ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsdanesh

عضو جدید
لطفا دوستان باتجربه جواب بدن ممنون.
دینامیک - ارتعاشات - طراحی اجزا - ریاضی مهندسی >>> به نظرتون مدرسان شریف بخرم؟ هم از نظر درس و هم از نظر قیمت خیلی خوبه.

safari.engineer

عضو جدید
کتاب کنترل نصیر نوشته دکتر جهانبخش حامدی هستش از نظر تست و مسئله کتاب بسیار خوبیه ولی از نظر درسنامه قوی نیست یعنی اگه پایه درسیتون توی کنترل قوی نیست باید یه کتاب مرجع یا یه جزوه خوب در کنارش داشته باشید. بیشتر مباحث درسی رو به صورت خلاصه نوشته و بعد تستای تالیفی رو برای هر فصل ارائه کرده.

safari.engineer

عضو جدید
سلام
به نظرتون اگه کسی پایش متوسطه کدوم کتاب کنترل رو بخونه بهتره؟

اگه پایتون متوسط باشه فکر نکنم با کتاب نصیر مشکل پیدا کنید منظورم این بود که نباید از این کتاب انتظار داشته باشید که همه چیز رو ریز به ریز توضیح داده باشه. اکثر بچه ها کتاب آریاز برادرانی رو پیشنهاد میدن ولی من از این کتاب اطلاعی ندارم ولی اگه یه کتاب برای تمرین تست و حل مسئله می خوای کتاب نصیر خیلی خوبه هر جایی هم که مشکل داشتی می تونی از کتاب مرجع یا جزوه دانشگاهیتون مشکل رو حل کنی ;)

babakv

عضو جدید
دوستان به نظرتون در نبود کتاب ریاضی 1 آقاسی و گاج ، ریاضی 1 پوران چطوره ؟؟ تا حد خوبی کفایت میکنه؟

136870

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
ول كنيد اين رشته هاي مهندسيو و بريد خدمت و كنكور تجربي بديد بخدا يه كاردانيه هوش بري درامدش از يه دكتراي مكانيك بيشتره
تا دكترا 6الي7 سال ديگه الافيد بجاش ميتو نيد تو اين مدت پزشكيه عمومي تونو بگيريد
خوب به هرفام فك كنيد

safari.engineer

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
ول كنيد اين رشته هاي مهندسيو و بريد خدمت و كنكور تجربي بديد بخدا يه كاردانيه هوش بري درامدش از يه دكتراي مكانيك بيشتره
تا دكترا 6الي7 سال ديگه الافيد بجاش ميتو نيد تو اين مدت پزشكيه عمومي تونو بگيريد
خوب به هرفام فك كنيد

عزیزم کسی که بعد چند سال درس خوندن تو یه رشته ای و مدرک گرفتن میاد توی همچین سایتی که تجربیاتش رو با دیگران به اشتراک بزاره و از تجربیات دیگران استفاده کنه مطمئنا" به این رشته علاقه داره. مگه میشه یه آدم عاقل بدون علاقه چند سال درس بخونه فقط به امید درآمد خوب. به نظر من کسایی که به دنبال این هستن که ببینن کدوم رشته درآمدش بالاس یا از نظر اجتماعی جایگاه خاصی داره و به این دلایل وارد اون رشته میشن به هیچ وجه نمی تونن موفق بشن چون کسی که به فکر کسب درآمد و پوله به جای درس خوندن باید بره سراغ کارای دیگه. از مهندسای عزیر هم خواهش می کنم اگه واقعا" به ادامه دادن این رشته علاقه دارن بیان توی این تاپیک. اگه هم علاقه ندارید لطفا" یا نیایید یا اگه میایین فاز منفی ندین دیگه

amin 1990

عضو جدید
سلام بر دوستان
دستت درد نکنه جناب مهندس،گل گفتی،امسال ماهایی که میخوان ارشد بگیرن میان که از دوستان بزرگوار که سال های گذشته تجربه کسب کرده ان استفاده کنن ن اینکه بیان و فقط از بدی رشته واین حرفا ببینن،در ضمن کسایی که میان ارشد 93 یا ارشد میخوان بدن یا دادن ومیخوان کمک کنند پس خواهشا روحیشون رو خراب نکنید. با تشکر از همگی دوستان

Hooladi

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
خوب به هرفام فك كنيد
big like

shadowwalker

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
خوب به هرفام فك كنيد

حالا مگه واسه بعضیا بد شد که با2200شریف آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرفات یا حرفات؟
اگر می خواستیم بریم رشته های تجربی،همون دبیرستان می رفتیم.حالا نه که پزشکهای عمومی الان درآمد میلیاردی دارن؟ارشد مثل تخصص گرفتن تو پزشکیه.

babakv

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
خوب به هرفام فك كنيد
شما که دیگه شریف قبول شدی رفتی دیگه
دیگه دست از سر بچه های 93 بردار اینجا اسپم نده :mad:
ارشد 92 رو که با حرفات بهم ریختی

shadowwalker

عضو جدید
سلام.بروبچز آزمو های نصیر چه طوره؟کسی اطلاعی داره؟جامعه آماریش باید پایین باشه.نه؟پارسه بهتره یا نصیر؟

rezadeth

عضو جدید
تحقیق کردین درموردش؟اطلاعی در مورد کیفیت آزمونهاش دارید؟خودتون چرا ثبت نام کردین؟

دوستام سال پیش شرکت می کردند راضی بودند. طراح های آزمونش اکثرا طراح کنکورن. می تونین تو سایتش ببینین. بعدم اینکه قیمتش نسبت به بقیه ی موسسات مناسب تره.

سحرخیز

عضو جدید
دوستام سال پیش شرکت می کردند راضی بودند. طراح های آزمونش اکثرا طراح کنکورن. می تونین تو سایتش ببینین. بعدم اینکه قیمتش نسبت به بقیه ی موسسات مناسب تره.
اتفاقا یه سری از دوستای من شرکت میکردن و راضی نبودند...
طراح کنکور تو آموزشگاه درس نمیده.

rezadeth

عضو جدید
اتفاقا یه سری از دوستای من شرکت میکردن و راضی نبودند...
طراح کنکور تو آموزشگاه درس نمیده.

ایشون دلیل شرکت من رو پرسیدن، منم گفتم وگرنه من مبلغ هیچ کدوم از این موسسه ها نیستم. می خوام سر به تن هیچ کدومشون نباشه :smile:

hsdanesh

عضو جدید
سلام
بخدا از سر دل سوزي ميكم
خوب به هرفام فك كنيد

اگه مساله فقط پوله، برید سوپرمارکت یا هایپرمارکت اجاره کنید درآمدتون شاید از کاردانی هوشبری هم بیشتر بشه، البته زحمتشم کمه.
بعضی دوستان مثل شما، هر روز با یه کسی ملاقات می کنن هر روز یه حرف میشنون و چون هدف مشخصی ندارن مسیر زندگیشون رو عوض می کنن.
من از سر دل سوزی میگم، واسه خودتون هدف مشخصی داشته باشید.

shadowwalker

عضو جدید
کتاب چی خریدین؟
من درسهای مشترک با مکانیکشو می خونم.این طوری همه ی باکس ها رو جز طراحی پرنده با درصد خوبی میشه زد.واسه طراحی پرنده هم دنبال کتبم.میگن راهیان.ولی من از کتابهای راهیان خوشم نمیاد.

hsdanesh

عضو جدید
من درسهای مشترک با مکانیکشو می خونم.این طوری همه ی باکس ها رو جز طراحی پرنده با درصد خوبی میشه زد.واسه طراحی پرنده هم دنبال کتبم.میگن راهیان.ولی من از کتابهای راهیان خوشم نمیاد.

من دو تا کتاب دارم واسه هوافضا:

آیرودینامیک - دینامیک - ارتعاشات راهیان ارشد
طراحی پرنده راهیان ارشد

به نظرم طراحی پرنده و آیرودینامیکش فوق العادست!

MohammadAli.E

عضو جدید
من دو تا کتاب دارم واسه هوافضا:

آیرودینامیک - دینامیک - ارتعاشات راهیان ارشد
طراحی پرنده راهیان ارشد

به نظرم طراحی پرنده و آیرودینامیکش فوق العادست!

سلام

این کتابا هم درسنامه داره و هم تست ؟! بعد کتاب اولی هر 3 موضوع آیرو ، دینامیک و ارتعاش رو باهم داره ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا