از دانشگاه آزاد شاهرود چه خبر؟

pesare_bawafa

عضو جدید
سلام
من پارسال از دانشگاه شاهرود فارق التحصیل شدم ولی خیلی دوست دارم بدونم الان اوضاع و احوال اونجا چطوره
اگه کسی از شاهرود عضو این سایت هست خوشحال میشم یه خبری از اونجا به من هم بده.

مرد تنهای شب

عضو جدید
بابا وا بده اگر بگویند 1میلیلرد پول اونجا افتاده و مال شماست با توجه به اینکه به دنیا امده ان شهر هم هستم اونجا نمی رم.

pesare_bawafa

عضو جدید
من که دلم لک زده واسه شاهرود
خیلی از دوستام هم اونجا هستند فقط وقت نمیکنم برم

mohammad7947

عضو جدید
سلام
من پارسال از دانشگاه شاهرود فارق التحصیل شدم ولی خیلی دوست دارم بدونم الان اوضاع و احوال اونجا چطوره
من الان دانشجوی شاهرودم
همه چی امن و امانه عزیزم ;)

pesare_bawafa

عضو جدید
من الان دانشجوی شاهرودم
همه چی امن و امانه عزیزم ;)
سلام محمد جان
این دفعه خودم خبر دارم آخه تو همین هفته دیگه طاقت نیاوردم و بین 2 ترم یه سر اومدم شاهرود
همینطوری دارن پول خرج دانشگاه میکنن
کجا رو میخوان بگیرن خدا میدونه

ف_حسینی

عضو جدید
سلام
سلام.منم تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم.:)اگه میبینی که دانشگاه اینقدر پیشرفت کرده بخاطر پولایی بود که هر ترم بدون هیچ ملاحظه ی از ما گرفتن.مارو بد بخت کردن تا ورودی جدیدا حالشو ببرن.:biggrin:خوش بحالشون که اینقدر امکانات واسشون فراهم شده!دلم میخواد دوباره دانشجو می شدم.....

sahar a

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاهرود چیه بابا

من که اصلا خوشم نمیاد

می خوام زود تر خلاص شم فقط

pesare_bawafa

عضو جدید
واسه من که سالهایی که شاهرود بودم بهترین سالهای عمرم بوده و خیلی خاطرات خوب دارم
همیشه میگم کاش اونقدر زود تموم نمی شد

soofiomid

عضو جدید
سلام
مجید حبیبی زن گرفت..محسن دیوان دری هنوز واحد داره.......اشکان دشتی شورت فروشی زده......سروش چرخچی اخراج شده......دیگه کیو می خوای بدونی؟؟

soofiomid

عضو جدید
اولنگ جنگل ابر نونه مجن دور دور تو 22 بهمن کافی شاپ آدیش مگه بده؟؟؟؟؟؟؟؟البته به نسبت شهرستانای کوچیک شاهرود بهتره.به تهرانم نزدیکه

میهن پرست

عضو جدید
من سال 80 توی رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم ،الان باید خیلی تغییر کرده باشه،زمان ما برای رشته مهندسی عمران و معدن یه خونه نزدیک هتل گردشگری اجاره کرده بودن.

ehsan000r

عضو جدید
سلام دوستان
کسی از کلاسهای ارشد سرامیک اطلاعی داره؟
میشه توی یکی دو روز جمع و جورش کرد؟

بالا