ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

porofesor

عضو جدید
دوستان نظرتون درباره کسی که میتونه تبدیل بره ولی سیستم بزنه چیه اصلا این سیستم رشته بدرد بخوری هست یا من دراوردی دکترا داره ادامش
نظرتون درباره دانشگاه کاشان تبدیلش چیه تا چند روزانه شبانه میگیره
سیستم دانشگاه های تهران تا چند میگیرن:surprised:

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان نظرتون درباره کسی که میتونه تبدیل بره ولی سیستم بزنه چیه اصلا این سیستم رشته بدرد بخوری هست یا من دراوردی دکترا داره ادامش
نظرتون درباره دانشگاه کاشن تبدیلش چیه تا چند روزانه شبانه میگیره
سیستم دانشگاه های تهران تا چند میگیرن
دوست عزیز.سیستم یه رشته جدید و نو هستش. اگه میخوای از ایران بری پذیرش بهتر میدن. اگه میخوای هیئت علمی بشی با دکتری ش راحت جذب میشی.
درساش بیشتر حالت اقتصاد ومدیریت داره. اصلا درس حلیات و ریاضیات نداره.
ولی تو استخدام های دولتی تبدیل حرف اول رو میزنه.

karim-mech

کاربر بیش فعال
به نظرت شبانه صنعتی اصفهان شانس دارم؟
نظرت در مورد اینکه شهرای دیگه روزانه برم یا آموزش محور صنعتی چیه؟
با تشکر
رتبه ت چند هستش؟ شرمنده ولی چون بچه های زیاد میپرسن لطفا رتبه ت رو هم بگو.
اموزش محور جای پایان نامه 6 واحد درس پاس میکنی. منتها موقع ازمون دکتری گیر میدم که پایان نامه نداری. اگه نمیخوای دکتری بخونی خوبه.

karim-mech

کاربر بیش فعال
با سلام. دوستان من 3-4 سالی هستش که تو این تاپیک هستم. دانشجوی ارشد تبدیل انرژی دانشگاه تبریز هستم.ولی باز میام به تاپیک و همه ی بچه های مکانیکی رو رفیق و دوست خودم میدونم. وخیلی از دوستام در دانشگاه های مختلف کشور وگرایش های مختلف دارن درس میخونن.
این انتخاب رشت خیلی مهمه . اگه سوالی در مورد رشته ای یا دانشگاهی دارید. میتونم در حد توانم راهنماییتون کنم یا یه پل ارتباطی بین شما و کسی از دوستام که رتبه ی مشابه شما رو داره و یا دانشگاه مورد نظر شما میخونه بزنم.
ممکنه زیاد انلاین نباشم. ولی اگه سوالی داشتین میتونید زنگ بزنید یا اس بدین. در خدمتتون هستم.
09365326164

alireza2022

عضو جدید
سلام
احتمالا شبانه تهران يا حتي شريف قبولي.
روزانه هم علم و صنعت و در بهترين شرايط ممكنه اميركبير قبول شي.
مرسی از جوابتون
جدا میفرمایید؟
یعنی واقعا من به قبول شدن تو دانشگاه خوب امید داشته باشم؟

مختار1

عضو جدید
رتبه ت چند هستش؟ شرمنده ولی چون بچه های زیاد میپرسن لطفا رتبه ت رو هم بگو.
اموزش محور جای پایان نامه 6 واحد درس پاس میکنی. منتها موقع ازمون دکتری گیر میدم که پایان نامه نداری. اگه نمیخوای دکتری بخونی خوبه.

رتبم 970 طراحی و سوالم
با تشکر

karim-mech

کاربر بیش فعال
رتبم 970 طراحی و سوالم
با تشکر
با 970 فکر نکنم شبانه اصفهان رو بیاری.
ولی تبریز روزانه رو میاری. و حتی روزانه عباسپور رومیاری.
ولی اصفهان روزانه احتمال قبولیت هستش. من دوستم با 850 قبول شدش.

porofesor

عضو جدید
دوست عزیز.سیستم یه رشته جدید و نو هستش. اگه میخوای از ایران بری پذیرش بهتر میدن. اگه میخوای هیئت علمی بشی با دکتری ش راحت جذب میشی.
درساش بیشتر حالت اقتصاد ومدیریت داره. اصلا درس حلیات و ریاضیات نداره.
ولی تو استخدام های دولتی تبدیل حرف اول رو میزنه.
دوست عزیز منمدرک کارشناسی حرات برودت دارم و گفتم شاید این رشته بیشتر به کارم بیاد چون حوصله ریاضی محض و ندارم گفتم این رشته تو مایه های صنایع باشه برم گرچه تبدیل هم میتونم برم
با تهران سیستم تا چند میگیره
واسه ازمون دکترا مشکلی پیش نمیاد چارت درسیش با تبدیل طراحی خیلی فرف داشت نکنه ی ازمون دکترای دیگه ای میگیرن
کلا این رشته توش نون هست و باش میشه عاقبت بخیر شد فردا نگن خیلی ... بودی تبدیلو ول کردی رفتی سیستم
درباره کاشان هیچ اطلاعاتی نداشتی

hsdanesh

عضو جدید
نمره به درصدنام درس
۲۶/۶۷زبان عمومي وتخصصي
۲۰/۰۰رياضيات /رياضي عمومي 1و2-معادلات ديفرانسيل /
۶/۶۷حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات -انتقال حرارت /
۳۳/۳۳جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
-۵/۰۰ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -ديناميك ماشين -كنترل /
سفيدساخت وتوليد
۱/۶۷مباني بيومكانيك 1و2
۶/۶۷

نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 6345 2001 مجاز 5572 2024 2001 4033 1
مجاز 14340 2194 مجاز 13580 2225 2194 3635 2
مجاز 11903 2953 مجاز 10532 2994 2953 3370 3
مجاز 3873 1347 مجاز 3818 1369 1347 4333 4
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 3500 2050 2022 3906 5
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 3826 1971 1942 3512 6
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 4675 1869 1840 3799 7
مجاز 8594 3184 مجاز 8313 3222 3184 3145 8

به نظرتون با 1300 بیومکانیک میشه شبانه علم و صنعت رو آورد؟! دانشگاه اصفهان هم امسال این رشته رو گذاشته، میشه روزانه یا شبانه اصفهان رو آورد؟ روزانه سهند که حتما قبولم.
با رتبه 2100 طراحی و 2000 محرکه واسه کدوم دانشگاه ها امید هست؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوست عزیز منمدرک کارشناسی حرات برودت دارم و گفتم شاید این رشته بیشتر به کارم بیاد چون حوصله ریاضی محض و ندارم گفتم این رشته تو مایه های صنایع باشه برم گرچه تبدیل هم میتونم برم
با تهران سیستم تا چند میگیره
واسه ازمون دکترا مشکلی پیش نمیاد چارت درسیش با تبدیل طراحی خیلی فرف داشت نکنه ی ازمون دکترای دیگه ای میگیرن
کلا این رشته توش نون هست و باش میشه عاقبت بخیر شد فردا نگن خیلی ... بودی تبدیلو ول کردی رفتی سیستم
درباره کاشان هیچ اطلاعاتی نداشتی
1-کلا با تبدیل فرق داره
2- ازمون دکتری ش جداست
3-توش نون هست یا نه معلوم نمیشه چون تو ایران این توانایی وجود داره تو 2-3 سال یه رشته رو نابود کنند.
4- دوتا ازدوستام کاشان میخونن. با رتبه 2300 شبانه قبول شدند

مختار1

عضو جدید
با 970 فکر نکنم شبانه اصفهان رو بیاری.
ولی تبریز روزانه رو میاری. و حتی روزانه عباسپور رومیاری.
ولی اصفهان روزانه احتمال قبولیت هستش. من دوستم با 850 قبول شدش.
میشه مهندس جان بین دانشگاه های کاشان ، تبریز ، چمران ، شهرکرد ، یزد ، اصفهان ، مالک اشتر تهران و بابل در زمینه طراحی یه اولویت بندی کنی.

Emad_Mousavi

عضو جدید
سلام بچه ها من رتبه 223 مکاترونیک شدم برای شریف امیدی هست؟ کسی میدونه سال قبل اخرین رتبه قبولی روزانه شریف چند بوده؟

porofesor

عضو جدید
1-کلا با تبدیل فرق داره
2- ازمون دکتری ش جداست
3-توش نون هست یا نه معلوم نمیشه چون تو ایران این توانایی وجود داره تو 2-3 سال یه رشته رو نابود کنند.
4- دوتا ازدوستام کاشان میخونن. با رتبه 2300 شبانه قبول شدند
شما ی جا فرموده بودی پشیمونید این گرایشو تو خواجه نخوندید میشه بگید چرا و اینکه سیستم تهران روزانه تا چند میگیره دانشگاه های خوبش

karim-mech

کاربر بیش فعال
شما ی جا فرموده بودی پشیمونید این گرایشو تو خواجه نخوندید میشه بگید چرا و اینکه سیستم تهران روزانه تا چند میگیره دانشگاه های خوبش

مهندس جان. پشیمونم چون: 1- رشته ی تبدیل خیلی سنگینه و ریاضیات بسیار پیچیده ای داره. ولی سیستم سبک تره.
2- سیستم تهرانه و تهران یعنی عشق و حال و صفا. و بازار کار تهران بسی بهتر است.
3- خواجه نصیرالدین تا 600 و اندی روزانه میگیره و تا 800 شبانه
و حاج عباسپور 950 روزانه و تا 1300 شبانه.
من الله توفیق

karim-mech

کاربر بیش فعال
میشه مهندس جان بین دانشگاه های کاشان ، تبریز ، چمران ، شهرکرد ، یزد ، اصفهان ، مالک اشتر تهران و بابل در زمینه طراحی یه اولویت بندی کنی.
بستگی داره شما کجایی هستی؟ سربازی داری یا نه؟ مایه داری یانه؟
اگه سربازی داری خودت رو به شهرهای برگ برسون تا دنبال کار باشی.
اگه سربازی نرفتی سعی کن نزدیک شهر خودت باشی
بین لیست بالا تبریز و اصفهان از همه بالاتره.
مالک تهرانه ولی محدودیت های خاص خودش رو داره.

hsdanesh

عضو جدید
به نظرتون با 1300 بیومکانیک میشه شبانه علم و صنعت رو آورد؟! دانشگاه اصفهان هم امسال این رشته رو گذاشته، میشه روزانه یا شبانه اصفهان رو آورد؟ روزانه سهند که حتما قبولم.
با رتبه 2100 طراحی و 2000 محرکه واسه کدوم دانشگاه ها امید هست؟

reza2495

عضو جدید
سلام بچه ها خسته تباشید! انشالا ک همه نتایج زحماتتونو گرفته باشید . من ک گند زدم خودمم نفهمیدم چی شد! زبان 4.44 ریاضی 33.33 سیالات 25 جامدات 24.56
جامدات 1436 تبدیل 1503
بچه ها ب نظرتون کجاها قبول میشم؟ من الان سربازم ! مرخصی ساعتی گرفتم اومدم دیدم! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم! کارشناسی جامدات بودم اما دارم ب تغییر گرایش فکر میکنم برم تبدیل ! نظرتون چیه؟ بازار کارش بهتره ب نظرتون؟ هزینه شبانه چند در میاد ؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
من نمیدونم چرا این همه بچه های مکانیک رو دوست دارم خب! بچه ها این کارنامه نهایی بنده هستش. با رتبه 625 تبدیل و 650 طراحی. کسانی که رتبه شون نزدیک به من هستش یه مقایسه بکنن ببینن که کجا هارو میتونن بیارن و کجاهارو نه. من الله توفیق. کسی هم سوال داشت میتونه بزنگه و بپرسه. این هم شمارمه 09365326164.

http://upload7.ir/imgs/2014-05/62897870392124019539.jpg

اگه تونستم کارنامه های دوستام رو هم میذارم.

سلام بچه ها خسته تباشید! انشالا ک همه نتایج زحماتتونو گرفته باشید . من ک گند زدم خودمم نفهمیدم چی شد! زبان 4.44 ریاضی 33.33 سیالات 25 جامدات 24.56
جامدات 1436 تبدیل 1503
بچه ها ب نظرتون کجاها قبول میشم؟ من الان سربازم ! مرخصی ساعتی گرفتم اومدم دیدم! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم! کارشناسی جامدات بودم اما دارم ب تغییر گرایش فکر میکنم برم تبدیل ! نظرتون چیه؟ بازار کارش بهتره ب نظرتون؟ هزینه شبانه چند در میاد ؟

بازار کار تبدیل تو ایران به نظر من از بقیه گرایش های مکانیک بهتره، مخصوصا تو حوزه نیروگاه و روش های انرژی و تهویه.
شما هم بیشتر شبانه دانشگاه های درجه 2 و روزانه دانشگاه های درجه 3 شانس دارین.

انتخاب رشته ارشد مکانیک

porofesor

عضو جدید
من نمیدونم چرا این همه بچه های مکانیک رو دوست دارم خب! بچه ها این کارنامه نهایی بنده هستش. با رتبه 625 تبدیل و 650 طراحی. کسانی که رتبه شون نزدیک به من هستش یه مقایسه بکنن ببینن که کجا هارو میتونن بیارن و کجاهارو نه. من الله توفیق. کسی هم سوال داشت میتونه بزنگه و بپرسه. این هم شمارمه 09365326164.

http://upload7.ir/imgs/2014-05/62897870392124019539.jpg

اگه تونستم کارنامه های دوستام رو هم میذارم.
برادر اگه میشه شماره همراه اول بدید این شماره واسه ما همراه اولی ها که تو طرحیم خیلی هزینه میندازه .انتن دهی همراه اولم خیلی بهتره خواستی شماره وایبرتو بده
مهندس 800 تبدیل کاشان راه داره سیستم تهران چطور روزانه منظورمه

porofesor

عضو جدید
بازار کار تبدیل تو ایران به نظر من از بقیه گرایش های مکانیک بهتره، مخصوصا تو حوزه نیروگاه و روش های انرژی و تهویه.
شما هم بیشتر شبانه دانشگاه های درجه 2 و روزانه دانشگاه های درجه 3 شانس دارین.

انتخاب رشته ارشد مکانیک
مهندس جان سلام این سایتی که شما معرفی کردی چندان اپدیت نیست مشتری هااش خیلی کمنن
مهندس از سیستم اطلاعات مفیدی داری بگید ممنون میشم

karim-mech

کاربر بیش فعال
برادر اگه میشه شماره همراه اول بدید این شماره واسه ما همراه اولی ها که تو طرحیم خیلی هزینه میندازه .انتن دهی همراه اولم خیلی بهتره خواستی شماره وایبرتو بده
مهندس 800 تبدیل کاشان راه داره سیستم تهران چطور روزانه منظورمه

با 800 تبدیل اصفهان هم قبولی. چه برسه ب کاشان.
سیستم عباسپور روزانه قبولی.

amin222k

عضو جدید
داداش با 51 میارم تبدیل تهران و ذیگه ؟ !!!! کلا 22 نفر میگیره اخه !!! ی سوال دیگه داشتم که اساتیدش رو میشناسی شما ؟
احتمالش تقریبا صفر در صده . مگه اینکه امسال کسی واسه جامدات تهران وشریفو انتخاب نکنه:)
از همین الان به اکیپ دانشگاه تهران پیوستی خودتو اماده کن

ariax77

کاربر فعال
1 - مهمترین اصل برای انتخاب رشته رو علاقه ی شخصیتون قرار بدین.

2 - این اصل مزخرف که تو خیلی از تالارهای گفتمان میبینم رو اصلا قبول ندارم که میگن دانشگاهای شهرستان در یه سطح هستن. با دقت هیئت علمی دانشگاه ها رو مورد ارزیابی قرار بدین. اگه دانشجو هستین یا اینکه هنوز با اساتیدتون در ارتباط هستین اونا خیلی بهتر میتونن کمکتون کنن. به اندازه ی کافی برای یک تحقیق جامع در مورد همه ی دانشگاهایی که امید قبولیتون توشون هست وقت داده شده.

3 - هیچوقت حرف کسایی رو که میگن فلان جا خوبه و فلان جا بده و اینجا رو نزن و ... رو قبول نکنین. از هر کس بخواین اطلاعاتش رو دقیق و با دلیل براتون بیان کنه. مطمئناً اکثر بچه ها مدعی هستن که دانشگاهشون از همه جا سختگیرتره و استاداشون عقده ای ترن و ...! پس بیخیال حرفای کلی و چرت و پرتای اطرافیان بی اطلاع و کم اطلاعتون بشین.

4 - سعی نکنین همه ی سوالاتتون در مورد انتخاب رشته رو از تو محیط مجازی پیدا کنین. خیلی از حرفایی که تو این محیط میبینین حرف مفته و هیچ پایه و اساسی نداره. (قصد اساعه ی ادب به جمع حاضر رو ندارم. اما بهتره ضریب اطمینان رو بالاتر ببندین ;) )

5 - اگه خیلی آدم نق نقویی هستین حتما مسائلی از قبیل مسافت، آلودگی، آب و هوا و ... رو مورد نظر داشته باشین تا بعد از قبولی هم خودتون ناراحت نباشین و هم اعصاب دیگران رو خرد نکنین. :cool:

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام مجدد دوستان. تو دانشگاه های تهران - شریف - امیرکبیر- خواجه - علم و صنعت - ارومیه - تبریز- اردبیل - رشت - زنجان - همدان - اذربایجان- سمنان -کاشان- دوست دارم. اگه کمکتون میکنه میتونم باهاتون اشناشون کنم.

مهندس جان سلام این سایتی که شما معرفی کردی چندان اپدیت نیست مشتری هااش خیلی کمنن
مهندس از سیستم اطلاعات مفیدی داری بگید ممنون میشم

والا تو گوگل پر بازدید ترین لینک انتخاب رشته ارشد گوگل هست و چون فقط محوریتش انتخاب رشته هست همه صفحاتش رو بخونین خیلی چیزا دستگیرتون میشه.

انتخاب رشته ارشد مکانیک

سیستم انرژی رشته خیلی خوب و جدیدیه و برای اونایی که اهل تحقیق و نبوغ هستن خیلی خوبه.
مخصوصا تو زمینه انرژی های نو مثل خورشید و باد و ... و طرح صنعتی دادن.
تو این رشته اگر ادم باهوشی باشین، خوب میتونین پیشرفت کنین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا