از نمایشگاه کتاب چه کتابی بخریم؟

reza sohrabee

عضو جدید
با سلام . بنده تازه عضو این انجمن شدم و این اولین پستمه . من دانشجوی ترم 4 صنایع هستم و میخوام کم کم خودم رو برای آزمون ارشد آماده کنم و میخوام تابستون درس تحقیق در عملیات رو شروع کنم . ولی مشکل من منبعشه . از هر دانشجوی کارکشته و ترم بالا و دانشجوی ارشد که سوال میکنم یک جواب متفاوت از دیگری دریافت میکنم .
خواهشا دوستان کمک کنن و چند کتاب مناسب رو برام معرفی کنن تا در نمایشگاه کتاب اونا رو تهیه کنم .

مرسی .

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام . بنده تازه عضو این انجمن شدم و این اولین پستمه . من دانشجوی ترم 4 صنایع هستم و میخوام کم کم خودم رو برای آزمون ارشد آماده کنم و میخوام تابستون درس تحقیق در عملیات رو شروع کنم . ولی مشکل من منبعشه . از هر دانشجوی کارکشته و ترم بالا و دانشجوی ارشد که سوال میکنم یک جواب متفاوت از دیگری دریافت میکنم .
خواهشا دوستان کمک کنن و چند کتاب مناسب رو برام معرفی کنن تا در نمایشگاه کتاب اونا رو تهیه کنم .

مرسی .

دوست عزیز راه های رسیدن به خدا زیاد هست !! واسه همین هرکس یه چیزی میگه !!
من جزوه دکتر سهرابی رو خوندم !! ولی با توجه به سوالات امسال نمیدونم چی بگم !!!

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی .
سوالا امسال که خیلی بد بود !!!!!!!!!!!!! یه منبع انتخاب کن ولی همون حسابی بخون
پراکنده خودندن فقط تمرکزت بهم می زنه و چند راه مختلف یادت می ده !!تو واسه بدست آوردن جواب دونستن یه راه کافیه

آخرین ویرایش:

iust2699

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی که پارسال کنکور ارشد دادند
لطف کنید منابع معتبر را معرفی فرمایید

بالا