ازمون ادواری فنی و حرفه ای

electro-esmoke

عضو جدید
سلام

دوستان کسی از ازمون های ادواری فنی و حرفه ای اطلاعی داره؟
برای میکرو کنترلر های AVR و سایر میکروکنترلر ها هم برگزار میشه این ازمون؟
رمان دقیق ازمونش رو از کجا باید بفهمیم؟ ایا امتحان عملی هم باید داد و نمره در مدرک درج میشه؟

ali199_1991

کاربر بیش فعال
سلام ؛ آزمون ادواری فک کنم به نسبت اونهایی که دوره رفتن سخت تر باشه...تو سایت فنی حرفه ای که برین تاریخ هاش هست ولی فک نمی کنم برا میکرو هم باشه...
بله آزمون عملی هم داره و نمره هم داره...جدیدا دیگه مدرک نمیدن و یه کارت مهارت میدن ؛ یعنی شما ده تا دوره هم که بری مشخصات و نمرات و مدارک شما از طریق سایت قابل مشاهده هست

electro-esmoke

عضو جدید
سلام ؛ آزمون ادواری فک کنم به نسبت اونهایی که دوره رفتن سخت تر باشه...تو سایت فنی حرفه ای که برین تاریخ هاش هست ولی فک نمی کنم برا میکرو هم باشه...
بله آزمون عملی هم داره و نمره هم داره...جدیدا دیگه مدرک نمیدن و یه کارت مهارت میدن ؛ یعنی شما ده تا دوره هم که بری مشخصات و نمرات و مدارک شما از طریق سایت قابل مشاهده هست

اخه کی وقت و حوصله این کارا رو داره. PLC میگه باید 500 ساعت اموزش ببینی 18 ماه 8 تا 5
بهش گفتم من فقط می خوام اوقات فراقت بیکار نباشم. مشغول باشم چیزی یاد بگیرم. همه زدن زیر خنده. اسم نوشتم برای این کارای تشویقی مناطق محروم.
با این حساب این دوره ها که ادم رو از زندگی میندازه! هیچ راهی نداره یعنی؟

ali199_1991

کاربر بیش فعال
نه بابا 18 ماه نمیشه ؛ درجه دو داره و یک ، کدومو میخوای بری؟ ول کن.از تو این فنی حرفه ای بیا بیرون که مدرکش به هیچ دردی نمیخوره