ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza2495

عضو جدید
چطوری با لیسانس اینجا داری میری خدمت؟بند پ؟
میگن هتل تهران آنجا؟در موردش بیشتر توضیح میدین که چطوری میشه رفت آنجا خدمت؟چه شرایطی؟
حاجی خیلی از بچه های همین تاپیک افتادند اونجا بچه هایی ک اعزامشون 1/12 بود! میگند هتل تهران چون انگار از بقیه پادگانا برای آمورشی بهتره ولی ن ک فکر کنی واقعا هتله ! یکی دوستام اونحا بود پاش از رژه تاول زده بود! این دوستم ن پارتی داشت ن جایی امریه گرفته بود! شانسی هم هست ! من امریه ستاد کل گرفتم مثلا

آخرین ویرایش:

fayyazjahani

عضو جدید
ارشد آزاد کی آزمونشه؟

============================================

کلا آموزشی آدمو جر میدن . من خودم آموزشی نیروی دریایی سپاه بودم با اینکه لیسانس بودم تا 5 ماه زخم پشت پام بخاطر پوتینم خوب نشده بود . با اینکه خیلی سخته ولی خیلی دوست داشتنیه

toomaj_tt

عضو جدید
ارشد آزاد کی آزمونشه؟

============================================

کلا آموزشی آدمو جر میدن . من خودم آموزشی نیروی دریایی سپاه بودم با اینکه لیسانس بودم تا 5 ماه زخم پشت پام بخاطر پوتینم خوب نشده بود . با اینکه خیلی سخته ولی خیلی دوست داشتنیه

اوایل خرداد
سوالات کلاً تکراری هستن
یه کتاب بانک سوالات آزاد مکانیک بگیری بخونی کافیه
من این چند سالو نگاه کردم واقعاً خنده دار بود
فقط ریاضیش خیلی خیلی سخته
پارسال همه سوالات ریاضیش، ریاضی مهندسی بود

سحرخیز

عضو جدید
اوایل خرداد
سوالات کلاً تکراری هستن
یه کتاب بانک سوالات آزاد مکانیک بگیری بخونی کافیه
من این چند سالو نگاه کردم واقعاً خنده دار بود
فقط ریاضیش خیلی خیلی سخته
پارسال همه سوالات ریاضیش، ریاضی مهندسی بود

اصلا سوالاش تکراری نیست

samhabibi66

عضو جدید
راستی بچه ها اخر کسی جواب مارو نداد ساخت دانشگاه مالک چطوریه ارزش داره
بعد اگه کسی واردش بشه میتونه وزارت دفاع استخدام بشه من شنیدم میگن مالک اشتر اگه درس بخونی بعد از فارغ التحصیلی جذب وزارت دفاع میشی چنین چیزی هست
بچه ها جواب بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

اصلا همچین چیزی نیست من خودم فارغ ااتحصیل اونجام

maxy

عضو جدید
بچه ها بنظرتون کدوم یکی ازدانشگاه های زیر بهتره ؟ اگه میشه با دلیل بگید 1.کاشان 2.شهرکرد 3.یاسوج 4.مالک اشتر شاهین شهر

بچه ها بنظرتون کدوم یکی ازدانشگاه های زیر بهتره ؟ اگه میشه با دلیل بگید 1.کاشان 2.شهرکرد 3.یاسوج 4.مالک اشتر شاهین شهر

کاشان به نسبت بهتره چون اساتیدش کمی سطح علمی بالاتری دارن ولی در کل فرق چندانی با هم ندارن.
بسته به محل سکونت انتخاب کنید.
مالک اشتر هم محدودیت های خاص خودشو داره از ورود و خروج و یکسری تعهدهای خاص و... که شاید با ذائقه هر دانشجویی جور در نیاد.

• Like
واکنش ها: maxy

maxy

عضو جدید
کاشان به نسبت بهتره چون اساتیدش کمی سطح علمی بالاتری دارن ولی در کل فرق چندانی با هم ندارن.
بسته به محل سکونت انتخاب کنید.
مالک اشتر هم محدودیت های خاص خودشو داره از ورود و خروج و یکسری تعهدهای خاص و... که شاید با ذائقه هر دانشجویی جور در نیاد.
داداش اگه فرق چندانی با هم ندارن چرا شهرکرد و یاسوج و مالک تا 2100 هم گرفته؟ به نظرتون چه دلیلی داره که اینقدر دیر پر میشه این دانشگاه ها؟ غیر از دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان بقیه دانشگاه ها رو چطور باید سنجید؟ اصن سطح علمی یه دانشگاه رو میشه با آخرین رتبه قبولی سنجید؟ مثلا برای اپلای گرفتن برای دکتری مهم هست رتبه این دانشگاه ها تو رنک جهانی؟ ممنون از توجه شما

داداش اگه فرق چندانی با هم ندارن چرا شهرکرد و یاسوج و مالک تا 2100 هم گرفته؟ به نظرتون چه دلیلی داره که اینقدر دیر پر میشه این دانشگاه ها؟ غیر از دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان بقیه دانشگاه ها رو چطور باید سنجید؟ اصن سطح علمی یه دانشگاه رو میشه با آخرین رتبه قبولی سنجید؟ مثلا برای اپلای گرفتن برای دکتری مهم هست رتبه این دانشگاه ها تو رنک جهانی؟ ممنون از توجه شما

کاشان مزیت نزدیکی به تهران رو داره، خیلی از تهرانی ها اونجارو میزنن و طبیعی هم هست که زودتر پر بشه.
شهرکرد و یاسوج رو بیشتر همون بچه های اونور میزنن چون مسیرش از تهران با اون جمعیت زیاد و البته رتبه های بالاتر زیاده.

در ضمن عرض هم کردم که کاشان سطح علمی اساتیدش بالاتره.
نه سطح علمی ربط خاصی به آخرین رتبه قبولی نداره ولی برای اپلای گرفتن میتونه دانشگاه موثر باشه مخصوصا دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و پلی تکنیک که هم اساتید به نام تری داره و میتونن یک نامه برای دانشجو بنویسن و هم اینکه به توانایی خود شما تو مقالات و زبان و تبحر تو موضوعی خاص هم بستگی داره.

اما با توجه به انفجار جمعیت حاضر من بهتون توصیه میکنم هرچی قبول شدین نرین که صرفا مدرک بگیرین به درد کارتون هم نمیاد.
سعی کنید خوب بخونید و جای خوب قبول بشید.

ali-cr7

عضو جدید
آقا نظرتون راجع به دانشگاه تبریز چیه ؟ آیا از لحاظ اعتبار خیلی با صنعتی اصفهان فاصله داره ؟ میشه دکترا رو از دانشگاههای تهران قبول شد ؟

maxy

عضو جدید
کاشان مزیت نزدیکی به تهران رو داره، خیلی از تهرانی ها اونجارو میزنن و طبیعی هم هست که زودتر پر بشه.
شهرکرد و یاسوج رو بیشتر همون بچه های اونور میزنن چون مسیرش از تهران با اون جمعیت زیاد و البته رتبه های بالاتر زیاده.

در ضمن عرض هم کردم که کاشان سطح علمی اساتیدش بالاتره.
نه سطح علمی ربط خاصی به آخرین رتبه قبولی نداره ولی برای اپلای گرفتن میتونه دانشگاه موثر باشه مخصوصا دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و پلی تکنیک که هم اساتید به نام تری داره و میتونن یک نامه برای دانشجو بنویسن و هم اینکه به توانایی خود شما تو مقالات و زبان و تبحر تو موضوعی خاص هم بستگی داره.

اما با توجه به انفجار جمعیت حاضر من بهتون توصیه میکنم هرچی قبول شدین نرین که صرفا مدرک بگیرین به درد کارتون هم نمیاد.
سعی کنید خوب بخونید و جای خوب قبول بشید.
من بحثم بیشتر رو این 4دانشگاه است.دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان کلا فرق داره قضیه اش.من امسال اگر قبول بشم یکی از این دانشگاه ها رو قبول می شم.می خواستم بدونم برای اپلای گرفتن به رنک جهانی این 4 دانشگاه هم توجه می کنن یا خیر؟ من در دوره لیسانس یک کتاب نوشتم و یک مقاله isi دادم که منتظر قبول شدنش هستم.پروژه لیسانس هم طراحی مبدل با نرم افزار بود و تخصص بیشتر رو این زمینه دارم .اگر خدا بخواد هم دکتری رو می خوام خارج بخونم.برای همین تاکید دارم که روی این سوالم.اگر شما این 4 انتخاب رو داشتید به ترتیب کدام انتخاب رو می کردید؟(محل سکونت فرض کنید به این چهار دانشگاه نزدیک باشه) با تشکر

آخرین ویرایش:
آقا نظرتون راجع به دانشگاه تبریز چیه ؟ آیا از لحاظ اعتبار خیلی با صنعتی اصفهان فاصله داره ؟ میشه دکترا رو از دانشگاههای تهران قبول شد ؟

دانشگاه خیلی خوبیه.
ولی دکترا تو ایران هر سال یک قانون در میارن معلوم نیست.

یک سال میگن 50 درصد سهم کنکور، امسال گفتن 30 درصد سهم کنکور، یه بار میگن حذف میشه مصاحبه و...
ولی اینکه فکر کنین مثلا الان ارشد برین تبریز و بعد دکترا برین تهران چه کاریه؟

چون معمولا اساتید هر دانشگاهی با دانشجویی که ارشد باهاش کار کردن و ازش راضی هستن ترجیح میدن دکترا هم باهاش کار کنن. شما ارشد هرجا باشی شانست برای دکترا همونجا خیلی بیشتره.

من بحثم بیشتر رو این 4دانشگاه است.دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان کلا فرق داره قضیه اش.من امسال اگر قبول بشم یکی از این دانشگاه ها رو قبول می شم.می خواستم بدونم برای اپلای گرفتن به رنک جهانی این 4 دانشگاه هم توجه می کنن یا خیر؟ من در دوره لیسانس یک کتاب نوشتم و یک مقاله isi دادم که منتظر قبول شدنش هستم.پروژه لیسانس هم طراحی مبدل با نرم افزار بود و تخصص بیشتر رو این زمینه دارم .اگر خدا بخواد هم دکتری رو می خوام خارج بخونم.برای همین تاکید دارم که روی این سوالم.اگر شما این 4 انتخاب رو داشتید به ترتیب کدام انتخاب رو می کردید؟(محل سکونت فرض کنید به این چهار دانشگاه نزدیک باشه) با تشکر

اگه فقط همین 4 تارو میخوای، برو کاشان، بقیه ظرفیت خالی حتی تو تکمیل ظرفیت هم دارن !!
اپلای کردن بیشتر به خودت بستگی داره.
بودن بچه هایی که دانشگاه آزاد هم بودن ولی اپلای گرفتن واسه دکترای خارج چون استاد خوبی داشتن و خودشون هم تلاش کردن.

1mobin1

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
میخواستم حدس دوستان از دو سری درصد های زیر جیست
ریاضی 9 سیالات 48 جامدات 40 دینامیک 5
ریاضی 12 سیالات 44 جامدات 26 دینامیک 10
باتشکر
اقای محمود پور شما هم بگین ممنون میشم

اولی حدود 500، احتمالاً هم سیالات و هم جامدات ( با توجه به این که درصد های ریاضی همه امسال کم بوده ممکن 300 هم بشه.)
دومی هم خیلی شبیه اولیه و طراحی کاربردیش کمی بد میشه و احتمالاً حدود 600-700

برای اولی احتمال شبانه دانشگاهی مثل خواجه نصیر و روزانه دانشگاهی مثل صنعتی اصفهان و شیراز زیاده، دومی کمی شانسش کمتره ولی نه خیلی.

سلام جناب محمود پور، درسته رتبه ها تا 20 روز دیگه میاد، اما برای من جای سوال هست چون شما برای درصد های ایشان رتبه 500-700 پیش بینی فرمودید و برای درصد ریاضی 1.66، سیالات 61.66، جامدات 31 ، دینامیک 8.3 و زبان 5 حدود 1400 تخمین زدین، این برای درصد خیلی پایین ریاضی هست؟ یا برای معدل که 13 بوده.. میخوام بدونم چه عاملی تاثیر داره، چون اگه دانشگاه خوب یعنی حداقل خود تبریز(نه سهند) نیارم میمونم برا سال بعد، باید ضعف اصلی رو بدونم

Amirhj

عضو جدید
سلام گرجه شما این سوالو از جناب مهندس محمود پور عزیز پرسیدید ولی من اشکال نداره پاسخ میدم
معدل پایین شما به یقین به شما ضرر خواهد زد لااقل اگر معدلاتان 3 نمره بالاتر بود 300 نفر لااقل جلو میافتادید برخلاف در صدهای دو سری قبل که متوازن هستن درصد شما نامتوازنتر هست از لحاظ تعداد تست شرایط تقریبا یکسان هست
پیشبینی بنده برای دو سری بالا اولی و دومی در تبدیل تقریبا یکسان چیزی حدود 1000 تا 1200 و دومی جامداتش کمی پایینتر حدود 1400 و1500 هست
اما شما هم بین 1200 تا 1300 میارید انشالله

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خوش به حال کسایی که خوب امتحان دادن و میدونن که امسال رفتنی ان!!!

با اینکه تا چند وقت قبل برام نتیجه مهم نبود چون با خودم فکر میکردم امسال میخونم دوباره و خیلی شدیدتر و بهتر از پارسال ولی اصلا فکر نمیکردم شرایطم انقدر تغییر کنه که نتایج امسال انقدر برام اهمیت پیدا کنه
بعبارتی اگه امسال قبول نشم دیگه موقعیتم اجازه نمیده برای ارشد یه وقت زیادی رو بذارم امیدوارم من وکسانی که مثل من شرایطتشون تغییر کرده امسال قبول شیم
;)

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

با اینکه تا چند وقت قبل برام نتیجه مهم نبود چون با خودم فکر میکردم امسال میخونم دوباره و خیلی شدیدتر و بهتر از پارسال ولی اصلا فکر نمیکردم شرایطم انقدر تغییر کنه که نتایج امسال انقدر برام اهمیت پیدا کنه
بعبارتی اگه امسال قبول نشم دیگه موقعیتم اجازه نمیده برای ارشد یه وقت زیادی رو بذارم امیدوارم من وکسانی که مثل من شرایطتشون تغییر کرده امسال قبول شیم
;)
قبولی ایشالا
همیشه اینطور بوده هرکاریو ادم میگه سال بعد یهو شرایط اونقدر فرق می کنه میبینی هر سال بدتر از سال قبله
من از یه طرف دوست دارم نتیجه بیاد از ی طرف دوست دارم زمان وایسه و نرسه اون روز هیچ وقت

(M&M)

کاربر بیش فعال

;)

امیدوارم خبر قبولیتونو به زودی بشنویم.:smile:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
قبولی ایشالا
همیشه اینطور بوده هرکاریو ادم میگه سال بعد یهو شرایط اونقدر فرق می کنه میبینی هر سال بدتر از سال قبله
من از یه طرف دوست دارم نتیجه بیاد از ی طرف دوست دارم زمان وایسه و نرسه اون روز هیچ وقت

مرسی شادی جونم

تو که رتبه ت زیر صده ایشالا

توکل به خدا هیچ اتفاقی بی حکمت نیست

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مرسی شادی جونم

تو که رتبه ت زیر صده ایشالا

توکل به خدا هیچ اتفاقی بی حکمت نیست
قربون تو دختر
حالا نگا من ی خالی بستم ی جا چ همه جدی گرفتن من مجاز شم عروسی میگیرم :)
الان تا اعلام نتایج حال منو این شعر خواجه امیری نشون میده
من اینجوری دلم خوش نیس شبم با ترس هم مرزه
بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه

(M&M)

کاربر بیش فعال
قربون تو دختر
حالا نگا من ی خالی بستم ی جا چ همه جدی گرفتن من مجاز شم عروسی میگیرم :)
الان تا اعلام نتایج حال منو این شعر خواجه امیری نشون میده
من اینجوری دلم خوش نیس شبم با ترس هم مرزه
بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه

امضات به آدم قوت قلب میده.:w17:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا