ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HD654

عضو جدید
سلام با درصدهای ریاضی 26.6 / سیالات 58.3/ جامدات 53.6/ دینامیک 45 می توان به رتبه ی زیر 100 امیدوار بود؟ در غیر اینصورت با توجه به قبولی های پارسال چه رتبه ای را می توان تخمین زد؟ممنون

Amirhj

عضو جدید
با
تشتکر از دوستان
اگر بیشتر نظر بدید متشکر میشم[/
دوستان من که گفتم که اگه سربازی ندارید 5 سال بشینید ازمون دولتی شرکت کنید خیلی بهرته تا ازاد رفتن قضیه ارشد با کارشناسی فرق میکنه وقتی می ای ارشد یعنی من رشته مکانیک مثلا بش علاقه دارم و میخوام تا تهش و برم ولی تو ازاد از این حرفا نیست من تهران قبول شدم بت نامم کردم ولی نرفتم استاداش بد نبودن شایدم از دولتی ها بهترم بودن ولی امان از هم کلاسیهات فقط پولدار یا بیسواد اغلب ی سری هاشون هم ماشالله سن بالا اصلا از اینا نمیشه درباره درس سوال پرسید همشون یا واسه مدرک اومدن یا واسه سربازی یا ارتقا پی شغلی واسه جاییکه کار میکنن
اینکه درصدای کارنامه های دانشجویان قبولی ازاد پایینه خوب معلومه جون معمولا رتبه های 6000 به پایین کسانی که دولتی قبول میشن میان ارشد ازاد وگرنه اون 2000 تای اول که میدونن قبولن بینشونم احتمال زیاد سال بعد بالاخره قبولن
به کسی به خودش ایمان داره که واقعا میتونه روزانه قبول شه جه امسال جه سال بعد شرکت نکنه

mm.caffee

عضو جدید
سلام با درصدهای ریاضی 26.6 / سیالات 58.3/ جامدات 53.6/ دینامیک 45 می توان به رتبه ی زیر 100 امیدوار بود؟ در غیر اینصورت با توجه به قبولی های پارسال چه رتبه ای را می توان تخمین زد؟ممنون

شما اگه خدا بخواد و رتبه ها بر مبنای پارسال باشن دو رقمی میشید

M_Nirvana_m

عضو جدید
برای روزانه تبدیل دانشگاه تهران حدودا چه رتبه ای لازم ؟ با این درصدا میشه قبول شد ؟ زبان 10 ریاضی 41.33 سیالات 60 ذینامیک 45 جامدات 33.33 . ممنون با تشکر

M_Nirvana_m

عضو جدید

چقدر درصدامون شبیه ولی اوضاع تو بهتره :دی موفق باشی :)

HD654

عضو جدید
ممنون به نظر من شما وضعت بهتره ریاضی رو خوب زدی.در ضمن می خواستم نظرتو در مورد سوال 63 سیالات بدونم به نظر گزینه ی 2 درسته؟

airp

عضو جدید
سلام.بله.بله.دانشجوی شریف هستم
عالی زدین.من فکر کردم شما دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستین.اخه اینو نوشته بودین:

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستم،و ترم بعد بین درس انرژی و جا بجایی موندم کدومو بردارم،آیا درس جابه جایی سخت می باشد؟

درس انرژی چطور؟کدومو بهتره بردارم؟به نظر خودم که انرژی رو میشه نمره خوبی آورد و درس کاربردی هم هست،از طرفی جابه جایی هم درس مهمی هست ولی خیلی سخته که نمره کمی ازش میشه گرفت.ولی یه سری میگن انرژی کاربردی نیست و بدرد نمیخوره ولی جابجایی خیلی کاربردی هست.بیشتر بچه های کلاسمون دارن جابجایی رو برمیدارن.

ممنون میشم راهنمایی کنین.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-جابه-جایی-یا-درس-انرژی?p=7136709#post7136709

ali-gold

کاربر فعال
عالی زدین.من فکر کردم شما دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستین.اخه اینو نوشته بودین:

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد تبدیل انرژی هستم،و ترم بعد بین درس انرژی و جا بجایی موندم کدومو بردارم،آیا درس جابه جایی سخت می باشد؟

درس انرژی چطور؟کدومو بهتره بردارم؟به نظر خودم که انرژی رو میشه نمره خوبی آورد و درس کاربردی هم هست،از طرفی جابه جایی هم درس مهمی هست ولی خیلی سخته که نمره کمی ازش میشه گرفت.ولی یه سری میگن انرژی کاربردی نیست و بدرد نمیخوره ولی جابجایی خیلی کاربردی هست.بیشتر بچه های کلاسمون دارن جابجایی رو برمیدارن.

ممنون میشم راهنمایی کنین.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/527210-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C?p=7136709#post7136709

سلام.

داداشم از اکانتم استفاده کرده.داداشم دانشجوی ارشده.

baroonboy

عضو جدید
پس باکس دینامیک چی؟!
اگر باکس دینامیکو نزدی باید بگم شرمنده!!!

سلام
آقا با این درصدها آیا میشه از دانشگاه صنعتی اصفهان گرایش طراحی کاربردی قبول شد ؟

رياضي 16.67 ، زبان 42 ، جامدات 31.3 ، سيالات 51.67

M_Nirvana_m

عضو جدید
ممنون به نظر من شما وضعت بهتره ریاضی رو خوب زدی.در ضمن می خواستم نظرتو در مورد سوال 63 سیالات بدونم به نظر گزینه ی 2 درسته؟

داداش اخه تو نقطه ی f هم گرادیان فشار معکوس داریم . نمی دونم دقیق شاید اشتباه بگم . اخه خودمم 3 زدم نمی دونم ی وقت اشتباه می گم بهت :)

HD654

عضو جدید
داداش اخه تو نقطه ی f هم گرادیان فشار معکوس داریم . نمی دونم دقیق شاید اشتباه بگم . اخه خودمم 3 زدم نمی دونم ی وقت اشتباه می گم بهت :)
وقتی f گرادیان فشار معکوس داره که بخشی از انحنا در ناحیه f قرار بگیره که این از روی شکل دقیقا مشخص نیست در ضمن از وسط ناحیه e تا اخرش گرادیان فشار مثبته

maxy

عضو جدید
نه باکس دینامیک رو نزدم ، چرا نمیشه ؟ مگه با این درصدها با توجه به رتبه های سال پیش چه رتبه ای میشه کسب کرد؟
طبق کنکور سال 92 اگ معدلتون بالا 17 باشه رتبه شما بین 300 تا 500 میشه برای طراحی کاربردی و طبق کنکور 91 و 90 رتبه شما 600 تا 700 میشه.رتبه شما در تبدیل انرژی خیلی بهتر میشه دوست من.این اماری که دادم بهت رو با مقایسه هایی که انجام دادم بهت گفتم داداش.شما امسال رتبتون خیلی خوب میشه.به نظر من زیر 500 میشی در هر 2 گرایش.موفق باشی

pooya_mech

عضو جدید
سلام منم امسال کنکور دادم با درصدهای زبان:سفید، ریاضی:سفید، سیالات:35،جامدات:21،ارتعاشات:20 با معدل 16/80 رتبم چند میشه؟ اومیدی به قبولی در دانشگاه روزانه هست...:redface:

masoud_69

عضو جدید
دوستان یه نکته رو مد نظر داشته باشن که معدل تنها ملاک نیست و دانشگاهتون هم موثره و ضریب معدل می خورید از دانشگاه آزاد که ضریبش 1 هست تا دانشگاه های تهران که تا 1.1 میره

iihu

عضو جدید
دوستان مجرب 93ی، چند سوال محض اطمینان بیشتر...
دینامیک و دینامیک ماشین راهیان فقط راهیان ارشد؟
مقاومت فقط پوران پژوهش؟
ریاضی مهندسی فقط کریمی؟
موافقید؟

hsdanesh

عضو جدید
دوستان یه نکته رو مد نظر داشته باشن که معدل تنها ملاک نیست و دانشگاهتون هم موثره و ضریب معدل می خورید از دانشگاه آزاد که ضریبش 1 هست تا دانشگاه های تهران که تا 1.1 میره

اینم یه نامردیه دیگه، شاید استادای بعضی از دانشگاه های آزاد از دانشگاه سراسری سخت گیرتر باشند.

masoud_69

عضو جدید
اینم یه نامردیه دیگه، شاید استادای بعضی از دانشگاه های آزاد از دانشگاه سراسری سخت گیرتر باشند.

این نظر شماست و اونا حالت کلی رو مد نظر قرار می دن نه استثناهارو در کل دانشگاه های سراسری قطعا سخت گیرترن

pooya_mech

عضو جدید
دانشگاه آزاد بودم...حالا با درصدهای زبان و ریاضی سفید، سیالات 35، جامدات 21.6، دینامیک 20 رتبم تو چه حودودیه...امید به قبولی روزانه هست...

بچه هایی که سال دیگه ارشد دارن، حتما هنگام مطالعه کتاب مقاومت مصالح نائی یک نگاهی به این تاپیک بندازن.
به من که خیلی کمک کرد و باعث شد از 8 تا سئوال مقاومت، 7 تاشو صحیح جواب بدم.
امیدوارم شما هم بهترین نتیجه رو از زدن تست های مقاومت بگیرین.

http://persian-expert.com/thread284.html

edram

عضو جدید
این نظر شماست و اونا حالت کلی رو مد نظر قرار می دن نه استثناهارو در کل دانشگاه های سراسری قطعا سخت گیرترن
90% با شما موافقم. اما دانشگاه های ازاد تهران منجمله تهران مرکز تهران جنوب و علوم تحقیقات وحشتناک نمره میدن. یکی از اساتیدمون بطور واضح گفت که باید هر ترم 50% کلاس بیوفتن چون این دستور ریاست دانشکدست برای اینکه شهریه بیشتری بگیرن و ازطرفی حقوق اساتید هم بالاتر میره ولی از طرفی حق با شماست.ازادهای شهرستان واقعا خنده اوره نمره دادنشون. من یکی از آشناهامون مشتق x^3 رو بلد نیست حساب کنه ولی نمرات درس ریاضی 1و2 18 و 17 بوده!!!!!!!!!الانم داره تو یه واحد دیگه ارشد میخونه. تو عمرش چیزی به نام لاپلاس و سری فوریه و... نشنیده با این سطح علمی معدلش 17 هست!!!!!!!!! اما شاگرد اول ورودی ما که معدلش 15.40 بود رتبه 11 ارشد کسب کرد و اکثر ورودیهامون بهترین دانشگاههای تهران مثل تهران و علم و صنعت قبول شدن و میانگین معدل ورودیهامون 13.42 بود که از خیلی از دانشگاه های دولتی کمتره!! . یعنی خودتون حسابشو بکنید چقدر اوضاع بی عدالتیه!!!!!!

آخرین ویرایش:

maxy

عضو جدید
داداش شما فقط دانشگاه خودتو دیدی و می گی شهرستان نمره میدن الکی! من آزاد نجف آباد بودم و از این خبر ها هم نبود ما دانشگاهمون پارسال کلی قبولی صنعتی اصفهان و تهران و حتی جناب آقای معصومی (امیرکبیر) رو داشت.اینکه میگی دانشگاه آزاد شهرستان خوب نمره می دن رو یکم باید تحقیق کنی بد حرفشو بزنی.حرفتو واسه بعضی از واحد ها خیلی قبول دارم و خدایشش جمع نبند. 4 سال دهنمون رو سرویس کرد دانشگاه نجف آباد.و این رو هم قبول دارم که در هر ترم استاد 50 درصد کلاس رو مجبوره که بندازه.!!!!!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال چقدر این حرف درسته که اگه ارشد رو شبانه بخونی برای دکترا دچار مشکل میشی
خیلی ممنون میشم دقیق جوابم رو بدید و با دلیل برام مهمه
من تصمیم گرفته بودم شبانه رو هم بزنم و همین امسال برم اما با شنیدن این حرف نظرم برگشت چون من هدفم صددرصد دکتراس

سلام
یه سوال چقدر این حرف درسته که اگه ارشد رو شبانه بخونی برای دکترا دچار مشکل میشی
خیلی ممنون میشم دقیق جوابم رو بدید و با دلیل برام مهمه
من تصمیم گرفته بودم شبانه رو هم بزنم و همین امسال برم اما با شنیدن این حرف نظرم برگشت چون من هدفم صددرصد دکتراس

به هیچ وجه صحیح نیست.
البته تو مصاحبه یک چیزی طبیعیه، معمولا اگه ارشد توی یک دانشگاه باشی تو همون دانشگاه استاد بیشتر تمایل داره برای دکترا با شما درس برداره تا دانشجوی غریبه، شبانه و روزانه اش هم فرق ندارن.

برای مصاحبه با دانشگاهی دیگر هم بیشتر به سوابق و نمره و مقاله و کنفرانس و تسلط به مبحثی خاص و نرم افزار و... کار دارن.
شبانه یک دانشگاه خوب صد بار به روزانه یک دانشگاه متوسط میارزه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا