از سُنبُل خان تا آغا محمد خان، پدیده ای به نام خواجگی !!!

*Essi*

اخراجی موقت
سکانسی از سریال حریم سلطان :

خُرم سلطان : سنبل خان چی شده تحویل نمیگیری؟ نکنه پاشا شده ای؟
سُنبُل خان : هوممم؟ استغفرالله، من و پاشا، حاشااا ، اوممم، وااا ..... (لهجه اواخواهری)

سکانسی از حمله آغا محمد خان به کرمان :

در تابستان سال 1208 هجری قمری، آغا محمد خان قاجار با لشکری مجهز به کرمان حمله برد و با شکست لطفعلی خان کرمان را تسخیرکرد و به کشتار و قتل عام مردم آن دیار پرداخت.

بسیاری از مردم را کور کرد و عده زیادی را به طرز فجیعی به قتل رساند. گفته‌اند او دستور داد تپه‌ای از چشمان مردم نزدیک به 20 هزار چشم بسازند.

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=120755&stc=1&d=1351773038​

.
.
.
.

بحث من در این تاپیک حول انسان های خواجه هست و این دو رو به عنوان دو نمونه مشهور نزد ایرانی ها گفتم.

حالا نمیدونم خواجه بودن فقط مخصوص برادران میشود، یا خواهر خواجه هم داریم، که حسی به جنس مخالف و موافقش نداشته باشد.
.

.
.
من یکسری سئوال دارم، اگه جواب بدین ممنون میشم :

1- دوست داشتین خواجه بودین؟

و آیا دوست دارین برای راهیابی به جاهایی مثل حرمسرا و... خواجه تان کنند؟

2- به نظرتون دغدغه خواجه ها کمتر نیست؟

و در واقع خواجگی راهی برای کاهش گناه و بدبختی هست یا نه؟

چون به نظر من خیلی از جنایات و هوس بازی ها و افکار آشفته و دلدادگی و عشق و اقدامات نابخردانه باری رسیدن به جنسی دیگر و... به خاطر خواجه نبودن هست.

پیوست ها

• sonbol.jpg
    sonbol.jpg
    20.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Sahara.

عضو جدید
به نظر من همه مرد ها رو باید خواجه کرد تا بی خطر بشن و بتونیم همه در کنار هم صلح آمیز زندگی کنیم

اونوقت بقای نسل روی زمین هم برای همیشه از بین میره. :D
ولی من چند وقت پیش توی یک کتابی خوندم که علت اینکه اینقدر مردها به این مسائل علاقه دارند، ترشح یکسری هورمون های خاص در بدنشون هست و شاید زیاد هم دست خودشون نیست. :surprised:

*Essi*

اخراجی موقت
به نظر من همه مرد ها رو باید خواجه کرد تا بی خطر بشن و بتونیم همه در کنار هم صلح آمیز زندگی کنیم

اونوقت بقای نسل روی زمین هم برای همیشه از بین میره. :D
ولی من چند وقت پیش توی یک کتابی خوندم که علت اینکه اینقدر مردها به این مسائل علاقه دارند، ترشح یکسری هورمون های خاص در بدنشون هست و شاید زیاد هم دست خودشون نیست. :surprised:

این عکس شاید شوخی به نطر بیاد، اما واقعا یکی از مضرات خواجه نبودن هست.

بی ارتباط با داستان حریم سلطان و حضور خواجه ها در حرمسرا هم نیست.........

یک مستندی شبکه من و تو پخش میکرد با عنوان پیکار دو جنس و توضیح داد یکی از علل مهم کاهش سن مرگ در مردان نسبت به زنان، همین تفکرات جنسی هست که
بیش از 54 درصد زندگی هر مرد
به اون میگذره.

در حالیکه
زنان 19 درصد زندگیشون
رو به طور متوسط به این مسائل فکر میکنند......

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=120765&stc=1&d=1351775690

پیوست ها

• soltan.jpg
    soltan.jpg
    61.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

چون به نظر من خیلی از جنایات و هوس بازی ها و افکار آشفته و دلدادگی و عشق و اقدامات نابخردانه باری رسیدن به جنسی دیگر و... به خاطر خواجه نبودن هست.

من که بدون چیز زندگی دیگه برام معنی نداره:cry: از بچگی نقطه ضعفم این بود که با قیچی دنبالم کنن:)

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
حیف که اینجا جاش نیس وگرنه جواب خوبی واستون داشتم ... ;)

*Essi*

اخراجی موقت
:biggrin:..... خو راست میگه:redface:

...فکن فقط خوبه شماها کاره ای نمیشین:D

حیف که اینجا جاش نیس وگرنه جواب خوبی واستون داشتم ... ;)

همش اسپم بود که..... :(
واقعا به نظرتون پاسخی درخور و منطقی برای سئوالات این تاپیک وجود نداشت؟

اینکه زندگی خواجه ها دغدغه کمتری دارد یا بیشتر؟ اینکه هوس های جنسی چند درصد جرایم هستند و....

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه زندگی خواجه ها دغدغه کمتری دارد یا بیشتر؟ اینکه هوس های جنسی چند درصد جرایم هستند و....

علتش اینه که همه میل جنسیشون رو دوست دارن ، حالا هر چقدر که برای جامعه هزینه داشته باشه همه حاضرن جامعه هزینشو بده!:redface:

C#.net

اخراجی موقت
اسی خان آخرش من نفهمیدم منظورت از این سری تاپیک ها چیه؟ دنبال چی هستی؟؟
خدا قبل از اینکه این جهان رو خلق کنه چیکار میکرد؟
اگه شیطان نبود چی میشد؟
اگه مردها و زن ها خواجه بودند چی میشد؟
:surprised:

TITQN

اخراجی موقت
اول میشه یه تعریف کامل از خواجه بدین؟!
چیزی که من شنیدم اینه که خواجه بودن به معنای اینه که نمیتونن بچه دار شن نه این که هیچ حسی ندارن و توانایی برقراری رابطه جنسی رو ندارن!
به نظر من کنترل این قوه خیلی مهمه و اگه درست کنترل بشه و از راهش پاسخ داده بشه هیچ لذتی تو دنیا جایگزینش نیس:gol:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله عزیزم اگه همه خواجه باشن کلا یه نسل ادامه حیات خواهیم داشت و وقتی بشریتی نداشته باشیم یقینا کسی نیست که دغدغه و مشکلاتی داشته باشد و کسانی نیستند که دچار هوس های جنسی و جرایم شوند (جواب از این منطقی تر میخوای؟)

*Essi*

اخراجی موقت
اول میشه یه تعریف کامل از خواجه بدین؟!
چیزی که من شنیدم اینه که خواجه بودن به معنای اینه که نمیتونن بچه دار شن نه این که هیچ حسی ندارن و توانایی برقراری رابطه جنسی رو ندارن!
به نظر من کنترل این قوه خیلی مهمه و اگه درست کنترل بشه و از راهش پاسخ داده بشه هیچ لذتی تو دنیا جایگزینش نیس:gol:

در ايران در برهه هاي خاصي به منظور خاصي فرد يا افرادي خواجه مي شدند.

به مانند آغا محمد خان قاجار وگرنه اين نبوده كه افرادي را براي حرمسرا خواجه كنند..

در عثماني كودكان و نوجوانان اسير شده در جنگ را خواجه مي كردند .بدين نحو كه بيضه هاي فرد را مي بريدند و براي جلوگيري از خونريزي محل را با قير داغ مي سوزاندند.

گاهي پيش مي آمده كه يك فرد بطور كامل خواجه نمي شده و قدرت باروري خود را تا حدودي حفظ مي كرده (كتاب سلطانه را بخوانيد)

خواجه ها به علت از دست دادن قدرت جنسي ساير قوايشان قوي مي شده.

قواي جسمي
خوش خوراكي
پول دوستی
قدرت طلبی

همين خصوصيات باعث مي گرديد تا اكثرا افرادي درشت هيكل و تنومند و ثروتمند باشند.

*Essi*

اخراجی موقت
بله عزیزم اگه همه خواجه باشن کلا یه نسل ادامه حیات خواهیم داشت و وقتی بشریتی نداشته باشیم یقینا کسی نیست که دغدغه و مشکلاتی داشته باشد و کسانی نیستند که دچار هوس های جنسی و جرایم شوند (جواب از این منطقی تر میخوای؟)

اگه اسپرم هارو از مردان بکشند و فرزندانی در آزمایشگاه ها پدید بیاورند چه؟

اونموقع خواجگی سبب افزایش صلح و آرامش میشود؟

اسی خان آخرش من نفهمیدم منظورت از این سری تاپیک ها چیه؟ دنبال چی هستی؟؟
خدا قبل از اینکه این جهان رو خلق کنه چیکار میکرد؟
اگه شیطان نبود چی میشد؟
اگه مردها و زن ها خواجه بودند چی میشد؟
:surprised:

دنبال جنگ نرم با خواجه کردن مردهای ایرانی و افزایش سن ایرانی ها برای غلبه استکبار بر این مرز و بوم. :surprised:
من را فرمودین با اینکه هی میگین هدفت چیه.

هدف فقط آگاهی هست و دانستن، چه در زمینه های عمومی، چه تخصصی، چه شوخی و سرگرمی.
رها کنید خودتان را از بند این دنیا و آخرتتان.

کمی خوش باشید..... :gol: (اگه الان باز به ذهنت نیاد این شیطان مجسم است !!!)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ايران در برهه هاي خاصي به منظور خاصي فرد يا افرادي خواجه مي شدند.

به مانند آغا محمد خان قاجار وگرنه اين نبوده كه افرادي را براي حرمسرا خواجه كنند..

در عثماني كودكان و نوجوانان اسير شده در جنگ را خواجه مي كردند .بدين نحو كه بيضه هاي فرد را مي بريدند و براي جلوگيري از خونريزي محل را با قير داغ مي سوزاندند.

گاهي پيش مي آمده كه يك فرد بطور كامل خواجه نمي شده و قدرت باروري خود را تا حدودي حفظ مي كرده (كتاب سلطانه را بخوانيد)

خواجه ها به علت از دست دادن قدرت جنسي ساير قوايشان قوي مي شده.

قواي جسمي
خوش خوراكي
پول دوستی
قدرت طلبی

همين خصوصيات باعث مي گرديد تا اكثرا افرادي درشت هيكل و تنومند و ثروتمند باشند.
همین الان هم گوسفندان رو برای پرواربندی و سگها رو برای قوی تر شدن اخته میکنند

C#.net

اخراجی موقت

دنبال جنگ نرم با خواجه کردن مردهای ایرانی و افزایش سن ایرانی ها برای غلبه استکبار بر این مرز و بوم. :surprised:

:surprised::surprised:تو از انسان ها هستی یا از اجنه؟؟:surprised::surprised:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز

باز هم به نظر من اون روز روز اخر دنیا و نسلها باشه و بشریت بمیره بهتر از اینه که تو ازمایشگاه بچه درست کنند (دنیا بی مفهوم میشه)

*Essi*

اخراجی موقت
:surprised::surprised:تو از انسان ها هستی یا از اجنه؟؟:surprised::surprised:

چون دارم با سُم تایپ میکنم، فکر کنم اجنه باشم.

البته پایین تنه ام دُم ماهی هم دارد، پری دریایی هم هستم تا حدودی.....

دروغ هم میگم دماغم دراز میشه، مثل پینوکیو و تابلو میشم.

مثل پدر ژپتو و یونس پیامبر هم مدتی در شکم نهنگ زندگی میکردم، فکر کنم آبشش هم دارم.

کلا اسی را جدی نگیرید، چون به شوخی میگیرد.....:)

C#.net

اخراجی موقت
چون دارم با سُم تایپ میکنم، فکر کنم اجنه باشم.

البته پایین تنه ام دُم ماهی هم دارد، پری دریایی هم هستم تا حدودی.....

دروغ هم میگم دماغم دراز میشه، مثل پینوکیو و تابلو میشم.

مثل پدر ژپتو و یونس پیامبر هم مدتی در شکم نهنگ زندگی میکردم، فکر کنم آبشش هم دارم.

کلا اسی را جدی نگیرید، چون به شوخی میگیرد.....:)
میدونستم انسان نیستی:eek:از اجنه هستی:confused:وگرنه بچه های باشگاه هیچکدوم تا حالا چنین سوالاتی نپرسیدند:surprised:

TITQN

اخراجی موقت
باز هم به نظر من اون روز روز اخر دنیا و نسلها باشه و بشریت بمیره بهتر از اینه که تو ازمایشگاه بچه درست کنند (دنیا بی مفهوم میشه)

البته اگه مردا هیچ مشکلیم نداشته باشن احتمالش هست در آینده بچه هارو خارج از رحم مادر پرورش بدن
اینطوری خطرش کمتره و مادرم اذیت نمیشه و همینطور تو یه کتاب خوندم برا اینکه مغز جنینو بتونن بزرگتر کنن تا از هوش بیشتری برخوردار بشه باید خارج از رحم مادر رشد کنه!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه مردا هیچ مشکلیم نداشته باشن احتمالش هست در آینده بچه هارو خارج از رحم مادر پرورش بدن
اینطوری خطرش کمتره و مادرم اذیت نمیشه و همینطور تو یه کتاب خوندم برا اینکه مغز جنینو بتونن بزرگتر کنن تا از هوش بیشتری برخوردار بشه باید خارج از رحم مادر رشد کنه!

این یه بحث دیگه است حرفی که اسی خان گفت بحثی دیگه

*Essi*

اخراجی موقت
این یه بحث دیگه است حرفی که اسی خان گفت بحثی دیگه

منم تقریبا همینو گفتم بابا.
میگم فرض کنیم چیزی به نام غریزه جنسی رو از مرد و زن بگیرند.

اما برای اینکه بقای نسل همیشه ادامه داشته باشه، با لقاح مصنوعی از اسپرم ها، انسان هایی رو به وجود بیاورند.
اینجوری مشکلات دنیا کمتر میشه یا بیشتر؟

این کودکان رو هم میشه در محیط هایی آموزشی بار آورد که نا هنجار هم بار نیایند !!!!

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

1 و 2- خیر، انسان به طور طبیعی از قدرت اختیار برای انجام کارهایش برخوردار هست که میتونه از آن برای کنترل میل جنسی استفاده کنه.

خواجه بودن در مورد افرادی که جنایت و افکارشون، مربوط به میلهای جنسی هست، شــاید کارآمد باشه.

در واقع خواجه کردن افراد اجازه اینکه فرد، خودش، از قدرت اختیار و کنترلی که دارا هست، استفاده کنه رو نمیدهد. (روش سنتی و قدیمی ای هست)

حال اینکه خود شخص تمایلی به کنترل خود ندارد و ...؛ مسئله ای جدا از این بحث هست.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تقریبا همینو گفتم بابا.
میگم فرض کنیم چیزی به نام غریزه جنسی رو از مرد و زن بگیرند.

اما برای اینکه بقای نسل همیشه ادامه داشته باشه، با لقاح مصنوعی از اسپرم ها، انسان هایی رو به وجود بیاورند.
اینجوری مشکلات دنیا کمتر میشه یا بیشتر؟

این کودکان رو هم میشه در محیط هایی آموزشی بار آورد که نا هنجار هم بار نیایند !!!!

این میشه یه دنیای ماشینی که به نظر من هیچ ارزشی نداره

بالا