ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash @li

کاربر بیش فعال
جواب

جواب

سلام مهندس علی-من بهت پیشنهاد میکنم اصلا به جزوات معتقدی نگاه نکنی.من خودم اون جزواتو خوندم و الانم مثل شما فصل انتگرال آقاسی هستم.آقاسی وقت گیر هست ولی واقعا یه چیز دیگست.به نظر من همینو ادامه بده .البته جسارت کردیم شما استادی.انشا الله باید هر طوری شده تا اواسط شهریور یا شایدم اواخر ریاضیات جلد 1 و 2 آقاسیو تموم کنیم.بقیه درسارو تا کجا پیش رفتی؟
سلام دوست عزیز خیلی ممنون از لطفت من فعلا ریاضی و معادلات رو با کم هم از دروس ساخت رو می خونم چون ساختیم سعی می کنم ساخت رو بتونم بخونم فعلا هم کاراموزیم می رم یه خورده وقت کم دارم تا ببینم بعدا چی میشه کارآمزی رو بهتره ماه رمضون برین چون بعدا خسته می شین و قت هم ندارین ماه رمضون کم درس می خونیم به نظرم اومد کارآموزی برم.....

mohammad 66

عضو جدید
منم ساختیم علی جان-من ریاضی مهندسیو تا الان خوب پیش رفتم.و معادلات از کتاب مهندس کریمی میخونم که به نظرم خیلی خوب توضیح داده و ریاضی 1 و 2 هم که فقط دارم تستای آقاسی میزنم.ولی متاسفانه هنوز استاتیک و طراحی اجزارو شروع نکردم.درسای ساختم برنامه ریزی که انجام دادم گذاشتم برای اوایل شهریور به بعد.عاقلانه ترین کارو انجام دادی که کار آموزیتو تو ماه رمضون رفتی.اگه کمکی از دست من بر میاد دریغ نکن.

dash @li

کاربر بیش فعال
منم ساختیم علی جان-من ریاضی مهندسیو تا الان خوب پیش رفتم.و معادلات از کتاب مهندس کریمی میخونم که به نظرم خیلی خوب توضیح داده و ریاضی 1 و 2 هم که فقط دارم تستای آقاسی میزنم.ولی متاسفانه هنوز استاتیک و طراحی اجزارو شروع نکردم.درسای ساختم برنامه ریزی که انجام دادم گذاشتم برای اوایل شهریور به بعد.عاقلانه ترین کارو انجام دادی که کار آموزیتو تو ماه رمضون رفتی.اگه کمکی از دست من بر میاد دریغ نکن.

سلام کدوم دانشگاهین
معائلات به پیشنهاد دوستان این سایت من گاج گرفتم یه فصل خوندم خوب بود کریمی چطوره آسونه یا سخته
مهندسی سخته به نظرم هنوز پاس نکردم ترم بعد بردارم یا نه؟
من ساختیا با هیدرولیک و متالورِژی شروع کردم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اقای ایمان معصومی سلام.کتاب دکتر بشارتی رو من گرفتم.خوندن همش واسه ارشد کار حضرت فیله.کجاهاش مهمتره؟؟؟ممنون میشم جواب بدی
افرین کار خوبی کردید همونطور که قبلا گفته بودم نیاز به مطالعه همه مطالب کتاب برای کنکور نیست البته خوندن این کتاب برای هر مهندس ساخت و تولید که مخصوصا قصد ادامه تحصیل داه توصیه میشه چون واقعا دل و روده ساخت و تولید داخلش هست!!!
برای مطالعه کنکوری این فصول رو بخونید:
قسمت 1 اصول مواد فصول 1و2و3
قسمت 2 اصول ریخته گری (گرچه جز سرفصل نیست ولی 92 ازش سوال اومد) فصل 11
قسمت 3 شکلدهی فصل16
قسمت 4 فرایند ها و ماشین های براده برداری فصول 20 21 22 23 24 25 26
قسمت 5 سطوح فصل 31
قسمت 6 جنبه های عمومی تولید فصول 35 و36 و اگه مهلت شد واسه درس مدیریتو تولید یه نگاه به فصل 40 هم بندازید

mohandes_ali

عضو جدید
افرین کار خوبی کردید همونطور که قبلا گفته بودم نیاز به مطالعه همه مطالب کتاب برای کنکور نیست البته خوندن این کتاب برای هر مهندس ساخت و تولید که مخصوصا قصد ادامه تحصیل داه توصیه میشه چون واقعا دل و روده ساخت و تولید داخلش هست!!!
برای مطالعه کنکوری این فصول رو بخونید:
قسمت 1 اصول مواد فصول 1و2و3
قسمت 2 اصول ریخته گری (گرچه جز سرفصل نیست ولی 92 ازش سوال اومد) فصل 11
قسمت 3 شکلدهی فصل16
قسمت 4 فرایند ها و ماشین های براده برداری فصول 20 21 22 23 24 25 26
قسمت 5 سطوح فصل 31
قسمت 6 جنبه های عمومی تولید فصول 35 و36 و اگه مهلت شد واسه درس مدیریتو تولید یه نگاه به فصل 40 هم بندازید

ممنون.ممنون که جواب دادید.نماز روزه ات قبول.خدا خیرت بده.ایشالا همیشه موفق و سلامت باشی:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

mohammad 66

عضو جدید
ali113

ali113

با اجازت من معادلات گاجو خوندم.ولی یه بدی که داره فقط تستایی که تونستی حل کنه براش تست اورده و اون چیزی که من بهش رسیدم اینه که معادلات گاج دقیقا مثل جزوه معتقدی البته با مثال های بیشتر گفته.به نظر من کریمی خوب گفته ولی باید قبل از اینکه کتابای کریمی بخونی باید با بیانش حال کنی.من خودم با درس ریاضی مهندسی خیلی حال میکنم.ولی اینو گفته باشم که قبلا یه دور خوندمش ولی الان که دارم میخونمش تازه میفهمم چیه.البته این حرفایی که زدم حمل بر خود ستایی نشه.بنده هیچ ادعایی ندارم.ولی به نظر من بعضی از روش هایی که کریمی گفته واقعا تو حل بعضی تستا معجزه میکنه.مثلا تو بحث عامل انتگرال ساز کریمی یه فرمول گفته در صورتی که گاج و معتقدی هیچ وقت این فرمولو نگفتن.من نمیگم گاج بده.گاج من خوندم و کتاب خوبیه.خواهشن این حرفایی که من زدم فکر نکنید که میخوام تبلیغات کریمیو کنم.فقط نظرمو دادم.مگه امسال نمیخوای کنکور بدی؟

mohandes_ali

عضو جدید
می شه کتاب رو کامل تر معرفغی کنین . تا ما هم بخریم بخوونیم :) ممنون :)

نه نمیشه دست زیاد میشه lol.کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انشارات دانشگاه تهران .انقلاب بعد از خیابان 12 فروردین انتشارات دانشگاه تهران فروشگاه شماره 2.کتاب دو جلد داره با قیمت 40 تومان....

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان منم اين كتاب رو نمايشگاه كتاب گرفتم ولي فكر نكنم بخونمش چون نسبت به جزوات اساتيد و امير كبير كه گرفتم و مقايسه كردم كمتر توضيح داده
كتاب هايي هم كه دارم بخونم وقت خوندن اين رو نمي كنم
براي متال كه تويسركاني بسشه
براي ماشين ابزار هم رازفر كتاب خوبي داره
براي سبستم هم جزوه عبدالله كافيه و همينطور توليد مخصوص
ولي كلا چند بخشش رو مطالعه داشتم كتابيه كه از نظر اطلاعات سطح خوبي داره ولي براي كنكور فك نكنم
بشه زياد براش وقت بزاريم چون كلاس دانشگاه هم هست من كه به شخصه وقت نمي كنم بخونم
در هرصورت كتاب جامعيه خيلي چيزا رو پوشش ميده اطلاعاتشم زياد ه اطلاعات عمومي رو بالا ميبره.
موفق باشين

dash @li

کاربر بیش فعال
كمك

كمك

با اجازت من معادلات گاجو خوندم.ولی یه بدی که داره فقط تستایی که تونستی حل کنه براش تست اورده و اون چیزی که من بهش رسیدم اینه که معادلات گاج دقیقا مثل جزوه معتقدی البته با مثال های بیشتر گفته.به نظر من کریمی خوب گفته ولی باید قبل از اینکه کتابای کریمی بخونی باید با بیانش حال کنی.من خودم با درس ریاضی مهندسی خیلی حال میکنم.ولی اینو گفته باشم که قبلا یه دور خوندمش ولی الان که دارم میخونمش تازه میفهمم چیه.البته این حرفایی که زدم حمل بر خود ستایی نشه.بنده هیچ ادعایی ندارم.ولی به نظر من بعضی از روش هایی که کریمی گفته واقعا تو حل بعضی تستا معجزه میکنه.مثلا تو بحث عامل انتگرال ساز کریمی یه فرمول گفته در صورتی که گاج و معتقدی هیچ وقت این فرمولو نگفتن.من نمیگم گاج بده.گاج من خوندم و کتاب خوبیه.خواهشن این حرفایی که من زدم فکر نکنید که میخوام تبلیغات کریمیو کنم.فقط نظرمو دادم.مگه امسال نمیخوای کنکور بدی؟

سلام دوستان چند روز ه حرف دوستمون منو به فكر برده كسايي كه كتاب هاي مختلف براي معادلات مطابعه داشتند بهم بگند كه ايا با گاج دارم وقتم رو تلف مي كنم اگه كه اينطوره از بين كتاب هاي اقاسب و معتقدي كه در دسترسمند كدوم رو براي معادلات پيشنهاد ميدهند اگه نظر خاصي دارن بگن لطفا حتما جواب بدين ممنون ميشم
كتاب اقاسي در دسترسه از يكي ميگيرم اگر گاج خوبه كه همونو ادا مه بدم
درضمن زياد رياضيم قوي نيس معادلاتم با 15 پاس كردم استادمون خيلي اسون گرفته بود ماهم چند تا فرمول حفظ كرديم و يه نمره گرفنيم
روي معادلات زياد حساب باز كردم بتونم با هاش رياضي رو بزنم.
ممنون از وقت گذاشتنتون.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام دوستان چند روز ه حرف دوستمون منو به فكر برده كسايي كه كتاب هاي مختلف براي معادلات مطابعه داشتند بهم بگند كه ايا با گاج دارم وقتم رو تلف مي كنم اگه كه اينطوره از بين كتاب هاي اقاسب و معتقدي كه در دسترسمند كدوم رو براي معادلات پيشنهاد ميدهند اگه نظر خاصي دارن بگن لطفا حتما جواب بدين ممنون ميشم
كتاب اقاسي در دسترسه از يكي ميگيرم اگر گاج خوبه كه همونو ادا مه بدم
درضمن زياد رياضيم قوي نيس معادلاتم با 15 پاس كردم استادمون خيلي اسون گرفته بود ماهم چند تا فرمول حفظ كرديم و يه نمره گرفنيم
روي معادلات زياد حساب باز كردم بتونم با هاش رياضي رو بزنم.
ممنون از وقت گذاشتنتون.
ببینید دوستان درس معادلات برخلاف ریاضی مهندسی چندان روش درسنامه و تست فرقی نداره چون همش فرموله و این فرمولا تو همه کتابا هست پس زیاد واستون فرقی نمیکنه واسعه معادلات چی بخونید من خودم گاجو خوندم سبک و روون توضیح داده بود و منظم و آخرش هم تست آورده بود و راضی بودم

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستاني كه رياضيات خومدند يه سوال دارم به نظرشون جلد دوم اق سي نياز هست يا نه
و رياضي اگه معتقدي بهتر از اقا سيه بگن معتقدي كتابش در دسترسمه ميرم از يكي ميگيرم راهنمايي كنند
كتب پارسه نيز اگه كسي راجع بهش نظري داره بگه يكي از دوستام داره گفته اگه حواستي بيا بگير
ساختش چطوره پارسه به درد مي خوره يانه بايد يه نگاهي بهش بكنم

اقا ايمان از راهنماييت ممنونم به مظرت تست هاي معادلات كافي باشه
يه چيزي يادم اومد دوستم كه هم اتاق ترم قبلم بود جامدات د200 با همون جزوه داغون استادمون 4تا تست معادلات رو زده بود اونم مثل من 15 شده بود ولي رباضيش قوي نر بود كه 50 درصد رياضي زد

آخرین ویرایش:

faramarz63

عضو جدید
دوستان نظرتون راجع به دانشگاه عباسپور که اخیرا با شهید بهشتی ادغام شده و رسما دانشکده فنی شهید بهشتی محسوب میشه چیه؟فکر میکنید این اتفاق سطح علمی دانشگاه رو افزایش میده و باعث میشه اساتید خوب و مجرب بیان اونجا و باعث پیشرفت اونجا بشن؟

mohammad 66

عضو جدید
مهندس جان من نگفتم معادلات گاج بده همنطوری که گفتم من گاجو خوندم و بسیار عالی توضیح داده و همنطوری که ایمان جان گفتن خودشونم از روی اون خوندن.من گفتم در مقایسه با کتاب گاج مهندس کریمی تو بعضی فصل ها و بخش ها یه فرمولی ارائه داده که میشه با اون فرمول زودتر نوع معادلرو تشخیص داد و حلش کرد .حتی مثالم زدم که بحث عامل انتگرال سازو گفتم.من از شما معذرت میخوام من نمیخواستم برای شما مشغولیت ذهنی به وجود بیارم.شرمنده.من ریاضی مهندسی از رو کریمی میخونم که فکر کنم تقریبا همه این کارو میکنن ولی امیدوارم که بچه ها ریاضی مهندسیو خوب درکش کنن.البته جسارت نمیکنم.اساتید بزرگوار تر و با سوادترهمچون آقا ایمان اینجا هستن که میتونن کمک زیادی در هر چه بهتر نتیجه گرفتن بچه ها کنن.بله حتما جلد دومو بگیر به نظر من.چون واقعا این جلد دومه که تو میتونی خودتو محک بزنی.به امید موفقیت همه.تو این روزا برای هم بیشتر دعا کنیم

parandme

کاربر بیش فعال
دوستان نظرتون راجع به دانشگاه عباسپور که اخیرا با شهید بهشتی ادغام شده و رسما دانشکده فنی شهید بهشتی محسوب میشه چیه؟فکر میکنید این اتفاق سطح علمی دانشگاه رو افزایش میده و باعث میشه اساتید خوب و مجرب بیان اونجا و باعث پیشرفت اونجا بشن؟

تو زمینه مهندسی خود عباسپور از شهید بهشتی بهتر بود

با دادن عباسپور به دانشگاه شهید بهشتی میخان شهید بهشتی رو هم مثل دانشگاه تهران به دانشگاه جامع تبدیل کنن( دانشگاه شهید بهشتی تو زمینه مهندسی فعالیت نمی کرد )
وگرنه قرار بود عباسپور رو بدن به خواجه نصیر که در این صورت خیلی عالی میشد هم برا عباسپوری ها که از اساتید و امکانات و اسم دانشگاه خواجه نصیر استفاده می کردند و هم برا دانشگاه خواجه نصیر که از فضای موجود در عباسپور استفاده می کرد و یه جا متمرکز میشد و دانشکده هاشو گسترش می داد

با این وجود فک کنم این دانشگاه(عباسپور+ بهشتی=عباسهشتی:smile:) هنوز خیلی زمان نیاز داره که خودشو به سایر دانشگاهای تهران و دانشگاهای درجه یک شهرستان برسونه

reza2495

عضو جدید
دوست عزيز عباسپور ك دانشگاه بدي نبود ك حالا بخواد خوب بشه! امكانات آزمايشگاهيش خيلي خوبه اينجور ك من شنيدم . واس وزارت نيرو بوده ديگه . بعدم واقعا الان من به اين نتيجه رسيدم ك بخصوص بچه هاي مكانيك بايد برند دنبال كاراي عملي. واقعا رياضي خوندن جز عشقش ك ممكنه كسي بش داشته باشه چه كمكي به يه مهندس مكانيك ميكنه. من خودم خيلي رياضيو دوس دارم . ولي الان دارم ميرم كارآموزي تو فولاد مباركه اصفهان . لااقل من خيلي از رشتمون اطلاعات فني ندارم . و اونجور كه من دوروبرم ديدم خيلي از بچه هاي مكانيك ك از رياضي اومدند اين مشكلا دارند . كسايي ك گرايششون طراحيه گرچه ك نبايد نحوه كار با دستگاها را بدونند اما روند ساخت قطعات را حتما بايد بلد باشند . حالا واقعا چند درصد بچه ها اين گزينه رو دارند ؟! پس به نظرم بهتره در حين تحصيل جايي باشيم كه لااقل امكانات آزمايشگاهي و كارگاهيش خوب باشه .

faramarz63

عضو جدید
دوست عزيز عباسپور ك دانشگاه بدي نبود ك حالا بخواد خوب بشه! امكانات آزمايشگاهيش خيلي خوبه اينجور ك من شنيدم . واس وزارت نيرو بوده ديگه . بعدم واقعا الان من به اين نتيجه رسيدم ك بخصوص بچه هاي مكانيك بايد برند دنبال كاراي عملي. واقعا رياضي خوندن جز عشقش ك ممكنه كسي بش داشته باشه چه كمكي به يه مهندس مكانيك ميكنه. من خودم خيلي رياضيو دوس دارم . ولي الان دارم ميرم كارآموزي تو فولاد مباركه اصفهان . لااقل من خيلي از رشتمون اطلاعات فني ندارم . و اونجور كه من دوروبرم ديدم خيلي از بچه هاي مكانيك ك از رياضي اومدند اين مشكلا دارند . كسايي ك گرايششون طراحيه گرچه ك نبايد نحوه كار با دستگاها را بدونند اما روند ساخت قطعات را حتما بايد بلد باشند . حالا واقعا چند درصد بچه ها اين گزينه رو دارند ؟! پس به نظرم بهتره در حين تحصيل جايي باشيم كه لااقل امكانات آزمايشگاهي و كارگاهيش خوب باشه .

من نگفتم دانشگاه بدی بود!!!به هر حال در مقایسه با سایر دانشگاه های شهر تهران در سطح پایین تری قرار داشت...از نظر امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی که اصلی ترین نیاز برای تحصیل در رشته مکانیک هستش قابل قبول بود اما عالی نبود دانشگاه های آزاد مثل علوم تحقیقات تهران مرکزی و جنوب در سطح مناسبی هستند از نظر امکانات...امیدوارم با ادغام دو تا دانشگاه با توجه به برند شهید بهشتی بتونه پیشرفت خوبی داشته باشه ....بیشتر بحثم روی سطح علمی پژوهشی بود که متاسفانه اکثر دانشگاه های ایران بجز معدودی بهش اهمیت نمیدن....در بقیه مواردی که گفتی کاملا با دیدگاه شما موافقم چون رشته مکانیک کاملا عملیه حتی بحث طراحی در نهایت با تجربه بالا و کافی میشه طراحی مناسبی داشت ریاضیات هم بکار میاد اما تجربه خیلی مهمتره ........کار خیلی خوبی کردی که در محیط مناسب کار آموزی رو میگذرونی منم کارآموزی رو گذاشتم برا بعد کنکور ایشالا برم شرکت نفت یا پتروشیمی موفق باشید دوست عزیز

nimaie

عضو جدید
مشاوره (پرسش و پاسخ اینترنتی) با مهندس میلاد عسگری،مهندس فرید علی‌نژاد،مهندس ایمان معصومی در سایت mechedep.com.
در این دپارتمان شیوه جدید و کاملا متفاوتی از کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد برای تمامی باکس‌های مکانیک به صورت نیمه خصوصی(7 نفر) و در زمان(و هزینه!!) بهینه برای دوستان مکانیکی در نظر گرفته شده است.این کلاسها در 3 سه سطح درس و تست،نکته و تست(حلِ تمرین)،جمع‌بندی ارائه می‌شود.

faramarz63

عضو جدید
کی گفته این 2تا دانشگاه تلفیق میشن؟
از امسال تلفیق میشن؟

به دستور دولت ادغام شدند
بله از امسال ادغام شدند و در مقطع کارشناسی با عنوان پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشجو میگیره و رسما دانشکده فنی مهندسی شهید بهشتی محسوب میشه

ali-gold

کاربر فعال
به دستور دولت ادغام شدند
بله از امسال ادغام شدند و در مقطع کارشناسی با عنوان پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشجو میگیره و رسما دانشکده فنی مهندسی شهید بهشتی محسوب میشه

سلام داداش.

این پردیس که میگن منظورش چیه؟مثلا میگن علم و صنعت بزرگترین پردیس رو داره یعنی چی؟

یعنی بیشترین دانشکده ها رو علم و صنعت داره؟؟!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Tavalod

عضو جدید
سلام برهمه دوستان
برای کتاب طراحی اجزا برای ارشد کدوم کتاب بهتره؟
به نطر شما کتاب مدرسان شریف دکتر تیمور نژاد از راهیان ارشد دکتر حسینی بهتر نیست ؟
کسی کتاب طراحی اجزا مدرسان شریفو مطالعه نکرده

آخرین ویرایش:

faramarz63

عضو جدید
سلام داداش.

این پردیس که میگن منظورش چیه؟مثلا میگن علم و صنعت بزرگترین پردیس رو داره یعنی چی؟

یعنی بیشترین دانشکده ها رو علم و صنعت داره؟؟!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مهندس منظور از پردیس دانشگاه یا مجموعه هایی هستش که زیر نظر اون دانشگاه معتبر فعالیت میکنن
مثلا علم و صنعت دارای یک پردیس اصلیه (که همون دانشگاهیه که همه به عنوان علم و صنعت میشناسن و تو کنکور سرش دعواست!)و یک پردیس شماره 2 که تازه تاسیس شده و تو میدون رسالته( پولیه مثل غیرانتفاعی!!) در حقیقت پردیس شماره 2 شعبه شماره 2 علم و صنعت هستش اما از اعتبار کمتری برخورداره و برای تحصیل باید هزینه بپردازید اینم سایتش: http://www.iust.ac.ir/index.php?sid=90&slc_lang=fa
اینکه میگن بزرگترینه حتما بزرگترین پردیس تو ی کشوره که زیر نظر علم و صنعت فعالیت میکنه و علم و صنعت روش نظارت داره

دانشگاه تهران هم چند تا پردیس داره که مجموعه هایی هستند که زیر نظر دانشگاه تهران فعالیت میکنند مثل پردیس جزیره کیش
اما در مورد عباسپور قضیه متفاوته چون عباسپور رو با شهید بهشتی ادغام کردند و عباسپور به عنوان دانشکده فنی مهندسی شهید بهشتی ادامه فعالیت میده و اسمش رو گذاشتن پردیس عباسپور
موفق باشید

knife

عضو جدید
شوخیت گرفته؟!!!

سلام برهمه دوستان
به نطر شما کتاب مدرسان شریف دکتر تیمور نژاد از راهیان ارشد دکتر حسینی بهتر نیست ؟

mm.caffee

عضو جدید
سلام برهمه دوستان

عزيز ، كتاب پارسه بهترين كتاب واسه طراحي اجزا هستش
كتاب موسسه نصير هم شنيدم كتاب خوبيه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيز ، كتاب پارسه بهترين كتاب واسه طراحي اجزا هستش
كتاب موسسه نصير هم شنيدم كتاب خوبيه

کتاب نصیر رو ندیدم اما به نظرم بهترین کتاب واسه طراحی برای پایه ضعیف ها راهیان و قوی ها پارسه است
البته بهترین پیشنهاد هم جزوه طراحی شریعت پناهی هستش که تو دانلود جزوات دستنویس هست

dash @li

کاربر بیش فعال
باکسِ جامداتتحلیل‌های زیر از باکس جامدات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک توسط مهندس فرید علی‌نژاد آماده شده و در اختیار دوستان قرار داده می‌شود.امیدواریم که برای داوطلبان کنکور ارشد مکانیک مفید واقع شود.

درصدجمع 7 سالسال 92سال 91سال 90سال 89سال 88سال 87سال 86سال 85عناوین
5.1300002001اعضای دو نیرویی،سه نیرویی
3.4200100010جبر برداری
28.81712013235معادلات تعادل
13.6820210210خرپاها
5.1300020100قاب‌ها
6.8401011001گشتاور خمشی و نیروی برشی تیر
11.9720201020تعاربف اصطکاک و ضریب آن
1.7100000100مسائل اصطکاک تسمه‌ای
5.1311000001ممان دوم سطح
5.1301000101تعیین مرکز جرم، سطح و خط
6.840010020روش انرژی (اصل کار مجازی)