از این هنرنمایی ها دهانتان باز خواهد ماند

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
برترین ها: زادوک بن دیوید، هنرمند ساکن لندن، این اثر هنری باورنکردنی را با 12 هزار مدل برش خورده فولادی از تصاویر کتاب های درسی قدیمی گیاهشناسی درست کرده و آنها را در لایه نازکی از شن کار گذاشته است. در نگاه اول و از یک نما، این گیاهان همه سیاه به نظر می رسند و البته عنوان این اثر هنری نیز "مزرعه سیاه" است، ولی وقتی از نمای دیگری به آنها نگاه می کنید، این مزرعه سیاه تبدیل به دیواری از رنگ های مختلف می شود.

www.bartarinha.ir/

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
پرنده های کاغذی واقعاً زیبا

پرنده های کاغذی واقعاً زیبا

برترین ها: دایانا بلتران هررا هنرمندی است که مهارت او ساختن پرندگانی کاغذی با جزئیات ریز و ظریف است. آثار او در نمایشگاه ها و نگارخانه های زیادی در سراسر دنیا به نمایش درآمده اند.

در حال حاضر او روی مجموعه ای از هشت مجسمه کاغذی کار می کند که در موزه هنرهای زیبای کورنل در فلوریدا به نمایش درخواهد آمد.

www.bartarinha.ir

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نقاشی‌های سه بعدی حیرت آور!

نقاشی‌های سه بعدی حیرت آور!

برترین ها: کنگ لی (Keng Lye)، هنرمند ست مستعد اهل سنگاپور که با آثار بی نظیر خود شهرت بسیاری کسب کرده است. او تکنیک بسیار جالبی دارد؛ با استفاده از رزین های شفاف لایه هایی ساخته و با اکریلیک بر آن نقاشی کرده و تصاویری بی اندازه نزدیک به واقعیت ایجاد می کند. بطوریکه با نگاه کردن به آثارش خیال می کنیم که ظرف ماهی و لاک پشت واقعی است.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مجسمه های کاغذی بسیار زیبا

مجسمه های کاغذی بسیار زیبا

تاپ ناپ: در نگاه اول شاید این تصاویر مانند نقاشی های سیاه و سفید روی کاغذ به نظر برسد ولی باید این را بدانید که این آثار نقاشی نیستند. هنرمند خلاق Maude White با استفاده از برش روی کاغذ ها این مجسمه های زیبا را خلق کرده است. هر مجسمه دارای برش ها و جزئیات ریزی است با دقت و حوصله بریده شده اند.

برترین ها

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
هنرنمایی زیبا با بُریده های چوب

هنرنمایی زیبا با بُریده های چوب

برترین ها: به نظر شما بریده های چوب درخت می تواند به اثر هنری تبدیل شود؟ ظاهرا که می تواند! افرادی هستند که با چیدن انبوهی از تکه چوب ها بر روی یکدیگر، تصاویر و حجم های زیبایی خلق می کنند که به تدریج و با سوختن در در ماه های سرد زمستان، این آثار نیز ناپدید می شوند. در این تصاویر می بینیم که بسته به نوع چوب و نحوه برش و چیدمان آن، طیفی وسیع از رنگ ها، بافت ها و اشکال ساخته می شود.

شاید کمی پوچ به نظر بیاید؛ تماشای این آثار حیرت آور و دانستن اینکه پایدار نخواهند بود. اما اگر صبور باشید و نگاه خود را به این موضوع تغییر دهید مطمئنا احساس بهتری خواهید داشت. شاید برایتان جالب باشد بدانید حتی گالری های هنری وجود دارد که چنین آثاری را به نمایش می گذارد.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نقاشی‌هایی که کمتر از عکس نیست

نقاشی‌هایی که کمتر از عکس نیست

مجله مهر: این تصاویر نقاشی های شگفت انگیز و خارق العاده « کارلا میالین» هنرمند آمریکایی است. نقاشی های میالین به صورتی است که در نگاه اول، یک عکس به نظر می رسد. میالین این تصاویر را در صفحه اینستاگرامش قرار داده و برای این‌که ثابت کند که این تصاویر نقاشی است کنار هر تصویر ابزارهای مورد استفاده اش را قرارداده است. در فیلم هایی که وی از لحظات نقاشی کشیدنش منتشر کرده به خوبی توجه وی به ریزه کاری‌ها و جزئیات دیده می شود. او در این نقاشی ها از مداد رنگی، آبرنگ، ماژیک، رنگ اکریلیک و رنگ روغن استفاده کرده است.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
این آثار را فقط با آینه محدب می‌توان دید

این آثار را فقط با آینه محدب می‌توان دید

مجله مهر: آقای «جانتی هورویتز» هنرمند انگلیسی نقاشی ها و طرح هایی می کشد و می سازد که فقط در آینه محدب قابل رویت هستند.

این نوع نقاشی در اواخر قرن 16 و در زمان «رنسانس» باب شده بود. اما آقای هورویتز دوباره آن را زنده و محبوب کرد. طرح ها و نقاشی های او بدون استفاده از یک آینه محدب قابل رویت نیستند وحتی ممکن است شبیه به چیز دیگری باشند. از این نوع نقاشی می توان برای رمزگذاری و یا یک پیام مخفی برای مامور خاص هم استفاده کرد.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مجسمه های ظریف بر نوک مداد

مجسمه های ظریف بر نوک مداد

برترین ها: رجب الکملی (Recep Alçamlı)، اهل ترکیه، و دانشجوی مهندسی شیمی است که علاقه ویژه ای به ساخت مجسمه های بسیار ظریف بر مغزی های مداد دارد. او در اوقات فراغت خود به سرگرمی مورد علاقه اش، یعنی کنده کاری های بسیار ظریف بر نوک مدادها، می پردازد.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
هنر شگفت انگیز با ذره بین

هنر شگفت انگیز با ذره بین

تاپ ناپ: حتما شما هم در زمان کودکی به آتیش زدن روزنامه و کاغذ با ذره بین علاقه داشتید. این علاقه دوران کودکی با بزرگ شدن در بسیاری از ما از بین میرود زیرا به کشف دنیایی بزرگ تر می پردازیم. اما برای هنرمند Jordan Mang-osan این علاقه تبدیل به یک روش هنری خلاقانه برای خلق نقاشی هایی شگفت انگیز شده است. او با سوزاندن کاغذ یا بوم نقاشی خود به وسیله نور خورشید و ذره بین نقاشی هایی بسیار زیبا خلق کرده است که در نوع خود بی نظیر هستند.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نقاشی جالب با آتش

نقاشی جالب با آتش

برترین ها: «استیون اسپازوک»، هنرمندی است خلاق، اهل کانادا، که از دوده شمع برای خلق طراحی های زیبایش بهره می گیرد. او بعد از قرار دادن دوده (با استفاده از شمع یا فندک) بر سطح مورد نظرش، خطوط و نقوشی را بر جای می گذارد و سپس آن را (با مداد، قلم مو و یا پر) به خطوط طراحی تبدیل می کند.

با وجود آنکه اسپازوک 14 سال از عمر خود را صرف بهبود تکنیک «دوده» اش می کند، این شیوه خلاق او همواره حالت خود انگیخته و فی البداهه دارد.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
کاردستی‌های جالب با CD

کاردستی‌های جالب با CD

مجله مهر: همه ما در کتابخانه و قفسه های خود سی دی های کامپیوتری داریم که بعد از مدتی نمی دانیم با آنها چکار کنیم. اما با همین سی دی ها می توان تزئینات بسیار زیبایی درست کرد.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که کتابخانه‌تان پر است از سی دی های موسیقی و فیلمهای قدیمی که دیگر کار نمی کنند اما دلتان نمی آید آن ها را دور بریزید. بهتر است بدانید نظم و زیبایی خانه شما ارزشش از نگهداری این سی دی های قدیمی و ناکارآمد بیشتر است. این تصاویر به شما یاد می دهد که چطور سی دی های قدیمی خود را بازیافت کنید و با آنها زیورآلات و تزئینات خانگی درست کنید.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
تاپ ناپ: اين نقش هاي سه بعدي توسط ابزار آلات روز مره ما انسان ها ايجاد شده است. لوازمي كه شايد هر روز از كنار آنها بي تفاوت بگذريم براي هنرمندي به نام ويكتور نانس الهام بخش بوده اند. او با استفاده از اين تجهيزات ساده نقاشي هايي بسيار جالب و قابل توجه خلق كرده است. او صد ها اثر شبيه به اين ها راهر روز در صفحه فيسبوك خود منتشر ميكند.

برترین ها

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
برترین ها: «استیون اسپازوک»، هنرمندی است خلاق، اهل کانادا، که از دوده شمع برای خلق طراحی های زیبایش بهره می گیرد. او بعد از قرار دادن دوده (با استفاده از شمع یا فندک) بر سطح مورد نظرش، خطوط و نقوشی را بر جای می گذارد و سپس آن را (با مداد، قلم مو و یا پر) به خطوط طراحی تبدیل می کند.

من میخواستم واسه درس بیان گرافیکی ازین روش واسه راندو استفاده کنم اما نتونستم.کاغذا میسوخت
خیلی قشنگه! ممنونم استارتر

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بازی با گل ها

بازی با گل ها

تاپ ناپ: هنرمند و گیاه شناسی از سیاتل به نام Bridget Beth Collins که در اینستاگرام با نام Flora Borager شناخته شده است ، علاقه زیادی با ترکیب گلبرگ ها و برگ ها مختلف تصاویری طبیعی و زیبا خلق کند. او عکس این آثار خود را در صفحه شخصی خود قرار می دهد و طرفداران بسیاری هم دارد. بعضی از هنر های زیبای او را می توانید در این آلبوم مشاهده کنید.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
هنر موزاییک، با بشقاب های تزیینی

هنر موزاییک، با بشقاب های تزیینی

برترین ها: نقاشی روی بشقاب مالی هَچ (Molly Hatch) شبیه موزاییک های دکوراتیو چینی است که به دیوار آویزان می کنند. نقاشی های روی هر یک از بشقاب های مجموعه آثار هچ، به نوبه خود زیباست و در عین حال بخشی از مجموعه ای بزرگتر است. هر مجموعه کامل، شبیه کاشی های موزاییکی است. می توان از فاصله دور، مجموعه و تصویر کلی را تماشا کرد و از فاصله نزدیک از زیبایی هر یک از «کاشی» یا بشقاب ها لذت برد.

هچ برای آنکه حال و هوایی فریبنده به مجموعه خود دهد، برای آثارش از سایز و فرم های متنوعی بهره می گیرد. او علاقه مند به نقوش گل گلی، قبیله ای و مستعمراتی است.

می توانید از خلاقیت این هنرمند برای خانه خود ایده بگیرید.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
تبدیل آثار ادبی به جواهر

تبدیل آثار ادبی به جواهر

فارس: این جواهرات با الهام از داستان‌ها و آثار ادبی ساخته شده‌اند؛ شاید برخی از این جواهرات شما را به یاد رمانی بیندازد که قبلاً خوانده‌اید.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
پرنده های زیبا از جنس چوب و کاغذ

پرنده های زیبا از جنس چوب و کاغذ

لاپلاس: من از پرنده ها الهام میگیرم و مجسمه هایی از جنس چوب و کاغذ و مخلوطی از سایر مواد خلق می کنم. من ساخت این مجسمه ها را یکی دو سال پیش شروع کردم، اولین کارم برای کتاب بچه های خودم بود جایی که یک پسربچه یک فانوس پرنده کاغذی می سازد و آن را پرواز می دهد. من نمی توانستم تصور کنم چطور باید نقاشی آن را بکشم بنابراین شروع به ساختش کردم. من عاشق این فرآیند شدم و تجربه هایی برای کار با مواد جدید پیدا کردم و دچار یک چالش واقعی شدم و در نهایت به پاداش ارزشمندی هم دست یافتم. بعد از اولین پرنده، همانطور که در تصاویر هم مشاهده می کنید، من سعی کردم با ساخت صادقانه هرآن چه که زیبا می یابم تجربیاتم را در این زمینه بیشتر کنم و ادامه دهم.

بدن و قالب پرندگان از چوب ساخته و سپس کاغذ به آن اضافه می شود

ساخت پرها از بزرگترین تا ریزترین آن ها زمان زیادی می برد اما من واقعا از این کار لذت می برم

مرغ مگس خوار قبل از رنگ آمیزی

یکی از پرهای برش زده شده مرغ مگس خوار

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
حشرات زیبای الکترونیکی

حشرات زیبای الکترونیکی

تاپ ناپ: هنرمند بریتانیایی به نام جولی آلیس چاپل این حشرات مینیاتوری را با استفاده از بورد های الکترونیکی ساخته است. او این بورد های الکترونیکی را از لوازم برقی بی مصرف و معیوب استخراج کرده است.

برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
هنر استفاده از اشیاء روزمره

هنر استفاده از اشیاء روزمره

وبسایت تاپ ناپ: اشیاء ساده زیادی در زندگی روزمره در اطراف ما وجود دارند که ما آنها را نادیده میگیریم و از آنها ساده رد می شویم. هنرمند kristian-mensa توانسته این اشباه بی کاربرد را در هنر خود بگنجاند و آثار هنری جالبی را با استفاده از آنها خلق کند.

منبع: برترین ها

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
[عکس ] مجسمه های کاغذی هنرمندانه

[عکس ] مجسمه های کاغذی هنرمندانه

وبسایت تاپ ناپ: Calvin Nichollsby و Christopher Jobson مجسمه های کاغذی زیبایی با لایه های کاغذ ساخته اند. این هنرمندان با قرار دادن لایه های کاغذ در کنار یکدیگر و برش های دقیق مجسمه های کاغذی از حیوانات طراحی نموده اند.

برترین ها

بالا