ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omidr.1370

عضو جدید
سلام سلام :)
صنایع خوندم تکنولوژی صنعتی
می خام ارشد ساخت بخونم :)
دوست عزیز
اگر شما سراسری هم قبول بشید اینقدرها وقت ندارید که کنارش کار کنید ولی اگر آزاد می خواهید قبول شید اکثر واحدهای دانشگاه آزاد جوری درس هاشون رو ارائه میدن تا شما دو سه روز از وقتتون رو سر کلاس باشید در صورتی که سراسری اینجوری نیست.
بنابراین اگر به فکر سراسری هستید همین حالا مشکلتون رو حل کنید
نکته دیگه در مورد شما اینه که مدت ها از درس دور بودید و در یک رشته متفاوت درس خوندید هر چند ،چند درس مشترک این دو رشته دارند
اما من به شما توصیه می کنم که کلاس برید
تا مجددا در جو درس قرار بگیرید
موفق باشید

Omidr.1370

عضو جدید
ممنون از راهنماییت

داداش از رشته ابزار دقیق که مکانیک ها هم می تونن امتحان بدن خبری داری؟

قبولی توش امکان پذیر هست با این ظرفیت کم؟ کسی خبری داره؟

می ارزه که بریم دانشگاه صنعت نفت؟

اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید
راستش من اطلاعی ندارم

• Like
واکنش ها: maxy

siavashbehzad1

عضو جدید
ممنون از راهنماییت

داداش از رشته ابزار دقیق که مکانیک ها هم می تونن امتحان بدن خبری داری؟

قبولی توش امکان پذیر هست با این ظرفیت کم؟ کسی خبری داره؟

می ارزه که بریم دانشگاه صنعت نفت؟

اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید

درود
من خودم از بچه های صنعت نفتم . عزیز دلم وقتتو تلف نکن رشته ی بسیار عالیه ولی جز نفرات برتر کنکور بعید میدونم کسی بتونه وارد شه !!!!

• Like

maxy

عضو جدید
درود
من خودم از بچه های صنعت نفتم . عزیز دلم وقتتو تلف نکن رشته ی بسیار عالیه ولی جز نفرات برتر کنکور بعید میدونم کسی بتونه وارد شه !!!!

اين كه شما مي فرماييد عاليه از چه نظر خوبه؟
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

اينجور كه من فهميدم بايد ميانگين درصدهات بالاي 60 باشه

آخرين رتبه قبولي مي دونيد چنده؟

خيلي ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام
من صنایع ام تکنولوزی صنعتی
فارغ سال 82
می خام ارشد ساخت بخونم :)

بیا اینم جوابت:

دوست عزیز
اگر شما سراسری هم قبول بشید اینقدرها وقت ندارید که کنارش کار کنید ولی اگر آزاد می خواهید قبول شید اکثر واحدهای دانشگاه آزاد جوری درس هاشون رو ارائه میدن تا شما دو سه روز از وقتتون رو سر کلاس باشید در صورتی که سراسری اینجوری نیست.
نکته دیگه در مورد شما اینه که مدت ها از درس دور بودید و در یک رشته متفاوت درس خوندید هر چند ،چند درس مشترک این دو رشته دارند
موفق باشید

دوست عزیز پست های قدیمی رو چرا نقل و قول میکنی،به گمانم شما خوب کار با فروم رو بلد نیستین....
یه خورده بیشتر دقت کنین،آن پست ها قدیمی هستن،و نیازی نیست نقل و قول کنین،آقا امید بهتون جواب داد،نگاه کنین!!!!چند تا پست بالاتر!!!

siavashbehzad1

عضو جدید
اين كه شما مي فرماييد عاليه از چه نظر خوبه؟
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

اينجور كه من فهميدم بايد ميانگين درصدهات بالاي 60 باشه

آخرين رتبه قبولي مي دونيد چنده؟

خيلي ممنون

زیاد پرسو جو نکردم از بچه های ارشدمون ولی به عنوان مثال تا اونجایی که یادمه یکی از قبولیا ریاضی مهندسیشو 87 زده بود باقی درصداشم بالا بود . اگه عجله نداشته باشی مهرماه واسه شما و بچه هایی که علاقه دارن به این رشته یه آمار میگیرم . در کل 14 15 نفر میگیره که فکر میکنم 7 تاش از رشته مکانیک باشه فقط

maxy

عضو جدید
زیاد پرسو جو نکردم از بچه های ارشدمون ولی به عنوان مثال تا اونجایی که یادمه یکی از قبولیا ریاضی مهندسیشو 87 زده بود باقی درصداشم بالا بود . اگه عجله نداشته باشی مهرماه واسه شما و بچه هایی که علاقه دارن به این رشته یه آمار میگیرم . در کل 14 15 نفر میگیره که فکر میکنم 7 تاش از رشته مکانیک باشه فقط

آقا دمت گرم.نه عجله ندارم
مي خوام يه رشته به عنوان رشته شناوري امتحان بدم.

اگر ميشه بپرسيد آخرين رتبه اي كه ميشه تو اين رشته قبول شد هم بپرسيد

ممنون

شما خودتون دانشگاه صنعت نفت ايد؟

بامداد 2

عضو جدید
دوستان بنظرتون ریاضی رو با این همه فرمول و نکته چطوری بخونم ؟؟ تعداد زیادی از نکات واقعا فرار هستن . کتابی هم که میخونم معتقدی برای ریاضی عمومی و کریمی برا ریاضی مهندسیه.

سلام سلام
از سياهي چرا هراسيدن
شب پر از دانه هاي الماس است
بعله

/// نبايد حفظ كرد گرامي . بايد حااال كرد :)

;)

بامداد 2

عضو جدید
بیا اینم جوابت:

دوست عزیز پست های قدیمی رو چرا نقل و قول میکنی،به گمانم شما خوب کار با فروم رو بلد نیستین....
یه خورده بیشتر دقت کنین،آن پست ها قدیمی هستن،و نیازی نیست نقل و قول کنین،آقا امید بهتون جواب داد،نگاه کنین!!!!چند تا پست بالاتر!!!

سلام اكي مرسي و معذرت :)

بامداد 2

عضو جدید
دوست عزیز
موفق باشید

سلام متشكر از پاسخ شما . دقيقن خيلي وقته از درس دور بودم از هشتاد و دو تا حالا . تازه شم اون وختا هم ب جاي خوندن ه درساي فني و رشته ي صنايع كه تازه شم اونم فني نبود زدم تو كاره رمان و داستان و شعر و اينا ... :)
الان تازه رياضي ها رو شروع كردم از دبيرستان اونم . :) روزي دو ساعت م بيشتر وقت ندارم . همه اش سره كارم :) و ....
مرسي از راهنمايي ه شما :)

eng.msh

عضو جدید
سلام دوستان / نماز روزه هاتون قبول ایشالا.خیلی خوشحالم که اینجام . ولی احساس میکنم که زیادی داره پیج درست میشه و بنظرتون اگه بشینیم درسمون رو بخونیم بهتر نیس؟ البته من دور اول رو تموم کردم (واسه ساخت و تولید میخونم) و دور دوم اولاشم/ من همه این 107 پیج رو دنبال کردم و خواستم چند تا پیشنهاد بدم که شاید بدرد بعضی ها بخوره:1) بچه ها ببینید باید بدونیم واسه چی ارشد میخونیم؟ آیا بهترین راه برای موفقیت و رسیدن به خواسته هامون ارشده؟(این حرف من نیست حرف رتبه 1 ارشد ساختو تولید سال 92 هست) اگه واقعا بدونیم برا چی میخواییم ارشد بدیم باور کنید که با شکم خالی و با دهن روزه دار هم میشه خوب خوند / دیروز حرف قشنگی حاج آقا ماندگاری زد، گفتش که : باید به خدا اعتقاد داشته باشیم و بهش اعتماد کنیم و اینقد بهونه نیاریم واسه مثلا نماز نخوندن و روزه نگرفتن و از این جور کارا من از حرفش استفاده میکنم اینجوری که: باید به هدفمون اعتماد داشته باشیم که ما رو به ارزوهامون میرسونه یا شاید هدفمون اصلا خود ارزومون باشه که اگه بهش اعتقاد داشته باشیم باور کنید که یجور دیگه ای میخونیم و بهونه نمیاریم/ بعد از حرف زدن با ایشون باور کنید ک به هدفم فکر کردم که اصلا چرا ارشد؟ نمیشه از راه دیگه ای موفق شد؟ و واقعا به این نتیجه رسیدم که فقط ارشد /و بخدا قسم دارم قسم میخورم که با دهن روزه دار از صبح ساعت 7 _8 میخونم تا زمانی که دیگه چشام سیاهی میره و سرم گیج میخوره و درد میگیره اونوقته که تمومش میکنم .و که میشه حدودای 4 _5 عصر یا شایدم بیشتر. و عصر هم مسجد میرم و ریکاوری میشم . پس به هدفتون ایمان قلبی پیدا کنید . من به این نتیجه رسیدم که اگه ایمان به هدف داشته باشیم بقیه موارد حاشیه هستن و خیلی از مشکلات حل میشه . من میگم ارشد چیزی نمیخواد فقط: یک ایمان قلبی به هدف و توکل به خدا همین . خواستم بیشتر بنویسم ولی از اونجایی که دانشجو جماعت زیاد از متن طولانی خوشش نمیاد به همین قدر بسنده میکنم. / راستی اینم بگم که حریف قدری واستون پیدا شده تو ساخت و تولید پس رتبه یک رو بذاری کنار واسش(اینم واسه خنده بود)/ یا علی.

SoheilSmart

عضو جدید
کلا مطالعه کتاب های دکتر نایی قلق خودشو نیاز داره ممکنه یه طور بخونید که اصلا بی فایده باشه ممکنه هم طوری بخونید که راحت باشید. قبلن هم گفته بودم کتاب دکتر نایی چه مقاومت چه استاتیک رو باید حداقل 3 مرتبه با تمرین ها و تست ها بخونید مسلما دور اول چندان تسلط پیدا نمیکنید این طبیعیه ضمن اینکه بهتره بیخیال تست های عمران بشید

ممنون آقا ایمان

میخواستم ازتون خواهش کنم یه بار دیگه روش مطالعه کتاب های نائی رو بگین یا اگه ممکنه صفحه ای رو که این نکته رو گفتین آدرسشو بدین
من هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنم
ممنون

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز به راهنمایی دارم
خواهسا هر کی میتونه بهم کمک کنه چه دوستان با تجربه مثل آقا ایمان یا آقای فتحی چه بچه هایی که داریم با هم میخونم
دوستان من بعد از کلی تحقیق و تفحص یه سری منبع انتخاب کردم و دارم باهاشون پیش میرم
برا بعضی درسا دو تا کتاب برا بعضی هم یه کتاب با یک جزوه
برنامه ای هم که ریختم بر اساس سرفصلهای پارسه ریختم
اما تو هماهنگ کردن اینا با هم به مشکل برخوردم
بذارید یه مثال بزنم:مثلا من سیالات رو مفاهیم از رو پارسه میخونم و تست از راهیان
اما وقتی میخام تست بزنم دچار سر در گمی میشم نمیدونم از کجا شروع کنم چون فصل بندیاشون با هم متفاوته هم با کتاب پارسه فرق داره هم با سر فصل آزموناش
یا مثلا تو ریاضیا کتابای پارسه رو میخونم و برا تست زدن میرم سراغ پوران اما فصلاشون با هم هماهنگ نیست
همین مشکل رو تو دینامیک هم دارم میخام دو تا کتاب راهیان و پوران رو همزمان و بصورت موازی بخونم اما نمیتونم هماهنگشون کنم و فقط یکی رو تونستم جلو ببرم
حالا دوستان چه نظری دارن به نظرتون کلا بیخیال بشم و برا هر درسی یه کتاب رو بخونم؟یا اگه راهکار دیگه ای دارید بهم بگید.
با توجه به این که تو بیشتر درسا کتابای یه انتشارات همه مباحث رو نتونسته پوشش بده و لازمه که آم از منابع مختلف استفاده کنه.

آخرین ویرایش:

mooshi9003

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز به راهنمایی دارم
خواهسا هر کی میتونه بهم کمک کنه چه دوستان با تجربه مثل آقا ایمان یا آقای فتحی چه بچه هایی که داریم با هم میخونم
دوستان من بعد از کلی تحقیق و تفحص یه سری منبع انتخاب کردم و دارم باهاشون پیش میرم
برا بعضی درسا دو تا کتاب برا بعضی هم یه کتاب با یک جزوه
برنامه ای هم که ریختم بر اساس سرفصلهای پارسه ریختم
اما تو هماهنگ کردن اینا با هم به مشکل برخوردم
بذارید یه مثال بزنم:مثلا من سیالات رو مفاهیم از رو پارسه میخونم و تست از راهیان
اما وقتی میخام تست بزنم دچار سر در گمی میشم نمیدونم از کجا شروع کنم چون فصل بندیاشون با هم متفاوته هم با کتاب پارسه فرق داره هم با سر فصل آزموناش
یا مثلا تو ریاضیا کتابای پارسه رو میخونم و برا تست زدن میرم سراغ پوران اما فصلاشون با هم هماهنگ نیست
همین مشکل رو تو دینامیک هم دارم میخام دو تا کتاب راهیان و پوران رو همزمان و بصورت موازی بخونم اما نمیتونم هماهنگشون کنم و فقط یکی رو تونستم جلو ببرم
حالا دوستان چه نظری دارن به نظرتون کلا بیخیال بشم و برا هر درسی یه کتاب رو بخونم؟یا اگه راهکار دیگه ای دارید بهم بگید.
با توجه به این که تو بیشتر درسا کتابای یه انتشارات همه مباحث رو نتونسته پوشش بده و لازمه که آم از منابع مختلف استفاده کنه.
اینطوری بدتر خودتو(به نظرم)سر در گم می کنی.سرفصل ریاضی و مباحثش که کاملا مشخصه و به نوع کتاب بستگی نداره.
واسه دینامیکم مشخصه مباحث کلیش:مثلا واسه فصل 1.دستگاه مختصات قطبی،دکارتی و... یا حرکت پرتابه و...یا .حرکت ذرات وابسته به هم و... یا حرکت نسبی و... کاملا مشخص هستند تو هر دو کتاب.یا فصل دو رو میتونی به چهار قسمت کلی قانون دوم نیوتن ، کار و انرژی ، ضربه و مومنتوم و ترکیبی از اینهاست تقسیم کنی.
سیالات پارسه و راهیان ظاهرشون خیلی سرفصلاش با هم هماهنگ نیستن.میتونی هر فصل از کتاب دکتر صادقی رو که تموم کردی اون موقع بری سراغ راهیان که هر فصل رو به چند فصل جدا تقسیم کرده.پیشنهادم اینه که درسنامه یکیشون رو حسابی بخون بعد برو سراغ اونیکی.
چیزی که من برداشت کردم هر روز که درس میخونی جلسه بعدت زودی دنبال تستای او مبحث تو اویکی کتاب می گردی.به نظرم هر مبحث کلی رو وقتی که کامل تموم کردی بعد برو سراغ تستاش تو اونیکی منبع.

کلا مطالعه کتاب های دکتر نایی قلق خودشو نیاز داره ممکنه یه طور بخونید که اصلا بی فایده باشه ممکنه هم طوری بخونید که راحت باشید. قبلن هم گفته بودم کتاب دکتر نایی چه مقاومت چه استاتیک رو باید حداقل 3 مرتبه با تمرین ها و تست ها بخونید مسلما دور اول چندان تسلط پیدا نمیکنید این طبیعیه ضمن اینکه بهتره بیخیال تست های عمران بشید

اون پستی که خواستی رو پیدا نکردم.فقط اینو دیدم.ایمان خودت بیا بگووووو.همون پستی که گفته بودی یه تست درمیون بخونین و...

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
نظر من راجع به خوندن کتاب های دکتر نایی:
مرتبه اول : مطالعه درسنامه به همراه تمرین های حل شده( دقت کنید نیاز نیست حتما خودتون حل کنید کافیه روش حل رو یاد بگیرید)
مرتبه دوم: مطالعه درسنامه و تمرین ها(سعی کنید تمرین ها رو خودتون حل کنید ولی باز هم نگران نباشید اگه نشد)+تست های کنکور مکانیک یکی در میون
مرتبه سوم: مرور درسنامه و تمرین ها(باید خودتون دیگه حل کنید!!)+مرورتست های مکانیک زده در مرتبه دوم +تستهای نزده اگه وقت اضافه آوردید چند تا تست تکمیلی به صورت رندوم بزنید
موفق باشید;)

fayyazjahani

عضو جدید
دوستان بنظرتون ریاضی رو با این همه فرمول و نکته چطوری بخونم ؟؟ تعداد زیادی از نکات واقعا فرار هستن . کتابی هم که میخونم معتقدی برای ریاضی عمومی و کریمی برا ریاضی مهندسیه.

دوست عزیز اگه رشتت فنی بوده و هنرستانی بودی خب ریاضی رو باید کلاس بری خودت نمیتونی بخونی وقته خودتو نگیر ولی اگه رشتت ریاضی بوده احتمالا مطالب رو تا حدودی میفهمی . بعدش ریاضی درسیه که باید شب روز بخونی و موفق بشی من خودم اول صفر صفر بودم بعد که واقعا خوندم فهمیدم میشه زد. در ضمن ریاضی که فرمول خاصی نداره به اون صورت . بیشتر استفاده کردن از فرمول و قواعد ریاضی همه و تکنیکاش مهمن وگرنه فرمول هاش که زیاد نیستن .
تنها راه حلشم اینه بشینی سوال حل کنی و تمرین کنی از همین حالا هم شروع کن

دوست عزیز اگه رشتت فنی بوده و هنرستانی بودی خب ریاضی رو باید کلاس بری خودت نمیتونی بخونی وقته خودتو نگیر ولی اگه رشتت ریاضی بوده احتمالا مطالب رو تا حدودی میفهمی . بعدش ریاضی درسیه که باید شب روز بخونی و موفق بشی من خودم اول صفر صفر بودم بعد که واقعا خوندم فهمیدم میشه زد. در ضمن ریاضی که فرمول خاصی نداره به اون صورت . بیشتر استفاده کردن از فرمول و قواعد ریاضی همه و تکنیکاش مهمن وگرنه فرمول هاش که زیاد نیستن .
تنها راه حلشم اینه بشینی سوال حل کنی و تمرین کنی از همین حالا هم شروع کن

آقا سطح من تو ریاضیات متوسطه اما دیگه زیادم تو آفساید نیستم ، من دوست دارم نکات رو با دلیلش یاد بگیرم اینجوری بهتر هم تو حافظه میمونه ولی همه کتابای کنکور صرفا نکته وار گفتن ، مشکل من اینه که وقتی میخوام بخونمشون حس می کنم دارم معارف میخونم !!

hamin319

عضو جدید
کسی ریاضی مهندسی مهندس کریمی رو برا فروش نداره
اگر کسی داشتدپیام خصوصی بده یا با شماره 09353871524 تماس بگیره

maxy

عضو جدید
بچه ها كسي مي دونه از كجا ميشه جواب تشريحي سوالات كنكور رو پيدا كرد؟

مثه مدرسان كه واسه مكانيك مجموعه سوالات كنكور ها رو به صورت تشريحي كتاب كرده و مي فروشه.

به فرض مثال واسه رشته ابزار دقيق اصلا جواب تشريحي وجود داره؟

ممنون از همه;)

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثه مدرسان كه واسه مكانيك مجموعه سوالات كنكور ها رو به صورت تشريحي كتاب كرده و مي فروشه.

ممنون از همه;)

واسه رشته های پرداوطلب مثل برق مکانیک و عمران کتاب هایی هست که جواب تشریحی کنکور ها رو بزاره که بهترینش سنجش و بی ارزشترینش مدرسان
اما برای رشته هایی چون ابزار دقیق ن

• Like

maxy

عضو جدید
واسه رشته های پرداوطلب مثل برق مکانیک و عمران کتاب هایی هست که جواب تشریحی کنکور ها رو بزاره که بهترینش سنجش و بی ارزشترینش مدرسان

ممنون از راهنمايي شما

اين سنجش رو از كجا مي تونم بخرم؟

mooshi9003

عضو جدید

ممنون از همهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

ممنون از راهنمايي شما

اين سنجش رو از كجا مي تونم بخرم؟
کتاب سنجش کیفیت نگارش افتضاحی داره و روحیه رو کامل واسه خوندنش از آدم میگیره.در ضمن سنجش 90 درصد کنکورای سالای گذشته و جواباشو تو cd همراه کتابش زده.من مدرسان رو دارم خوبه و برخلاف نظر دوستان هنوز توش اشتباهی ندیدم(البته حتما اشتباهاتی توش هست که بیشتر بچه ها اینو میگن).
http://92.242.195.120/shop/ProductDetails.aspx?id=218
http://shopping.modaresanesharif.ac...7f7-ebb2-470e-bbde-a92b0c61a27d&bookid=110100
شاید بتونی توی انتشارات پردازش بتونی ابزار دقیق رو پیدا کنی:gol:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
با احترام به نظر دوستمون ولی بنده نیز کتاب سنجش رو برای تست های کنکور پیشنهاد میکنم برخلاف اونی که دوستمون میگه اتفاقا از نظر ظاهری کتاب خوبیه علاوه بر محتوا. اگرچه الان زوده راجع به این کتاب نظر داده بشه چون این کتاب برای یکی دوهفته آخر برای شبیه سازی بدرد بخوره و دوستان سعی کنن فعلا سراغ این کتاب نرن وگرنه سردرگم میشن
موفق باشید;)

ندیمه

عضو جدید
با سلام برای رشته صنایع دستی میخواستم ببینم چه منابعی را باید مطالعه کرد؟ و آیا شما کلاس کنکور برای این رشته سراغ دارین ؟ با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال
یه کتاب ناب و عالی

یه کتاب ناب و عالی

من این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستان ازش گرفتم به نظرم برای اونایی که
برای برنامه ریزی و هدف گزاری و نحوه کنکوری خوندن سردر گمند خیلی عالیه

http://www.kheilisabz.com/Cat-18-كتاب مشاوره.html
حتما یه سری بخونیدش عالیه من یه دور خوندمم به نظرم باید یه دور دیگه بخونمش!!!!!!

راجع به این یکی نمی دونم!!!!!!!!!!!

mooshi9003

عضو جدید
با احترام به نظر دوستمون ولی بنده نیز کتاب سنجش رو برای تست های کنکور پیشنهاد میکنم برخلاف اونی که دوستمون میگه اتفاقا از نظر ظاهری کتاب خوبیه علاوه بر محتوا. اگرچه الان زوده راجع به این کتاب نظر داده بشه چون این کتاب برای یکی دوهفته آخر برای شبیه سازی بدرد بخوره و دوستان سعی کنن فعلا سراغ این کتاب نرن وگرنه سردرگم میشن
موفق باشید;)
ایمان من این کتاب رو مختصر نگاه کردم.کیفیت نوشتاری و فونت و ترکیب صفحه بندی و...به نظرم خیلی ضعیفه.دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم فقط سه کنکور اخیر(90_91_92) توشه و بقیش توی سی دیه.یعنی باید واسه بقیه کنکوراش بشینی پای کامپیوتر...خوب اینا ایرادای اعصاب خوردکنی هستن(واسه من)
در رابطه با محتوای کیفیش چیزی نمیدونم و حرفت برام سنده:gol:

maxy

عضو جدید
موفق باشید;)

با تشكر از هم دانشگاهي خودم آقاي معصومي و mooshi9003 ;)

بعضي وقتا كه فصلي رو مي خوندم يه نگا تو سوالات كنكور مي كردم واسه همين پرسيدم جواب تشريحي دارن سوالاي كنكور يا نه

آقاي معصومي به نظر شما كدومو بخرم؟

ممنون

mohandes_ali

عضو جدید
من این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستان ازش گرفتم به نظرم برای اونایی که
برای برنامه ریزی و هدف گزاری و نحوه کنکوری خوندن سردر گمند خیلی عالیه

http://www.kheilisabz.com/Cat-18-كتاب مشاوره.html
حتما یه سری بخونیدش عالیه من یه دور خوندمم به نظرم باید یه دور دیگه بخونمش!!!!!!

راجع به این یکی نمی دونم!!!!!!!!!!!

واسه کنکور سراسری بود که دوست عزیز نه کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا