ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
واسه همین بازرگانی میخواستم
فقط آخرش نوشته :
رتبه های درج شده آخرین رتبه قبولی نیست و الزاما نشان دهنده ترتیب پر شدن دانشگاهها نمی باشد

خب آخرین رتبه نیست دیگه. مثلا رتبه3 ،دانشگاه تهران روزانه گرایش بازاریابی بین الملل قبول شده.

این سایت کاملترین سایته مدیریته. تقریبا میتونید بگید تا 2000 (همین حدودا)غیر انتفاعی شهرستان قبول میشه.

manidf

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان من لیسانس ریاضی کاربردی از پیام نور دارم . می خوام ارشد mba شرکت کنم ولی نمی دونم از کجا و چه جوری شروع کنم و چه کتابهایی را باید بخونم و اینکه الان دیر نشده ؟؟؟؟؟ ازمون کدوم موسسه بهتره , جزوه چطور؟؟؟ و اینکه ارشد mba چند ساله که در ایران اومده؟؟؟؟ اگر ممکنه زودتر جواب بدید خیلی منتظرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

manidf

عضو جدید
بچه ها من منتظرم پس چرا کسی نیست من موندم چه جوری شروع کنم و اینکه برای حفظ لغات جی 5 خوبه یا نه؟؟؟؟؟

گل شیفته

عضو جدید
بچه ها من منتظرم پس چرا کسی نیست من موندم چه جوری شروع کنم و اینکه برای حفظ لغات جی 5 خوبه یا نه؟؟؟؟؟
سلام به اینجا سر بزنید کمکتون میکنه.
http://www.persiamba.com
واسه حفظ لغت زبان هم لایتنر بهترین گزینه ست .
موفق باشید:)

manidf

عضو جدید
ممنونم که جواب دادید من یه تاپیک هم صفحه ی قبل نوشته بودم اگه ممکنه اون را هم جواب بدید ؟؟؟؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با سلام خدمت همه دوستان من لیسانس ریاضی کاربردی از پیام نور دارم . می خوام ارشد mba شرکت کنم ولی نمی دونم از کجا و چه جوری شروع کنم و چه کتابهایی را باید بخونم و اینکه الان دیر نشده ؟؟؟؟؟ ازمون کدوم موسسه بهتره , جزوه چطور؟؟؟ و اینکه ارشد mba چند ساله که در ایران اومده؟؟؟؟ اگر ممکنه زودتر جواب بدید خیلی منتظرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.

http://www.modir.ir/Arshad/MBA.aspx

http://www.modir.ir/ShowNews.aspx?ID=7843

متاسفانه من MBA نیستم که دقیق راهنمایی کنم. منابع رو از این سایت بگیرید و خودتون شروع کنید. هنوز بیشتر از 3 ماه تا کنکور وقت هست. فقط کمی تلاش میخواد. آزمون دقیقا نمیدونم اما من پیشنهاد میکنم خودتون رو خیلی درگیر آزمون ها نکنید، میتونید خودتون بخونید و نزدیک کنکور تستای کنکورهای سال های پیش رو با زمانبندی بزنید. البته در حین خوندن هم که تست میزنید با زمانبندی باشه.

تایپیک های زیادی هم اینجا در مورد MBA هست. اونا رو هم یه نگاه بندازید.
موفق باشید

گل شیفته

عضو جدید
ممنونم که جواب دادید من یه تاپیک هم صفحه ی قبل نوشته بودم اگه ممکنه اون را هم جواب بدید ؟؟؟؟
من تاپیکتون رو خوندم همون ادرسی که گفتم جواب همه سوالاتون رو میگیرید.
فقط در مورد اینکه mbaچند ساله که ایران اومده من دقیق اطلاعی ندارم ...اما درمورد اینکه بخواید کنکور mbaبدید من کاملا مخالفم چرا که mbaاصلا رشته نیست بیشتر یک مهارت که الان تو ایران بهش به عنوان رشته نگاه میشه و یه تبی که بین کنکوری ها افتاده. درصورتی که بدون تحصیلات اکادمیک هم میشه این مهارترو کسب کرد .در خارج از کشور هم کلا mbaیک نوع مهارت محسوب میشه نه رشته.البته این نظر شخصی منه میتونید تحقیق کنید.

manidf

عضو جدید
ممنون از اينكه سريع جوابما داديد من در درس زبان مشكل دارم براي خوندن لغات زبان جعبه لايتنر خوبه يا نه؟؟؟؟؟

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,

سلام من خودم اجرایی شرکت کردم اگه بخوایی میتونم تو اجرایی کمکمت کنم ولی درمورد سوالات نظر من اینه که :

چون رشتت ریاضی بوده پس تو جیمت مشکل چندانی نخواهی داشت و به نظر من جی مت مسیح خواه و محمد وکیلی رو بخون از انتشارات فرهنگ
اگه میخوای mba بدی باید زبانت در حد تافل باشه که سوالاشم در حد تافل میاد که شامل 100 سوال می شود
دیرشده یا نه؟؟؟مونده که میخوای کجا قبول بشی؟؟ولی در کل به نظر من دیرشده خیلی هم دیره ولی میشه رسوند
ساکن کجایی؟؟؟اگه ساکن تهرانی حتما برو کلاس حتما حتما چون اگه نری نمی رسی
خوندم که نوشتی زبانت ضعیفه ؟؟؟با این پایه ضعیفت چرا ام بی ای امتحان میدی احتمال موفقیتت خیلی خیلی کم میشه.
من سوالای ماهان ،پارسه و سازمان سنجش رو دیم که از نظر خودم دسته بندی میکنم

ماهان خیلی خیلی افتضاح
پارسه خوب و منطقی
سازمان سنجش خیلی خوب و عالی
بازم میگم من اجرایی دادم اگه کمکی از دستم بیاد در خدمتم
موفق باشی

manidf

عضو جدید
با سلام واقعا ممنونم که خوب و عالی توضیح دادید
من ساکن تهران نیستم و نمی تونم کلاس برم و منابع جی مت را که من نگاه می کردم بیشتر کتاب احمد صداقت و امیر عرفانیان را پیشنهاد می کردند چرا شما منابع دیگری را معرفی کردید یعنی اینها بهترن و شما توصیه می کنید کدوم گرایش مدیریت را انتخاب کنم و برای زبان چه منابعی را پیشنهاد می کنید ؟

amirh63

عضو جدید
با سلام
دوستان پرسش من اینه که بین مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی و مدیریت MBA از نظر ترافیک شرکت کنندگان و ظرفیت پذیرش در کارشناسی ارشد در کدامیک شانس بیشتری داریم؟
بقیه گرایش های مدیریت از نظر تعداد شرکت کننده چگونه است؟
با سپاس

anoeil

کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران آینده
خوبین؟
من آموزشگاه .... میرم واسه کنکور
مشاور میگه توی مجموعه مدیریت 4درس از مشترکه
اگه بتونید این 4 درس رو میانگین 60%بزنید بهترین رتبه رو کسب میکنین.
ریاضی آمار زبان تئوری مدیریت اقتصاد خرد وکلان
سعی کنید تست زیاد بزنید
به خصوص واسه درس ریاضی.
توی مدیریت هم مالی و صنعتی و بازرگانی حرف اول رو میزنه
سعی کنین همه درسا رو هم با هم برید جلو تا درسایی رو که قبلا خوندین فراموش نکنین.

آخرین ویرایش:

lordsell

عضو جدید
سلام من ترم اخر مدیریت صنعتی هستم... و میخوام ارشد بازرگانی بخونم ... به نظرتون کار درستی هست ؟

1del

با سلام واقعا ممنونم که خوب و عالی توضیح دادید
من ساکن تهران نیستم و نمی تونم کلاس برم و منابع جی مت را که من نگاه می کردم بیشتر کتاب احمد صداقت و امیر عرفانیان را پیشنهاد می کردند چرا شما منابع دیگری را معرفی کردید یعنی اینها بهترن و شما توصیه می کنید کدوم گرایش مدیریت را انتخاب کنم و برای زبان چه منابعی را پیشنهاد می کنید ؟

سلام دوست عزیز.علت اینکه من منایع دیگری رو معرفی کردم اینه که من همه کتابها رو دیدم و نظر خودمو برای شرایظ شما گفتم ( به نظر من بیشتر دوستها برای همه یه نسخه میپیچن بدون توجه به علایق،استعداد و خواسته فرد و .. ) عرفانیان برای کسایی که رشته انسانی هستن مناسبه( البته بازم میگم اینا نظر من هست تصمیم گیرنده شما هستین)
زبانت چطوره؟ چند درصد میخوای بزنی؟ چقد وقت داری

پیشنهاد من ( بدون داشتن اطلاعات از شما ) ناصر زاده هست
اگه بازم کمکی ازم بیاد در خدمتم
موفق باشید

sali67

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی فارغ شدم و برای مدیریت صنعتی امتحان ارشد ثبت نام کردم
ممنون میشم منابع رو به هم معرفی کنید
زبان عمومی و تخصصی-ریاضی و آمار-تئوری های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان-تحقیق در عملیات (بازرگانی و صنعتی)-مدیریت تولید
مرسی

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز. من هم رشته ی کارشناسی ام مدیریت صنعتی هستش. برای ارشد مدیریت صنعتی هم ثبت نام کردم. الان با توجه به این که به کنکورسراسری وقت زیادی نمونده. من به شما کتاب های مدرسان شریف رو پیشنهاد می کنم. ولی یه سری منابع رو هم به شما پیشنهاد می کنم.
زبان عمومی:زبان عمومی محمدرضا ناصرزاده- یاشاردهدشتی.
زبان تخصصی: کتاب 1000 تست دکتر ونوس
ریاضی وآمار:کتاب های مسعود نیکوکار
تئوری های مدیریت:کتاب 1000 تست دکتر ونوس ومهرداد پرچ
اقتصادخرد وکلان:کتاب 2000 تست محسن نظری و کتاب های اقتصاد خرد مکلان محسن نظری
مدیریت تولید: کتاب اصلی و کتاب تست هایده متقی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام خدمت دوستان
من مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی فارغ شدم و برای مدیریت صنعتی امتحان ارشد ثبت نام کردم
ممنون میشم منابع رو به هم معرفی کنید
زبان عمومی و تخصصی-ریاضی و آمار-تئوری های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان-تحقیق در عملیات (بازرگانی و صنعتی)-مدیریت تولید
مرسی

سلام. اگه تایپیک های دیگه رو نگاه میکردید منابع گفته شده.
زبان عمومی و تخصصی: اشراقی
ریاضی: محمودیان یا رنجبران
آمار: رنجبران
تئوری ها: پرچ
اقتصاد: نظری
تحقیق: فدوی
تولید: متقی

1del

سلام دوست عزیز. من هم رشته ی کارشناسی ام مدیریت صنعتی هستش. برای ارشد مدیریت صنعتی هم ثبت نام کردم. الان با توجه به این که به کنکورسراسری وقت زیادی نمونده. من به شما کتاب های مدرسان شریف رو پیشنهاد می کنم. ولی یه سری منابع رو هم به شما پیشنهاد می کنم.
زبان عمومی:زبان عمومی محمدرضا ناصرزاده- یاشاردهدشتی.
زبان تخصصی: کتاب 1000 تست دکتر ونوس
ریاضی وآمار:کتاب های مسعود نیکوکار
تئوری های مدیریت:کتاب 1000 تست دکتر ونوس ومهرداد پرچ
اقتصادخرد وکلان:کتاب 2000 تست محسن نظری و کتاب های اقتصاد خرد مکلان محسن نظری
مدیریت تولید: کتاب اصلی و کتاب تست هایده متقی

سلام دوست من به نظر من 1000 تست زبان برای کنکور مناسبه نه برای سراسری
کتاب تست تئوری مدیریت هم 2000 تست هست نه 1000 تست

manidf

عضو جدید
با سلام ممنون از جوابتون

من gmat حسين نامي را گرفتم و زبان مي خوام 50 درصد بزنم اگه بشه و رياضي هم هنوز موندم چي بگيرم رياضي آقاسي خيلي حجمش زياد و من نمي رسم بخونمش ، براي رياضي چه منبعي را پيشنهاد مي كنيد كه تو اين مدت كم بشه خوندش و كامل هم باشه و زبان تخصصي هم فقط ناصر زاده را پيشنهاد مي كنيد كلا زبانم خوب نيست

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
سلام دوست من به نظر من 1000 تست زبان برای کنکور مناسبه نه برای سراسری
کتاب تست تئوری مدیریت هم 2000 تست هست نه 1000 تست
سلام . ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم. یعنی چی برای کنکور مناسبه و برای سراسری مناسب نیست؟
من منظورم کتاب تئوری های مدیریتی بود که براساس کتاب زبان تخصصی دکتر ونوس نوشته شده.من این کتاب رو دارم. 1000 تا تست داره.

1del

سلام . ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم. یعنی چی برای کنکور مناسبه و برای سراسری مناسب نیست؟
من منظورم کتاب تئوری های مدیریتی بود که براساس کتاب زبان تخصصی دکتر ونوس نوشته شده.من این کتاب رو دارم. 1000 تا تست داره.

سلام دوست من.نشته بودی کتاب 1000 تست زبان .این کتاب سوالهای مدیریتی شامل میشه جلدشم زرد هستش و مناسب برای آزاده و تو کنکور آزاد سوالهای مدیریتی میدن و تو سراسری close test میدن.

در ضمن من زیاد وقت نمیکنم بیام فروم اگه کاری داشتید میتونید پ.خ بدید
موفق باشید

1del

با سلام
برای دانش مسائل روز چه کتابی خوبه ؟؟

سلام برای امسال میخوای یا سال بعد برای سراسری یا آزاد ،هر روز چقد وقت داری درس بخونی ، رشته کارشناسیت چی بوده؟؟؟
اینا رو بگو تا برات بگم

neda-textie

عضو جدید
سلام بچه هامن هم ان شا الله میخام برای ارشد امسال امتحان بدم.خیلی دیر شروع کردم.زیاد هم نمیخونم.رتبه صدوخرده ای میخام!!!!!!!!!!!!!!!!!
امسال رو امتحان میدم اگه نشدم سال بعد

1del

سلام بچه هامن هم ان شا الله میخام برای ارشد امسال امتحان بدم.خیلی دیر شروع کردم.زیاد هم نمیخونم.رتبه صدوخرده ای میخام!!!!!!!!!!!!!!!!!
امسال رو امتحان میدم اگه نشدم سال بعد

ایشالله که قبول میشی فقط مهم اینه که بخوای

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا