ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandes_ali

عضو جدید
بچه ها من دنبال ازمون های ازمایشی سنجش هستم جامع ها رو میخوام واسه 5 سال گذشته رو کسی میتونه کمکم کنه؟

mohandes_ali

عضو جدید
دانلود بودجه بندی سوالات کنکور کارشناسی ارشد مکانیک (تفکیک هر درس و هر مبحث)
از سال 85 تا 90

این لینک را دانلود کنید

این که چیز جدیدی نیس از سایت همپا برداشتی اه

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دانلود بودجه بندی سوالات کنکور کارشناسی ارشد مکانیک (تفکیک هر درس و هر مبحث)
از سال 85 تا 90

این لینک را دانلود کنید

احساسم میگه مطلبای خوبی داره ولی کی بره عضو بشه
کاش یکی از مهندسین بامرام برن عضو بشن بعدش بیان اینجا بذارن خیرداره ما هم دعا میکنیم تک رقمی بشه;)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

config

عضو جدید
سلام دوستان ی سوال:
من انشاالله میخام ی شنبه ک ثبت نام ارشد شروع میشه ثبت نام کنم اما آزمایشی.فقط هم میخام باکسای ریاضضی و سیالات بزنم.فک میکنم انشاالله حدود 40تا48 درصد بزنم.باکسای دینامیک و جامداتم نهایتا 15تا20 درصد پیش بینی میکنم.فک میکنید با این درصدای حدودی باید منتظر چ رنج رتبه ای باشم؟

fayyazjahani

عضو جدید
سلام دوستان ی سوال:
من انشاالله میخام ی شنبه ک ثبت نام ارشد شروع میشه ثبت نام کنم اما آزمایشی.فقط هم میخام باکسای ریاضضی و سیالات بزنم.فک میکنم انشاالله حدود 40تا48 درصد بزنم.باکسای دینامیک و جامداتم نهایتا 15تا20 درصد پیش بینی میکنم.فک میکنید با این درصدای حدودی باید منتظر چ رنج رتبه ای باشم؟
با این رنج شما قبولی ولی مطمئن هستی این درصد ها رو میاری جای تعجبه کنکور ارشد رو خیلی ساده گرفتیا .اگه اینجوریه امسال حتما یه جای قبولی

config

عضو جدید
نه بابا ساده کجا بود؟
شاید رو سیالات و ریاضی ادعام بشه(بیخود بکنم ادعام بشه:) )اما اون دوتا رو شاید اینطوری بزنم.
میشه حدود رتبه بفرمایید؟
من ترم هفتیم اما 8 ترمه تموم نمیشه ک بخوام قطعی بشینم پاش و وقت بزارم

maysam_n2005

کاربر فعال
دوستان خوبم دقیق رو منابعتون وقت بزارین مفهومی بخونید همتون قبولین -از آسونیه زیاد هواستون باشه که سخت نشه-خیلی آسونه کافیه نترسید -تو هر درسی 2-3 تا تست تکراری یا شبیه میاد کافیه مرور تستا رو خوب انجام بدین-
سال پیش 5 تا ریاضی تکراری بود-4 تا جامدات تقریبا-سیالات 2-3 تا -دینامیک 2 تا تقریبا یعنی 20% ریاضی حدودا- 20 در صد جامدات 15 در صد سیالات 10 در تقریبا دینامیک با اینا رتبه آدم حدود 1000 تا 1200 می شه-اگه بهترم بزنین راحدتر زبانم که تابلو و آسون بو راحت 40 در صد می شد زد-فقط نترسید-بخونید می فهمید جامدات راحت بالای 55 می شد زد- سیالات 30 ریاضی 30 زبان 40 دینامیک 20 با اینا رتبه زیر 900 راحته- تلاش کنید که اشکتون در بیاد وقت زیاد بزارین-اگه 70 درصد با تسلط بخونید بهتر 100 در صد بی تسلطه-تغذیتونو مناسب کنید-چند ساعت در هفته رو برین استراحت بچرخین زهنتون از درگیری خارج بشه-نکته برداری رو فراموش نکنید که برای مرور کمک زیادی می کنه -تلاش به همه جا می رسونه آدمو-عقب نکشید-نتیجه خوب می شه-همه درسارو پوشش بدین که آسونای همه درسارو بزنین- حرفایی از یه دانشجوی ارشد-امیدوارم مفید باشه

آخرین ویرایش:

mech.shima

کاربر ممتاز
دوستان خوبم دقیق رو منابعتون وقت بزارین مفهومی بخونید همتون قبولین -از آسونیه زیاد هواستون باشه که سخت نشه-خیلی آسونه کافیه نترسید -تو هر درسی 2-3 تا تست تکراری یا شبیه میاد کافیه مرور تستا رو خوب انجام بدین-
سال پیش 5 تا ریاضی تکراری بود-4 تا جامدات تقریبا-سیالات 2-3 تا -دینامیک 2 تا تقریبا یعنی 20% ریاضی حدودا- 20 در صد جامدات 15 در صد سیالات 10 در تقریبا دینامیک با اینا رتبه آدم حدود 1000 تا 1200 می شه-اگه بهترم بزنین راحدتر زبانم که تابلو و آسون بو راحت 40 در صد می شد زد-فقط نترسید-بخونید می فهمید جامدات راحت بالای 55 می شد زد- سیالات 30 ریاضی 30 زبان 40 دینامیک 20 با اینا رتبه زیر 900 راحته- تلاش کنید که اشکتون در بیاد وقت زیاد بزارین-اگه 70 درصد با تسلط بخونید بهتر 100 در صد بی تسلطه-تغذیتونو مناسب کنید-چند ساعت در هفته رو برین استراحت بچرخین زهنتون از درگیری خارج بشه-نکته برداری رو فراموش نکنید که برای مرور کمک زیادی می کنه -تلاش به همه جا می رسونه آدمو-عقب نکشید-نتیجه خوب می شه-همه درسارو پوشش بدین که آسونای همه درسارو بزنین- حرفایی از یه دانشجوی ارشد-امیدوارم مفید باشه

با سلام
و ممنونم از این همه حرف پرانرژی
یه سوال:من بدون خلاصه برداری هیچ وقت تو عمرم درس نخوندم
اما الان یه هفته اس شروع کردم
دیره ولی خب دیگه شروع شد
بدون خلاصه برداری هیچ تسلطی وی موضوع پیدا نمیکنم اما خیلی از وقتمو میگیره
میخواستم نظرتون رو بدونم
که چیکار کنم؟
حالا یه سوال دیگه خوندم منابع ارشد به نظرتون اگه به دوقسمت متن و تستاش تقسیم بشه هرکدوم چنددرصد روی تسلط موضوع تاثیر داره
خوندن همون متن کلی کتاب تست و خود تستاش؟
وای چه سوال پیچیده ای شد
با تشکر;)

maysam_n2005

کاربر فعال
سعی کن منابعی که انتخاب می کنی بعد اینکه خوندی چندتا مثال حل کنی که شامل تمام خوندهات باشه که تفهیم بشی بعد تا می تونی تست بزن باید تستایی که می زنی تا حد مکن مرور کنی شده 4-5 بارهر چی مرور بهتر نتیجه بهتر-چون که من یه سال کنکور دادم درست تستا رو مرور نکرده بودم تو تستای تکراری به مشکل بر خوردم-برای خلاصه برداری دروس انتقال ترمو سیالاتو انجام بده سعی کن استاتیکو مقاموتو طراحی رو تو کتاب انجام بدی کنترل هم خلاصه بردار چون که شرایطط یکم دورتره بقیس در سای مهمو خلاصه بردار سعی کن از وقتت نهایت استفاده رو بکنی-اگه که درست کامل تمام شده از 8 صبح تا 12 شب پوشش بده تمام می کنی-الان که داری می خونی سعی کن وسط کار نبری چون که می یوفتی تو چاله سعی کن چنگ بندازی در و دیوار از چاله بیای بیرون کسایی که می یان بیرون جاشون تو دانشگاه دولتیه کسایی که تا نصف در و دیوار چاه میان بالا میرن آزاد کسایی که پایین دستو پا می زنن میرن سال بد
با سلام
و ممنونم از این همه حرف پرانرژی
یه سوال:من بدون خلاصه برداری هیچ وقت تو عمرم درس نخوندم
اما الان یه هفته اس شروع کردم
دیره ولی خب دیگه شروع شد
بدون خلاصه برداری هیچ تسلطی وی موضوع پیدا نمیکنم اما خیلی از وقتمو میگیره
میخواستم نظرتون رو بدونم
که چیکار کنم؟
حالا یه سوال دیگه خوندم منابع ارشد به نظرتون اگه به دوقسمت متن و تستاش تقسیم بشه هرکدوم چنددرصد روی تسلط موضوع تاثیر داره
خوندن همون متن کلی کتاب تست و خود تستاش؟
وای چه سوال پیچیده ای شد
با تشکر;)

maysam_n2005

کاربر فعال
از صبح که جون داری تا 12-1 با فاصله 10 دقیقه هر ساعت کامل بخون ناهار یکم خواب دوباره شروع کن بعد شام هم باز شروع کن اولش سخته ولی زود تمام می شه

maysam_n2005

کاربر فعال
مشکلی داشتی بیا دونه دونه بگو من زیاد وقت نمی کنم سر بزنم بتونم جواب می دم امروز جمعه اومدم سر زدم -وقت نمی شه متاسفانه فشار درسی بالاست

mech.shima

کاربر ممتاز
خیلی ممنونم ازتون
یه سوال:درسارو باهم وارد برنامه کنم یا نه مثلا 2تا تا؟یا کلا چه جوری؟

mech.shima

کاربر ممتاز
کنترل رو میخوام حذف کنم؟به نظرتون کار درستیه؟
احساس میکنم سخته
اگه حذفش نکنم کدوم فصلارو بخونم تاثیردار تره

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنترل رو میخوام حذف کنم؟به نظرتون کار درستیه؟
احساس میکنم سخته
اگه حذفش نکنم کدوم فصلارو بخونم تاثیردار تره

سلام
دوست عزيز كنترل به غير از پارسال كلا پر بازده بوده و خيليا نتيجه ميگرفتن. اين اشتباه رو نكن ول باز خواستي حذف كني اون اوايل كه معادله رياضي سيستم رو ميخواي بنويسي اون سخته خيلي، خذف كن!

معمولا بچه هايي كه دير شروع مي كنند درس هاي زير رو حذف ميكنند
مهندسي
ديناميك
طراحي اجزا يا سيالات بسته به گرايش اصليت
بعضي ها هم ارتعاشات هم حذف مي كنند

البته بازم تو اين درس ها بخش هاي آسون هست كه ممكنه سوال بياد.

خلاصه نويسي هم نكني انگار هيچي نخوندي اصلا حذفش نكن وقتي كه ميذاري هدر نميره.

faramarz63

عضو جدید
دوستان خسته نباشید
امسال میخوام آزمایشی تو آزمون شرکت کنم آیا محدودیتی برای شرکت در آزمون وجود داره یا اینکه باید موقع ثبت نام به سازمان اعلام کنیم که آزمایشی میخوایم آزمون بدیم ؟؟
ممنون میشم کمک کنید

dash @li

کاربر بیش فعال
بریم تو کار کنکورl

بریم تو کار کنکورl

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط وضوابط ، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و نوزدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور

1392/08/09

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از ساعت 16روز يكشنبه مورخ 12/8/92 آغاز و در ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 19/8/92 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي واختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.
شرايط ثبت‌نام‌:
ثبت‌نام براي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 از روز يك‌شنبه مورخ 12/8/1392 آغاز و در ساعت 24:00 روز يك ‌شنبه مورخ 19/8/1392 پايان مي‌پذيرد.
علاقمندان به تحصيل در آزمون مذكور مي بايست ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان كه در دفترچه راهنماي ثبت‌نام اين آزمون درج شده (اين دفترچه از سايت اين سازمان قابل دريافت مي‌باشد) در صورتي كه داراي شرايط مندرج در دفترچه مي‌باشند، مي‌توانند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ارشد حداكثر در دو رشته امتحاني (رشته امتحاني اصلي و رشته امتحاني شناور طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي آزمون) متقاضي ادامه تحصيل شوند.
ثبت‌نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون ‌سال 1393، منحصراً به روش ذيل امكان پذير مي‌باشد:
1- مراجعه به سايت سازمان به نشاني:(www.sanjesh.org) 2-دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) از سايت سازمان. 3- آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام. 4- با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً بصورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد با مراجعه به سايت سازمان و پرداخت مبلغ 178.000 (يكصد و هفتاد و هشت هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون يك كدرشته امتحاني، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند. 5- داوطلباني كه علاوه بر رشته‌ انتخابي‌ يا امتحاني‌ اصلي (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شركت در رشته‌ امتحاني‌ دوم ‌مي‌باشند، ضرورت‌ دارد كه‌ كدرشته‌ امتحاني دوم را نيز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمايند. اين دسته از داوطلبان مي‌بايست براي رشته امتحاني‌ دوم يك‌ كارت اعتباري ديگر ، به مبلغ 178.000 (يكصد و هفتاد و هشت هزار) ريال علاوه بر كارت اعتباري اول خريداري نمايند.

تذكر: داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون چنانچه علاقمند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است ضمن اطلاع از رشته‌هاي امتحاني كه دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي در آنها پذيرش مي‌كنند (مطابق مندرجات دفترچه ثبت‌نام) علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 58.000 (پنجاه و هشت هزار) ريال ديگر نيز براي دوره‌هاي مذكور، براي اعلام علاقمندي اقدام نمايند. دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي: به داوطلبان توصيه مي‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند. ضمناً راهنماي جامع نحوه تكميل فرم در برنامه نرم افزاري ثبت نام اينترنتي موجود است و داوطلبان براي كسب اطلاع بيشتر مي توانند به اين راهنما مراجعه نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك داوطلب درصورت پذيرفته‌شدن در آزمون قبولي وي (كان لم يكن) تلقي‌شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد. زمان توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون: بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون تحصيلات تكميل 1393 در روزهاي چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه مورخ 16، 17 و 18/11/92 برگزار خواهد شد.داوطلبان لازم است از روز دوشنبه مورخ 14/11/92 لغايت روز جمعه مورخ 18/11/92 حسب موردوباتوجه به تاريخ برگزاري آزمون هركد رشته امتحاني با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 35 تقاضانامه تعيين مي گردد. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 1 دفترچه راهنماي ثبت نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمايند. برگزاري‌ المپياد علمي‌ دانشجويي‌ كشور:
داوطلبان مي‌توانند همزمان ‌با برگزاري‌ امتحانات‌ آزمون ‌ورودي تحصيلات‌ تكميلي (دوره‌هاي ‌كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال 1393، در اولين ‌مرحله آزمون المپياد علمي دانشجويي‌ كشور براساس شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما در آزمون شركت نمايند. توصيه‌هاي‌ مهم‌: 1- داوطلبان براي اطلاع از مقررات وظيفه عمومي ،شرايط و ضوابط استفاده از سهميه ايثارگران و همچنين شرايط و ضوابط ثبت‌نام اتباع خارجي به سايت سازمان سنجش، دفترچه راهنماي شماره 1 مراجعه نمايند. 2- به داوطلبان توصيه مي‌شود در انتخاب كدرشته‌هاي امتحاني (اول و دوم) و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود دقت لازم را مبذول فرمايند. لذا پس از اتمام زمان مهلت قانوني ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات، به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح و يا جابجايي ترتيب اثر داده نخواهد شد. 3- كليه‌ فارغ‌التحصيلاني‌ كه‌ مقطع‌ كارشناسي‌ ارشد يا دكتراي‌ خود را به‌ پايان‌ رسانيده‌اند و از لحاظ نظام وظيفه منعي ندارند، در صورت‌ تمايل‌ به ‌شركت‌ در رشته‌ ديگري‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصيلي‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تكميل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ كارشناسي‌ اقدام‌ نمايند. ضمن اينكه لازم است به تذكر مهم ذيل بند «الف» مندرج در بند مراحل آزمون كه در دفترچه راهنما، توضيح داده شده است توجه نمايند. 4- توصيه‌ مي‌شود داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت شماره پرونده 7 رقمي و كد رهگيري 16 رقمي يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري نمايند. 5- هرگونه‌ تغيير اعم از وضعيت رشته‌هاي امتحاني و شرايط و ضوابط اعلام شده مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، سايت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد. 6- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي: 9-8923595‌8-021 با روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند و يا از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي (غيرحضوري) سازمان اقدام نمايند.

ثبت نام کنیم یا.......بچه ها محل آزمونم رو به نظرتون کجا بزنم دانشگاه تحصیلم از خونمون دوره خونمون هم آزمو نداره باید برم مرکز استان همین محل دانشگاه رو بزنم بهتره نه؟

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
دوست عزيز كنترل به غير از پارسال كلا پر بازده بوده و خيليا نتيجه ميگرفتن. اين اشتباه رو نكن ول باز خواستي حذف كني اون اوايل كه معادله رياضي سيستم رو ميخواي بنويسي اون سخته خيلي، خذف كن!

معمولا بچه هايي كه دير شروع مي كنند درس هاي زير رو حذف ميكنند
مهندسي
ديناميك
طراحي اجزا يا سيالات بسته به گرايش اصليت
بعضي ها هم ارتعاشات هم حذف مي كنند

البته بازم تو اين درس ها بخش هاي آسون هست كه ممكنه سوال بياد.

خلاصه نويسي هم نكني انگار هيچي نخوندي اصلا حذفش نكن وقتي كه ميذاري هدر نميره.

سلام
ممنونم از توضیحاتتون
گرایش من سیالاته
از کتابا:زبان،ریاضی مهندسی،کنترل رو حذف کردم
میخوام بدونم چقد کارم درسته؟یا کدوم کتابا سختتره که اون ها رو حذف کنم
خودم چون زیاد از این کتابا خوشم نیومد و زیاد تسلط نداشتم حذف کردم

5858

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام –من کتاب برای این درسا دارم اما تست کم داره برای این درسا کتابی میخوام که فقط تست طبقه بندی شده باشه یا بیشترش تست باشه –چه کتابیایی هست؟[/FONT]
[FONT=&quot]دینامیک-دینامیک ماشین-طراحی اجزا-سیالات-ریاضی مهندسی[/FONT]

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از توضیحاتتون
گرایش من سیالاته
از کتابا:زبان،ریاضی مهندسی،کنترل رو حذف کردم
میخوام بدونم چقد کارم درسته؟یا کدوم کتابا سختتره که اون ها رو حذف کنم
خودم چون زیاد از این کتابا خوشم نیومد و زیاد تسلط نداشتم حذف کردم

تو باكس ديناميك و ارتعاشات روند تو اين سال ها اين بوده كه ديناميك ماشين و كنترل سوالاي ساده تري داشتند و بعضا سوالاي كنترل خيلي تكراري اومده
سوالاي ديناميك سخت بوده و ارتعاشات هم با خوندن كلش ميشده نصف سوالا رو حل كرد.
ولي پارسال اين شكلي نبود كسي هم نميتونه پيش بيني كنه امسال سوالا چه جوريه.

در مورد اينكه چقد کارتون درست هست معلومه كه يك ريسكي مي كنيد كه ممكنه دردسرساز بشه براتون اگر سوالاي اون درس از حد معمول ساده تر داده بشه.

من پارسال خودم سيالات و ديناميك رو كامل حذف كردم، ارتعاشات و مهندسي هم نصفه خوندم در ضمن بگم كه جامداتي هستم شدم 562 طراحي.

شما هم بسته به پايه تون و وقتي كه داريد بايد يه سري مباحث رو حذف كنيد، براي هر كسي هم فرق مي كنه و ممكنه جواب بگيريد يا نگيريد. هر چي بيشتر بخونيد بهتره ولي كيفيت تو كنكور از كميت مهم تره و تست زياد معجزه ميكنه.

mohandes_ali

عضو جدید
بچه ها دانشگاه مالک اشتر چجوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه مقاومت از روی کتاب نایی چقد زمان لازمه؟؟؟واسه معادلات هم همینطور؟؟؟؟؟

m.r.devil

عضو جدید
یه سوال از اهل فن
برای کسی که درسش تموم شده و تو فرجه یکسالست ودفترچه نفرستاده و خردادماه فرجه یکسالش تموم میشه وضعیت نظام وظیفه کدوم حساب میشه؟؟
میخام بعد از کنکور برم خدمت که اگه ایشالا خدمت قبول شدم ترخیص بشم
الان وضعیت نظام وظیفه رو کدوم بزنم؟
یکیش نوشته کسانی که برگ اعزام بخدمت دارند که من ندارم
یکی هم نوشته کسانی که بعد از قبوللی مهلت یکسالشون تموم میشه!!!

آخرین ویرایش:

babakv

عضو جدید
یه سوال از اهل فن
برای کسی که درسش تموم شده و تو فرجه یکسالست ودفترچه نفرستاده و خردادماه فرجه یکسالش تموم میشه وضعیت نظام وظیفه کدوم حساب میشه؟؟
میخام بعد از کنکور برم خدمت که اگه ایشالا خدمت قبول شدم ترخیص بشم
الان وضعیت نظام وظیفه رو کدوم بزنم؟
یکیش نوشته کسانی که برگ اعزام بخدمت دارند که من ندارم
یکی هم نوشته کسانی که بعد از قبوللی مهلت یکسالشون تموم میشه!!!
سلام
به هرحال شما تا خرداد بایستی دفترچه رو بفرستی
ینی تا قبل قبولی در دانشگاه شما خودتو معرفی کردی
پس کد 5 رو باید بزنی (تو تبصره گفته شده )

mori1365

عضو جدید
سلام دوستان
به این سایت​
http://tehran-eng.ir
یه سربزنید
از سایت میتونید یکسری پروژه بگیرید در ضمن میتونید سفارش پروژه هم بدید

خیلی ردیفه
من پایان ناممو دادم ، برام انجام دادن
به جاش نشستم ارشدو ترکوندم​
خودتو نمودی هر جا رفته اینو کپی پست کرده تو خودتو ترکوندی به جای ارشد خبر نداری

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان. چند دقیقه رو حرفام فکر کنید. قبل از اینکه بخواهین تموم زندگیتون رو تو ارشد خلاصه کنید. بهتره برید با چند نفر فارغ التحصیل ارشد یا دانشجوی ارشد صحبت کنید.
حجم زیاد دروس ارشد + سنگین بودن مباحث. تمرین ها و پروژه ها.
در ضمن فکر نکنید که مدرک ارشد قراره حلوا حلواتون بکنند. از این خبرا نیستش. هیچ خبری نیست.

joey

عضو جدید
سلام
کسی ثبت نام کرده یا نه؟
برا شرکت در المپیاد لازمه تیک "28- منحصرا متقاضی شرکت در المپیاد هستم " رو زد؟ یا نه؟ آخه تناقض داره کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

babakv

عضو جدید
سلام
کسی ثبت نام کرده یا نه؟
برا شرکت در المپیاد لازمه تیک "28- منحصرا متقاضی شرکت در المپیاد هستم " رو زد؟ یا نه؟ آخه تناقض داره کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
سلام
کسی ثبت نام کرده یا نه؟

سلام بله من ثبت نام کردم
سوالتونو نمیدونم حقیقتش
یک سوالم من داشتم از دوستان
تو ردیف وضعیت اشتغال زدم کارمند دولتی . چیزی که نگرانم کرد این بود که تو دفترچه نوشته کارمندان سازمانهای دولتی باید موافقت کتبی ادامه تحصیل از محل کار رو قبل از ثبت نام ارایه کنن !!!:redface:
اگه بزنیم مثلا شغل آزاد چی میشه ؟؟
اصلا پیشنهاد چیه ؟؟

• Like
واکنش ها: joey

kandu537

عضو جدید
سلام به همه من شاغل هستم - ترم 7 هستم - رشته ی اصلیمم مهندسی مکانیک نیست اما نزدیک به مکانیک جامدات هست و اکثر دروس رو هم پاس کردم - ساعت کاریمم از 7صبح تا 7 عصر هستش - تابستون از هرکتاب 2 مبحث رو خوندم الان خیلی وقته چیزی نخوندم - میخواستم کمکم کنین و ی برنامه ی توپ بدین که ساعتایی که خونه هستم توی این مدت کم چی بخونم که امسال دولتی قبول شم مهندسی مکانیک - گرایش ساخت مدنظرم هست- منابع رو تهیه کردم - به نظر شما کدوم درسا رو حذف کنم ؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا