::: از خود ساختمان تا مدیریت پروژه :::

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام /.
سلام به همه ی دوستان عمرانی گل خودم .
این جا قراره بر حسب واقعیت یه آموزشگاه واقعا جانانه باشه که امیدوارم در حد حرف نباشه و همه در این پروژه ساختمانی مشارکت داشته باشند تا به کمک همدیگه خیلی چیزها یاد بگیریم !
من خودم الان سر یه ساختمون 6 طبقه بتنی میرم که الان در مرحله تخریب هستش که امیدوارم تا آخرش با کمک همدیگه جلو بریم
+++
در این تایپیک قراره من هر روز یه دو سه چند در میون بیام این تایپیک و کلیه مراحلی که در عالم واقع برای ساختمون طی کردیم رو بگم و هم رفع اشکال و آموزش باشه و هم اینکه به کمک داده هایی که میگم نرم افزار microsoft project رو هم با هم کار کنیم ... من خودم هم نرم افزار رو به طور کامل بلد نیستم مراحل ابتدایش رو از همین آموزش های مهندس رسول خودمون یاد گرفتم تو تایپیک هایی که آموزش رو قرار داده .

اگه هستن که من شروع کنم ... "" فقط خواهشا شما هم مشارکت داشته باشین ""

منتظر نظرات شما دوستان هستم برای شروع کار !

روز اول کاری ! فقط اون هماهنگی قبلی که با کارگرها و اینا شده رو چون نبوده نمی نویسم که زیاد هم تو این قسمت مهم نیستش !
4 کارگر برای تخریب ساختمان - 2طبقه ای زمان مورد نیاز برای اتمام کامل تخریب ساختمان 10 روز ( بعد از 10 و تمام شدن این مرحله تایم اصلی رو می نویسم )
2 نفر برای برداشتن موتورخانه ساختمان
1 نفر با وانت بار جهت حمل وسایل باقی مانده ( صاحب ساختمان )در ساختمان با هزینه حمل !
یک کارشناش بیمه که قرار بود بیاد نیومده بابت بیمه ساختمان ( که اگه ساختمان ریزش کرد حداقلش بیمه باشه و خسارت مالی به حداقل برسه ) کارشناس تا اونجایی که میدونم به توجه به ساختمون های بغلی - دو طرفش تصصیم رو میگیره و یه مبلغی بابت بیمه میگه ! و اینکه ساختمون تا مرحله تخریب کامل بیمه میشه مثلا در حدود یک ماه ! ( این مربوط به بیمه کردن کارگر ها و اینا نیست ! )
- خرید وسایل مورد نیاز کارگاه - هزینه 13000 تومان .

استقبال میشه ؟ یا اونقدر چرت هستش که آبرو ریزی میشه؟
سلام
تاریخ عضویتت خیلی قدیمیه رفیق ولی تا الان ندیدم که فعالیت داشته باشی
تو پست اول ،فکر کردم تاپیک اجرایه ولی بعدش پای نرم افزار رو وسط کشیدی؟اگه اجرایه که با نرم افزار تلفیقش نکنی به نظرم بهتره.
در ضمن اگه برات ممکنه یه کم واضح تر جملاتت رو بنویس اخه یه جاهایی گنگه،به هر حال من هستم
این قضیه طبقات رو متوجه نشدم؟(قرمزه)
راستی ساختمان مذکور چرا باید تخریب بشه؟عیب از کجاست؟؟

آخرین ویرایش:
بالا