ازمون نظام مهندسی

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم : به اطلاع کلیه سروران عزیز میرساند ثبت نام آزمون سازمان نظام مهندسی از هفته آینده آغاز میگردد جهت اطلاعاتت بیشتر به آدرس www.maskan-sakhteman.hr مراجعه فرمایید . به امید موفقیت همه مهندسان جوان ایرانی . امین رضاییان (عیدی امین )

Milad 1

عضو
مهم : به اطلاع کلیه سروران عزیز میرساند ثبت نام آزمون سازمان نظام مهندسی از هفته آینده آغاز میگردد جهت اطلاعاتت بیشتر به آدرس www.maskan-sakhteman.hr مراجعه فرمایید . به امید موفقیت همه مهندسان جوان ایرانی . امین رضاییان (عیدی امین )

مهندس آدرس سایت .ir داره.;)

BARAN 59

عضو جدید
سلام دوستان من واسه اسفند امسال ثبت نام کردم. کتابهاش رو هم خریدم. ولی یه سری پیامک گرفتم که برای آمادگی این امتحان یه سری دوره هایی گذاشتن به نظر شما این دوره ها خوبن یا خودم فقط کتابها رو بخونم کافیه؟

BARAN 59

عضو جدید
چرا کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟
حالا من میخواستم تاپیک بزنم که با دوستانی که میخوان امتحان بدن تبادل اطلاعات داشته باشیم!

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
چرا کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟
حالا من میخواستم تاپیک بزنم که با دوستانی که میخوان امتحان بدن تبادل اطلاعات داشته باشیم!
منم می خوام شرکت کنم نمی دونم چه کار کنم کتاب از کجا بگیرم؟ چی بگیرم؟

BARAN 59

عضو جدید
من کتاب را از کتابفروشی که تو سازمان هست خریدم. البته تو تهران.

ma12962k

عضو جدید
چه گرایشهایی از مکانیک می تونن تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنن؟

چه گرایشهایی از مکانیک می تونن تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنن؟

می خواستم بدونم چه گرایشهایی از مهندسی مکانیک می تونن تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنن؟گرایش من ساخت و تولید.من با این گرایش می تونم تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنم؟

dariush1820

عضو جدید
دوست عزیز الان دیگه همه گرایشای مکانیک میتونن شرکت کنن و هیچ محدودیتی وجود نداره

kazem791

عضو جدید
سلام دوستان من واسه اسفند امسال ثبت نام کردم. کتابهاش رو هم خریدم. ولی یه سری پیامک گرفتم که برای آمادگی این امتحان یه سری دوره هایی گذاشتن به نظر شما این دوره ها خوبن یا خودم فقط کتابها رو بخونم کافیه؟

با سلام
اين دوره ها خوب هستند ولي هزينه هاشون هم بالاست . بهترين روش اينه كه منابع رو تهيه كنيد و به سوالات سالهاي قبل پاسخ بديد . ليست كتابها و منابع رو مي تونيد از اين آدرس تهيه و كتابها رو از كتابفروشي هاي معتبر و در تهران ميدان انقلاب يا سازمان نظام مهندسي تهيه كنيد . در شهرستانها ممكنه كه خود سازمان نظام مهندسي استان كتابفروشي داشته باشه . در هر صورت مطالعه سوالات سالهاي قبل به شما نشون ميده كه بايد چطوري بخونين و چي بخونين و كلا سطح سوالات چطوريه .
سايتي كه معرفي مي كنم مخصوص داوطلبان آزمون نظام مهندسي رشته برق و مكانيكه . به كليه نيازها و سوالات شما پاسخ ميده و آزمون آنلاين برگزار مي كنه و بلافاصله بعد از آزمون نتيجه اش رو ميگه و وضعيت تحصيلي تون را مشخص مي كنه و راهنمايي لازم براي تقويت شما را فراهم مي كنه . www.azmoonline.ir

hamed_eng198

عضو جدید
فعلا توی اکثر رشته ها آزمون خیلی ساده شده است. گذشت اون زمانی که باید کلی می خوندید و کلاس می رفتید. سالی دو بار آزمون اونم چه آزمونی.....

kazem791

عضو جدید
با سلام
لیست کامل منابع آزمون اسفند 91 ، به همراه مشاوره و راهنمایی و کتابخانه دیجیتال کهمنابع کمیاب را در خود جای داده و هر سووال و مشکلی در مورد آزمون نظام مهندسی را در سایت آزمونلاین ببینید و بصورت رایگان در آزمونهای آزمایشی این سایت شرکت کرده و آمادگی خود را بسنجید
www.azmoonline.com

kazem791

عضو جدید
فعلا توی اکثر رشته ها آزمون خیلی ساده شده است. گذشت اون زمانی که باید کلی می خوندید و کلاس می رفتید. سالی دو بار آزمون اونم چه آزمونی.....
البته اینجوری هم که می فرمایین نیست . زحمت زیاد داره اگه فکر می کنین خیلی واردین و آزمونش آبکیه یه سر به سایت آزمونلاین بزنید و یک آزمون جامع رو انتخاب کنید و تست بزنید . بعد از اتمام تست به شما میگه چند درصد زدین . اگه بالاتر از 50 درصد زدین بیاین و بگین : آره چه آزمونی ! !
www.azmoonline.com

hamed_eng198

عضو جدید
البته اینجوری هم که می فرمایین نیست . زحمت زیاد داره اگه فکر می کنین خیلی واردین و آزمونش آبکیه یه سر به سایت آزمونلاین بزنید و یک آزمون جامع رو انتخاب کنید و تست بزنید . بعد از اتمام تست به شما میگه چند درصد زدین . اگه بالاتر از 50 درصد زدین بیاین و بگین : آره چه آزمونی ! !
www.azmoonline.com

امسال خیلیا رد شده بودند بعد اعتراض کردند اکثرشون رو قبول کردند. در ضمن خود من 3 ساله پروانه اشتغال گرفتم و خیلی دوستام که اون سال رد شدند امسال به راحتی قبول شدند. زیاد سخت نگیرید. فعلا که کار ساخت و ساز خوابیده

fantom-f16

عضو جدید
جدا همه رشته ها میتونن امتخان بدن الان؟ یادمه یکی دو سال پیش باید یا سیالات میبودی یا اینکه واحدهاشو پاس میکردی...

hamid0444

عضو جدید
[FONT=&quot]يه سر به وبلاگ نظام مهندسي برق[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]nezam-bargh.blogfa.com بزن پيدا مي كني[/FONT]

kazem791

عضو جدید
جدا همه رشته ها میتونن امتخان بدن الان؟ یادمه یکی دو سال پیش باید یا سیالات میبودی یا اینکه واحدهاشو پاس میکردی...

در رشته مکانیک ، گرایش سیالات هم پروانه طراحی میگیره و هم نظارت ولی جامدات صلاحیت طراحی نخواهد داشت .رشته های دیگه ای هم هستند که میتونن در آزمون نظام مهندسی مکانیک ساختمان شرکت کنند .
لیست کامل رشته های مجاز شرکت در نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی ساختمان :
http://azmoonline.com/main/post/7

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
در رشته مکانیک ، گرایش سیالات هم پروانه طراحی میگیره و هم نظارت ولی جامدات صلاحیت طراحی نخواهد داشت .رشته های دیگه ای هم هستند که میتونن در آزمون نظام مهندسی مکانیک ساختمان شرکت کنند .
لیست کامل رشته های مجاز شرکت در نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی ساختمان :
http://azmoonline.com/main/post/7

سوالاشون از کتاب های با ویرایش جدیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:question::question::question:

REZA_R

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

سلام خسته نبشی
من اینو از یکی از دوستام که سال پیش رفته بود
پرسیدم گفت خوب بوده
قبولم شد
راستی آدرسش چیه واسه ثبتنام؟

golabi2007

عضو جدید

Hamid_xs

عضو جدید
با سلام ....
من به سایت http://azmoonline.com مراجعه کردم ولی متوجه نشدم که منابع ازمون نظام مهندسی رو باید از کجا دانلود کنم .....می شه یه راهنمایی بفرمایید ...

در ضمن میشه کسی بگه این کتابها بر اساس اخرین تغییرات رو سایت گذاشته شده یا نه؟؟

saeed fotovvat

عضو جدید
منم میخوام شرکت کنم ولی نمی دونم شرایطش چیه!
شنیدم میگن حداقل باید 3 سال از رو تاریخ فارغ التحصیلی لیسانست بگذره تا بتونی شرکت کنی،راسته؟
تاریخ ثبت نامش هر سال اسفنده؟

sosharbaf

عضو جدید
سلام.

تا جایی که من یادمه جامدات و سیالات میتونن شرکت کنن.
دوره آموزشی هم نمیخواد. همون کتابا کافیه.

چیز خاصی هم نداره. بیشتر شبیه تست هوشیه. البته اگه دارین واسه پروانه اقدام میکنی.

vimas

عضو جدید
سلام
من جامدات خوندم.میخواستم بدونم اگه نظارت رو بگیرم به چه دردم میخوره؟خوب کسی که طراحی رو داره حتما نظارتشم داره دیگه!هیچ کارفرمایی هم نمیاد که طراحی رو بده به یکی بعد نظارت رو بده به یه مهندس دیگه!
اگه اشتباه میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید!