ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
کسی میدونه اگر دانشگاه شبانه یا غیرانتفاعی قبول شدی و ثبت نام کردی بعد تا کی فرصت برای انصراف هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
انصراف همیشه میشه داد چیز خاصی نیست به خصوص غیر انتفاعی و شبانه که مشکلی نداره، چون مثل روزانه نیست از کنکور سال بعد محروم شی. شما یک نامه به امور فارغ التحصیلان میدیم و با آموزش صحبت مسکنین نامه میدن و انصرافتون ثبت میشه،اما چطورش رو دقیق نمیدونم باید برین امور فارغالتحصیلان دانشگاه صحبت کنین ولی مشکلی پیش نمیاد.
سلام دوستان
من سربازی نرفتم ، کسی میشه در مورد مدارک ثبت نام راهنمایی کنه ؟
من فقط نامه ای دارم که پس از فارغ التصیلی کارشناسی دانشگاه بهت میده(نامه نظام وظیفه) . حالا دانشگاهی که قبول شدم نوشته : "اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت " و "مدرکی که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنه" .

با همون نامه ای که دارم میشه این دو مرحله رو رد کرد ؟ میشه دوستان راهنمایی کنند ؟ مسافت دانشگاه مبدا و مقصد خیلی دور هست و می خوام مشکلی نداشته باشم. (من چون سربازی نرفتم ، نه اصل مدرک رو میدن و نه گواهی موقت رو)

با تشکر.
سلام
نامه نظام وظیفه رو باید از امور فارغ التحصیلان بخواین و اینکه میفرستن پلیس +10و براتون نامه میاد و تحویل دانشگاه میدین،اگر الان برین شاید یک ماه دیگه بهتون بدنش،مشکلی نیست دانشگاه مقصد بگین بعدا میارین ،چیز خاصی نیست.خب شما این رو دارین،مشکلی تیست
چطور نمیدن گواهی موقت فقط یک برگه کاغذ هست روش نمره معدل شماست ،چیز خاصی نیست،باید با مدیر آموزش دانشگاه مبدا صحبت کنین بهتون بده.اگر نمیده به زور و تهدید بگیرین،انصافا ،خیلی دانشگاه ها پررو شدن

آخرین ویرایش:

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام.بچه ها یه سوال.برای انتخاب استاد راهنما چه کار باید کنیم.بعد بچه های ساختی غزیز برای انتخاب موضوع پایان نامه من می خوام در مورد فرایند های نوین و جوشکاری ها باشه وبه ن/رتون چه جره

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام دوستان
من اکه نرم ثبت نام دانشگاه یعنی انصراف دادم؟؟؟ یا باید پاشم برم انصراف بدم
ممنون

kariq

عضو جدید
نتیجه نهایی اومد از بچه ها کسی میتونه توضیح بده منظور از رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی چیه؟

رتبه داوطلب یعنی اینکه شما nامین نفری هستید که اونو انتخاب کردین یعنی اگه رتبه شما شده ۶٠ و آخرین رتبه قبولی شده ۵۶ یعنی شما شصتمین نفری هستید که اون دانشگاه رو زدین در حالیکه آخرین نفری که اونجا قبول شده نفر پنجاه و ششمی بوده که اونجا قبول شده
با این اوصاف نمیشه گفت که اونجا ۵۶ نفر میگرفته چون ممکنه چند نفر دیگه اونجا رو انتخاب کرده باشن ولی انتخاب قبلتر رو قبول شده باشن

mechanic-man

عضو جدید
رتبه داوطلب یعنی اینکه شما nامین نفری هستید که اونو انتخاب کردین یعنی اگه رتبه شما شده ۶٠ و آخرین رتبه قبولی شده ۵۶ یعنی شما شصتمین نفری هستید که اون دانشگاه رو زدین در حالیکه آخرین نفری که اونجا قبول شده نفر پنجاه و ششمی بوده که اونجا قبول شده
با این اوصاف نمیشه گفت که اونجا ۵۶ نفر میگرفته چون ممکنه چند نفر دیگه اونجا رو انتخاب کرده باشن ولی انتخاب قبلتر رو قبول شده باشن

ممنون از پاسخ کاملتون....

kariq

عضو جدید
من تبدیل شاهرود قبول شدم ولی طراحی کاشان آخرین رتبه قبولی بودم
یعنی اینقدر سطح کاشان بالاتر از شاهروده؟

kariq

عضو جدید
سلام دوستان میتونید کمکم کنید..
من یه مشکل جدی دارم.. اگه خاطرتون باشه سازمان سنجش نزدیک آزمون گفته بود که از دانشگاهتون معدل ترم 6 یا ترم 7 رو وارد کنید.. من معدل ترم هفتمو با یه نامه گرفتم ولی تا اون موقع 3 واحد اعلام نشده داشتم اینکه من سه واحد رو در این معدل ندارم در این نامه ذکر شده و امضا شده... دیروز که رفتم از دانشگام فرم فارق التحصیلی موقت بگیرم، دانشگاه معدل ترم هفت منو با در نظرگرفتن اون سه واحد و با معدل کمتر از بالا(حدود 3 صدم) بهم داد. ضمن اینکه معدل ارسال شده به سازمان سنجش بدون اون سه واحده.. کسی میدونه که بهم گیر میدن یا نه...

داوطلبان پذيرفته شده در اين آزمون توجه نمايند :
معدل درج شده در اين کارنامه در گزينش نهايي آنان تاثير داشته لذا ضرورت دارد آن را با معدل مندرج در مدارک خود تطبيق داده و در صورتي که مغايرتي مشاهده نمايند فورا موضوع را به آموزش دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل قبولي اعلام نمايند در غير اين صورت تبعات ناشي از عدم توجه به اين موضوع مستقيما متوجه شخص داوطلب خواهد بود. (معدل اعلام شده براي داوطلباني که به صورت ناپيوسته مقطع کارشناسي خود را اخذ نموده اند ، ميانگين معدل هاي اعلامي مقطع کارداني و مقطع کارشناسي آنها مي باشد)

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
منم طراحی شهیدبهشتی قبول شدم(نمیدونم اشتباه کردم که بعد صنعتی اصفهان زدمش یا نه)
صنعتی ام رتبه م 185 بوده تا 225 هم داشته

MEESI77

عضو جدید
منم طراحی شهیدبهشتی قبول شدم(نمیدونم اشتباه کردم که بعد صنعتی اصفهان زدمش یا نه)
اگه به اصفهان نزدیکتر هستی برد کردی چون صنعتی اصفهان در حد شریف و امیر کبیره و بهشتی پایین تره از اون

saeedhashemi1371

عضو جدید
من رتبه دانشگاه تهرانم 161 بوده و آخرین رتبه قبولی 148...........اگه معدل ترم هفتم رو میفرستادم قطعا تهران قبول میشدم............
نمیدونم شاید قسمت بوده

سحرخیز

عضو جدید

عباسپور یا همین بهشتی قوی نیست اصلا کیلویی کاملا قابل مقایسه با صنعی اصفهان نیست

saeedvalentino

عضو جدید
احتمالا بابل و کاشان هم می اوردی چرا اون ها را نزدی روزانه

بنظر من دانشگاه های شهرستان همه در یک سطح هستند با اندکی تفاوت .
دانشگاه های تهران + دانشگاه صنعتی اصفهان یه طرف
دانشگاه های شهرستان یه طرف

ضمن اینی که من می بایست شهر خودم می بودم که بکارم هم برسم حال و حوصله رفت و آمد رو هم ندارم

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان
مثلا تو کارنامه نهایی ، تو یکی از انتخاب های دیگه من زده بوده :
رتبه داوطلب 158 . آخرین رتبه قبولی : 171 .
یعنی 13 نفر دیگه بعد از من جا داشته یا من تقریبا آخر بودم ؟

MEESI77

عضو جدید
سلام دوستان
مثلا تو کارنامه نهایی ، تو یکی از انتخاب های دیگه من زده بوده :
رتبه داوطلب 158 . آخرین رتبه قبولی : 171 .
یعنی 13 نفر دیگه بعد از من جا داشته یا من تقریبا آخر بودم ؟

13 نفر نفر بعد شما اونجا را انتخاب کردن که میتونستند قبول شن

saeed-deadman

عضو جدید
هیشکی از طراحی بین المللی قزوین اطلاعاتی راجع به استاداش نداره؟؟؟؟؟انصراف بدم یا برم.....آخه اینجور که معلومه استاداش جالب نیستن......خواهشا اگه کسی چیزی میدونه بگهههههههههههههههههه.......

saeed-deadman

عضو جدید
بعد از قزوین تبریز و اصفهان و صنعتی اصفهان هم قبول شدم......الان میشه تغییر داد؟؟؟؟؟؟قزوین رو فقط به خاطر نزدیکی زدم و الان وقتی رزومه استاداش رو دیدم از ارشد نا امید شدم..........

saeedhashemi1371

عضو جدید
بعد از قزوین تبریز و اصفهان و صنعتی اصفهان هم قبول شدم......الان میشه تغییر داد؟؟؟؟؟؟قزوین رو فقط به خاطر نزدیکی زدم و الان وقتی رزومه استاداش رو دیدم از ارشد نا امید شدم..........

مثل اینکه میشه تغییر داد ولی خیلی دردسر داره

crb7

عضو جدید
سلام به همه دوستان
کسانی که زمان ثبت نام آزمون ارشد دانشجوی سال آخر بودن فقط باید فرم "مخصوص میانگین تعداد واحدهای گذرانده برای دانشجویان سال آخر" رو پر کنن یا فرم "مخصوص پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه مدرک کارشناسی نمی باشند" هم باید پر کنیم؟:confused:

mostafanasro

عضو جدید
بعد از قزوین تبریز و اصفهان و صنعتی اصفهان هم قبول شدم......الان میشه تغییر داد؟؟؟؟؟؟قزوین رو فقط به خاطر نزدیکی زدم و الان وقتی رزومه استاداش رو دیدم از ارشد نا امید شدم..........[/QUOTEباید مدیریت تحصیلا ت تکمیلی دانشگاههای مبدا ومقصد رو راضی کنی

sabu

عضو جدید
الان این کارنامه منو کاملا گیج کرده.
من پردیس علم و صنعت رو قبول شدم. اما نوشته آخرین رتبه قبولی: 467
خب من که رتبم خیلی بیشتر ازاین بوده.
کلا یکی در رابطه بااین دو ستون یه توضیح مفصل بده:رتبه داوطلب - آخرین رتبه قبولی
برای من نوشته مالک اشتر رد شدی. خب معلوم نیست مصاحبه رد شدم یا از نظر رنبه قبولی؟
کسی میدون طراحی کاربردی دانشگاه امام حسین چطوریه؟ خوبه؟ بده؟؟؟ اساتیدش قوی هستند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا