ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام،صبح بخیر

سلام،صبح بخیر

الان این کارنامه منو کاملا گیج کرده.
من پردیس علم و صنعت رو قبول شدم. اما نوشته آخرین رتبه قبولی: 467
خب من که رتبم خیلی بیشتر ازاین بوده.
کلا یکی در رابطه بااین دو ستون یه توضیح مفصل بده:رتبه داوطلب - آخرین رتبه قبولی
برای من نوشته مالک اشتر رد شدی. خب معلوم نیست مصاحبه رد شدم یا از نظر رنبه قبولی؟
کسی میدون طراحی کاربردی دانشگاه امام حسین چطوریه؟ خوبه؟ بده؟؟؟ اساتیدش قوی هستند؟
سلام صبح به خیر
تا اونجایی دوستان گفتند و من متوجه شدم،این رتبه یعنی تعداد کسانی که این رو انتخاب کردن هست و رتبه شما بین این افراد و آخرین رتبه فردی که انتخاب کرده و قبول شده رو قرار داده است.
یعنی مثلا مشخص نیست 200 نفر یا 1000نفر انتخاب کردند فقط رتبه شما بین این افرادی که انتخاب کردند این هست و رتبه آخرین فردی که انتخاب کرده شده این.این چیزی هست من متوجه شدم.
مالک اشتر فک کنم قرمز رنگ نوشته بود یا از مصاحبه رد شدید یا کلا دعوت نشدید .البته مالک دوستان گفتتد باید قبل از اون جایی که احتمال قبولی میدی بزنی که دعوت شی مثلا منو دعوت نکردن چون بد انتخاب رشته کردم انتخاب 30 ام زدم انتخاب 10 ام قبول شده بودم.شماره 2 نوشته و زیر اونجا توضیحات گفته یعنی چی!
دانشگاه امام حسین تعریفش رو شنیدم خیلی دانشگاه خوبی هست.اساتید خوبی هم داره.
موفق باشید

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من اکه نرم ثبت نام دانشگاه یعنی انصراف دادم؟؟؟ یا باید پاشم برم انصراف بدم
ممنون
سلام
سایت سازمان سنجش گفته عدم ثبت نام شخص مورد نظر به عنوان انصراف تلقی شده

طلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان نهايي‌ امتحاني آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال‌ 1394

1394/06/03

نسخه چاپی

بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.

كليه‌ داوطلبانيكه اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ هر يك‌ از كد رشته‌هاي امتحاني‌ مربوط اعلام‌ گرديده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه نتايج منتشر مي‌گردد، براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، ضمناً در صورتي كه دانشگاهها و موسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت‌نام ارائه نكرده باشند، مي‌بايست در يكي از روزهاي شنبه مورخ 94/6/14، يكشنبه مورخ 945/6/15 و يا دوشنبه مورخ 1394/6/16 براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه بموقع پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

hossein_aj

عضو جدید
سلام صبح به خیر
تا اونجایی دوستان گفتند و من متوجه شدم،این رتبه یعنی تعداد کسانی که این رو انتخاب کردن هست و رتبه شما بین این افراد و آخرین رتبه فردی که انتخاب کرده و قبول شده رو قرار داده است.
یعنی مثلا مشخص نیست 200 نفر یا 1000نفر انتخاب کردند فقط رتبه شما بین این افرادی که انتخاب کردند این هست و رتبه آخرین فردی که انتخاب کرده شده این.این چیزی هست من متوجه شدم.
مالک اشتر فک کنم قرمز رنگ نوشته بود یا از مصاحبه رد شدید یا کلا دعوت نشدید .البته مالک دوستان گفتتد باید قبل از اون جایی که احتمال قبولی میدی بزنی که دعوت شی مثلا منو دعوت نکردن چون بد انتخاب رشته کردم انتخاب 30 ام زدم انتخاب 10 ام قبول شده بودم.شماره 2 نوشته و زیر اونجا توضیحات گفته یعنی چی!
دانشگاه امام حسین تعریفش رو شنیدم خیلی دانشگاه خوبی هست.اساتید خوبی هم داره.
موفق باشید

سلام
میخواستم بدونم دانشگاه مالک مزیت خاصی داره؟؟؟
آخه از چند نفر نسبت به استخدام بعدش پرسیدم,میگفتن فقط حرفه و هیچ کسی رو استخدام نمیکنن.کسی اطلاعات خاصی داره نسبت به این موضوع؟؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
میخواستم بدونم دانشگاه مالک مزیت خاصی داره؟؟؟
آخه از چند نفر نسبت به استخدام بعدش پرسیدم,میگفتن فقط حرفه و هیچ کسی رو استخدام نمیکنن.کسی اطلاعات خاصی داره نسبت به این موضوع؟؟
سلام

من انتهای دفترچه رو خوندم و تا جایی متوجه شدم، نوشته بود 10 درصد اول که توی ارشد از نظر معدلی برتر شوند رو مستقیم استخدام میگیرن، از نظر مدرکی هم هیچ تفاوتی با سایر دانشگاه ها ندارد، یعنی 10 درصد اول کلاس استخدام وزارت دفاع میشن.
میتونین برین دفترچه انتخاب رشته قسمت شرایط دانشگاه ها رو بخونید.

دانشگاه صنعتي مالك اشتر:
الف) شرايط عمومي: 1- اعتقاد و التزام عملي به اصل ولايت فقيه و قانون اساسي. 2- عدم سابقه عضويت و وابستگي به گرو ههاي سياسي غيرقانوني و الحادي. 3- عدم سوءپيشينه كيفري
و عدم معروفيت به فساد اخلاقي. 4- تابعيت جمهوري اسلامي ايران براي داوطلب و خانواده وي. 5- با توجه به ممنوعيت هاي قانوني، دانشجويان اين دانشگاه نم ي توانند در فعاليت هاي
سياسي و حزبي شركت نمايند. ب) امتيازات: 1- دانش آموختگان رتبه اول مقطع كارشناسي از دانشگاه هاي دولتي يا رتبه تك رقمي آزمون كارشناسي ارشد اگر در پايان تحصيل، سه نفر برتر
رشته خود باشند در صورت دارا بودن شرايط گزينشي وزارت دفاع، استخدام خواهند شد. 2- پذيرفته شدگان همانند ساير دانشجويان كشور م يتوانند از مزاياي صندوق رفاه دانشجويان مطابق
آيين نامه وزارت علوم استفاده نمايند. 3- خانواده معظم شهدا، ايثارگران، كاركنان وزارت دفاع و نيروهاي مسلح و همسر و فرزندان آنان، در شرايط مساوي در اولويت قرار دارند (حداكثر سن
1394 نبايد از 40 سال بيشتر باشد). ج) ملاحظات: 1- همانند دانشگا ههاي ديگر هيچگونه منع خروج از كشور براي داوطلبان اين دانشگاه نيز وجود ندارد. /7/ كاركنان نيروهاي مسلح تا تاريخ 1
-2 با توجه به مقررات خاص دانشگاه، بانوان محترم دانشجو بايد پوشش برتر را رعايت نمايند. 3- دانشگاه تعهدي براي تأمين خوابگاه ندارد ولي در صورت وجود امكانات مشمولان بند (ب
1) و تعدادي از دانشجويان روزانه غيربومي برابر مقررات از امكانات خوابگاهي برخوردار خواهند شد. لذا توصيه مي شود داوطلبان خواهر از ظرفيت هاي بومي دانشگاه استفاده نمايند. 4- جهت
مراجعه شود. www.mut.ac.ir : كسب اطلاعات بيشتر به سايت دانشگاه به نشاني

موفق باشید

آخرین ویرایش:

crb7

عضو جدید
سلام به همه دوستان
کسانی که زمان ثبت نام آزمون ارشد دانشجوی سال آخر بودن فقط باید فرم "مخصوص میانگین تعداد واحدهای گذرانده برای دانشجویان سال آخر" رو پر کنن یا فرم "مخصوص پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه مدرک کارشناسی نمی باشند" هم باید پر کنیم؟:confused:
کسی نیست این سوال ما رو جواب بده. بد جوی استرس گرفتم. همیش میترسم یه مشکلی پیش بیاد

dash @li

کاربر بیش فعال
کسی نیست این سوال ما رو جواب بده. بد جوی استرس گرفتم. همیش میترسم یه مشکلی پیش بیاد
سلام

والا همه که همون فرم گواهی موقت که نمره معدل هست که به قول شما فرم مخصوص پذیرفته شدگاتی که قادر به ارایه مدرک نیستن رو میبرن
اصلا اون فک کنم فرم ریزنمرات شماست ،حتی رنگش رو هم درست نمیبینین دستتون نمیدن نامردا....

آخرین ویرایش:

peyman9999

عضو جدید

فرم "مخصوص میانگین تعداد واحدهای گذرانده برای دانشجویان سال آخر"واسه معدلی بود که توی سایت سنجش موقع ثبت نام ارشد وارد کردی
فرم "مخصوص پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه مدرک کارشناسی نمی باشند"هم اتمام کارشناسی رو مشخص میکنه.

جفتش واسه ثبت نام نیاز میشه.

saeed.sb

عضو جدید
میشه پروژه ای برداشت که هم سیالاتی باشه، هم جامداتی؟ منظورم بین رشته ای هست
این مدل پروژه ها خیلی سخته؟
مثلا رشتت طراحی کاربردی باشه ولی پروژت تلفیقی از طراحی و تبدیل باشه
پروژه ی این مدلی بذهنتون نمیرسه چندتا مثال بزنید؟
ممنون

dash @li

کاربر بیش فعال
میشه پروژه ای برداشت که هم سیالاتی باشه، هم جامداتی؟ منظورم بین رشته ای هست
این مدل پروژه ها خیلی سخته؟
مثلا رشتت طراحی کاربردی باشه ولی پروژت تلفیقی از طراحی و تبدیل باشه
پروژه ی این مدلی بذهنتون نمیرسه چندتا مثال بزنید؟
ممنون
سلام

مثل پروژه کارشناسی خودم، یک وسیله نیرو سنج بود با یک پره سیالاتی ، اون نیرو سنجش دینامیکی بود اینم یه پره توربین بود که با سیال میومد و انرژی رو باید بدست میاوردی، و بهینه سازی و...
از اینجور چیزا خود استاد ها زیاد میتونن بهت پیشنهاد بدن،
من که فقط این رو کار کردم میدونم،

maxy

عضو جدید
بچه ها کسی می تونه تخمین بزنه روزانه و شبانه اصفهان و صنعتی اصفهان تا چند گرفته(تبدیل)

king_sato

عضو جدید
سلام و تبریک به همه دوستان من هم با رتبه 600 ساخت صنعتی مالک اشتر رو آوردم. البته اکثر دانشگاه های شهرستان رو آوردم ولی مالک رو به خاطر وزارت دفاع و تهران بودن بالاتر زدم. امیدوارم پشیمون نشم

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام و تبریک به همه دوستان من هم با رتبه 600 ساخت صنعتی مالک اشتر رو آوردم. البته اکثر دانشگاه های شهرستان رو آوردم ولی مالک رو به خاطر وزارت دفاع و تهران بودن بالاتر زدم. امیدوارم پشیمون نشم
درود
تبریک میگم پیروز و سلامت باشید خیلی عالیه، پشیمونی نداره، چیز خاصی نیست مدرکشم تفاوتی نداره با جاهای دیگه بعد فارغ التحصیلی، اتفاقا دانشگاه خوبی هم هست،فقط باید شیونات اسلامی رو حسابی رعایت کنید ،همین،
خیلی عالیه....

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
اینجا کسی صنعتی اصفهان قبول نشده؟!
من ثبت نام کردم و برگشتم حالا میبینم انتخاب واحد برامون انجام ندادن و علاوه بر این هیچ واحدی رو توی گلستان اریه ندادن که خودمون انتخاب کنیم

shahrzad_m

عضو جدید
سلام
من ثبت نام کردم و برگشتم حالا میبینم انتخاب واحد برامون انجام ندادن و علاوه بر این هیچ واحدی رو توی گلستان اریه ندادن که خودمون انتخاب کنیم
سلام منم دانشگاه شیراز ثبت نام اینترنتی انجام دادم ولی هیچی در مورد انتخاب واحد نگفتن شروع کلاسا هم 21 شهریور:confused::( نمیدونم قراره سر کدوم کلاس بریم؟!!!

12*12

عضو جدید
ارشد94

سلام
رفیق منم همین امروز گفت

انتخاب واحد با خودمونه منتها کل کلاسای ارایه شده پرن!!!!

برید آموزش باهاشون دعوا:D

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

kariq

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی میدونه اگه کسی ثبت نام کنه و ترم اول انصراف بده چقدر ازش هزینه می گیرن و بعدش مدارک رو پس میدن یا نه؟

ehsan esf

عضو جدید
سلام دوستان

واو پسر این قدر فرم و مدرک میخواد یه ثبت نام

بچه ها من شرایطم جوریه که تا 31 شهریور فارغ التحصیل نمیشم ((تازه در این تاریخ من کار اموزیم را تحویل میدم و حالا تا نمره اش را استاد بزنه و فارغ التحصیل بشم))

ادمی با شرایط من باید چه کار کنه ؟؟

الان یک سری فرم هست برای این که تعهد بدی تا 31 شهریور فارغ بشی

کسی این مشکل را داره یا راه حلی براش داره ؟

از همکاریتون ممنونم

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

آقا دانشگاه گواهی موقت قبول میکنه؟!
من کپی گواهی موقت که برابر با اصل شده رو دارم

peyman9999

عضو جدید
سلام دوستان

بچه ها من شرایطم جوریه که تا 31 شهریور فارغ التحصیل نمیشم ((تازه در این تاریخ من کار اموزیم را تحویل میدم و حالا تا نمره اش را استاد بزنه و فارغ التحصیل بشم))

از همکاریتون ممنونم

منم فارغ التحصیل نمیشم.دانشگاه کارشناسیم هم فرم هام رو امضا و تایید نکرد.
امروز واسه ثبت نام ارشد رفتم و شرایطم رو گفتم.یه فرم تعهد دادن که مدرکی که بعدا براشون میبرم تاریخش از 31 شهریور به بعد نباشه.وگرنه ادامه تحصیلم به مشکل میخوره.
ولی به نظرم قبلش با دانشگاه (کارشناسی)خودتون صحبت کنید.اگه فقط نمره یکی دو تا درستون تو کارنامه نیومده باشه شاید باهاتون همکاری کنن و با یه سری توضیحات فرمها رو تایید کنن.

ssordi

عضو جدید
سلام بچه ها یکی از فامیل هامون شاغله و متاهل توی کنکور کارشناسی ارشد مکانیک پردیس دانشگاه تهرانو آوردن چند تا سوال دارن که من مطمئن نیستم اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفا توی انتخابای بعدیش پیام نور تهران هم آوردن از نظر هزینه مشکلی ندارن فکر می کنند که پیام نور بهتر و معتبر تره این طور هست؟ الان باید برای ثبت نام کدوم رو ثبت نام کنند؟ اصلا میشه انتخاب بعدیشون رو ثبت نام کنن؟

آخرین ویرایش:

ehsan esf

عضو جدید
ممنون پیمان جان بابت توضیحت
فقط یه سوال دیگه
فرم 14 که برای همین کارها هستش را باید از دانشگاه خودمون بگیرم ؟؟
چون اینی که من دانلود کردم از سایت دانشگاه نوشته نمونه ....

peyman9999

عضو جدید
فقط یه سوال دیگه

فرم 14 رو نمیدونم کدومه.
ولی فرمی که باید دانشگاه قبلیم تایید میکرد یه عنوان این شکلی داشت:
"فرم مدرک کارشناسی ومعدل
نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمیباشند"
منم دانلودش کرده بودم.

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
فقط یه سوال دیگه
سلام
آره دادا احسان این همون فرم 14 دانشگاه کاشان هست که گواهی موقت یا فرم معدل و مدرک کاشرشناسیه برای کسایی که مدرک اصلی رو بهشون نمیدن،همه دانشگاه ها هم انتشاراتشون داره.ولی همین رو پرینت بگیر و باید دانشگاه مبدا بده تا مهر و امضا مدیر آموزش بخوره و شماره شه دبرخونه و بعد باید ببری برای ثبت نام توی پیش ثبت نامم یه عکسی ازش بزاری ،نمیدونم این پیش ثبت نام چقدر مسخرس اینترنتی عکس از تمام صفحات شناسنامه در یک تصویر من دیگه حرفی ندارم،یه عکس درست کردم هیچیش نعلوم نمیشه .خخخخ
معلومه الکیه فقط میخوان اون هزینه رو بگیرن.
700هزار همین پیش ثبت نام شد فک کن،هزینه خوابگاه 600هزار تومن شد.
خدا به خیر بگذرونه....

ghasedak1989

عضو جدید
سلام دوستان

از همکاریتون ممنونم

ملاک تاریخ ثبت نمره نیست ملاک تاریخیه ک شما کاراموزی رو گرفتین.ملاک تاریخ ثبت نمره فقط برای معرفی به استاده.هیچ مشکلی نیست.

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

بچه های صنعتی اصفهان، این دکتر صدیق رو میشناسید؟
اومده اینجا میخواد به ما دینامیک پیشرفته درس بده، ازش یکم بد میگن!

s.rezaei121

عضو جدید
سلام
اول به همه ی بچه هایی که قبول شدند تبریک میگم.

سوال ساختی دارم

آقا کسی درباره گرایش شکلدهی در رشته ساخت و تولید اطلاعاتی داره؟
اگر کسی هست که اطلاعاتی درباره گرایش شکلدهی داره لطف کنه همینجا یه توضیحات کاملی بده

از دوستان ساختی من جمله آقای معصومی (دانشجوی پلی تکنیک که رتبه 11 بودند) و بچه های دیگه مثل آقای ali113 و... کمک کنید.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
اول به همه ی بچه هایی که قبول شدند تبریک میگم.

سوال ساختی دارم

آقا کسی درباره گرایش شکلدهی در رشته ساخت و تولید اطلاعاتی داره؟
اگر کسی هست که اطلاعاتی درباره گرایش شکلدهی داره لطف کنه همینجا یه توضیحات کاملی بده

از دوستان ساختی من جمله آقای معصومی (دانشجوی پلی تکنیک که رتبه 11 بودند) و بچه های دیگه مثل آقای ali113 و... کمک کنید.
سلام
تشکر از دوستان نسبت به بنده لطف دارند، من ارشد نخوندم بهتر میبینم دوستانی خوندن توضیح بدن ولی چیزایی شنیدم و اینور اونور مطالعه داشتم یادیدم میگم،ببخشید اگر بد بود

زمینه شکل دهی از اسمش مشخصه خب، فراچآیندهایی که شکل یک جسم رو تغییر بدن هست شامل موارد کلی میشه، شکل دهی التراشونیک داریم شکل دهی قالب پرس داریم، مخلوط اینها داریم
شکل دهی انفجاری هست ....و خیلی حالات مختلف، مثل فرج و آهنگری و....
که قسمتیش رو تو کارشناسی تو درس هایی مثل قالب پرس و ریخته گری خوندیم.
حالا اینجا زمینه های مختلف و حتی بیس مقاومتی جسم در برابر تغییرات رو در دروسی مثل شکل دهی فلرچزات که میشه گفت ادامه درس پلاستیسیته هست رو داریم
نمیدونم از درس الاستیسیته و پلاسبیسیته چقدر میدونین.ادامه مقاومت سه و دایره مور و کجا بیشترین تنش ها و ... توی فضاهای بیشتر هست حالا میاین این ها رو میخونین فرآیند ها رو بررسی میکنین
در هر صورت ، هر تغییر شکلی یک تنش ایجاد میکنه ، حالا جسم نازک باشه یا جسم ضخیم باشه تو راستاهای سه یعدی و... باید با ماتریس ها این تتشها بدست بیان.
کاری که نرم افزار های تحلیل مثل آباکیوس و یا نرم افزار انسیس هم با ماتریس اینگ اعداد رو بدست میارن ، درس المان محدودم درباره همین چیز ها هست.
در همین حد میدونم انشالله کمکی بهتون بکنه ، زمینهوها برای بهبود این روش های قدیمی با روش های نوین تولید گسترده هست و خیلی کار شده ولی هنوزم جای کار بسیاری داره این علم،اکثریت مد شده میگن ، دیگه همه رفتن شکل دهی نه اصلا ربطی نداره ، اول اگر به این بحث ها علاقه باشه همیشه راهی و جای کاری هست.
ببخشید ناقص و کم بود ولی چیزی بود میدونستم.
موفق باشید

crb7

عضو جدید
سلام به همه
منظور از فرمی که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه چیه؟از کجا باید بگیرمش
این هفته اینقدر رفتم دانشگاه دوره کارشناسیم و اومدم برای امضا که کاملا آسفالت شدم

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به همه
منظور از فرمی که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه چیه؟از کجا باید بگیرمش
این هفته اینقدر رفتم دانشگاه دوره کارشناسیم و اومدم برای امضا که کاملا آسفالت شدم
سلام
دقیق نمیدونم چه فرمی هست،دانشگاه کاشان یکی گذاشته روی سایتش
ولی اونچیزی من میدونم،شما میرید امور فارغالتحصیلان دانشگاه مبدا ، درخواست میدین اونا نامه میدن پلیس +10یک نامه میدن برای این کار اون رو میدین دانشگاه نقصد ، احتمالا تا یک ماه طول میکشه به دستتون برسه، بعدا میدینش دانشگاه مورد نظر...باز باید با دانشگاه قبولیتون صحبت کنین بگین بعدا میاد، و در مورد فرم هم از امور فارغ التحصیلان خودتون بپرسید.
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا