ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Zahra_1990

عضو جدید
سلام

تو شهر کوچیک ما کتابفروشی خوبی برای خرید کتاب کنکور وجود نداره. چطور میتونم کتابهای راهیان ارشد را تهیه کنم؟

ممنون از راهنماییتون

اگر تو سایت راهیان برید و کتاب مورد نظرتون رو پیدا کنید، میتونید روی گزینه خرید اینترنتی کلیک کنید و اون کتاب رو تهیه کنید

سایت راهیان:

http://www.rahianarshad.ir/

arsalan_totti

عضو جدید
سلام

تو شهر کوچیک ما کتابفروشی خوبی برای خرید کتاب کنکور وجود نداره. چطور میتونم کتابهای راهیان ارشد را تهیه کنم؟

ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز کتابهای راهیان و پوران رو میتونید از سایتهاشون سفارش بدید،من اینترنتی سفارش دادم زودم فرستادن

Zahra_1990

عضو جدید
شما چیرو پیشنهاد میکنی دوست عزیز؟

طراحی اجزا همه انتشاراتها را کامل سرچ کردم، راهیان، مدرسان، پارسه، پوران، نصیر و ...

راهیان از همه نظر واقعاً کامله. مدرسان خیلی مختصر گفته و سوالاتش هم ناقصه، نصیر و پوران کتاب طراحی ندارن، پارسه هم خیلی مختصره و برخی مباحث رو پوشش نداده

arsalan_totti

عضو جدید
دوستان زیاد در بند منبع نباشید یه کتابو انتخاب کنید و بخوریدش خودتونو درگیر منابع مختلف نکنید که واقعا ضرر میزنه!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب طراحی دکتر شریعت پناهی بزودی(طبق گفته بچه های نصیر) چاپ میشه.

fayyazjahani

عضو جدید
ما که رفتنمون به سربازی خیلی اشتباه بود آخه فکر میکردیم بعد از ظهر ها میایم خونه ولی حیف چپ و راست دارن مارو پست میزنن تو پادگانم درس خوندن خیلی سخته پدر ادم در میاد . الانم حالت فوق العادست خیلی داغونه . خداکنه هرچه زودتر شرایط بهتر بشه ما که افسریم دهنمون سرویس شده الان از سرباز صفر ها از ما بیشتر کار میکشن واسه خر حمالی.
البته ما که پاسبخشیمو و سرباز صفر ها پاسبون خدایی کار اونام خیلی سخه رو برجک 2 ساعت وایسی . کسی میخواد درس بخونه سربازی نره تو سربازی آموزشی که اصلا نمیشه تو یگان هم چون تازه اومدی باید خر حمالی بدی البته ما که داریم مقابله میکنیم و فعلا بد نیست ولی 45 روز اول تو یگان اعصابت همش خورده و کم کم شرایطت خوب میشه

بابا این کتاب طراجی اجزا راهیان چرا اینقدر غلط داره کتاب من واسه سال نوده بعد اون ویرایش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید
سلام.
اقا مرده شور مدرسان رو ببرن با این کتاباش غلط داره
جناب مهندس معصومی ی سوال داشتم فصل 4 کتاب بشارتی رو نیاز نیس بخونم؟؟با وجود مطالعه فصول مربوط به علم مواد بشارتی ایا لازمه کتاب تویسرکانی هم خوانده شود؟؟؟؟؟ممنون میشم ج بدید تشکر

mohandes_ali

عضو جدید
باکس جامدات

باکس جامدات

بچه ها من از باکس جامدات هم متنفرم هم نمیفهمم اما ریاضی و ساخت رو بلدم در حد خوب البته هنوز معادلات و مهندسی نخوندم به نظرتون چکار کنم؟؟؟به جای جامدات دینامیک و ارتعاشات و ترمو بخونم؟؟؟؟فصول مهمش رو...ریاضی مهندسی هم بنده تعطیل تعطیلم ..وضعیت زبانمم بدک نیس

nimanoori

عضو جدید
سازمان سنجش آموزش كشور برنامه زماني ثبت نام و برگزاري آزمون تحصیلات تکمیلی سال 93 (کنکور کارشناسی ارشد) را اعلام کرد.
ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي كارشناسي ارشدناپيوسته داخل سال 1393 در روزهای 12 تا 19 آبان ماه 92 انجام می شود و آزمون در روزهای 16، 17، 18 بهمن ماه 92 برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون ورودي دوره هاي دكتري Ph.D سال 1393 نیز در روزهای 5 تا 11 آذرماه 92 انجام می شود و آزمون در روز 16 اسفندماه 92 برگزار می شود.

منبع: http://r-hosseini.ir/post/159

nimanoori

عضو جدید
بابا این کتاب طراجی اجزا راهیان چرا اینقدر غلط داره کتاب من واسه سال نوده بعد اون ویرایش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از اون دو تا ویرایش دیگه هم اومده!
91 و 92
فکر کنم الان چاپ چهارم باشه

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان
برای توربوماشین دانشگاه چه کتاب خوبی بگیریم ؟

با تشکر.

saeid sadraei

عضو جدید
طراحی اجزا همه انتشاراتها را کامل سرچ کردم، راهیان، مدرسان، پارسه، پوران، نصیر و ...

راهیان از همه نظر واقعاً کامله. مدرسان خیلی مختصر گفته و سوالاتش هم ناقصه، نصیر و پوران کتاب طراحی ندارن، پارسه هم خیلی مختصره و برخی مباحث رو پوشش نداده

طراحی اجزا مدرسان ویرایش جدیدش رو بگیر خیلی بهتر شده.

dash @li

کاربر بیش فعال
بستگی داره از چه معیاری استفاده می کنی ماده ات چه جنسی باشه و حداکثر تنش نهایی کششی و فشاریت چقدر باشه البته مرز گسیختگی که احتمالا گسیخته میشه براساس معیار ترسکا و انرژی واپیچش
خط تیره ای که شکل نمودار داره safty factory یک رو نشون میده که شروع گسیختگیه البته به ترک ها بستگی هم داره وی از نظر تئوری گسختگی هست.

erfan8870

عضو جدید
يه سوال.اگه ضريب اطمينان دقيقا 1 بشه به نظرتون جسم گسيخته ميشه يا نه؟؟

بله. مثل اینکه تنش تسلیم جسم 250 مگاپاسکاله و الان دقیقاً این مقدار تنش به جسم وارد کردی. خوب یعنی تموم!
کلاً مرز شکست آستانه شکسته و از اونجا به بعد دیگه جسم به فنا رفته!

amin 1990

عضو جدید
سلام بر دوستان
میگم برا مقاومت کتاب دکتر نائی بعضی از مثال ها واقعا سخت هستن،بیشتر تکیه بر تستهای مکانیک کنیم یا مثال ها هم مهم هستن؟با تشکر

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام بر دوستان
میگم برا مقاومت کتاب دکتر نائی بعضی از مثال ها واقعا سخت هستن،بیشتر تکیه بر تستهای مکانیک کنیم یا مثال ها هم مهم هستن؟با تشکر

سلام دوست عزيز.اگه وقت داشتي حتما بزن.من سال دوممه.پارسال مقاومتم خوب بود.چون اكثر تستاي كتاب نايي رو زدم

shadowwalker

عضو جدید
سلام بر دوستان
اون بعضی هایی که فرمودید عمرانیه و تو مکانیک مطرح نمیشه.

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام
یعنی منظورتون اینه تست های تکمیلی ومکانیک رو بزنم؟

اره.حتما اين كارو كن.چون خيلي كمكت ميكنه و تستاي كنكورو مثل آب خوردن ج ميدي.من پارسال مقاومت نايي رو خدايي خوب خوندم.سر كنكور هم از 7 تا تست دوتاشو نزدم از اون 5تا هم 4تا درست زدم اون يكي كه فوق العاده ساده بود رو غلط زدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا