ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M.ARIABOY

عضو جدید
چقد خلوته تاپیک
یکم شلوغ کنید بابا
خیلی خلوته حال نمیده اصلا
خوب میخونید؟؟من زیاد نمیتونم بخونم ،حسش نیست دیگه

hassan676767

عضو جدید
چقد خلوته تاپیک
یکم شلوغ کنید بابا
سلام واسه منم سخت شده خوندن
به زور دارم می خونم نمی دونم موتورم کی روشن می شه
ولی اینو می دونم که نباید کم بیارم الان تو آزمایش سختی قرار گرفتم امیدوارم بتونم سربلند ازش بیرون بیام

call_of_omid

عضو جدید
سلام دوستان!

من میخوام از فردا شروع کنم به خوندم(میدونم دیره) ولی به نظر شما برای گرایش تبدیل انرژی چه دروسی خوبه!؟ چقدرشونو بخونم!؟ کدوم کتابا و کدوم فصل ها رو حذف کنم!؟
منابعم مدرسان شریف!

خیلی ممنون!

r.mob

عضو جدید
سلام دوستان!

من میخوام از فردا شروع کنم به خوندم(میدونم دیره) ولی به نظر شما برای گرایش تبدیل انرژی چه دروسی خوبه!؟ چقدرشونو بخونم!؟ کدوم کتابا و کدوم فصل ها رو حذف کنم!؟
منابعم مدرسان شریف!

خیلی ممنون!

سلام

اولا که منابعت رو بهتره عوض کنی.

دوما بهتره یه درس رو به طور کامل حذف نکنی.

تو صفحه 135و136 قسمت های پرتکرار هر درس تو کنکور رو گذاشتم میتونی طبق اونا حذف کنی

ولی باز اگه خواستی درسی رو کامل حذف کنی به نظر من بهتره ببینی کدوم درس رو کمتر بلدی و اون رو حذف کنی.

r.mob

عضو جدید
جامدات (استاتیک)​
درس استاتیک پایه ای‌ترین درس مهندسی محسوب می گردد. از این رو درک کردن مفاهیم آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد. مفاهیم درس استاتیک بسیار ساده است، ولی مسائل آن بسیار اهمیت دارد. بنابراین برای درک بهتر مفاهیم این درس باید به مقدار کافی مسئله حل شود. یکی از بهترین منابع این درس کتاب استاتیک نوشته ی مریام می باشد. در این کتاب از مسائل و شکل های متنوع مهندسی برای درک بهتر مفاهیم استاتیک بهره گرفته است، لذا برای موفقیت در این درس از دانشجویان انتظار می رود مسائل این کتاب را به تنهایی و بدون رجوع به کتاب‌های کمک درسی حل نموده و بر روی نتایج حاصله به اندازه‌ی کافی تحلیل انجام دهند. اما در کنار این کتاب مرجع کتاب استاتیک مدرسان شریف به صورت کامل می‌تواند نیازهای شما را در این درس برآورده کند.
سؤالات درس استاتیک در کنکور 93 بسیار آسان بود. دانشجویان با تسلط معمولی قادر به پاسخ گویی به تمام سؤالات این درس هستند. از این رو این درس جزو امتیازآورترین دروس مکانیک جامدات می باشد. در کنکور امسال از فصول مهم و سنگین همچون فصل اصطکاک و کابل ها سؤال طراحی نشده بود که این خود سبب آسانی کنکور امسال شد. از دیگر نکات کنکور جامدات این است که دانشجویان مکانیک بهتر است سؤالات کنکور کارشناسی ارشد عمران درس تحلیل سازه را نیز در نظر داشته باشند. زیرا تشابه بسیاری با این درس دارد و سؤالات تقریباً مشابه یکدیگر هستند.

جامدات (طراحی اجزاء)​
درس طراحی اجزاء از پراکنده ترین دروس کنکور مکانیک می باشد و با توجه به این که روش تدریس این درس در دانشگاه های مختلف، با نحوه ی سؤالات کنکور این درس متفاوت است، بسیاری از داوطلبان این درس را حذف می کنند. از طرفی منبع کاملی که تمام مباحث این درس را به طور کامل بیان کرده باشد در دسترس نمی باشد. از این رو این درس جزو بد قلق ترین دروس کنکور مکانیک است. اما در حال حاضر کتاب مدرسان شریف به خوبی توانسته منبع خوبی برای این درس باشد. سؤالات این درس در کنکورهای سال های گذشته بیان گر این واقعیت است که سؤالات این درس یا به راحتی قابل پاسخ گویی است یا این قدر سخت است که در مدت آزمون نمی توان به آن پاسخ داد. از این رو حذف کردن این درس باعث از دست دادن چند سؤال (که تعدادشان بین 3 تا 4 تست می باشد) می‌شود، و این مقدار از تست ها می توانند در رتبه ی نهایی بسیار نقش پر رنگی ایفا نمایند. با توجه به مباحث مطرح شده در بالا به داوطلبان توصیه می گردد مباحث اولیه ی این درس نظیر معیارهای شکست و طراحی پیچ، پرچ، جوش، فنر و یاتاقان ها را حتماً مطالعه کنند. سؤالات چند سال اخیر نشان داده است با مطالعه ی مباحث فوق معمولاً تمام تست ها در زمان بسیار کمی قابل پاسخ‌‌گویی هستند.
در کنکور امسال از مباحث معیارهای شکست سؤال طراحی نشده بود که این تقریباً کم سابقه است. از طرفی سؤالات مربوط به طراحی پیچ و فنر بسیار آسان بود. در عوض مباحث یاتاقان و چرخ‌دنده نیازمند زمان بیشتری بود. به دانشجویان توصیه می گردد سؤالات کنکور سال های قبل در این درس را حتماً مطالعه کنند.

جامدات (مقاومت مصالح)​
درس مقاومت مصالح اولین درسی است که در آن مفاهیم تغییرشکل آورده شده است. حجم بسیار بالای مباحث مطرح شده در این درس سبب شده که بیش ترین زمان را از داوطلبان کنکور مکانیک برای دروس جامداتی بگیرد. مفاهیم و فرضیات حاکم بر مسائل این درس بسیار مهم است و دانشجو باید بر فرضیات حاکم بر مسئله احاطه¬ی کامل داشته باشد. برای درک بیشتر مفاهیم همانند سایر دروس مهندسی نیازمند حل مسائل فراوان است. حل مسائل باید به تنهایی توسط دانشجو صورت بگیرد و نتایج در حالت های مختلف بررسی شود. اگر این درس به خوبی مطالعه شود به راحتی می توان تمام تست های آن را پاسخ داد، این در حالی است که در درس استاتیک ممکن است سؤالات مربوط به یک فصل بسیار سخت طراحی شود و نتوان به آن پاسخ داد. بنابراین پیشنهاد می شود تمام مباحث این درس مطالعه شود.
سؤالات درس مقاومت مصالح در کنکور 93 نسبتاً آسان بود و دانشجو با یک تسلط نسبی قادر به پاسخ گویی به همه ی سؤالات بود. در کنکور امسال از مباحث تغییر شکل محوری سؤال طراحی نشده بود. همچنین از مباحث جدار نازک و روش های انرژی سؤال نیامده بود. سؤالات فصل تیرها آسان بود و هیچ‌کدام از سؤالات این درس در کنکور امسال مشکل‌ساز نبود. به دانشجویان برای پاسخ گویی به تمام سؤالات این درس پیشنهاد می شود که سؤالات کنکور ارشد عمران را نیز برای این درس مطالعه نمایند زیرا در بسیاری از مباحث نظیر خیز تیرها و خمش، سؤالات امسال مشابه کنکور سال های گذشته ی رشته ی عمران بود.

call_of_omid

عضو جدید
سلام

اولا که منابعت رو بهتره عوض کنی.

دوما بهتره یه درس رو به طور کامل حذف نکنی.

تو صفحه 135و136 قسمت های پرتکرار هر درس تو کنکور رو گذاشتم میتونی طبق اونا حذف کنی

ولی باز اگه خواستی درسی رو کامل حذف کنی به نظر من بهتره ببینی کدوم درس رو کمتر بلدی و اون رو حذف کنی.

خیلی ممنون از پاسخگوئیتون!

والا 700،800 دادم که با آزمونهای آزمایشی باشه، دیگه باز بخوام عوض کنم سخته برام!

از همین الان میتونم بگم دینامیک! اصلا حالیم نمیشه!

به نظرم شما من که میخوام تبدیل انرژی شرکت کنم، از فردا با چه دروسی شروع کنم؟! همه رو یا از هر شاخه یک درس!؟ خودم رو بکشم از هر شاخه یک درس شاید بتونم تا آخر دی تمومش کنم، اینطوری بهتره یا از هر درس فقط فصول پر تکرار؟!

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید!

r.mob

عضو جدید
خیلی ممنون از پاسخگوئیتون!

والا 700،800 دادم که با آزمونهای آزمایشی باشه، دیگه باز بخوام عوض کنم سخته برام!

از همین الان میتونم بگم دینامیک! اصلا حالیم نمیشه!

به نظرم شما من که میخوام تبدیل انرژی شرکت کنم، از فردا با چه دروسی شروع کنم؟! همه رو یا از هر شاخه یک درس!؟ خودم رو بکشم از هر شاخه یک درس شاید بتونم تا آخر دی تمومش کنم، اینطوری بهتره یا از هر درس فقط فصول پر تکرار؟!

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید!
اگه من بجای شما بودم
از فردا روزی سه تا کتاب رو شروع میکردم به خوندن که ۱۰۰٪ ۲تا از کتابام ریاضی می بود و یکیش هم از باکس سیالات .
این سه تا کتاب رو ۵۰٪ میخوندم بعد میرفتم سراغ سه تا کتاب بعدی که بازم ۲ تاش ریاضی می بود و یکیش سیالات .
تو باکس سیالات همه کتابا رو بخون و تو بقیه باکسها اول سعی کن کلشو بخونی اگه نشد ٬فصول پر تکرار رو بخون.

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید...چند تا سوال داشتم...میخواستم بدونم ارشد برای شبانه باید ترمی چند تومن بدیم؟ و برای دانشگاه آزاد چطور؟

ممنون میشم به طور تقریبا دقیق بگین....اگه لینک هم دارین بدین....ممنون و باتشکر

northboys

عضو جدید
بچه های ساخت و تولید
جزوه های امیرکبیر تا چه اندازه ای خوبن؟؟ میتونیم جایگزین کتاب بکنیم؟؟

Antikarisma

عضو جدید
چقد خلوته تاپیک
یکم شلوغ کنید بابا

سلام سلام
من پیشنهاد میکنم سعی کنید یه کتابخونه رو پیدا کنید و بصورت منظم صبح تا عصر برید کتابخونه. واس من خیلی خوب جواب داده تا حالا اصلا بحث آروم یا ساکت بودنش هم نیس بحث جو کتابخونست که باعث میشه با انرژی و انگیزه بیشتر درس ها رو بخونید و تمرکز و بازهیتون بره بالا. من از اول مهر رفتم کتابخونه در حالی که تابستون توی خونه میخوندم. واقعا تفاوت رو به معنای واقعی حس کردم و پشیمونم که چرا تابستون نرفتم کتابخونه. هر چقدر هم شرایط خونه واس درس خوندن خوب باشه ولی انحرافات زیاده! :confused:
امیدوارم سریعتر انگیزه پیدا کنید و موتورتون روشن شه. سعی کنید برا شروع هم از درسایی که بهش علاقه دارین استارت بزنین. من از خیلی از کسایی هم که ارشد جای خوب قبول شدن میپرسم اکثرا میگن خلاصه نویسی به هیچ وجه یادتون نره اون روزای آخر ارزششو متوجه میشید.
اگه دوستان دیگه تجربه یا پیشنهاد دارن خوشحال میشیم بشنویم. :smile:

Antikarisma

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید...چند تا سوال داشتم...میخواستم بدونم ارشد برای شبانه باید ترمی چند تومن بدیم؟ و برای دانشگاه آزاد چطور؟

ممنون میشم به طور تقریبا دقیق بگین....اگه لینک هم دارین بدین....ممنون و باتشکر

شبانه خبر ندارم متاسفانه. واسه بین الملل شنیدم تقریبا ترمی 3 تومن درمیاد که اگه از طریق کنکور قبول شده باشید 50% تخفیف میخوره میشه ترمی 1.5 میلیون.
برای دانشگاه آزاد هم شنیدم اگه خانواده شهدا یا جانباز هستین شهریش مجانی شده که واقعا موقعیت خوبیه برا این دوستان.

khorshid_mech

عضو جدید
سلام سلام
من پیشنهاد میکنم سعی کنید یه کتابخونه رو پیدا کنید و بصورت منظم صبح تا عصر برید کتابخونه. واس من خیلی خوب جواب داده تا حالا اصلا بحث آروم یا ساکت بودنش هم نیس بحث جو کتابخونست که باعث میشه با انرژی و انگیزه بیشتر درس ها رو بخونید و تمرکز و بازهیتون بره بالا. من از اول مهر رفتم کتابخونه در حالی که تابستون توی خونه میخوندم. واقعا تفاوت رو به معنای واقعی حس کردم و پشیمونم که چرا تابستون نرفتم کتابخونه. هر چقدر هم شرایط خونه واس درس خوندن خوب باشه ولی انحرافات زیاده! :confused:
امیدوارم سریعتر انگیزه پیدا کنید و موتورتون روشن شه. سعی کنید برا شروع هم از درسایی که بهش علاقه دارین استارت بزنین. من از خیلی از کسایی هم که ارشد جای خوب قبول شدن میپرسم اکثرا میگن خلاصه نویسی به هیچ وجه یادتون نره اون روزای آخر ارزششو متوجه میشید.

سلام شما تا حالا چیا خوندین؟؟؟؟؟؟

Antikarisma

عضو جدید
آره نمیدونم چرا من به هر کی میرسم میگه معادلات سادست. خودمم حس میکنم سادست اما وقتی میرم پای کتاب که بخونم یهو کلی نکته با هم میریزه سرت و با توجه به تجربه بدی که از استاد دانشگاهمون داشتم اصن حس خوبی بهش ندارم. تا حالا از اول تابستون دو بار تلاش کردم بخونمش تا همین دسته پوش منحنی ها که میگی بیشتر نرفتم جلو دیگه بقیش رو گذاشتم به امان خدا :(
تا ببینم یکی دو هفته دیگه یه تلاش دیگه بکنم ببینم تا کجا میاد جلو. همین میام از قدرت تشخیص معادلم استفاده کنم میبینم آقای معتقدی عزیز از یه راهی رفته که عقل جنم بهش نمیرسه والا :D
سلام .
نمیدونم با چیش نمیتونی کنار بیای . خیلی ساده گفته .
فصل اولش معادلات مرتبه اول هستن که چند تا روش برای حلشون هست ( جدا شدنی - خطی مرتبه اول - معادلات همگن - معادلات کامل ) عامل انتگرال ساز . و بعدش به معادلات کلرو و پوش دسته منحنی و مسیرهای قائم میرسی که همه چیز رو واضح گفته . تنها کاری که باید کنی تشخیص نوع معادله هست که با تمرین دستت میاد .
فصل دوم هم که معادلات مراتب بالاتر هست . که به چند دسته همگن و غیر همگن و ضریب ثابت و ضریب متغییر تقسیم میشه که برای هر کدوم یه جواب عمومی داری یه جواب خصوصی .
و معادلات با ضرایب متغییر رو با روش های ضریب ثابت میتونی حل کنی فقط باید یه تغییر متغییر کوچیک بدی . بقیش هم مثل روش کاهش مرتبه و روش لاگرانژ که فقط برای معادلات غیرهمگن هست هم مشخص هست .

Antikarisma

عضو جدید
سلام شما تا حالا چیا خوندین؟؟؟؟؟؟
سلام
من سعی کردم رو برنامه پارسه جلو برم تو تابستون 25% رو کامل خوندم (به غیر از معادلات و ریاضی مهندسی) دیدم هنوز وقت دارم رفتم برسونمش به 50% که سیالات و جامدات رو رفتم تا 50% به جز چندتا درس کنترل و دینامیک ماشین (و طبیعتا معادلات و ریاضی مهندسی) تا دیگه تابستون تموم شد. حالا میخوام هماهنگ با آزمونهای پارسه برم جلو اگه بشه همینکه بیشتر تمرین حل کنم و خلاصه ها رو با نکته های تستی کامل کنم. تو این حین دارم سعی میکنم معادلات رو بخونم تا جایی که میشه حداقل 50% اولشو مخصوصا روش حل مرتبه اولها اگه تستی اومد آسون بود بزنم. بعدش تا 20 آبان که آزمونهای 50% اول پارسه تموم میشن یکم کار سخت میشه و حسابی باید فشرده بخونم که باآزمونهاش هماهنگ باشم و درسایی که هیچی نخوندم.

r.mob

عضو جدید
من نمیدونم چرا کنترل آریاز رو نمیفهمم درسنامش چرا اینجوریه آخه ؟ :(
. مخصوصا فصل 3 به بعد .
چیکار کنم ؟
کنترل پارسه خوبه ؟
کسی رفته سراغش ؟

r.mob

عضو جدید
آره نمیدونم چرا من به هر کی میرسم میگه معادلات سادست. خودمم حس میکنم سادست اما وقتی میرم پای کتاب که بخونم یهو کلی نکته با هم میریزه سرت و با توجه به تجربه بدی که از استاد دانشگاهمون داشتم اصن حس خوبی بهش ندارم. تا حالا از اول تابستون دو بار تلاش کردم بخونمش تا همین دسته پوش منحنی ها که میگی بیشتر نرفتم جلو دیگه بقیش رو گذاشتم به امان خدا :(
تا ببینم یکی دو هفته دیگه یه تلاش دیگه بکنم ببینم تا کجا میاد جلو. همین میام از قدرت تشخیص معادلم استفاده کنم میبینم آقای معتقدی عزیز از یه راهی رفته که عقل جنم بهش نمیرسه والا :D

البته من فکر کنم 5 بار این 2 فصل رو خوندم که الان میگم راحته ها :D
منم قبل اینکه برنامه درسیمو بنویسم خیلی وقتم رو هدر میدادم . بیشتر وقت درس خوندم رو واسه کارای دیگه صرف میکردم
ولی وقتی برنامه درسیمو تا روز کنکور نوشتم مجبور شدم به برنامم عمل کنم.
شما هم 1-2 بار بخونی دستت میاد چی به چیه

Antikarisma

عضو جدید
من نمیدونم چرا کنترل آریاز رو نمیفهمم درسنامش چرا اینجوریه آخه ؟ :(
. مخصوصا فصل 3 به بعد .
چیکار کنم ؟
کنترل پارسه خوبه ؟
کسی رفته سراغش ؟

کنترل پارسه من ازین جزوه کوچیک خلاصه هاشو دارم. نمیدونم کتاب دیگش چوریه ولی اگه کتابی داشته باشه که مبناش همین جزوه باشه اما با تمرین و تست بیشتر خیلی خوبه چون تو جزوه که نگاه کردم بد توضیح نداده بود البته برا کسی که کنترل رو بلده مقدماتش رو حداقل.

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام سلام

من تو کتابخونه دانشگاه میخونم,ولی توخونه نتیجه بهتری میگیرم
معادلات اسونه,خیلی اسونتر ازاون چیزی ک فکرشو میکند
من استارتو زدم از قبل الان حسش نیست بزور رسوندم.ب.روزی.پنج ساعت باید بکنم.هشت ساعت
باید برم پارسه ثبت نام کنم منم

ehsan esf

عضو جدید
برا من هم كتابخونه اصن اصن مناسب نيست چون كاراييم 80 درصد كاهش پيدا ميكنه

ولي توصيه ي من به دوستاني كه مثل خودم هستن يعني كتاب خونه را دوست ندارن اينه كه هفته دو بار برن كتابخونه كه فقط از بي انگيزه بودن در بيان اگه هم كه دانشگاه ميريد كه خب هيچي

چون ديدن بچه ها خودش انگيزه ي كافي را ميده

كنترل هم من يه بار اين ارياز را خوندم توصيه اكيد دارم كه كنارش حتما جزوه ي پارسه را بخونيد

به خصوص فصل دومشو كه براي شبيه سازي سيستم هاي سيالاتي و اين چيزهاس

((من نميدونم چرا بچه ها از اول ميگفتن كنترل اراياز خوبه والا يعني گنگ ترين كتابي كه من برا ارشد تا الان خوندم بي شك همين بوده))

savar

عضو جدید
درود بر همه.

دوستان یه سوالی داشتم. این انتخاب رشته دوم در دفترچه چی هست؟ یکی از دوستان پیشنهاد داده که رشته دومم رو توی دفترچه حتما
MBA انتخاب کنم. درباره ی رشته اش تخقیق کردم بسیار جالب بود. به نوعی علاقمند شدم اما ایا چنین موردی ( انتخاب رشته دوم) وجود داره؟ جریانش چیه؟ یعنی مثلا اگه رشته تخصصی خودمون رو قبول بشیم و این رشته دوم رو هم رتبه بیاریم، همزمان دوتاش رو مجاز به تحصیل هستیم؟؟؟:)

khorshid_mech

عضو جدید
سلام به همگی
آره منم این روزا کم میخونم ولی عمرا کتابخونه برای من جواب نمیده :(
بی زحمت یکی که خیلی خونده مثل مهندس احسان گل و... بذارن چیا خوندن! لطفاااااااااااااا چون حصودیت! خون من پایین اومده و دوباره باید برگرده سرجاش:)))) که خوب درس بخونم
اینم یه روشیه هاااااااا برای ما دخترا که خوب جواب میده:))) شما پسرا هم امتحان کنید:))))))))))))))))))))))))))))))))

برای کنترلم بابا از اول تاپیک من میگم به کنترل خطی پوران پژوهش یه نگاهی بندازین سوالای آریازو حل کنید یعنی متن پوران+ کنترل آریاز سوالاش اگه هم خواستین متنش که قبلا تو پوران یاد گرفتید:D

khorshid_mech

عضو جدید
درود بر همه.

دوستان یه سوالی داشتم. این انتخاب رشته دوم در دفترچه چی هست؟ یکی از دوستان پیشنهاد داده که رشته دومم رو توی دفترچه حتما
MBA انتخاب کنم. درباره ی رشته اش تخقیق کردم بسیار جالب بود. به نوعی علاقمند شدم اما ایا چنین موردی ( انتخاب رشته دوم) وجود داره؟ جریانش چیه؟ یعنی مثلا اگه رشته تخصصی خودمون رو قبول بشیم و این رشته دوم رو هم رتبه بیاریم، همزمان دوتاش رو مجاز به تحصیل هستیم؟؟؟:)

ودرود بر شما رشته ی دوم میشه رشته ی شناور که فقط امتحان میدین همین
ونمیشه تو دو تا رشته در ارشد همزمان تحصیل کرد حتی اگه رتبه 1 المپیاد مکانیکم باشی و تا اونجایی که من میدونم ام بی ای رشته ی شناور نیستتتتتتتتتتتتتتتتت.
موفق باشید

r.mob

عضو جدید
كنترل هم من يه بار اين ارياز را خوندم توصيه اكيد دارم كه كنارش حتما جزوه ي پارسه را بخونيد

به خصوص فصل دومشو كه براي شبيه سازي سيستم هاي سيالاتي و اين چيزهاس

((من نميدونم چرا بچه ها از اول ميگفتن كنترل اراياز خوبه والا يعني گنگ ترين كتابي كه من برا ارشد تا الان خوندم بي شك همين بوده))

سلام
پارسه رو یه نگاهی انداختم . خیلی بهتر از آریاز درس داده بود . کتاب آریاز بیشتر به درد تست میخوره و درسنامش جالب نیست.

r.mob

عضو جدید
سلام به همگی
آره منم این روزا کم میخونم ولی عمرا کتابخونه برای من جواب نمیده :(
بی زحمت یکی که خیلی خونده مثل مهندس احسان گل و... بذارن چیا خوندن! لطفاااااااااااااا چون حصودیت! خون من پایین اومده و دوباره باید برگرده سرجاش:)))) که خوب درس بخونم
اینم یه روشیه هاااااااا برای ما دخترا که خوب جواب میده:))) شما پسرا هم امتحان کنید:))))))))))))))))))))))))))))))))

برای کنترلم بابا از اول تاپیک من میگم به کنترل خطی پوران پژوهش یه نگاهی بندازین سوالای آریازو حل کنید یعنی متن پوران+ کنترل آریاز سوالاش اگه هم خواستین متنش که قبلا تو پوران یاد گرفتید:D

من هم مثل خیلیای دیگه . درس خوندنم امده بود پایین ( روزی 4-5 ساعت ) ولی وقتی برنامه درسیمو تا روز کنکور نوشتم کلا عوض شد همه چیز.
الان مفید روزی 12 ( غیر مفید روزی 15 ساعت ) ساعت میخونم . اصلا هم خسته کننده نیست .
فقط برنامتون رو تا روز کنکور بنویسید که هر روز باید چیا بخونید و کی تست بزنید و کی مرور کنید.
برای من که عجیب نتیجه بخش بود . چون فهمیدم که هر روز چی رو بخونم و اگه نخونم چقدر عقب میندازه منو .

r.mob

عضو جدید
درود بر همه.

رشته دوم رو معمولا هوا فضا انتخاب میکنن چون نزدیک تره به مکانیک.

r.mob

عضو جدید
دروس

دروس

درسایی که تا الان خوندم :
ریاضی 1 ( آقاسی )
ریاضی 2 ( آقاسی )
معادلات ( گاج و معتقدی )
مهندسی ( معتقدی و کریمی )
مقاومت ( نائی )
سیالات ( راهیان ارشد )
استاتیک ( راهیان ارشد)