ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها من تو کف این فیلم های اموزش مکتب خونه هستم خخخخخخخخ ، به نظرتون ارزش دانلود کردن دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

بله ارزش داره . ولی نباید خودتون رو ببازید چون دانشگاه شریف هستن و اینکه طریقه درس دادنشون فرق داره .

dslbehzad

عضو جدید
این سنجش ثبت نام کنم فایده داره طریقه درس خوندن چیکار کنم ادم هنگ میکنه همه درس ها رو با هم بخونه کلاس دیگه نیاز نیست آزمون های سنجش کفایت میکنه

Zehnehpooya

عضو جدید
بچه ها موندم بین استاتیک پوران و راهیان با دینامیک پوران و راهیان
چکار کنم؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

Abolfazl6776

عضو جدید
من دینامیک ماشین، طراحی اجزا2 و کنترلش رو کامل دانلود کردم. کاملا ارزششو داره دانلود کنید

من مشکل نت دارم اینا خیلی زیاده نت منم محدوده حجمش ، باید برم دانشگاه دانلود کنم ، این کیفیت پایینش قابل استفاده هست؟؟؟؟

الان مجموعه دینا ماشینش برای شما سر جمع چقدر شد حجمش مهندس ؟؟؟؟؟؟

meko

کاربر فعال
من مشکل نت دارم اینا خیلی زیاده نت منم محدوده حجمش ، باید برم دانشگاه دانلود کنم ، این کیفیت پایینش قابل استفاده هست؟؟؟؟

من دینامیک ماشین رو با کیفیت بالا دانلود کردم حجمش شده 4.29GB
نه سعی کن با کیفیت پایین دانلود نکنی ، من که خوشم نیومد از کیفیت پایینش.

behzadk2019

کاربر ممتاز

من متلبشو دانلود کردم کیفیت پایین اصلا معلوم نبود ( شایدم من تازه میخواستم یاد بگیرم برا همین بود ) ولی کیفت بالاش خوب بود
برای من ک نامحدوده میارزه دانلود کنم .
شمام نگاهی انلاین بهش بندازید ببنید چطوریه بعد دانلود کنید

Zehnehpooya

عضو جدید
بچه ها در مورد برنامه ریزی بگید چجوری بخونیم؟؟؟؟
چجوری وقتمونو تقسیم کنیم

آخرین ویرایش:

9356769

عضو جدید
ارشد 94......یه ارزو.....فکر کنم دست نیافتنیه ولی همه ی تلاشمونو میکنیم ببینیم چی میشه.....

meko

کاربر فعال
ارشد 94......یه ارزو.....فکر کنم دست نیافتنیه ولی همه ی تلاشمونو میکنیم ببینیم چی میشه.....

هیچ چیزی آرزوی دست نیافتنی نیست. تلاشت رو بکن با توکل بر خدا و عنایات حضرت ولیعصر إن شاءالله نتیجه مطلوب رو میگیرید.

amini60

عضو جدید
سلام بچه ها كسي دكتر فقيديان رو ميشناسه؟ باهاش كلاس داشته؟
چجور آدميه؟
لطفا هر كي ميشناسه جواب بده
ممنون

behzadk2019

کاربر ممتاز
بچه ها در مورد برنامه ریزی بگید چجوری بخونیم؟؟؟؟
چجوری وقتمونو تقسیم کنیم

من که یکی از بچه های تالار برق رو دیدم برنامشو . مثلا نوشته بود که در این هفته باید یک فصل از این کتاب و یک فصل از اون کتابو بخونم .
به نظر خودم اگر ازمون شرکت کردید مثل خودم بهتره که هر هفته رو برای دو یا سه درس بذاریم که گیج نشیم داخلشون و بتونم جمع بندی کنیم ( وقتی جلوتر رفتیم میشه از هفته های پیشم ی نگاهی انداخت )

نظر شما چیه ؟؟

ariyadokht

عضو جدید
سلام آقای behzadk2019
شما کامل فارغ التحصیل شدین؟؟ از کی شروع کردین برای ارشد؟؟
موفق باشید.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

هیچ چیزی مهم تر از آرامش نیست

پس دوستان بهتون پیشنهاد میدم به این فکر کنید که چه چیزی شما رو اروم میکنه

درطول روز چه کارایی علاوه بر درس انجام بدید بهتون انرژی میده

سعی کنید یه کتاب غیردرسی ،خصوصا روانشناسی کنار کتابای درسیتون باشه

اما درمورد برنامه

من سنجش ثبت نام میکنم و مسلما تا مهر امتحان ندارم

برنامه کلی ام اینه:ریاضی ها رو،دینامیک،کنترل،ارتعاشات رو در طول تابستون بخونم

اگه فرصت بشه دینامیک ماشین هم بهش اضافه میشه

الان از ریاضیات مهندسی ،ریاضی 1،و کنترل شروع کردم

البته ساعت مطالعه م درروز بیشتر از 4ساعت نیس
یعنی درروز هرسه این کتاب رو نمیخونم
اما در طول هفته همه این سه کتاب رو قرار دادم
تیرماه که بگذره یا شاید اواخرش دینامیک رو به برنامه اضافه میکنم و ساعت مطالعه م رو بالا می برم

ریاضی مهندسی رو از رو مدرسان میخونم ،نظر خودم اینه تستای بین مطالبش درحدی هست که فعلا یه دور تا آخر بدون تستای طبقه بندی جلو برم ،و بعد دوباره شروع میکنم از اول تستای طبقه بندی رو میزنم

نمیدونم چقدر منابعم دقیق باشن اما دیگه بیشتر از این نمیتونستم تحقیق کنم

ریاضی 1و2 پوران
معادلات گاج
مهندسی هم مدرسان

دوستان خوبم برای همگیتون آرزوی شادکامی دارم و فراموش نکنید مهمتر از رسیدن به هدف تلاش کردن و لذت بردن از مسیره

من دوماه برای کنکور 93خوندم وهنوزم وقتی به اون دوماه فکر میکنم بهترین احساس رو دارم

موفق باشید و پیروز:gol::gol::gol:

saeedhashemi1371

عضو جدید
آقا یکی که میدونه به این سوال جواب بده:

برای ریاضی 1 و 2 بهترین و جامع ترین کتاب که همه چی رو گفته باشه چیه؟(چون از تابستون شروع میکنم وقت زیاده و در ضمن کتابی که همه چی رو گفته باشه و نیاز به منبع دیگه ای نباشه)
من تقریبا رو همه به نتیجه رسیدم به غیر ا همین ریاضی

آقا یکی که میدونه به این سوال جواب بده:

برای ریاضی 1 و 2 بهترین و جامع ترین کتاب که همه چی رو گفته باشه چیه؟(چون از تابستون شروع میکنم وقت زیاده و در ضمن کتابی که همه چی رو گفته باشه و نیاز به منبع دیگه ای نباشه)
من تقریبا رو همه به نتیجه رسیدم به غیر ا همین ریاضی

با توجه به اینکه تعداد سئوالات ریاضی 1و2 از 10 به 8 کاهش پیدا کرده، وقت گذاشتن زیادی برای این دو درس زیاد جالب نیست.
با خوندن کتاب هایی مثل آقاسی.
همچنین سئوالات تکراری دهه هفتاد رو هم جدیدا دارن توی دهه 90 مطرح میکنن و حل تست های گذشته کفایت میکنه.
من کتاب های گاج رو دیدم و هیچی کم ندارن، مخصوصا اینکه شما تو این دو درس بیشتر باید تست بزنی تا نکته حفظ کنی.
در کل این لینک رو ببیند به نظرم براتون مفید باشه:

منابع ارشد مکانیک

ببخشید اون 2تا سوال به معادلات اضافه شده یا به ریاضیات مهندسی ؟ یا به جفتشون یکی؟

به ریاضیات مهندسی اضافه شدن و مبحث معادلات با مشتقات جزئی.
بهترین کتاب هم برای ریاضی مهندسی شک نکنید مدرسان شریف هست.
من حتی برای دکتری ریاضی مهندسی مکانیک هم از این کتاب استفاده کردم و همه تست های ریاضی مهندسی رو تونستم باهاش حل کنم.

meko

کاربر فعال
به ریاضیات مهندسی اضافه شدن و مبحث معادلات با مشتقات جزئی.
بهترین کتاب هم برای ریاضی مهندسی شک نکنید مدرسان شریف هست.
من حتی برای دکتری ریاضی مهندسی مکانیک هم از این کتاب استفاده کردم و همه تست های ریاضی مهندسی رو تونستم باهاش حل کنم.

من هر جفت ریاضیات مهندسی مدرسان شریف ( نوشته حسین نامی ) و نصیر ( محمود کریمی ) رو دارم ، حس می کنم ریاضیات مهندسی مدرسان خیلی خیلی ساده و ابتدایی نوشته شده و بدرد کنکور شاید نخوره.

من هر جفت ریاضیات مهندسی مدرسان شریف ( نوشته حسین نامی ) و نصیر ( محمود کریمی ) رو دارم ، حس می کنم ریاضیات مهندسی مدرسان خیلی خیلی ساده و ابتدایی نوشته شده و بدرد کنکور شاید نخوره.

خوب تو ریاضی مهندسی باید بروید سراغ تست ها.
اول همه مکانیک هارو حل کنید، بعدا رشته برق رو و در صورتی که رسیدین رشته ریاضی.

سئوالات کنکورهای مختلف رو نگاه کنید، میبینید که ریاضی مهندسی زیاد هم سخت نیست.
البته بهتره یک کتاب رو بگیری بری جلو، چون بعضی روش های ابتکاری دارن که اگه اینا باهم تداخل پیدا کنن کلا قاطی میکنین.
مخصوصا تو بحث هایی مثل نگاشت و معادلات با مشتق جزئی که تنوع مسائل و راه حل ها متنوع هست.

maxy

عضو جدید
بچه ها تحلیل کنکور 93 و قبل از 93 رو کجا میشه پیدا کرد.تحلیلی که به درد بخور باشه و گفته باشه فلان تست از کجاست و از کجا بیشتر تست اومده و مربوط به کدوم فصل هست.

ممنون

• Like
واکنش ها: meko

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام آقای behzadk2019
شما کامل فارغ التحصیل شدین؟؟ از کی شروع کردین برای ارشد؟؟
موفق باشید.

سلام . بله من این ترم تموم میشه درسم
تقریبا میشه گفت میخام تازه از پس فردا شروع کنم براش ( یعنی اینکه به صورت جدی )

شما چطور؟؟

meko

کاربر فعال

ariyadokht

عضو جدید
سلام . بله من این ترم تموم میشه درسم
تقریبا میشه گفت میخام تازه از پس فردا شروع کنم براش ( یعنی اینکه به صورت جدی )

شما چطور؟؟
سلام
نه من الان ترم 6 هستم و در گیر امتحانام این ترم 24 واحد برداشتم وسرم به پروژه هام (حتی اندیشه اسلامی 1 ازمون پروژه خواست!!!!) مشغوله شاید باور نکنید من این ترم نزدیک 12-13 تا پروژه دادم. الان در گیر امتحانامم .بعدشم که آخرین امتحانامو دادم ویه پروژه ی باقی مونده را انجام میدم اونم فک کنم 2 روزی طول میکشه میشه 27 خرداد با استراحت و تمیز کردن اتاقم (که الان به قول شما فارسا شتر با بارش گم میشه تو اتاق من!!!:redface:) وبرنامه ریزی برای بلند مدت وکوتاه مدت وجبران کم خوابی هام (الان که دارم اینو مینویسم تقریبا 50ساعت نخوابیدم)تقریبا از 1 تیر شروع میکنم انشا...
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا