ از ی قطره استرس

انگار نه انگار چند روز دیگه کنکور دارم . از دست خودم عصبانیم این چه وضعشه ی ذره استرس ، اضطراب مثه ملت . هیییییچ

بی خیال . سربازی رو عشق است ...

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
وایییییی....
چقد زود رسید...
اگه سال ذیگه هم اینطوری باشه که باید تو تابستون همه مطالب رو خوند:|
که بعده امتحانا فقط جمع بندی مطالب بمونه!!!

برای همه ی کنکوری های امسال آرزوی موفقیت دارم...
انشالله همگی بهترین نتیجه رو بگیرید...

با سلام ... به نکته بسیار مهمی اشاره کردید.
دقیقا و اکیدا برای قبولی در سال بعد باید از تابستون کتابها رو بخونید و خلاصه نویسی مطالب مهم رو شروع کرده و اول مهر به بعد هم به تست و خواندن مطالب باقی مانده و همین خلاصه نویسی بپردازید.
.
.
.
امیدوارم امسال هر کس به اونچه که شایسته اش هست برسه ... برقرار و پایدار باشید. :gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توکل کنین بخدا،استرسونم اگه بالاس کم کنین.

امسال که کنکور من آزمایشه!!!
ولی خب تجربه ی خوبی امیدوارم برام باشه...
همین که فهمیدم نزدیک کنکور چقد باید فشرده کرد برنامه رو فک کنم برام کافی باشه!!!

دریغ از ی قطره استرس

انگار نه انگار چند روز دیگه کنکور دارم . از دست خودم عصبانیم این چه وضعشه ی ذره استرس ، اضطراب مثه ملت . هیییییچ

بی خیال . سربازی رو عشق است ...

استرس نداشتن که خیلی خوووبه...
استرس فقط توانایی ذهن رو سر کنکور کم میکنه...
موفق باشید..

با سلام ... به نکته بسیار مهمی اشاره کردید.
دقیقا و اکیدا برای قبولی در سال بعد باید از تابستون کتابها رو بخونید و خلاصه نویسی مطالب مهم رو شروع کرده و اول مهر به بعد هم به تست و خواندن مطالب باقی مانده و همین خلاصه نویسی بپردازید.
.
.
.
امیدوارم امسال هر کس به اونچه که شایسته اش هست برسه ... برقرار و پایدار باشید. :gol:

خلاصه نویسی رو من از دبیرستان انجام میدم.. تا خلاصه ننویسم اصن نمیتونم درس بخونم:|
شما برای کنکور چی کردید؟؟ امسال میدید دیگه؟؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
خلاصه نویسی رو من از دبیرستان انجام میدم.. تا خلاصه ننویسم اصن نمیتونم درس بخونم:|
شما برای کنکور چی کردید؟؟ امسال میدید دیگه؟؟

درود بر دوست عزیزم . خب این خلاصه نویسی کمی با اون دوران فرق داره ..
این خلاصه نویسی باید طوری باشه که شما از مهر که شروع به خوندن این نکات می کنید بتونید مبحث رو به خوبی بیاد بیارید و یک جورایی کلیدی باشه ...
والا کار خاصی که نکردیم ، مثل بقیه بروبچز منتظریم در حل حاضر .. انشالله هر چی خدا بخاد همون میشه .. :gol:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
testing ...

s.1.8.1.18 اگه میخواهید سال بعد بخونید (قصد تبلیغ ندارم) پارسه داره کتابای امسالشو نصف قیمت میده . تک فروشی هم داره . فک نکنم مطالب سال بعدش زیاد فرق کنه . نصف قیمت خودش کلی میتونید از الان بخرید

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گرامی.

خوبید؟ خوشید؟سلامتین؟

بعد از کلی تلاش و استرس بالاخره کنکور 93 هم برگزار شد.

انگار امسال کنکور از سال پیش آسونتر بود.چن تایی از دوستام رو که بعد ازمون دیدم همگی راضی بودن و ادعای قبولی میکردن.(تعدادیشون هم فقط به نیت آزمایشی اومده بودن ولی به شدت امید قبولی داشتن.)

من ،خودم واقعا نمیدونم چی در انتظارمه قبول میشم یا نه.چون بعضی (نه همه ی سوالات فقط تعدادی)سوالاتی که کاملا مطمئن نبودم پاسخ درستی انتخاب کردم یا نه؟.با این حال تو پاسخ نامه گزینه ی انتخابیم رو پر کردم.

چقد سخت بود ریسک کردن ولی با وجود دودلی واقعا حیفم میومد نزنم.مخصوصا درسایی رو که وقت بیشتری براشون گذاشته بودم.شاید کار درستی نکرده باشم ولی امیدوارم انشالله هرچی زدم درست باشه....

امیدوارم امسال همه کسانی که تلاش کردن کنکورشون رو خوب داده باشن و دوستان جای خوبی هم قبول شن.:gol:

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خوب یا بد تموم شد . میدونم خیلی زود دلم واس این روزا تنگ میشه
امیدوارم همه ی دوستان اندازه تلاششون نتیجه شو ببینن . آمین
هفته دیگه هم که اعزام سربازی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
--- امیرحسین جان. کنکور چطور بود ؟؟
---سحر خانم. چیزی نمینویسین در مورد کنکور؟؟

ایشالا که خوب میشه نتیجه اش :)

سوال ها راحت بود یا برای من آسون بود؟
البته من رو 2تا درس سرمایه گذاری کرده بودم که اون ها رو هم خوب زدم

امیدوارم برای همه خوب بوده باشه :)

زبان که شما استادید. مدیریت ولی آسون بود. فکر کنم 3.4 تا سوال از بخش اول رابینز بود.
چند تا سوال تکراری هم داشت. اثربخشی و کارایی و مدیریت بر مبنای هدف.

هوش مصنوعی هم حس میکنم خیلی آسون بود. مهندسی نرم افزار و ساختمان داده و سیستم عامل هم زیاد سخت نبود.
بقیه درسا هم سوال آسون داشتن.
ولی من طراحی الگوریتم و پایگاه رو اصلا خوب نزدم . شبکه رو هم که نخونده بودم.
گسسته هم 2 تا سوال زدم که انتظارش رو نداشتم بتونم 2 تا بزنم . ولی امیدوارم درست باشن.

بازم جای شکرش باقیه که خوب دادی، اگه بد ‌می‌دادی می‌خواستیم چیکار کنیم؟!
تو راضی باشی ما هم سخت نمی‌گیریم! ;)

امیدوارم در بقیه مراحل زندگی هم همینجوری خونده نخونده بری ولی خوب بدی.

فکر میکردم همه چیز یادم رفته. ولی سرجلسه فهمیدم اینجوریا هم نیست. خیلی چیزها یادمه !!

حالا باید رتبه بیاد تا مشخص بشه . معلوم که نمیکنه. امیدوارم رتبم خوب بشه.
البته الان فقط حس کردم. نتیجه رو کلید سازمان سنجش مشخص میکنه دیگه !
تخصصی رو هم خیلی بهتر از مشترک زدم. امیدوارم سوالایی که تو دروس مشترک زدم غلط نباشن.

مرسی. انشالله تو هم موفق باشی.

فقط یه سوال .
به نظرت :
"به درستی کاری را انجام دادن" با "به درستی کارها را انجام دادن" فرقی میکنه ؟؟ :surprised:
که 2 تا از گزینه های یکی از سوال ها بود ؟؟؟ سوال ادبیات بود مگه ؟

----
یکی از سوال های شبکه این بود که :
ما به صورت معمولی یه فایل رو دانلود میکنیم.
اگه از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنیم. و 9 تا کانکشن هم ایجاد بشه. سرعت چند برابر میشه.
میدونی جوابش چی میشه؟؟
من چون تو تبلیغات idm دیده بودم نوشته سرعت 5 برابر. ریکس ! کردم و زدم 5 :D (نمیدونم چرا همچین کاری کردم ولی زدم دیگه !! :D )
اینم منبعش :
http://www.asriran.com/fa/news/306447/دانلود-نرم-افزار-افزایش-5-برابری-سرعت-دانلود-idm

شبکه فکر کنم اینو زدم که از رو هوا زدم !! با یه سوال دیگه.

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
--- امیرحسین جان. کنکور چطور بود ؟؟
---سحر خانم. چیزی نمینویسین در مورد کنکور؟؟

زبان که شما استادید. مدیریت ولی آسون بود. فکر کنم 3.4 تا سوال از بخش اول رابینز بود.

هوش مصنوعی هم حس میکنم خیلی آسون بود. مهندسی نرم افزار و ساختمان داده و سیستم عامل هم زیاد سخت نبود.
بقیه درسا هم سوال آسون داشتن.
ولی من طراحی الگوریتم و پایگاه رو اصلا خوب نزدم . شبکه رو هم که نخونده بودم.
گسسته هم 2 تا سوال زدم که انتظارش رو نداشتم بتونم 2 تا بزنم . ولی امیدوارم درست باشن.

فکر میکردم همه چیز یادم رفته. ولی سرجلسه فهمیدم اینجوریا هم نیست. خیلی چیزها یادمه !!

حالا باید رتبه بیاد تا مشخص بشه . معلوم که نمیکنه. امیدوارم رتبم خوب بشه.
البته الان فقط حس کردم. نتیجه رو کلید سازمان سنجش مشخص میکنه دیگه !
تخصصی رو هم خیلی بهتر از مشترک زدم. امیدوارم سوالایی که تو دروس مشترک زدم غلط نباشن.

مرسی. انشالله تو هم موفق باشی.

فقط یه سوال .
به نظرت :
"به درستی کاری را انجام دادن" با "به درستی کارها را انجام دادن" فرقی میکنه ؟؟ :surprised:

----
اگه از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنیم. و 9 تا کانکشن هم ایجاد بشه. سرعت چند برابر میشه.
میدونی جوابش چی میشه؟؟
من چون تو تبلیغات idm دیده بودم نوشته سرعت 5 برابر. ریکس ! کردم و زدم 5 :D (نمیدونم چرا همچین کاری کردم ولی زدم دیگه !! :D )
اینم منبعش :
http://www.asriran.com/fa/news/306447/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-5-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-idm

اونوقت من باید 5 دقیقه حساب کتاب کنم تا به این نتیجه برسم . قبول نیست

Bahar628

عضو جدید
سلام به دوستان گرامی.

خوبید؟ خوشید؟سلامتین؟

بعد از کلی تلاش و استرس بالاخره کنکور 93 هم برگزار شد.

انگار امسال کنکور از سال پیش آسونتر بود.چن تایی از دوستام رو که بعد ازمون دیدم همگی راضی بودن و ادعای قبولی میکردن.(تعدادیشون هم فقط به نیت آزمایشی اومده بودن ولی به شدت امید قبولی داشتن.)

من ،خودم واقعا نمیدونم چی در انتظارمه قبول میشم یا نه.چون بعضی (نه همه ی سوالات فقط تعدادی)سوالاتی که کاملا مطمئن نبودم پاسخ درستی انتخاب کردم یا نه؟.با این حال تو پاسخ نامه گزینه ی انتخابیم رو پر کردم.

چقد سخت بود ریسک کردن ولی با وجود دودلی واقعا حیفم میومد نزنم.مخصوصا درسایی رو که وقت بیشتری براشون گذاشته بودم.شاید کار درستی نکرده باشم ولی امیدوارم انشالله هرچی زدم درست باشه....

امیدوارم امسال همه کسانی که تلاش کردن کنکورشون رو خوب داده باشن و دوستان جای خوبی هم قبول شن.:gol:
سلام, امیدوارم نتیجتون خوب بشه. . . خوش به حالتون! من تازه ترم 2ام هنوز کلی راه نرفته دارم!

redhood

کاربر فعال

فقط یه سوال .
به نظرت :

----
میدونی جوابش چی میشه؟؟
اینم منبعش :
http://www.asriran.com/fa/news/306447/دانلود-نرم-افزار-افزایش-5-برابری-سرعت-دانلود-idm

من فکر می کردم زبان میتونه یکمی جبران کنه مشترک رو :(
در هر صورت هر چی بوده گذشته
ببینیم نتیجه چی میشه
اون سوال مدیریت رو "به درستی کارها را انجام دادن" زدم :D امیدوارم درست باشه
سوال شبکه هم جوابش 5 بود :D شانست خوبه دیگه
3تا سوال هوش مصنوعی زدم راحت بود
ولی این مشترک اعصابم رو خراب کرد :|

بالا