ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

imanfreedom64

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید که چطور و چگونه و از کجا شروع کنم
از منابع ارشد اعم از ماهان و مدرسان و پارسه کلا تکمیل هستم اما مشکلم شروع و داشتن برنامه است
چرا که شاغل بودن هم مزید بر علت شده
مرسی هم استانی عزیز و همشهری مهربان

imanfreedom64

عضو جدید
سلام
یه موضوعی باعث شده مشغولیت ذهنیم بالا بره
اول اینکه همه منابع کنکور ارشد رو دارم اعم از مدرسان و ماهان و پارسه و پوران پژوهش
دوم اینکه 2 سالی هست که دورم از درس
بچه درسخونی بودم
الان که شاغلم نمیتونم برنامه درستی بریزم
دوست دارم یعنی ارزومه ارشد تبدیل انرژی دانشگاه شهید چمران اهواز قبول بشم نه واسه بازار کار یا چیزی
فقط و فقط عاشق سبالاتم
حالا از دوستان میخوام کمک کنن در صورت توانایی
که چطور درس بخونم
برنامه چطوری باشه
چقدر بخونم
از کدوم درسها شروع کنم؟ ریاضی یا جامدات یا سیالات
راستی کارم 14 روز کار و 14 روز استراحتم
منم قول میدم در قبال کمک شما دوستان تمام کتب مکانیک اعم از درسی و کنکوری و مقاله رو اپلود کنم

mahde1818

عضو جدید
سلام دوستان من کتاب های کارشناسی ارشد مکانیک چاپ 91 رو دارم و به قیمت پشت جلد می فروشم هر کس تمایل به خرید داره پ خ کنه

ali-gold

کاربر فعال
سلام
اول اینکه همه منابع کنکور ارشد رو دارم اعم از مدرسان و ماهان و پارسه و پوران پژوهش
بچه درسخونی بودم
دوست دارم یعنی ارزومه ارشد تبدیل انرژی دانشگاه شهید چمران اهواز قبول بشم نه واسه بازار کار یا چیزی
فقط و فقط عاشق سبالاتم
که چطور درس بخونم
برنامه چطوری باشه
چقدر بخونم
منم قول میدم در قبال کمک شما دوستان تمام کتب مکانیک اعم از درسی و کنکوری و مقاله رو اپلود کنم

سلام

من به شما پیشنهاد میکنم که درصورت نیاز حتما کلاس برید،چون دوسال کم نیست،اگه بخواین خودتون یاد بگیرین یا اصولی یاد نمیگیرن یا به سختی.که شما وقت لازم رو فک نکنم داشته باشین.
معمولا کنکور رو از درسی شروع میکنن که ضعیفترن،چون اینطوری از بار استرس کاسته میشه.و مطمئن باشین این روش بهتره.بستگی به خودتون داره،هر کی یه طور درس میخونه،نمیشه یه نسخه خاص رو واسه همه پیچید.
ولی این که گفتین 14 روز استراحت دارین خوبه،ولی آن 14 روزی که درحال کار هستین شاید کار رو خراب کنه،چون برای کنکور باید پیوسته بودن مطالعه رو رعایت کرد،بنابراین باید آن 14 روز که درحال کار هستین رو یه جای خالی هایی واسه مطالعه براش بزارین.به نظر من کلاس برین خیلی جلو میفتین،
چقدر مطالعه که نمیشه برای شما نظری داد،استانداردش اینه:روزانه 10ساعت مطالعه در طول ترم دانشگاه،روزانه 6 ساعت مطالعه برای کنکور.به نظرم شما باید به فکر تلاش و خوندن باشین،زیاد به فکر ساعت مطالعه نباشین چون گاهی اوقات آن چیزایی که انتظار دارین پیش نمیاد و برنامتون رو خراب میکنه،البته اگه علاقه به درس خوندن دارین باید این طرز تفکر رو داشته باشین.درضمن حتما هم با برنامه ریزی پیش برین.ایشالله موفق باشین،یاعلی

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید که چطور و چگونه و از کجا شروع کنم
از منابع ارشد اعم از ماهان و مدرسان و پارسه کلا تکمیل هستم اما مشکلم شروع و داشتن برنامه است
چرا که شاغل بودن هم مزید بر علت شده
مرسی هم استانی عزیز و همشهری مهربان

ببین رفیق این که میگم برو کلاس هم به خاطر این هست که زود و خوب یاد میگیری و کمکی میشه واسه یادگیری دروس دیگت(بعضی دروس به هم ربط دارن که خودتونم میدونین و اینکه شما وقت کافی ندارین و براتون کلاس مناسبه) و هم به خاطر ایجاد انگیزه(که معمولا افرادی مثل شما بی انگیزه میشن).
موفق باشین

Nyquist

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که چاپ 89 هستند و کاملا نو هستند ، من خودم میخواستم کنکور شرکت کنم که منصرف شدم ، اگر کسی میخواد به من پیغام خصوصی بده . من با همون قیمت روی جلدش که مال سال 89 هستش میفروشم . ( من تهران هستم ) این لیست و قیمت کتابها:

arshad-ketab.jpg

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام
بچه درسخونی بودم
فقط و فقط عاشق سبالاتم
که چطور درس بخونم
برنامه چطوری باشه
چقدر بخونم

اگه اون دو هفته اهوازی میتونی بیای پیش من درس بخونی . دانشجو اهوازم

sajadwire

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که قصد فروش دارم اگه خواستید میتونید با همراه من تماس بگیرید یا ایمیل بزنید ، اکثره کتابا با 50% تخفیف ولی بعضی از کتابا نو نو هستن که تخفیف ندارن. من تهران هستم
لیست و قیمت کتابها:
ab99a1e1c91343cf-0.jpgab99a1e1c91343cf-1.jpg

sajadwire

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که قصد فروش دارم اگه خواستید میتونید با همراه من تماس بگیرید یا ایمیل بزنید ، اکثره کتابا با 50% تخفیف ولی بعضی از کتابا نو نو هستن که تخفیف ندارن. من تهران هستم
لیست و قیمت کتابها:
ab99a1e1c91343cf-0.jpg
ab99a1e1c91343cf-1.jpg

sajadwire

عضو جدید
منم نظرم یکیه با شما. اونایی که ناراحتن کافیه یه سر به کتابفروشی ها و قیمت پشت جلد کتابا بندازن!!!!!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزمیگن هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره منم صرفا برای خدمت به خلق و این که به کسائی که امسال کنکور دارن کتاب ها رو ارزون بفزوشم اینجا پست نذاشتم.هدف اولم اینه که کتاب هام رو بفروشم تا یه پولی دستمو بگیره اما فقط این نیست .100 تومن پول دیگه این روزا پولی نیست منم در حال اسباب کشی دیدم بهتره بجای اینکه بریزمشون تو کاغد باطله یه نفر ازشون استفاده کنه از طرفی کافیه قیمت های پشت جلد کتاب ها رو یه جمع بزنی تا ببینی اگه بخوای بری بخری چقدر باید پول بدی تاره این قیمت ها قدیمی هستش مثلا کنترل اریاز سال 88 دوارده تومن بود الان به نطرت چند شده؟پس اگه کسی این کتاب ها رو بخره کلی سود هم کرده.از طرفی مگه هدف مهم این تایپیک معرفی منابع خوب برای ارشد نیست؟من واقعا برای خریدن هر کدوم از این کتاب ها کلی تحقیق کردم حرفمو کوتاه کنم فرخ زاد یه حرف قشنگی داره میگه دنیا با این صد تومن یا بدون این صد تومن برای من میگذره ااما مهم اینه که آدم....نباشه
خوب داداش شما که نیتت خیره، دنیا هم چه با این صد تومن و چه بدون اون صد تومن میگذره، پس مرام بذار مثل من کتاباتو بده به هر کی اطرافت میخواد کنکور بده

dash @li

کاربر بیش فعال
بچا سلام اینجا چه خبره دکون زدین

میگما درس ها چطور پیش میره ریاضی اعصاب خورد کن شده انتگرال ها خیلی سختن نمی دونم کتاب آقا سی این طوریه یا نمیدونم

شما به کجا رسیدین بگین ما هم روحیه بگیریم راستی جزوه معتقدی خوبه برم انتگرال رو از روی اون بخونم آقا سی سوالاش خیلی سخته متن دزسش سنگینه برای انتگرال

جامدات کجایین من که فقط تو ماه رمضون قفقط یه درس ریاضی رو روزی 2-3 ساعت می خوندم شما چیکاره این؟

Asghar_

عضو جدید
قراره هر دو طرف سود ببرن هم منی که پارسال کلی پول کتاب دادم هم اونی که نصف قیمت می خره.شما دوست داری مالت رو مجانی بده.صلاح مملکت خویش خسروان دانند

سلام.

شما خودتون رتبتون چند شد با این منابع؟

a2.pakzad

عضو جدید
سلام من با معدل 12 رتبم شد 1000،اما اگه امسال کنکور داری بهتره بهت بگم بهترین کتاب و استاد و کلاس و جزوه واقعا 10 درصد کاره.(البته این تجربه شخصی منه و میتونه برای همه قابل تعمیم نباشه) 90 در صد تلاش خودته .خود من از هر کتابی شاید 30 درصد شایدم بیشترش رو نرسیدم بخونم.در واقع تفریحاتم بیشتر از درس بود اما برای راهنمائی بهت بگم کتاب دو جلدی 18 سال کنکور راهیان واقعا عالیه.مخصوصا برای 1 ماه آخر.اگه هر روز بتونی یه کنکورش رو بزنی شک نکن زیر 100 میشی.من فقط کنکور یه سالش رو زدم دیگه بی خیال شدم
سلام.

شما خودتون رتبتون چند شد با این منابع؟

mohandes_ali

عضو جدید
حالا این بنده خدا اگهی فروش کتاب گذاشت شما 5 صفحه بحث کنید.تذکر دادید بسه دیگه.من که اعصابم خورده نتونستم ی کلمه بخونم اوضام خوب نیس

newuser

عضو جدید
بچه ها امیدوارم همتون موفق باشین خیلی خوبه که از الان شروع کردین من پارسال آخرای شهریور شروع کردم اوایل استرس داشتم که شاید نرسم به کنکور ولی خدا رو شکر درسا رو تو هفته اول دی تموم کردم شما که از الان شروع کردین مطمئن باشین از لحاظ وقت به مشکل نمیخورین فقط با انگیزه درس بخونین :redface:

سلام دوستان دو تا سوال مهم دارم :
1-برای ترمودینامیک بین راهیان و پارسه و پوران کدوم انخاب میکنید؟ چرا (من خودم زیاد با ترمو راهیان حال نمیکنم)
1-برای ارتعاشات و دینامیک چطور ؟ جباری پوران یا حسینی راهیان؟چرا؟

مرسی :)

redr

عضو جدید
1-برای ترمودینامیک بین راهیان و پارسه و پوران کدوم انخاب میکنید؟ چرا (من خودم زیاد با ترمو راهیان حال نمیکنم)

ترمو پوران بحون بعد راهیان(پوران خوب بخونی.خوندن راهیان زمان زیادی نمی بره)

joey

عضو جدید
من که گمونم به جای کتابای پر حجم از جزوات کم حجم استفاده کنیم بهتره بعد بریم تستای سالهای قبلو بزنیم ......و رو تست زمان بیشتری صرف بشه ..... اینطور نیس؟

mohammad 66

عضو جدید
سلام مهندس علی-من بهت پیشنهاد میکنم اصلا به جزوات معتقدی نگاه نکنی.من خودم اون جزواتو خوندم و الانم مثل شما فصل انتگرال آقاسی هستم.آقاسی وقت گیر هست ولی واقعا یه چیز دیگست.به نظر من همینو ادامه بده .البته جسارت کردیم شما استادی.انشا الله باید هر طوری شده تا اواسط شهریور یا شایدم اواخر ریاضیات جلد 1 و 2 آقاسیو تموم کنیم.بقیه درسارو تا کجا پیش رفتی؟

آخرین ویرایش:

mohammad 66

عضو جدید
مهندس جان اگه پایه درسیت قویه حتما این کارو انجام بده.چون فقط تست زدن زیاد که میتونه تا حدودی اعتماد به نفستو بالا ببره.موفق باشی

Benyamin_NV

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز،مهندسان گرامی،اساتید بزرگ،من یه سوال داشتم:

یه کتاب دانلود کردم اسمش کتاب 1100 لغت پرکاربرد در اخبار انگلیسی هست،خواستم بدونم همون کتاب 1100 معروف هست که همه میگن و واسه زبان میخونن؟

اگه نیست تو نت پبدا میشه کرد؟

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام دوستان عزیز،مهندسان گرامی،اساتید بزرگ،من یه سوال داشتم:

یه کتاب دانلود کردم اسمش کتاب 1100 لغت پرکاربرد در اخبار انگلیسی هست،خواستم بدونم همون کتاب 1100 معروف هست که همه میگن و واسه زبان میخونن؟

اگه نیست تو نت پبدا میشه کرد؟
بله دوست عزیز همونه

redr

عضو جدید
مرسی ...ولی واسه دینامیک و ارتعاشات چطور؟

دینامیک: پوران (حجم فوق العاده کم ولی جامع)
ارتعاشات: پوران پژوهش(فوق العاده عالی، رو دستش کناب نیست، تکنیک های خیلی خوبی داره)، جزوه دکتر تیموری

newuser

عضو جدید

هر دوتاشون کتاب های داغونین و اشتباه هم زیاد دارن مخصوصا راهیان که اشتباه های ناجور توش زیاد داره و خیلی از سوالات رو اشتباه جواب داده.اگه ترمودینامیکه پارسه رو گیر بیارین بخونین کتاب خیلی خوبیه (من جزوشو کپی کرده بودم حدود 120 صفحه بود تست هم داشت ولی الان مثل اینکه کتاب شده صفحه هاش هم بیشتر از 100 صفحه شده)
کتابهای سیالات و ترمودینامیک پارسه کتاب های خوبی هستن ولی انتقال حرارتش خیلی جالب نیست پوران به نظرم بهتره از پارسه

nimanoori

عضو جدید

.

ترمودینامیک پوران پژوهش سمیع پور و جلد 1 راهیان(خداکرمی)

دینامیک و ارتعاشات حسینی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا