ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

9356769

عضو جدید
خوش به حالتون.............کاش الان جای شما بودم..........از بلاتکلیفی در اومدید.......

ما که تا اردیبهشت سال بعد تو استرسیم...........الان سه ماه تابستون گذشته هنوز جدی نمیتونم استارت بزنم.......

saeed-deadman

عضو جدید
مدارک لازم برای ثبت نام ارشد چیه ؟ من هنوز نمره ی پروژم نیومده و نمیتونم مدارک فارق التحصیلی و یا گواهی بگیرم....تنها همون برگه ی معدل برای ثبت نام رو دارم…تازه معدل نوشته شده تو اون مال قبله ترم 7....حالا برا ثبت نام چیکار کنم ؟:cry:

mec. 2

عضو جدید
سلام به شما
راجع به دانشگاه کاشان اطلاعاتی دارین؟
تبدیل کاشان قبول شدم
میخواستم بدونم اساتیدش چجورین؟
کارشناسی چمران بودم بعضی از استادامون ترمی 60درصد مینداختن

خواهش میکنم اگه کسی راجع به اونجا اطلاعی داره بگه.......

آخرین ویرایش:

peyman9999

عضو جدید
مدارک لازم برای ثبت نام ارشد چیه ؟ من هنوز نمره ی پروژم نیومده و نمیتونم مدارک فارق التحصیلی و یا گواهی بگیرم....تنها همون برگه ی معدل برای ثبت نام رو دارم…تازه معدل نوشته شده تو اون مال قبله ترم 7....حالا برا ثبت نام چیکار کنم ؟:cry:

باز اوضاع شما خوبه.من یه امتحانم 20 ام شهریوره....
با استاد پروژه صحبت کنید.نمره رو ثبت کنه.
مدارک رو تو سایت دانشگاهی که قبول میشید میزنه.برگه معدل هم میتونست تا آخر ترم 6 باشه.فقط باید با معدلی که باهاش ثبت نام کردید یکی باشه.

آخرین ویرایش:

shahrzad_m

عضو جدید
تبدیل دانشگاه شیراز:D
کسی میشناسه استادارو
چه فیلدی خوبه تو تبدیل
سیالات یا حرارت؟؟من شنیدم سیالات خیلی سخته درسته؟

12*12

عضو جدید
ارشد94

بچه هایی که کاشان کارشناسی میخوندن
ایا دانشگاه صبحونه وشام هم در سلف میده
من شنیدم که این طور هست اگه باشه که خیلی عالی میشه
((هر چند در اخر با یه معده داغون بر میگردیم))
ببین کاشون بجز بهارش هیچ فصل خوبی نداره

آب هوا هم خیلی زود عوض میشه، مثلا صبح با چتر و کابشن میری از ترس بارون ولی ظهر آفتاب ذوبت میکنه

خیلی ایراد دیگه هم داره

ولی غذاش عالیه

صبحونه تو خوابگاه نیست ولی هست خیلی هم خوب میدن

سلفش هم خوبه بخصوص تاک، گرونه ولی بد ترین غذاش هم عالیه...

از این بابت خیالت تخته تخت باشه

برای استاد راهنما هم زود برو، یادمه ارشد های پارسال چند نفر رفته تو پاچه اشون چون دیر رفته بودن برای تعیین استاد راهنما...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

shahrzad_m

عضو جدید
سایت دانشگاه زده از 15 ثبت نام اینترنتی 21 هم شروع کلاساست
کسی میدونه معمولا انتخاب واحد کی هست؟
و استاد راهنما رو کی باید انتخاب کرد؟

محمد 435

عضو جدید
بچه ها استاد راهنما رو که خواستیم انتخاب کنیم.خود استاد چه شرایطی داره تا با هم کار کنیم؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
صنعتی اصفهانم از شنبه ثبت نام حضوریشه
و 21 شروع کلاسا!به نظرتون این تاریخ شروع کلاسا واقعیه؟!!!!خب اگه اینطوره برای ثبت نام که میریم باید بمونیم

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
بچه های کاشان سریع برید در مورد اساتید تحقیق کنید،
من دوستم پارسال تبدیل قبول شد میگفت همون هفته اول مجبورمون کردن استاد راهنما رو انتخاب کنیم.

و 21 شروع کلاسا!به نظرتون این تاریخ شروع کلاسا واقعیه؟!!!!خب اگه اینطوره برای ثبت نام که میریم باید بمونیم

یه نگاه به تقویم دانشگاه بندازید،
من برای خودم رو نگاه کردم 21 شروعه، هفته بعدشم حذف و اضافه، آخر شهریور هم حذف اضطراری، خب این یعنی واقعا 21م شروع میشه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها استاد راهنما رو که خواستیم انتخاب کنیم.خود استاد چه شرایطی داره تا با هم کار کنیم؟
اول باید بهش رزومه بدی و موضوعاتی که علاقه کاری داری. موضوع پروژه کارشناسی هم مهمه . بعد خودش یه موضوع می ده بهت تا روش کار کنی یا اگه موضوع جالبی خودت داشته باشی که بتونی حامی صنعتی براش پیدا کنی قبول می کنه. فقط سعی کنید اگه پروژه تجربی میشه حامی صنعتی داشته باشه که هزینه هاش اذتتون نکنه

اون تاریخ و که همه جا میزنن ولی کاملا به اساتید درس ها و دانشگاه بستگی داره. مثلا دانشگاه ما اون سالی که من رفتم هفته اول تشکیل شد فقط کلاسای استاد راهنمای خودم معمولا با دو سه هفته تاخیر شروع می شد . شما هم به نظر من برید تهش تشکیل نشد ضرری نداره

alma_mech

عضو جدید
سلام
من الان که به ترمودینامیک پوران پژوهش نگاه میکردم سه فصل دستگاه های با جزء رفتار ارمانی و غیر آرمانی و تعادل واکنش های شیمیایی ما تو دوره ی لیسانس نخوندیم؟؟؟ اینا برای کنکور حذفن؟؟

فرزانه!

عضو جدید
سلام
من الان که به ترمودینامیک پوران پژوهش نگاه میکردم سه فصل دستگاه های با جزء رفتار ارمانی و غیر آرمانی و تعادل واکنش های شیمیایی ما تو دوره ی لیسانس نخوندیم؟؟؟ اینا برای کنکور حذفن؟؟
اره حذفن. چرا پوران میخونی؟
راهیان بهتره من پوران خوندم راضی نبودم

saeedhashemi1371

عضو جدید
نه.من سال بعدکنکور دارم.
می خواستم درباره ی رتبه و درصدای قبول شده ها سوال بپرسم.
می خواستم درباره ی این رشته هم بیشتر بدونم.

هر سوالی داری بپرس........من دو تا از دوستان قوای محرکه بورسیه مگاموتور میخونن.......یکی دیگه از بچه ها امسال قبول شده.........خودم هم مصاحبش رو رفتم و خداروشکر قبول نشدم!!!!!!!!

dash @li

کاربر بیش فعال
ببین کاشون بجز بهارش هیچ فصل خوبی نداره

آب هوا هم خیلی زود عوض میشه، مثلا صبح با چتر و کابشن میری از ترس بارون ولی ظهر آفتاب ذوبت میکنه

خیلی ایراد دیگه هم داره

ولی غذاش عالیه

صبحونه تو خوابگاه نیست ولی هست خیلی هم خوب میدن

سلفش هم خوبه بخصوص تاک، گرونه ولی بد ترین غذاش هم عالیه...

از این بابت خیالت تخته تخت باشه

برای استاد راهنما هم زود برو، یادمه ارشد های پارسال چند نفر رفته تو پاچه اشون چون دیر رفته بودن برای تعیین استاد راهنما...

درود
انگار مثل کارشناسی دوباره نیره تو پاچه من ،انصاف نیست خداییش،همیشه این اتفاق برای من بیافته استاد مزخرف و نامربوط به علاقه و گرایش و...بهم بخوره عذاب بکشم من که تا شاید 20 مهر درگیرم نمیتونم برم دانشگاه ، شرط اتصاف کجاست،حق نیست به خدا ،هر چی بلاست مال پای لنگه،یعنی چی انصافا اگه اون استادی میخوام گیرم نیاد کلا میرم دانشگاه با هر کی بود یه سر دعوا میگیرم،دیگه اعصابی نمونده به خدا، از همین اول کاری میکنم بفهمن شوخی ندارم،یا اونچیزی میخوام بهم میدن یا باید عذابگیرن....لعنتی ها
شما دیگه خیلی سوسولین حتما زیر گرمای 40 درجه تا به حال پا نچسبوندین و رژه نرفتین از این حرفا میزنین،سربازی نمیرین سوسول میشین دیگه هی آخ و اوخ میکنین
سلام
دوستای من صنعتی اصفهانن از روز اول کلاسا برگزار میشه ،اکثر استادام میان خیالتون راحت...

12*12

عضو جدید
ارشد94

سلام به شما
راجع به دانشگاه کاشان اطلاعاتی دارین؟
تبدیل کاشان قبول شدم
میخواستم بدونم اساتیدش چجورین؟
کارشناسی چمران بودم بعضی از استادامون ترمی 60درصد مینداختن
ببین استاد تبدیلش استادا خوبین، فقط حواست باشه به هبچ قیمتی سمت رحمتی نریا اون واقعا داغونه ولی بقیه عالین.

بهترین ها هم اول عارف منش بعدخراسانی و شیخ زاده و سبز پوشان، البته اگه مداحیان بمونه اونم عالیه، توی کد نویسی جدا قدره...

4کاشان بودم ، اکثر بچه ها اهل اصفهان بودن و عشق صنعتی، اصلا بعضی هامون ترم یک خواب و خوراک برا خودشون نذاشتن که بتونن اونجا درس بخونن، از اونجا خیلی تعریف میکنن و از خود اهالی اونجا قوانین صنعتی رو بهتر بلد بودن..

کلا دانشگاه خشک و سخت گیریه، اصلا گفتن 21 شروع کلاسا شک نکن همون وقت شروع کلاساس، مطمین باشی نری غیبت میخوری بی برو برگرد، و اون غیبت هم خیلی اذیتت میکنه...

اینم بگم کنار این سخت گیری سطح علمی اش هم فوق العاده اس، اصلا چندتا از استادایی که برای داوری میومدن دانشگاه ما رو میدی کف میکردی، اینقدر به خودشون مینازن که نگو و فقط خودشونو با شریف مقایسه میکنن وبس...

bardiaxavi

عضو جدید

بستگی به استاد داره ... مثلا استادی داشتیم ما که فقط بچه های لیسانس خودشونو گرفت از دانشگاه های دیگه نگرفت ! البته معمولاً رزومه میخوان ازتون و بعد بررسی می کنن و نتیجه رو بهتون می گن ... پیشنهاد من اینه که اول آمار کل استادا رو در بیارین زمینه های کاریشون و حتی با دانشجوهاشون حرف بزنین اطلاعات بگیرین ... بعضی استادها هستن اصلا کمک نمی کنن، میگن برو نتیجه گرفتی بیا ! بعضی استادها برعکس خیلی راهنمایی های خوبی می کنن ( بخش های اساسی ) و کارتو پیش می برن ... به نظر من هم اول زمینه مورد علاقه تون رو مشخص کنین بعدش هم رزومه استادها و بعد هم اخلاق استادها رو در نظر بگیرین ... مثلا من با استادم تلفنی در ارتباطم خیلی راحتم استادی هم هست که وقتی زنگ بزنی بهش ناراحت میشه و میگه فقط وقت اداری ساعتی که گفتم باید تشریف بیارید !

سحرخیز

عضو جدید
کسایی که تبدیل تربیت مدرس قبول شدن از همون هفته اول استارت انتخاب استاد راهنما رو بزنن
زود پر میشن

MEESI77

عضو جدید
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم معمولا چند وقت زمان داری برای انتخاب استاد راهنما

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از استادهای سیالاتی علم و صنعت هم کسی چیزی میدونه بگه لطف
درود
دکتر حسینعلی پور یکی از برجسته ترین افراد توی ایران تو زمینه ی CFD هست.البته خیلی دشوار دانشجو میگیره.و خیلی هم باید اکتیو باشی ولی خروجی نهاییت واقعا قابل توجه هست.بقیه اساتید سیالاتیش خیلی شاخ نیستن.یک استاد در زمینه احتراق داره که اونم کارش درسته ولی فامیلیشون متاسفانه دقیقا خاطرم نیست.دکتر بیدآبادی اگر درست یادم باشه.دکتر نوری هم هست که تو زمینه ی کاهش درگ و هیدرودینامیک کار میکنه میشه گفت معروفه. موفق باشید

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان
من سربازی نرفتم ، کسی میشه در مورد مدارک ثبت نام راهنمایی کنه ؟
من فقط نامه ای دارم که پس از فارغ التصیلی کارشناسی دانشگاه بهت میده(نامه نظام وظیفه) . حالا دانشگاهی که قبول شدم نوشته : "اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت " و "مدرکی که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنه" .

با همون نامه ای که دارم میشه این دو مرحله رو رد کرد ؟ میشه دوستان راهنمایی کنند ؟ مسافت دانشگاه مبدا و مقصد خیلی دور هست و می خوام مشکلی نداشته باشم. (من چون سربازی نرفتم ، نه اصل مدرک رو میدن و نه گواهی موقت رو)

با تشکر.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی میدونه اگر دانشگاه شبانه یا غیرانتفاعی قبول شدی و ثبت نام کردی بعد تا کی فرصت برای انصراف هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafanasro

عضو جدید
تو دانشگاه دولتی هر ترم 16 هفته تعریف میشه که 21 ام اغاز اولین هفته هست اگه نرین خودتون ضرر میکنین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا