ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas..

عضو جدید
پوران طراحی نداره حاج خانوم!!!
دینامیکو ارتعاشاتش بد نیست، ولی راهیان بهتره
مجربه خانومی!

بله بله اشتباه شد
طراحی منم راهیان خوندم و فقط 2تا سوال تونستم جواب بدم مطالب کتابش عالی بود
اما واسه ارشد93 کافی نبود.
سیالات و ترمودینامیکم راهیان عالیه اگه با مرور پیش رفت داشته باشه.

Abolfazl6776

عضو جدید
یه توصیه کوچیک به دوستان گرامی ، واسه ارتعاشات به هیچ وجه کتاب نیکخواه بهرامی انتشارات نصیر رو نگیرید ، اصلا بدرد نمیخوره
نه مفاهیم رو خوب نوشته ، نه مثال خوب ، نه نکات خوب...
فقط بدرد کسی میخوره که درسو فوله و میخواد تو یه هفته کلشو ببنده ، کتاب خلاصه ایه بدرد ما نمیخوره خخخخخخخخخ

toomaj_tt

عضو جدید
بله بله اشتباه شد
طراحی منم راهیان خوندم و فقط 2تا سوال تونستم جواب بدم مطالب کتابش عالی بود
اما واسه ارشد93 کافی نبود.
سیالات و ترمودینامیکم راهیان عالیه اگه با مرور پیش رفت داشته باشه.

بعضی از بچه های راهیانو میشناسم
کارشون درسته
اینکه میگم دینامیک راهیان، مجربه
الان حتی چندتا استاد میشناسم به عنوان کتاب درسی از این کتاب استفاده میکنن

Abolfazl6776

عضو جدید
این نمایشگاه سایتش بالا نمیاد اصلا !!

فکر کنم پیچ خوردیم رفت خخخخخخخخخخ

ariyadokht

عضو جدید
سلام
خوبین رقبای عزیز؟ چه خبرا؟
من که این ترم دارم هی پروژه تحویل میدم واستادا پیرم کردن!!! و نتونستم این دوهفته به سمت ارشدم برم شما ها چطور؟؟؟
میانترمام هم از یه طرف . به نظرتون من چکار کنم؟؟؟ خودم که میخوام ارشدمو بزارم کنار تا یک روز پس از امتحانام. بچسبم به معدل این ترمم که نذارم از17 کمتر بشه والف فارغ التحصیل بشم (من الان ترم 6 هستم) ولی فکر اینکه چقد عقب میفتم از بقیه داره دیوانه ام میکنه. آخه فقط دو درس کنترل وانتقال حرارت این ترمم با ارشد یکیه.چکار کنم؟؟؟؟بزرگان مکانیک. جواب بدید لطفا
در پناه حق

Abolfazl6776

عضو جدید
چشم رو هم بذاری امتحانای ترمه

بی خیال شو ، بذار از تابستون بخون

الان همون 2تا درستو بخون که قوی بشی کلی جلو میوفتی ، 6 ترمه تموم کردی همه رو؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan esf

عضو جدید
سلام به همگي

منم ايشالله ميخونم برا ارشد و تهران

پس يكي از پايه هاي اين تاپيك خواهم بود

اما در مورد نگراني دوستمون

منم ترم 6 ام

يه 30 تا ديگه هم دارم برا همين ميخوام ترم بعدي را 12 تا بردارم و محكم بخونم برا فوق

ولي تا الان تجربه ام اينه كه وقتي يه درسي را يه ترمي بخوني

بيشترش را ترم بعدي يادت رفته

پس به نظرم منطقي نيست كه از الان بخواي براي فوق بخوني

حالا يادت هم بمونه احتمال اينكه از درس زده بشي خيلي زياده

به نظرم تابستون +ترم 7 وقت خيلي زياديه و ميشه همه درسا را خوند

merina

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم من میخوام برای کنکور 94 خودم رو آماده کنم ولی من شاغل هستم و زمان خیلی کمی میتونم درس بخونم در طول روز
ازتون خواهش میکنم من رو راهنمای کنید.

ehsan esf

عضو جدید
چرا اين سايت بن كتاب همين الان ميگه ظرفيتش تكميله

اي بخشكي شانس

tiny_love

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم من میخوام برای کنکور 94 خودم رو آماده کنم ولی من شاغل هستم و زمان خیلی کمی میتونم درس بخونم در طول روز

سلام دوست عزیز
شما باید چند درس رو حذف کنی متقابلا چند درس رو زیاد بخونی. به نظر من درس ریاضی مهندسی- کنترل طراحی اجزا رو حذف کن. باکس سیالات و استاتیک رو زیاد بخون و دايم مرور کن. اگه تو باکس دینامیک قوی هستی ارتعاشات و دینامیک ماشین رو از دست نده. ریاضیات وقت زیادی میگیره اگه فقط معادلات رو بخونی میتونی چند سوالشو بزنی که برای ریاضی کافیه. دوستم سزبازی بود و مثل شما وقت کمی داشت تونست با درصدای ریاضی -3 سیالات 65 جامدات 40 دینامیک 0 رتبه 800 بیاره و الان روزانه شهید چمران میخونه. البته من رتبه مدنظر شما رو نمیدونم!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

سلام

اینکه کی فارغ التحصیل شدین مهمه

اگه بیشتر از 3 4سال باشه یه کم کارتون سختتر میشه

ولی هیچ نگران نباشین

شما که شاغلین از همین الان شروع کنین آهسته و پیوسته

اینو یادتون باشه چیزی که در رتبه ارشد موثره تکرار مباحثه ،حذف نکردن الکی کتاباس ، و شرکت توی آزمون آزمایشی

اگه بخواید محل سکونتتون یعنی مشهد قبول شید واقعا باید تلاش کنید چون دانشگاه مشهد سختتره قبولیش به نسبت دانشگاههای استانای دیگه
سوالی بود بفرمایید
من کنکور 93امتحان دادم 2ماه خوندم اما انقدر خوب خوندم که کلی تجربه دارم واسه 94;)

mech.shima

کاربر ممتاز
بچه های 94 پس کجایین!!!!!!:gol::gol::gol:
دیگه باید این تاپیک درست حسابی راه بیفته ها!!!:w10:
من از فردا میخوام شاخ غول رو بشکنم!!!!ریاضیات مهندسی :)
برطبق آمار گرفته شده مدرسان برای این کتاب بهتر از بقیه اس گفتم در جریان باشید:w16:
همگی موفق باشید;)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه های 94 پس کجایین!!!!!!:gol::gol::gol:
دیگه باید این تاپیک درست حسابی راه بیفته ها!!!:w10:
من از فردا میخوام شاخ غول رو بشکنم!!!!ریاضیات مهندسی :)
برطبق آمار گرفته شده مدرسان برای این کتاب بهتر از بقیه اس گفتم در جریان باشید:w16:
همگی موفق باشید;)

:)

ازمونی چیزی نوشتی ایا ؟؟

mech.shima

کاربر ممتاز
:)

ازمونی چیزی نوشتی ایا ؟؟

مگه الان مینویسن!؟نه هنوز ولی به احتمال قوی پارسه برم!نظرتون؟راستی میشه نتیه کلی که از بهترین کتابا رو گرفتید یه دور اینجا بذارید!!!دیدم اونجا خیلی تحقیق کردید ولی چون شلوغ بود حوصله نداشتم زیاد وارد بحث بشم
شماباراولتونه شرکت می کنید درسته؟اگه نه تجربیات خودتون رو بگید!!اگه آره خب بگید که من تجربیاتم رو بگم:)

behzadk2019

کاربر ممتاز
مگه الان مینویسن!؟نه هنوز ولی به احتمال قوی پارسه برم!نظرتون؟راستی میشه نتیه کلی که از بهترین کتابا رو گرفتید یه دور اینجا بذارید!!!دیدم اونجا خیلی تحقیق کردید ولی چون شلوغ بود حوصله نداشتم زیاد وارد بحث بشم
شماباراولتونه شرکت می کنید درسته؟اگه نه تجربیات خودتون رو بگید!!اگه آره خب بگید که من تجربیاتم رو بگم:)
سلام . اره بار اولمه

ی خبر مهم بهت بدم . ببنید پارسه تا 20ام اردیبهشت یعنی 2 روز دیگه ازموناش 13 مرحله اس میشه 340 تومن . اونم قسطی میتونید ثبت نام کنید اگر بشه 21 ام اردیبهشت باید 440 تومن بدید
13 مرحله اس که 4 مرحله اینترنتی هستش که از تیر ماه 4 ماه برگزار میشه ( یک دور کتاب زدن )
و بقیش از مهر شروع میشه هر یک ماه دو بار ازمونه .

اینو من میخام عصری برم ثبت نام کنم تا از دستم نرفته . والا ماهان میشه 540 تومن که من ندارم :دی

حالا من باید ی جایی برم برا کتابم میام مینویسم . عجله دارم الان :دی

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام . اره بار اولمه

ی خبر مهم بهت بدم . ببنید پارسه تا 20ام اردیبهشت یعنی 2 روز دیگه ازموناش 13 مرحله اس میشه 340 تومن . اونم قسطی میتونید ثبت نام کنید اگر بشه 21 ام اردیبهشت باید 440 تومن بدید
13 مرحله اس که 4 مرحله اینترنتی هستش که از تیر ماه 4 ماه برگزار میشه ( یک دور کتاب زدن )
و بقیش از مهر شروع میشه هر یک ماه دو بار ازمونه .

اینو من میخام عصری برم ثبت نام کنم تا از دستم نرفته . والا ماهان میشه 540 تومن که من ندارم :دی

حالا من باید ی جایی برم برا کتابم میام مینویسم . عجله دارم الان :دی

چرا!!!چه خبر مهمی!!دلیلش چیه که بعدش گرون میشه!!!

آخه من امسال امتحان دادم حتی اگه یک درصدم احتمال بدم که شاید امسال قبول شم نمیتونم به این زودی ثبت نام کنم:(حداقل کاش تا روز اعلام نتایج فرصت داشت که میشه 22م

شما اینو از کجا شنیدین!!!؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمايشگاه بودم گفتند كتاب طراحي اجزا شريعت پناهي تابستون قراره چاپ بشه

اينو فعلا نخريد تا چاپ بشه.

behzadk2019

کاربر ممتاز
چرا!!!چه خبر مهمی!!دلیلش چیه که بعدش گرون میشه!!!

آخه من امسال امتحان دادم حتی اگه یک درصدم احتمال بدم که شاید امسال قبول شم نمیتونم به این زودی ثبت نام کنم:(حداقل کاش تا روز اعلام نتایج فرصت داشت که میشه 22م

شما اینو از کجا شنیدین!!!؟

من اینو زنگ زدم به پارسه تهران پرسیدم و چون خودم شهرستانم رفتمم حضوری پرسیدم گفت اینطوره ( البته از طریق ی نفر که رفته بود نمایشگاه کتاب اول شنیدم )
پارسه تهران گفت برای ایام نمایشگاه کتاب این تخفیف در نظر گرفته شده
خب ی کاری کنید برید بگیدشون همینو پیش ثبت نام کنید . فکر کنم مبلغش 50 تا 100 تومنه . اگر قبول شدید ارشد که خیلی خوبه والا با ضرر کم پولتونو پس بگیرید

زنگ بزنید به پارسه تهران سوالتونو بپرسید . ۰۲۱۸۴۳۸۸

mech.shima

کاربر ممتاز
من اینو زنگ زدم به پارسه تهران پرسیدم و چون خودم شهرستانم رفتمم حضوری پرسیدم گفت اینطوره ( البته از طریق ی نفر که رفته بود نمایشگاه کتاب اول شنیدم )
خب ی کاری کنید برید بگیدشون همینو پیش ثبت نام کنید . فکر کنم مبلغش 50 تا 100 تومنه . اگر قبول شدید ارشد که خیلی خوبه والا با ضرر کم پولتونو پس بگیرید

اگه بشه پیش ثبت نام کنم خیلی خوبه

ممنون از لطفتون;)

mech.shima

کاربر ممتاز
زنگ زدم
گفتن برای پیش ثبت نام باید 100تومن بدید و بقیه اش رو چک
که اگه امسال قبول شدید از دانشگاهی که قبول شدید نامه بیارید که بره تو کمیسیون و خلاصه یا پولتونو میدن یا نه!!!:redface:
و الان من نمیدونم چیکار کنم:)

behzadk2019

کاربر ممتاز
زنگ زدم
گفتن برای پیش ثبت نام باید 100تومن بدید و بقیه اش رو چک
که اگه امسال قبول شدید از دانشگاهی که قبول شدید نامه بیارید که بره تو کمیسیون و خلاصه یا پولتونو میدن یا نه!!!:redface:
و الان من نمیدونم چیکار کنم:)
خب اگر مقدوره براتون پیش ثبت نامو کنید . داخل ایران همیشه همینو میگن ولی پولو پس میدن :دی
شما ک کتابا رو دارید و هزینه ای دیگه ندارید به جز این ازمون اینم ی نظره ک 100 تومن اضافه برای ازمون دادن به جایی برنمیخوره :دی

نیدانم در کل :دی . ولی من که عصری میرم قبت نام کنم ببنیم چ جوریاس:) پیش به سوی رتبه اولی :دی شمام بشو 2 :)

mech.shima

کاربر ممتاز
خب اگر مقدوره براتون پیش ثبت نامو کنید . داخل ایران همیشه همینو میگن ولی پولو پس میدن :دی
شما ک کتابا رو دارید و هزینه ای دیگه ندارید به جز این ازمون اینم ی نظره ک 100 تومن اضافه برای ازمون دادن به جایی برنمیخوره :دی

نیدانم در کل :دی . ولی من که عصری میرم قبت نام کنم ببنیم چ جوریاس:) پیش به سوی رتبه اولی :دی شمام بشو 2 :)

من واقعا تکلیفم با خودم مشخص نیست!!!از یه طرف واقعا عاشق درس خوندنم از یه طرف میترسم امسال نتونم اونجور که باید درس بخونم:cool:
اگه رفتید بی زحمت واسه منم بپرسین:)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

آزمون های پارسه مدرسان ماهان = اتلاف وقت و پول
از ما گفتن بود
(فقط محض اطلاع و راهنمای: من ارشد 92 دادم و فقط یک آزمون اون هم آزمون جامع مرحله آخر سازمان سنجشو دادم و رتبه کنکورم 11 شد)
بیخود پولتونو حیف این موسسات نکنید
همگی موفق باشید;)

mech.shima

کاربر ممتاز
آزمون های پارسه مدرسان ماهان = اتلاف وقت و پول
از ما گفتن بود
(فقط محض اطلاع و راهنمای: من ارشد 92 دادم و فقط یک آزمون اون هم آزمون جامع مرحله آخر سازمان سنجشو دادم و رتبه کنکورم 11 شد)
بیخود پولتونو حیف این موسسات نکنید
همگی موفق باشید;)

سلام
اما من همین کنکور 93رو با همون دو ماه خوندن بخاطر شرکت نکردن تو آزمون ازمایشی بد امتحان دادم!!!
اگه الان رتبه م بشه 4هزار اگه سه چهارتا آزمون ازمایشی شرکت می کردم شاید به 2هزار می رسید!
من برای امتحان کارشناسی مثل شما فکر میکردم و واقعا هم درست بود چون من هم توی هیچ آزمون و کلاسی شرکت نکردم
و فکر میکردم ارشد هم مثل کارشناسی میمونه که نبود از نظر من!!
البته باز هم نظر شما ممکنه برای بعضی ها کارساز باشه و هرکس بر طبق تسلطی که روی رشته اش داره میتونه تصمیم بگیره واقعا به آزمون احتیاجی نداره
شمام موفق باشید;)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام
اما من همین کنکور 93رو با همون دو ماه خوندن بخاطر شرکت نکردن تو آزمون ازمایشی بد امتحان دادم!!!
اگه الان رتبه م بشه 4هزار اگه سه چهارتا آزمون ازمایشی شرکت می کردم شاید به 2هزار می رسید!
من برای امتحان کارشناسی مثل شما فکر میکردم و واقعا هم درست بود چون من هم توی هیچ آزمون و کلاسی شرکت نکردم
و فکر میکردم ارشد هم مثل کارشناسی میمونه که نبود از نظر من!!
البته باز هم نظر شما ممکنه برای بعضی ها کارساز باشه و هرکس بر طبق تسلطی که روی رشته اش داره میتونه تصمیم بگیره واقعا به آزمون احتیاجی نداره
شمام موفق باشید;)
از کجا میدونید عدم نتیجه گیریتون به خاطر عدم شرکت در آزمون آزمایشی باشه؟!
من خودم سال اول رتبم شد 1800 اتفاقا 3 تا آزمون دادم(پارسه+ماهان+سنجش) ولی سال دوم با اینکه فقط یه آزمون دادم رتبم دو رقمی شد چون به عقیده خودم آزمون تاثیر برام تو نتیجه نداشت بلکه برنامه و انتخاب منابع مناسب دلیل عدم نتیجه گیریم بود ولی به هر حال شاید شما دلیل محکمی دارید ان شالله نتیجه میگیرد:smile:

Abolfazl6776

عضو جدید
از کجا میدونید عدم نتیجه گیریتون به خاطر عدم شرکت در آزمون آزمایشی باشه؟! من خودم سال اول رتبم شد 1800 اتفاقا 3 تا آزمون دادم(پارسه+ماهان+سنجش) ولی سال دوم با اینکه فقط یه آزمون دادم رتبم دو رقمی شد چون به عقیده خودم آزمون تاثیر برام تو نتیجه نداشت بلکه برنامه و انتخاب منابع مناسب دلیل عدم نتیجه گیریم بود ولی به هر حال شاید شما دلیل محکمی دارید ان شالله نتیجه میگیرد:smile:
مهندس دمت گرم بیا یه مشاوره ای به ما بده ، من هنوز سر منابع ترمو گیر دارم ، یکی میگه 1 راهیان بخون 2 پارسه یکی 1 پارسه بخون 2 راهیان یکی میگه کلا پارسه بخون یکی میگه کلا راهیان !!!!!!!!! نظر شما چیه؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا