ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nimaie

عضو جدید
مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری، ویـژه‌ی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری، ویـژه‌ی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نیاز انسان به راهنمایی و مشورت با دیگران در تصمیم‌گیری، انتخاب و به کارگیری راه‌حل‌های مناسب بر کسی پوشیده نیست.در جامعه امروزی امر تحصیل و موفقیت در آن یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین دغدغه‌های والدین، دانشجویان و افراد درگیر با مسائل آموزشی است.مشاوره تحصیلی به دانشجویان و داوطلبان کمک می‌کند ویژگی‌ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند و به شرایط و خصوصیاتی که توجهی به آن‌ها نداشته‌اند،با دقت بیشتری نگاه کنند.علاوه بر این اطلاعات آن‌ها را در زمینه‌های مختلف تحصیلی بالاتر برده و نواقص احتمالی را برطرف می‌کنند.به این ترتیب دانشجویان می‌توانند عملکرد بهتری نسبت به قبل و انتخاب‌های مفیدی داشته باشند و از بروز مشکلات آتی جلوگیری نمایند.در راستای تحقق این اهداف کادر دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک توجه ویژه‌ به امر مشاوره تحصیلی را از سیاست‌های اصلی خود قرار داده است.
در راستای گسترش عدالت آموزشی و و ایجاد فضای رقابتی یکسان، دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک، برای دوستان شهرستانی و آن دسته از تهرانی‌های عزیز که بنا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری و بهره‌مندی از خدمات حضوری را ندارند، طرح مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری را در نظر گرفته است.
مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری به 3 بخش زیر اختصاص دارد :

دوستانی که در دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک مشاور و راهنمای دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستند عبارتند از:

nimaie

عضو جدید
برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

بعد از انتخاب گرایش کنکور کارشناسی ارشد، می توان برنامه‌ریزی درست و صحیح را یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانست که داشتن اطلاعات درست، استفاده از یک مشاور خوب و گرفتن تجربیات افراد موفق در کنکور را می‌توان از ارکان آن دانست. البته برنامه ریزی جزئی هر فرد باید بر اساس توانایی‌ها و ویژگیهای شخصی خود او باشد، ولی شاید بتوان یک اصول کلی برای همه افراد به صورت مشترک بیان نمود که در ادامه...

knife

عضو جدید
میشه اینقدر تبلیغ نکنی...!!!

نیاز انسان به راهنمایی و مشورت با دیگران در تصمیم‌گیری، انتخاب و به کارگیری راه‌حل‌های مناسب بر کسی پوشیده نیست.در جامعه امروزی امر تحصیل و موفقیت در آن یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین دغدغه‌های والدین، دانشجویان و افراد درگیر با مسائل آموزشی است.مشاوره تحصیلی به دانشجویان و داوطلبان کمک می‌کند ویژگی‌ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند و به شرایط و خصوصیاتی که توجهی به آن‌ها نداشته‌اند،با دقت بیشتری نگاه کنند.علاوه بر این اطلاعات آن‌ها را در زمینه‌های مختلف تحصیلی بالاتر برده و نواقص احتمالی را برطرف می‌کنند.به این ترتیب دانشجویان می‌توانند عملکرد بهتری نسبت به قبل و انتخاب‌های مفیدی داشته باشند و از بروز مشکلات آتی جلوگیری نمایند.در راستای تحقق این اهداف کادر دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک توجه ویژه‌ به امر مشاوره تحصیلی را از سیاست‌های اصلی خود قرار داده است.
در راستای گسترش عدالت آموزشی و و ایجاد فضای رقابتی یکسان، دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک، برای دوستان شهرستانی و آن دسته از تهرانی‌های عزیز که بنا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری و بهره‌مندی از خدمات حضوری را ندارند، طرح مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری را در نظر گرفته است.
مشاوره‌ی تحصیلی غیرحضوری به 3 بخش زیر اختصاص دارد :

دوستانی که در دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک مشاور و راهنمای دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستند عبارتند از:

reza2495

عضو جدید
بچه ها كسي سيالات پارسه را داره؟ همه فصلاش مياد تو ارشد؟! بودجه بنديه سوالات باكس سيالات چطوره؟ از سيالات - ترمو و انتقال حرارت چندتا سؤال مياد ؟! كدوم قسمتا سوال خيزه يا احيانا" راحت تره؟ به نظرتون باكس سيالاتا چطور بايد خوند تا بتوني 50 بزني ؟!
ممنون ميشم راهنماييكنيد!

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها كسي سيالات پارسه را داره؟ همه فصلاش مياد تو ارشد؟! بودجه بنديه سوالات باكس سيالات چطوره؟ از سيالات - ترمو و انتقال حرارت چندتا سؤال مياد ؟! كدوم قسمتا سوال خيزه يا احيانا" راحت تره؟ به نظرتون باكس سيالاتا چطور بايد خوند تا بتوني 50 بزني ؟!
ممنون ميشم راهنماييكنيد!
اره- به شدت هم مفهومی نوشته شده است-7تا سیالات 7تا ترمو 6تا انتقال
میتونید تایپیک رفع اشکال دروس سیالات رو ببنید

nimaie

عضو جدید
ممنون ميشم راهنماييكنيد!
برو اینجا مهندس جباریان و سایر رتبه‌های برتر راهنماییت می‌کنن.

shadowwalker

عضو جدید
بروبچز کلاس معادلات مهندس کریمی(نصیر)چه طوره؟نکته تستی زیاد می گه؟با معادلاتی که تو دانشگاه خوندیم خیلی متفاوته؟

nimaie

عضو جدید
سلام بر داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد مکانیک...
نکته روز به همت و ایده‌ی مهندس سیاوش جباریان برای داوطلبان عزیز کنکوری مهندسی مکانیک در نظر گرفته شده است.
از روز یکشنبه (92/8/5) هر روز یک نکته و تست از یک درس توسط مهندس جباریان در راستای آشنا کردن شما با نکات و مفاهیم مهم کنکوری آماده می‌شود و بر روی سایت دپارتمان قرار داده می‌شود.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

سلام

میدونم خنده داره اما تا الان نتونستم برای ارشد شروع کنم
خرداد امسال تموم شد رفت درسم
چندتا واقعیت رو میخوام از شما بشنوم:
از الان شروع کردن برای ارشد چقد دیره؟
تازه امروز فعلا یه فصل ترمو رو خوندم
میخوام بدونم چقدر میتونم به نتیجه امسالم امیدوار باشم
بابا شماها از اردیبهشت شروع کردین
روزی چند ساعت بخونم؟
چیا رو به جز زبان و ریاضی مهندسی حذف کنم؟
کنترل رو بخونم یا حذف کنم؟چندتا سوال داره؟آخه توی ترمم نتونستم خوب بخونم
کلا ازتون راهنمایی میخوام
ممنون;)

nimaie

عضو جدید
روزی چند ساعت بخونم؟
ممنون;)
برو
اینجا
مهندس جباریان و سایر رتبه‌های برتر راهنماییت می‌کنن.

.میرحسین

عضو جدید
روزی چند ساعت بخونم؟
ممنون;)
اصلا" هم خنده دار نیست:razz:
اگه از فردا شروع کنی تا امتحان حدود 4 ماه وقت داری که وقت نسبتا" خوبی هست که اگه با برنامه ریزی خوب و تلاش زیاد و انگیزه زیاد بخونی حتما" موفق میشی ;)

maxy

عضو جدید
بچه ها من می خوام فصل های مهم ریاضی 1 رو بخونم.
بنظرتون از کدوم فصل حتما تست می یاد؟
یعنی از کدوم قسمتها هر سال تست بوده؟

ریاضی 2 چطور؟
دمتون گرم

nimaie

عضو جدید
واقعا این تبلیغات ها باعث بی کیفیت شدن فروم شده
واقعا من نمی فهمم این که من گذاشتم کجاش تبلیغِ؟؟
خوب تو سایت دپارتمان برو ببین کلی نفرات برتر دارن زحمت می کشن.هم سوالارو جواب می دن هم کلی مطالب و فایل مفید گذاشتن واسه بچه ها!!!

amin 1990

عضو جدید
سلام به همه
برا ازمون دوم مدرسان سرفصل های ترمو انگار جز سرفصل های مکانیک نیستن من از رو پوران وراهیان میخونم اگه کسی هست که مدرسان شرکت کرده کمک کنه که کدوم سرفصل ها میان توآزمون دوم؟باتشکر

fayyazjahani

عضو جدید
ای کاش سربازی نمیرفتم . خدا وکیلی همه چیو میفهمم ولی لامصب روزی 3 ساعت بیشتر نمیتونم بخونم بقیه وقتم همش مشغول اونجاست و هفته ای هم یه روز پست هستیم ولی در عمل دروزم این جوری میپره .ولی بازم تلاشمو میکنم .

خودمونیم این آزمون های موسسه سنجش چقدر سطحش بالاست پارسال ماهان بودم 40 درصد رو راحت میزدم ولی امسال رفتم سنجش سوالش عین سوال های کنکور خیلی راحت به نظر میرسه ولی وقتی تو بحرش میری میبینی اون کوچکترین شتباه مرگبار رو اوناهم تو آزموناشون میارن واسه همینه من آزمون قبلی رو 6 درصد زدم :) . واقعا گند زدم خیلی آسون بود و چقدرم خوشحال بودم بعد آزمون تازه اولین باری بود که یاد گرفتم چیزیو نمیدونم نزنم وگرنه منفی میزدم .

fayyazjahani

عضو جدید
سلام دوستان از دور هواتونو دارم به این جا سر بزنین من بعضی وقتا میرم خوبه
http://www.nmpa.ir/news.aspx

با تشکر ولی بدرد نمیخورد :D

لینک های فوق العاده مفیدی قبلا میزاشتین ولی این یکی بدرد کنکور ما نمیخوره به درد لای جرز میخوره;) . 3 امتیاز منفی:surprised:

A H M A D

عضو جدید
بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مکانیک

بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مکانیک

دانلود بودجه بندی سوالات کنکور کارشناسی ارشد مکانیک (تفکیک هر درس و هر مبحث)
از سال 85 تا 90

این لینک را دانلود کنید

fayyazjahani

عضو جدید

babakv

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا