ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsdanesh

عضو جدید
سلام

این کتابا هم درسنامه داره و هم تست ؟! بعد کتاب اولی هر 3 موضوع آیرو ، دینامیک و ارتعاش رو باهم داره ؟!

بله هم درسنامه داره هم تست.
بله کتاب اولی هر 3 موضوع آیرو ، دینامیک و ارتعاش رو باهم داره ولی آیرودینامیکش خیلی خوبه.

fayyazjahani

عضو جدید
این دوستمون میخواست دندون پزشک بشه که . حالا جدا از هرچیزی بدترین رشته که من دیدم پزشکیه عمومیه .البته تخصصی فوق العادست ولی پزشک عمومی خیلی آشغاله اگه کسی میخواد پزشک عمومی بشه همون که نره سنگین تره که 7 سال بره پزشک عمومی که بیکار بشه . همون رشته فلسفه و منطق بره بهتره چون بعد 4 سال میفهمه سر کاره نه بعد از 7 سال

reza2495

عضو جدید
بچه ها به نظرتون آزمون هاي پارسه بهتره يا مدرسان شريف ؟! مدرسان ميگفت كارنامش خيلي خوبه و حل تشريحي با ذكر دلايل رايج اشتباه زدن را تو كارنامه مياره ! جامعه آماريشون چطوره ؟! مشاوره به نظرتون كدوم بهتره ؟!

سحرخیز

عضو جدید
بچه ها به نظرتون آزمون هاي پارسه بهتره يا مدرسان شريف ؟! مدرسان ميگفت كارنامش خيلي خوبه و حل تشريحي با ذكر دلايل رايج اشتباه زدن را تو كارنامه مياره ! جامعه آماريشون چطوره ؟! مشاوره به نظرتون كدوم بهتره ؟!
شما مگه پارسال پارسه نمیرفتی؟
امسال نمیری؟

سحرخیز

عضو جدید
جامعه آماری پارسه چنتاست؟

reza2495

عضو جدید
شما مگه پارسال پارسه نمیرفتی؟
امسال نمیری؟

جامعه آماری پارسه چنتاست؟
راستش من پارسال خيلي جدي نگرفته بودم قضيه رو ! 4 تا آزمون آخر پارسه را دادم اما كلا 3-4 تا كتابا نصفه نيمه خونده بودم و خيليم از جامعه آماريش خبر ندارم ! چون من درست نخونده بودم نميتونم ارزيابي درستي از آزموناي پارسه داشته باشم ! هرچند كه امسال معتقدي و گوهريم از پارسه رفتند . اما ديروز مشاوره رايگان مدرسان بود ميگفت كارناممون خوبه و حل تشريحي داره و اشتباهات رايجم بحث ميكنه . ميگفت برنامه ريزي و مشاوره ايم كه داريم خيلي ميتونه بت كمك كنه ! چون من پارسال اون 4تا آزمون پارسه را دادم 15% تخفيف ميدند بم كه ميشه 420 مدرسانم 460 اگه تاآخر هفته ديگه ثبت نام كنيم. حالا به نظرتون كدوم بهتره ؟!!!

hastii69

عضو جدید
دوستان هر کی هر توصیه ای در مورد موسسات داره بگه.من خودم پارسال ماهان رفتم.راضی نبودم خیلی.جامعه اماریش به شدت پایینه.امسال تصمیمم رو پارسست.اما هنوز 2دلم.به نظرتون کدوم موسسه قوی تره؟

proengineer

عضو جدید
دوستان هر کی هر توصیه ای در مورد موسسات داره بگه.من خودم پارسال ماهان رفتم.راضی نبودم خیلی.جامعه اماریش به شدت پایینه.امسال تصمیمم رو پارسست.اما هنوز 2دلم.به نظرتون کدوم موسسه قوی تره؟

موسسه مهم نیست . مهم خودتونید شما باید پیشرفتتون رو نسبت به خوتون در نظر بگیرید.آخه با جامع آماری چکار دارید؟ این موسسات بیشتر جنبه تجاری پیدا کردن بهتره (نظر شخصی) آزمون های تسلط که مربوط به خود سنجش میشه رو شرکت کنید آزمون اش سخته و جامع آماری کمی داره . مهم آزمون دادن و مدیرت زمان و ... میباشد.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزيز مگه به جامعه آماريه؟؟؟؟ بايد يه چيزي بهت اضافه كنه كه تقريبا هيچ كدوم نمي كنند. تازه شما فكر مي كني 4 تا استاد سوال طرح مي كنند در حالي كه چند تا دانشجوي ارشد و دكتري سوال طرح مي كنند
تنها فايده آزمون اينه كه مثلا با شرايط كنكور و چيدمان سوالات آشنا ميشي و اگر نياز به نيروي اضافي واسه كارت داشته باشي تا درس بخوني، اهرم خوبيه و گرنه كسي ميتونه خودش با برنامه بخونه بهتره 1-2 جامع شركت كنه فقط.

ولي يه چيري: بهترين آزمون تست هاي كنكورهاي سالهاي قبله. حالا پارسه سوالاش چيه يا نصير فرقي نداره.
دوست من سال پيش فقط 1 جامع پارسه داد شد 601 طراحي.

saeid sadraei

عضو جدید

من خیلی برای ثبته نامم در مورد موسساته مختلف تحقیق کردم ماشاالله با این همه تبلیغاتی که دارن واقعآ آدم گیج میشه چیکار کنه من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که مدرسان شریف با 180 نمایندگی بالاترین جامعه آماری رو بینه موسسات داره و عملکردشم خوب بوده الانم خدارو شکر راضیم .

saeid sadraei

عضو جدید
موسسه مهم نیست . مهم خودتونید شما باید پیشرفتتون رو نسبت به خوتون در نظر بگیرید.آخه با جامع آماری چکار دارید؟ این موسسات بیشتر جنبه تجاری پیدا کردن بهتره (نظر شخصی) آزمون های تسلط که مربوط به خود سنجش میشه رو شرکت کنید آزمون اش سخته و جامع آماری کمی داره . مهم آزمون دادن و مدیرت زمان و ... میباشد.

منظور از جامعه آماری اینه که تو یه سطحه وسیع آزمون بدیم تا بهتر بتونیم سطحمون رو نسبت به بقیه رقبا بسنجیم به نظر من که شرکت در آزمونی که مثله کنکور شرکت کنندهای زیادی داره یه جور شبیه سازی کنکور هست و مدیریت زمان و استرس کنکور و تشخیصه سطحه علمیمون و...نسبت به بقیه بیشتره و این طوری با آرامشه بیشتری میتونیم برای کنکور اصلی اماده بشیم وگرنه اگه جامعه آماری مهم نباشه که بشینیم تو خونه از خودمون آزمون بگیریم و تست بزنیم که کم هزینه تره :book:

proengineer

عضو جدید
منظور از جامعه آماری اینه که تو یه سطحه وسیع آزمون بدیم تا بهتر بتونیم سطحمون رو نسبت به بقیه رقبا بسنجیم به نظر من که شرکت در آزمونی که مثله کنکور شرکت کنندهای زیادی داره یه جور شبیه سازی کنکور هست و مدیریت زمان و استرس کنکور و تشخیصه سطحه علمیمون و...نسبت به بقیه بیشتره و این طوری با آرامشه بیشتری میتونیم برای کنکور اصلی اماده بشیم وگرنه اگه جامعه آماری مهم نباشه که بشینیم تو خونه از خودمون آزمون بگیریم و تست بزنیم که کم هزینه تره :book:

جامع آماری کنکور سال قبل خوبه؟ میخوای اون همه شرکت کننده داشته باشه ؟ خوب بیا خودتو با افراد شرکت کننده سال قبل تو آزمون سراسری مقایسه ؛ جامع آماری از این بیشتر
Untitled.jpg

saeid sadraei

عضو جدید
جامعه آماریه کنکور چه ربطی به جامعه آماریه موسسات داره!:eek: سوال دوستمون راجع به موسسات بود. در ضمن هیچ موسسه ای نیست که جامعه آماریش حتی نصفه جامعه آماریه کنکور اصلی باشه. ولی موسسه ای خوبه که جامعه آماریش بالا باشه مثلأ وقتی با 4000 نفر رقابت میکنیم شرایطتمون خیلی بهتر سنجیده میشه تا زمانی که با 400 نفر رقابت میکنیم.

reza2495

عضو جدید
راستش من پارسال خيلي جدي نگرفته بودم قضيه رو ! 4 تا آزمون آخر پارسه را دادم اما كلا 3-4 تا كتابا نصفه نيمه خونده بودم و خيليم از جامعه آماريش خبر ندارم ! چون من درست نخونده بودم نميتونم ارزيابي درستي از آزموناي پارسه داشته باشم ! هرچند كه امسال معتقدي و گوهريم از پارسه رفتند . اما ديروز مشاوره رايگان مدرسان بود ميگفت كارناممون خوبه و حل تشريحي داره و اشتباهات رايجم بحث ميكنه . ميگفت برنامه ريزي و مشاوره ايم كه داريم خيلي ميتونه بت كمك كنه ! چون من پارسال اون 4تا آزمون پارسه را دادم 15% تخفيف ميدند بم كه ميشه 420 مدرسانم 460 اگه تاآخر هفته ديگه ثبت نام كنيم. حالا به نظرتون كدوم بهتره ؟!!!

rezadeth

عضو جدید
دوست عزيز مگه به جامعه آماريه؟؟؟؟ بايد يه چيزي بهت اضافه كنه كه تقريبا هيچ كدوم نمي كنند. تازه شما فكر مي كني 4 تا استاد سوال طرح مي كنند در حالي كه چند تا دانشجوي ارشد و دكتري سوال طرح مي كنند
تنها فايده آزمون اينه كه مثلا با شرايط كنكور و چيدمان سوالات آشنا ميشي و اگر نياز به نيروي اضافي واسه كارت داشته باشي تا درس بخوني، اهرم خوبيه و گرنه كسي ميتونه خودش با برنامه بخونه بهتره 1-2 جامع شركت كنه فقط.

ولي يه چيري: بهترين آزمون تست هاي كنكورهاي سالهاي قبله. حالا پارسه سوالاش چيه يا نصير فرقي نداره.
دوست من سال پيش فقط 1 جامع پارسه داد شد 601 طراحي.

کاملا موافقم. بعضی موسسه ها با تبلیغاتشون خوب شست و شوی مغزی میدن. اکثر کسایی که میان آزمون یک دهم آمادگی روز کنکور رو ندارن. من زمان کنکور گزینه ی 2 می رفتم همیشه عمومی رو می زدم میومدم بیرون :smile:

fayyazjahani

عضو جدید
منم قبل از کنکور از ماهان بهم زنگ زدن مشاورشون 45 دقیقه با من صحبت کرد و مشاوره رایگان داد تازه اول مهر فکر کنم گفته بود بیاید فلان جا مشاوره رایگان البته این ماله پارساله من گفتم این ماهان رو ببین چقدر توپه هنوز نیومده نیومده رایگان 45 دقیقه بهم مشاوره داد حالا اگه برم که خیلی بهم زنگ میزنن بعدش که رفتیم دیگه مشاور رو اصلا پیدا نکردیم که بهمون زنگ بزنه . همون یه بار بود . آزمون هاش بد نبود و کلا مثل پارسه بودن دیگه .
پارسال ولی موسسه سنجش یه تقلب برای ارشدیاش داد و همون سوال ارشد که در مورد ابزار بود که کاربید ها جوابش بود رو تو کنکور اورد .

به نظرم رفتن به یه موسسه چیزیه مفیدیه البته به شرطی که همرو خونده باشی بتونی از مدت زمانت بهره ببری

hsdanesh

عضو جدید

من پارسه ثبت نام کردم.
موسسه فرقی نمی کنه کدومش باشه، فقط مهم اینه که بتونی خودتو وارد یه برنامه ی فشرده کنی! حالا پارسه از نظر جامعه آماری رشته مکانیک بهتره ولی مهم اراده خود آدم هست که اون برنامه فشرده (فوق فشرده) رو برسونه.
شما باید خودت رو بسنجی و تصمیم نهایی رو خودت بگیری، واقعا اگه میتونی خودت رو وارد این برنامه کنی و پیوستگی مطالعاتی و از همه مهم تر از نظر روانی محکم و باحوصله باشی، هیچ جا ثبت نام نکن.
من خودم پایه درسی نسبتا ضعیفی دارم و تصمیم گرفتم که این 5 ماه (که با توجه به حجم درس ها وقت کمی هست)، خودم رو تو وضعیت سخت قرار بدم که هم بتونم در کمترین زمان دروس رو به صورت فشرده بخونم و مدیریت زمان داشته باشم، هم با 3-4 هزار نفر رقابت داشته باشم و هم با استرس سر جلسه کنکور بجنگم.

babakv

عضو جدید
چرا دوستان اینقده دی اکتیون اینجا !!!!!!!!!!!!!!!1
خوابمون گرفت که :question:
بیاین یکم انرژی بدیم بهم . :w10:
دوستان به نظرتون طراحی اجزا و ارتعاشات و دینامیک ماشین رو از آبان شروع کنیم دیر نیست؟

awasoft

عضو جدید
چرا دوستان اینقده دی اکتیون اینجا !!!!!!!!!!!!!!!1
خوابمون گرفت که :question:
بیاین یکم انرژی بدیم بهم . :w10:
دوستان به نظرتون طراحی اجزا و ارتعاشات و دینامیک ماشین رو از آبان شروع کنیم دیر نیست؟

نه!البته به شرط اینکه پیش نیازشون یعنی مقاومت ودینامیک رو فول باشی و خونده باشی

babakv

عضو جدید
نه!البته به شرط اینکه پیش نیازشون یعنی مقاومت ودینامیک رو فول باشی و خونده باشی

سلام

ظاهرا اولین پستتونه
تبریک
حوش اومدی
البته مقاومت رو که خوندم اما دینامیک رو قصد ندارم بخونم:(

reza2495

عضو جدید
بچه ها كسي از آزمون هاي مدرسان شريف اطلاعاتي داره؟ چطوره به نظرتون؟ اگه بخوايم با پارسه مقايسه كنيم كدوم بهتره؟!

mec.j

عضو جدید
بچه ها كسي از آزمون هاي مدرسان شريف اطلاعاتي داره؟ چطوره به نظرتون؟ اگه بخوايم با پارسه مقايسه كنيم كدوم بهتره؟!
به نظرم در یک سطحن.هر چند پارسه بیشتر اسم در کرده ولی من سوالاتشون رو مقایسه کردم تقریبا هر دو مشابه اند به جز باکس ریاضیات که به نظرم پارسه قویتره.

soheil_70

عضو جدید
سلام..
رفقا من تازه واردم.....امسال میخوام ارشد بدم از شهریورم روزی دو سه ساعت میخوندم ولی الان هیچ تسلطی احساس نمیکنم......کارایی که کردم....معادلات سه فصل از 5 فصل گاج رو فقط خوندم...ریاضی 1و 2 آقاسی هم قربونش برم انقد زیاده که تموم نمیشه تقریبا یک چهارم از هر دو تا کتابو خوندم.......برای باکس ریاضی میخوام ریاضی مهندسی رو حذف کنم چون کتاب آقاسی حالا حالا ها تموم نمیشه....به نظر شما عاقلانه س؟؟

بقیه باکس ها رو هم تازه میخوام شروع کنم...سه روز در هفته دانشگام و 20 واحد هم دارم ....خدا به داد برسه...
یا علی

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام..
رفقا من تازه واردم.....امسال میخوام ارشد بدم از شهریورم روزی دو سه ساعت میخوندم ولی الان هیچ تسلطی احساس نمیکنم......کارایی که کردم....معادلات سه فصل از 5 فصل گاج رو فقط خوندم...ریاضی 1و 2 آقاسی هم قربونش برم انقد زیاده که تموم نمیشه تقریبا یک چهارم از هر دو تا کتابو خوندم.......برای باکس ریاضی میخوام ریاضی مهندسی رو حذف کنم چون کتاب آقاسی حالا حالا ها تموم نمیشه....به نظر شما عاقلانه س؟؟

بقیه باکس ها رو هم تازه میخوام شروع کنم...سه روز در هفته دانشگام و 20 واحد هم دارم ....خدا به داد برسه...
یا علی

بنظر من وقت گذاشتن روی ریاضی مهندسی و معادلات بیشتر از ریاضی 1 و2 جواب میده.البته بنظر من.

البته بنظر من

• Like
واکنش ها: 3peh

soheil_70

عضو جدید
آقا ممنون از نظرت....ولی خب من دیگه ریاضی عمومی رو شروع کردم دیگه نمیتونم ولش کنم....البته اگه تا آخر مهر بتونم ریاضی عمومی رو تموم کنم(که بعیده!!)شاید یه ناخونکی به ریاضی مهندسی زدم..

کاش یکی بیاد بگه پارسال چقدر واسه درسا وقت گذاشته ....یا بگه چقدر این کتابا وقت آدمو میگیره؟....من موندم تا آخر آذر این کتابا تموم میشه یا نه؟..

babakv

عضو جدید
سلام..

یا علی
سلام دوست عزیز
شما میتونی واسه ریاضی 2 حداقل یک کتاب دیگه مثل پوران رو بخونی که کمتر وقتتو بگبره
منم تا کتاب آقاسی رو دیدم هول کردم نرفتم سمتش دارم پوران میخونم:smile:

amir-mehrizi

عضو جدید
آقا ممنون از نظرت....ولی خب من دیگه ریاضی عمومی رو شروع کردم دیگه نمیتونم ولش کنم....البته اگه تا آخر مهر بتونم ریاضی عمومی رو تموم کنم(که بعیده!!)شاید یه ناخونکی به ریاضی مهندسی زدم..

کاش یکی بیاد بگه پارسال چقدر واسه درسا وقت گذاشته ....یا بگه چقدر این کتابا وقت آدمو میگیره؟....من موندم تا آخر آذر این کتابا تموم میشه یا نه؟..
حاجی سلام.من از بچه های پارسالم.البته ساخت.اگه یه نگاهی بندازی میبینی من پارسال وضعیتم خیلی عالی بود ولی کنکورو و ......ولش کن.امسالم دارم میخونم.خواستم بگم بهت که فقط بخون و کم نیار.خودتو درگیر منبع بازی هم نکن.هرچی که داری بخون و تستای 10 سال اخیر و بزن و توکلتم به خدا باشه.ما که پارسال خوب بودییم وتوکلمون به خدا بود ولی نمی دونم چرا نشد.شاید قسمتم بوده.یاعلی.بای

soheil_70

عضو جدید
ممنون از رفقا....
بریم که جدی شروع کنیم ...بسم الله...
فقط خواستم بگم که عزیزانی که واحد زیاد دارن غم نخورن....بهترین نتیجه ها رو من اون ترمایی گرفتم که واحد زیاد داشتم.....
یا علی مدد..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا