ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aytan00

عضو جدید
نظر شما کاملا محترمه.حرفی ندارم!
فقط لطفا مصداقی صحبت کنید.من دانشجوی شریعت پناهی بودم و نظر دیگه ای از ایشون شنیدم و نظرشون رو میدونم

ولی اکانت شما فیکه شک ندارم.
چون حضور من به زعم شما مخرب برای تاپیک شماست(!!) از حضور همه دوستان مرخص میشم.
دوستان عزیز؛خوش،موفق و موفق باشید

شما بمونید
ب هر حال از قدیمیهای اینجا هستید و حدود 6 ساله در زمینه کنکور ارشد فعالیت میکنید و تاپیک مال خودتونه!
من میرم
اشتباه کردم اسمی از شریعت پناهی آوردم
استاد شما بوده و بس!
و دانشگاه تهران قلفتی در قبضه شماست
از همه دوستان معذرت میخوام جو اینجا رو در حدود دو هفتس که خراب کردم!
وقت و حوصله بحث را اصلا ندارم و سرم به اندازه کافی شلوغه و اگر بخوام تک تک جواب بدم و باز شما جواب بدید و باز من و ... به ضرر هممونه
بشینیم بخونیم بهتره
چند ماهه دیگه غصه این وقتا رو میخوریم
خوشحال شدم
همگی موفق باشید

khorshid_mech

عضو جدید
سلام به همه ی تبلیغات چیای محسوس ونا محسوس
من به عنوان یه عضو این تاپیک از همتون خواهش میکنم از جاهایی که برای اینگونه کارها در باشگاه گذاشته شده و خدا رو شکر کم نیست استفاده کنید و دست از سر تاپیک ما بردارید
تشکر وممنون

سارنیا

عضو جدید
به نظرم تو باکس دینامیک راحتترین دروس دینامیک و دینامیک ماشین هستن

من این دو تا را از راهیان خوندم راضیم

فکر میکنم حیفه از دست بدی

بخصوص دینامیک ماشین خیلی سوالاش ساده هستن

من از روی راهیان خوندم و راضیم
هم درسنامه کاملی داره و فکر نمیکنم خیلی به مشکل بربخورید و هم پاسخنامش عالیه
باز اگر حس میکنی مشکل داری به نظرم میتونی به مریام مراجعه کنی
یکی از دوستان که شریف قبول شده بود هم نظرش همین بود

البته این موافقم در تایید یه جمله ای هست که توش راهیانه!!!
به نظرم به عنوان آگاهی به اینجور چیزا نگاه کنیم و نه تبلیغ
به هرحال یه عده از جمله شاید خود من بخوان از اینجور کلاسا استفاده کنن
دید خوبی میده برای انتخاب کلاس بهتر
جایی رو هم که نمیگیره!

دینامیک ماشین معمولاً 2 تا سوال از چرخ دنده ها میاد که معمولاً به راحتی زده میشه

یک سوال درجه آزادی و معادله گروبلره و دو سوال هم از تحلیل سرعت و شتاب و نیرو که معمولاً با دینامیک مشترکه. درس دینامیک هم که پیش نیاز باکس دینامیکه.

شما بخوای سوالات ارتعاشات و کنترلو حل کنی به این پیش زمینه نیازمندی

من خودم از روی راهیان خوندم و راضیم و راحت الان میتونم سوالاتشو جواب بدم. بخصوص دینامیک ماشینش خیلی خوب بود.

اما ارتعاشات سوالاتش بنظرم سخت تره. کنترل بدک نیست!

خورشید جان این چند تا پستشو جا انداخته بودی؟؟؟؟
البته بقیشونم دعواست دیگه!! در رد کردن ارتباط با حسینی و راهیان

toomaj_tt

عضو جدید
یه چیزی بدجور ذهنمو مشغول کرده که آیا سارنیا و خورشیدمک و شاید اکانتهای دیگه (از قبل یا به زودی) مربوط به چند نفر مجزا هستن یا یک نفرن؟!!!
عجیب بر علیه یکی موضع میگیرن و نابودش میکنن و خوب هم هوای همدیگه را دارن و از همدیگه تشکر میکنن!!!

hadi.samsam

عضو جدید
فقط یه خواهشی از مهندسان دارم اونم اینه که از این منبع به اون منبع نپرید توی کنکور بدترین چیز همینه که دائما منبع هارو عوض کنید تمامه منابع یک موضوعو بیان میکنن ولی با گفتارو طرقه دیگه.
اگه هر منبعی که دارید رو روش تمرکز کنید و خوب بخونید مطمئن باشید که نتیجه خوبی میگیرید( مثلا تمامه منابع قانونه اول ترمورو مثه هم بیان میکنن فرقی نداره).به همکلاسی های پارسالمم به بعضیشون همینارو من میگفتم ولی گوش نمیدادن و نتیجه ای که میخواستنو نگرفتن رمز موفقیت تو کنکور 1-اعتماد به نفس 2-هدف 3-برنامه ریزی درست و انجام دادن به برنامه 4-پیوسته خوندن و اعتماد به منابع و برنامه ریزی که کردید
(الان میگید پس چرا خودت ارشد نرفتی من پارسال دو هفته مونده به کنکور با اینکه عالی خونده بودم و آزمون جامع مدرسانم رتبم 25 شد ولی اتفاقایی افتاد که نتونستم برم سره جلسه کنکور)الان نگید که تبلیغه مدرسانو کردم من خودم معتقدم که هر موسسه ای برای آزمون بنویسید خوبه مهم از آزمون امتحان کردنه خودمونه نه موسسه.

آخرین ویرایش:

سارنیا

عضو جدید
.

![/QUOTE]

یه چیزی بدجور ذهنمو مشغول کرده که آیا سارنیا و خورشیدمک و شاید اکانتهای دیگه (از قبل یا به زودی) مربوط به چند نفر مجزا هستن یا یک نفرن؟!!!
عجیب بر علیه یکی موضع میگیرن و نابودش میکنن و خوب هم هوای همدیگه را دارن و از همدیگه تشکر میکنن!!!

بله آفرین پسر باهوش!!! چند تا پست قبلی رو بری نگاه کنی میبینی نوشتیم دوستیم و همشهری و من با پدربزرگ خورشیدینا همسایه ایم.
و این موضع گرفتن ما حقه در برابر شما که چند روزه این تاپیکو دارین بهم میریزین و کسایی رو که میخوان به ما کمک کننو از این تاپیک فراری بدین.

toomaj_tt

عضو جدید

موفق باشی فامیل خورشید اینا!

بله آفرین پسر باهوش!!! چند تا پست قبلی رو بری نگاه کنی میبینی نوشتیم دوستیم و همشهری و من با پدربزرگ خورشیدینا همسایه ایم.
و این موضع گرفتن ما حقه در برابر شما که چند روزه این تاپیکو دارین بهم میریزین و کسایی رو که میخوان به ما کمک کننو از این تاپیک فراری بدین.[/QUOTE]

saeedhashemi1371

عضو جدید

و این موضع گرفتن ما حقه در برابر شما که چند روزه این تاپیکو دارین بهم میریزین و کسایی رو که میخوان به ما کمک کننو از این تاپیک فراری بدین.[/QUOTE]

با این که الان به دلیل مشکلات شخصی حتی روزی دو ساعت هم درس نمیخونم ...............ولی

مهم نیست چه کتابی رو میخونی !!!!!!!
پوران و راهیان و نصیر و ..........همه از اساتید معتبر و معروف کشور استفاده کردن! در ضمن مگه حرف شریعت پناهی دیگه حرف خود خداست که در مورد اون بحث می کنین؟!!!! حالا یه استادی یه چیزی گفته! نظر شخصیش هستش!

به نظر من بهتره یه کتاب رو بر اساس دیدن و مقایسه با کتابای دیگه انتخاب کنین(مثلا برین به بزرگترین کتابخونه شهرتون) بعدش فقط همون رو بخونین و بهش مسلط باشین!!!!!!!

همش هم دنبال این نگردیم که کدوم کتاب بهتره و کدوم جزوه رو با کدوم کتاب بخونیم خوبه و...........

از ما گفتن بود!!!!!!!

edram

عضو جدید
نظر شما کاملا محترمه.حرفی ندارم!
فقط لطفا مصداقی صحبت کنید.من دانشجوی شریعت پناهی بودم و نظر دیگه ای از ایشون شنیدم و نظرشون رو میدونم

ولی اکانت شما فیکه شک ندارم.
چون حضور من به زعم شما مخرب برای تاپیک شماست(!!) از حضور همه دوستان مرخص میشم.
دوستان عزیز؛خوش،موفق و موفق باشید
دیگه اینو همه میدونن که مفید ترین مشاور سایت همین دوستمون جناب rheoman هستن. اصلا تاپیک ارشد با اسم ایشان معنا پیدا میکنه.
جناب مهندس اازتون عاجزانه درخواست میکنم که ناراحت نشید و به تاپیک برگردید تمام بچه ها به کمک های افسانه ای شما نیازمندند.

سارنیا

عضو جدید
دیگه اینو همه میدونن که مفید ترین مشاور سایت همین دوستمون جناب rheoman هستن. اصلا تاپیک ارشد با اسم ایشان معنا پیدا میکنه.
جناب مهندس اازتون عاجزانه درخواست میکنم که ناراحت نشید و به تاپیک برگردید تمام بچه ها به کمک های افسانه ای شما نیازمندند.
;)
دقیقا به روز کنکورمون 148 روز باقی مونده یعنی فرصت آزمون و خطا نداریم و باید از تجربیات افرادی مثل ایشون استفاده کنیم که این راهو قبلا رفتند و از همه ی سال بالایی ها خواهش میکنم که به تاپیک ما سر بزنن و تجربیات با ارزششون رو در اختیار ما هم قرار بدن مرسی
همگی موفق باشید.

M.ARIABOY

عضو جدید
بچهها این تاپیک.دیگه گندش دراومده
چهارصفحه میخونم همش دعوا , من محیط کارم خیلی گیره و بسختی اجازه و وقت دسترسی ب نت رو دارم,میام ببینم بچهها چی گفتن تجربهها رو بریزن وسط ماهم ب قدر کفایت ازشون بهره ببریم
ولی میام میبینم...... چی بگم والا
من تاپیک رو ترک میکنم چون بااین وضعیت وقت تلف کردنه
فقط یکی از بچههای قدیمی پیج لطفی کنه بگه برای مقاومت نایی بگیرم یانه
طراحی اجزا ارزش خوندن داره؟
و برای ریاضی مهندسی چی بگیرم ممنون میشم
و بچهها خداحافظ ,خیلی کمکم کردید دستتون درد نکنه
انشااله هممون ی ب اونچه دوست داریم.برسیم

edram

عضو جدید
چهارصفحه میخونم همش دعوا , من محیط کارم خیلی گیره و بسختی اجازه و وقت دسترسی ب نت رو دارم,میام ببینم بچهها چی گفتن تجربهها رو بریزن وسط ماهم ب قدر کفایت ازشون بهره ببریم
ناراحت نشو مهندس این سایت خیلی مفیده برات.
مقاومت فقط نایی
اجزا فقط جزوه شریعت پناه بعلاوه تست های کنکور و تست های ازمون های پارسه.
ریاضی مهندسی:کریمی یا مدرسان
اصلا و ابدا هیچ درسیو حذف نکن. حتی اگر میتونی هیچ بخشیم از هر درسی حذف نکن.

hadi.samsam

عضو جدید
مقاومت نایی واقعا عالیه و کلا درس مقاومتو از دست نده با خوندنش میتونی 80%سوالاشو جواب بدی طراحی اجزا هم بعد از اینکه مقاومت رو خوندی حتما نگاهی به فصل های مهمش بنداز میتونی خیلی راحت 2تا سوالشو جواب بدی اگه وقت زیادی برای خوندنش نمیتونی بذاری
ریاضی مندسی پارسه جزوه داره که 90صفحس واقعا عالیه اونو از اینترنت دانلودش کن بخونش بعدش تست بزن مطمئن باش که نتیجه میگیری اعتماد به نفس یادت نره موفق باشی

hsdanesh

عضو جدید
بابا بذارید تبلیغشون رو بکنند. اصلا مهم منبع نیست. :victory:به جز بعضی منابع (راهیان واسه باکس سیالات و پوران واسه مقاومت و استاتیک) بقیه درس ها رو از هر منبعی بخونید فرق زیادی ندارن. فقط سعی کنید درس رو بفهمید. :w11:مثلا سیالات که می خونید سعی کنید لایه مرزی سرعت و لایه مرزی حرارتی و مطالب دیگه رو لمس کنید. مهم نیست منبع چی باشه. الانم به جای اینکه دعوا کنید و به خودتون استرس وارد کنید، بشینید از این موقعیت و زمانتون استفاده کنید و درس بخونید. :w17::w10::w27:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
كسي هست سيالات رو از روي راهيان ارشد بخونه؟؟

فصل ديناميك سيالات لزج ( روش ديفرانسيلي ) كدوم فصلش ميشه ؟؟

من از روي كتاب دو جلدي راهيان ارشد دارم ميخونمش

hadi.samsam

عضو جدید
سلام
كسي هست سيالات رو از روي راهيان ارشد بخونه؟؟

فصل ديناميك سيالات لزج ( روش ديفرانسيلي ) كدوم فصلش ميشه ؟؟

من از روي كتاب دو جلدي راهيان ارشد دارم ميخونمش
منظوره شما تجزیه تحلیله دیفرانسیلی جریان سیاله از کتاب قرمزه تک جلدیه میشه فصل 3 ولی دوجلدیرو خبر ندارم ولی سر فصلش باید به نامه تجزیه تحلیله جریان سیال باشه

آخرین ویرایش:

M_Nirvana_m

عضو جدید
جدا بعضا مث بچه ها رفتار ميكنيم هممون

قضاوت سريع و يك طرفه و بعد از اون هم دعوا و بعدم قهر

دمتون گرم جدي

داداش من نمی دونم چی شده تو این تاپیک !!! والا می یای کمک کنی طرف میاد ی چیز دیگه میگه که بگه نه این غلطه . بابا هر کی هر چی میگه نظرشه می تونید عمل کنید می تونید عمل نکنید . هر کی داره روشی که استفاده کرده و کتابایی که خوندرو و نتیجه گرفته رو میگه شما یک کتابم از اینا که طرف میگه نگیرید خوب . اصلا طرف بیاد کتاب راهیان طراحی رو تبلیغ کنه من فک نمی کنم کار بدی باشه چون به نظر منم کتاب راهیان طراحی بهترینه . همه فک می کنن دیگری رو بکوبن برنده می شن و نشون می دن چقدر قدرتمندن ولی نمی دونن که همیشه بر عکسه و کسی که جبهه می گیره یعنی ضعفی داره که از همون می ترسه .رسم موفق و برنده شدن این طوری نیست .
با آرزوی موفقیت تو کنکور برای همتون

ehsan esf

عضو جدید
اره والا
يه طوري شده كه اگه من راهيان گرفته باشم فلاني بياد بگه پوران خوبه ميگم چرت نگو تو داري تبليغ ميكني
هههه اخه جالبيش اينه كه بيشتر بچه هاي اينجا تا الان اغلب كتاباشون را گرفتن

الان چندتا بچه ها ديگه نميان براي همين حرفا

ايشالله كه ديگه از بحثا بين بچه ها پيش نمياد

:)

khorshid_mech

عضو جدید
داداش من نمی دونم چی شده تو این تاپیک !!! والا می یای کمک کنی طرف میاد ی چیز دیگه میگه که بگه نه این غلطه . بابا هر کی هر چی میگه نظرشه می تونید عمل کنید می تونید عمل نکنید . هر کی داره روشی که استفاده کرده و کتابایی که خوندرو و نتیجه گرفته رو میگه شما یک کتابم از اینا که طرف میگه نگیرید خوب . اصلا طرف بیاد کتاب راهیان طراحی رو تبلیغ کنه من فک نمی کنم کار بدی باشه چون به نظر منم کتاب راهیان طراحی بهترینه . همه فک می کنن دیگری رو بکوبن برنده می شن و نشون می دن چقدر قدرتمندن ولی نمی دونن که همیشه بر عکسه و کسی که جبهه می گیره یعنی ضعفی داره که از همون می ترسه .رسم موفق و برنده شدن این طوری نیست .
با آرزوی موفقیت تو کنکور برای همتون

سلام آقای مهندس
لطفا شما هم تو این تاپیک بمونید و به ما هم مشاوره بدید به کمکتون نیاز داریم
مرسی

khorshid_mech

عضو جدید
سلام اگه منظورتون به من وسارنیاست در کوبیدن دیگران بله حق دارین بگین!!!
ولییی اونا کارشون از اول معلوم بود دارن تبلیغ میکنن ولی ما اولاش چیزی نمیگفتیم اتفاقا برین نگا کنین سارنیا تو یه پستی در مورد همون جهاد دانشگاه گفته بذارین تبلیغ کنن و ما به این قضایا با دید مثبت نگا کنیم. ولی وقتی راحت شروع به فحاشی و فراری دادن کسایی که دارن بی منت به ما تو این تاپیک مشاوره میدن میکنن به نظر من سکوت کار خوبی نیست وباید مثل خودشون بود.
ما تو این تاپیک به کسایی که قبل از ما ارشد دادن و این راهو رفتن نیاز داریم وباید از این جور آدما حمایت کنیم نه کسایی که به جیب و منافع خودشون فکر میکننن.رتبه ی51 تبدیل اومد تاپیک برای مشاوره.با چند تا پست اذیتش کردن رفت!ما هیچی نگفتیم همین rheoman تو همه ی زمینه های مکانیک به بچه های باشگاه مشاوره میداد و اونم رفت.
آقایون محترم که میترسید کتابی بگید که متهم به تبلیغات بشین !!! کی از طرف ما متهم شدید نه خدا وکیلی کی؟؟؟اتفاقا من خیلی از کتابام راهیانه وبا این انتشارات اصلا مشکلی ندارم . این تاپیک اصلی ترین هدفش کمک گرفتن از افراد باتجربه هست همین.
همگی موفق باشید و خداحافظ

آخرین ویرایش:

edram

عضو جدید
دوستانی که قصد دارن دینامیک ماشینو حذف کنن که من خودم اصلا پیشنهاد اینکارو نمیکنمم ولی در هر صورت به هر علتی خواستین حذف کنید حتما بخش چرخدنده ها و درجات ازادیشو بخونید چون حتما 1-2 سوال راحت میاد ازش.

edram

عضو جدید
ترمودینامیک بهترین منبع کتاب پارسست و در کنارش نمودارهای مهم رو برای تکمیل کتاب پارسه از روی ون وایلن یا سایر رفرنس های معتبر بخونید.

edram

عضو جدید
انتقال حرارت فقط و فقط کتاب پوران پژوهش دکتر سمیع پور خیلی خیلی کامل و راحت توضیح دادن. البته در کنارش تست های کتاب پارسه رو هم بزنید عالیه.

سارنیا

عضو جدید
دوستانی که قصد دارن دینامیک ماشینو حذف کنن که من خودم اصلا پیشنهاد اینکارو نمیکنمم ولی در هر صورت به هر علتی خواستین حذف کنید حتما بخش چرخدنده ها و درجات ازادیشو بخونید چون حتما 1-2 سوال راحت میاد ازش.

سلام آره اصلا دینامیک ماشینو حذف نکنن خیلی آسونه . علی الخصوص که باکس دینامیک انحراف معیارش خیلی تعیین کنندست. وتو این باکس این از همشون آسونتره و حتی خود دینامیکو هم حذف نکنن اکثرا دو تا سوال آسون و متوسط میدن.

hadi.samsam

عضو جدید
دوستان کتاب سیالات راهیان خوبه ولی کامل نیست پیشنهاد میشه در کنارش حتما کتاب سیالات دکتر صادقی انتشارات پارسه رو هم بخونید.
اگه وقتم دارید جزوه کنکوری و دست نویس دکتر صادقی تو اینترنت هست که میتونه کمکه خوبی باشه برای خوندن تکمیلیه سیالات

hadi.samsam

عضو جدید
الان من دیگه فک کنم همه بچه ها یا اکثر بچه ها کتابا و رفرنسایی که لازم هستو تهیه کردن و فقط باید به منابعی که داریم تمرکز کنیم و اونارو بخونیم.از این به بعد فک کنم اگه درباره روش برنامه ریزی،مرور واینکه این چند ماه چطوری و با چه برنامه ای درسارو به سرانجام برسونیم بحث و تبادل نظر کنیم بهتر باشه
تا اینکه درمورده منابع بحث کنیم.
البته این نظره من بود شاید اشتباه باشه
انشا... همه موفق و سربلند باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا