ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein_aj

عضو جدید
سلام و تبریک به دوستان ...
من که کارشناسی صنعتی اصفهان بودم هرطوری خواستم فرار کنم برم نشد
بازم صنعتی اصفهان...نمیدونم چراصنعت نفت اهوازا نیاوردم ....
رتبمم ۶۴۰ طراحی
بازم خدایا شکرت

تبریک میگم بهتون,مگه واسه نفت اهواز چه رتبه ای میخواد؟؟؟فکر میکردم با 600 بشه اهواز رو قبول شد.
اگه اطلاع پیدا کردی تا چه رتبه ای رو گرفته یه پیام بهم بده مرسی;)
درصد هاتم بگو لطفا

alma_mech

عضو جدید
صنعت نفت اهواز بدترین رتبه طی چند سال اخیر کاهش یافته و300 و350 اینا شده.:)
راستی اون مرده توپوله که دکترای تبدیل انرژی صنعتی اصفهان میخوند و کچل بود (اسمشو متاسفانه یادم نمیاد) الان کجان؟؟؟

یادم اومد فکر کنم محسن لاهوتی بودن !!! البته شاید!!

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
معمولا سه یا چهار روزه واسه دانشگاه خواجه نصیر
ولی مثلا اگه مثل من مکاترونیک خواجه نصیر قبول میشی، میتونی بین 2 تا 5 روز کلاس داشته باشی، چون حق انتخابت زیاده و همه چیز دست خودته ( حدود 50 درس ارایه میشه واسش تو دانشگاه ما)
مرسی دوستم

MHABIBI_20

عضو جدید
یکی از بچه ها کارشناسی دانشگاه امار بهم داده بود پارسال با ۵۷۰ قبول شده منم امید بسته بودم و نیم نگاهی بهش داشتم....والا صنعتی خیلی دانشجو می گیره چه ارشد و چه دکتری...الان ارشد فک کنم طراحی با شبانه ها ۷۰ تایی بشیم که بعید می دونم ارشد دانشگاه دیگه ای این قد بگیره ...معلوم نیس چیکارمیخوان بکنن واسه همین افرادی با این مشخصات زیاده...

MHABIBI_20

عضو جدید
ممنون.منم همین فکرو میکردم شاید لب مرز بودم البته شاید....
ریاضی ۴۸
سیالات ۳۵
جامدات ۴۶

MHABIBI_20

عضو جدید
اره می شناسم مدرس نرم‌افزار افزارهای سیالاتی مثل فلوینت تو مرکز اموزش های ازاد هستن ولی نمیدونم درسشون تموم شده یانه

MHABIBI_20

عضو جدید
ممدجون عزیزی شما...تبریک میگم دانشگاه تهران ...تبدیل تهران رنکه یکه...حتی طراحی شریفم میاوردی ولی کارخوبی کردی

12*12

عضو جدید
ارشد94

ولی امسال رتبه های طراحی خوب بود
دوستم با ۱۸۰ دانشگاه تهران اورده که نسبت به پارسال خیلی خوب بوده
رتبه 199 علم و صنعت قبول شده و تهران نیاورده، احتمالا جز آخرین افراد یا شاید نفر آخر فبولی بوده...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان
من هم طراحی کاربردی شبانه دانشگاه تبریز قبول شدم . به نظرتون ارزش داره برم ؟ خوابگاه گیر میاد ؟

dash @li

کاربر بیش فعال
درود بر هم دانشگاهی من ....

منم با رتبه 700 ساخت و تولید دانشگاه کاشان قبول شدم روزانه و اینکه با تلاشی که کردم واقعا راضی هستم،

به دوستانی قبول شدند تبریک میگم،کسایی نشدند ،ناامید نشید تلاش رو بیشتر کنید ، شما قبول میشین خیالتون راحت.

MEESI77

عضو جدید
نتایج آمد

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اراكعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه20271کد رشته قبولی

خدا رو شکر اونی که میخواستم شد. امیدوارم بچه ها هم به اون چیزی که میخواستند رسیده باشند.
یا الله

تبریک
تبریک
تبریک

ehsan esf

عضو جدید
تبدیل انرژی
اره پرسیده بودم از بچه ها میگفتن دانشگاه خوبیه
به منم نزدیکه (اصفهان)
استادا چه طورن ؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
خب منم دانشگاه کاشان قبول شدم

خدا را شکر

کسی همکلاسی نیست فعلا ؟؟؟

درود بر هم دانشگاهی من ....

منم با رتبه 700 ساخت و تولید دانشگاه کاشان قبول شدم روزانه و اینکه با تلاشی که کردم واقعا راضی هستم،

به دوستانی قبول شدند تبریک میگم،کسایی نشدند ،ناامید نشید تلاش رو بیشتر کنید ، شما قبول میشین خیالتون راحت.
سلام
تبریک به دوستان
آقا منم لیسانس کاشان بودم، البته آزاد، اگه سوالی چیزی بود خجالت نکشید، بپرسید. :smile:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
یادمه کلی استرس داشتی که اصفهان قبول میشی یا نه؟؟؟؟
حالا شاکی چرا؟:smile:
برو خدارو شکر کن.:D
میشه منو از جهل نجات بدید:Dچطوری میشه که رتبه طراحیت کمتر از تبدیلت شده در حالی که ضریب سیالات بیشتره؟و درصد سیالاتت هم بیشتره؟؟:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

بله درسته
نه مث اینکه برعکس نوشتم
طراحی 840
تبدیل 780

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خب منم دانشگاه کاشان قبول شدم

خدا را شکر

کسی همکلاسی نیست فعلا ؟؟؟

بهتون تبریک میگم :gol:
بعد از دوره درس خوندنی که توی این تاپیک همگی داشتن دیدن موفقیت اعضا خیلی لذت بخشه

karim-mech

کاربر بیش فعال
کسی تبریز قبول شده ؟ بهش خوش امد بگم و کتاب و جزوه های ترم یک رو بهش تقدیم کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا