از میوه به جای دارو برای پوستتان استفاده کنید

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]از میوه به جای دارو برای پوستتان استفاده کنید[/h]
[COLOR=#3D3D3D !important]

براي اينكه ميوه به خوبي جذب پوست شود بهتر است از ورقه‌هاي نازك ميوه يا از ميوه رنده شده استفاده كرد كه در اين صورت مواد درون ميوه راحت‌تر و سريعتر جذب پوست مي‌شوند.فرقی ندارد خانوم باشید و یا آقا؛ ترس از پیری سراغ همه می آید. برای شادابی پوست صورتتان خرج نکنید.مهم نیست پوستتان چه ایرادی دارد. از خشکی و چربی بیش از اندازه گرفته تا حساسیت یا تیرگی، همه را می توان با یک ماسک خوب برطرف کرد. متخصصان پوست با اسیدهای میوه می‌توانند لایه‌برداری شیمیایی پوست را انجام دهند و به این ترتیب شادابی خاصی به پوست ببخشند.مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهند با ماساژ میوه ها بر روی پوست صورت می توان تمام مشکلات پوستی را از بین برد. کافی است میوه های فصل را در هفته 2 بار بر روی پوست صورت خود ماساژ دهید و سپس با آب سرد شست و شو دهید.یکی از راهکارهای حفظ سلامت پوست صورت گردش خون مناسب و اکسیژن رسانی به پوست است. برای این منظور یکی از راهکارها، شست و شوی وست با آب سرد، ماساژ دادن صورت در حمام زیر دوش آب ولرم و نوشیدن آب کافی برای جریان مناسب گردش خون است. استفاده از کرم های حاوی اسید میوه نیز همین اثر را دارد.میوه‌ها و سبزیجات تمام مواد غذایی مورد نیاز برای داشتن سلامت کامل را دارند و حاوی ویتامین و مواد معدنی‌اند. آنها به ما کمک می‌کنند سمومی را که همه روزه با آنها سروکار داریم از طریق سیستم گوارشی دفع کرده و بتوان پوستی صاف و شاداب داشت.​
[/COLOR]​

استفاده از میوه ها برای پوست خیلی خوبه اما بعضی وقت ها باعث حساسیت میشه.بهتره از محصولات فرآوری شده استفاده کرد.مثلا محصولات ارگانیک

دنیز73

عضو جدید
بله کاملا درسته.فقط خیلی دیر تاثیر میذاره اما کاملا بی ضرره.من خودم دیگه خبره شدم تو درست کردن ماسک های خونگی:D