ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
بله.ان شاالله.من کتابای ماهان رو گرفتم.کتابای مرجع رو ندارم.

سلام ندا خانوم ایشالله که قبول میشی ولی من کتابهای مرجع رو صلاح میدونم.راستش من کتابهای ماهانو دارم و دیدم خیلی افتضاحن .شرمنده که اینطوری گفتم.بازم اگه کمکی از دستم بیاد در خدمتم.

bespar

عضو جدید
سلام دوستان

من دارای کاردانی نقشه کشی از آزاد هستم
قصد ادامه تحصیل در رشته MBA رو دارم

ولی از کاردانی به کارشناسی بایستی ادامه تحصیل بدهم

شنیده ام که در بعضی دانشگاه ها بر اساس سابقه کاری(من 12 سال سابقه کاری در زمینه کنترل کیفیت و 8 سال در زمینه کسب و کار اینترنتی سابقه کار دارم) می پذیرند که در دوره کارشناسی به کارشناسی ارشد، شرکت کنیم و ادامه تحصیل بدهیم.

آیا این قضیه صحت دارد؟
توصیه شما چیست؟

computer127

عضو جدید
سلام دوستان.
من ی راهنمایی می خواستم اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم.
1. من تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد شیراز رشته مدیریت آموزشی قبول شدم. البته توی قسمت قبولیه من نوشته ذخیره. این یعنی میتونم برم ثبت نام یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2. ی چیز دیگه اینکه رشته لیسانس من کامپیوتر بوده، کسی اطلاع نداره من تا چند واحد باید پیش نیاز بگذرونم.
اگه کسی جواب سوالای منو میدونه یا دانشجویه این رشته هست منو راهنمایی کنه.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من تصویر کد امنیتی نشون نمیده چندبار تاحالا امتحان کلدم:(

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
در حالی که یک روز به کنکور کارشناسی ارشد مونده میخوایم مواردی رو با هم در مورد این آزمون مرور کنیم . خیلی از این مسائل رو شما بلدید و من خجالت می کشم که یادآوری کنم . به هرحال مواردی وجود داره که تذکر میدم

به خاطر داشته باشید که چند ساعت حضور شما سر جلسه به اندازه ای تمام سال هایی که درس خوندین در نتیجه نهایی تاثیر گذاره . هر چقدر با سواد و مسلط باشید اگر در جلسه ازمون احساس خستگی کنید به آنچه که شایستگی آن را دارید دست پیدا نخواهید کرد . بنابر این روز قبل کنکور استراحت کنید . البته هستند افرادی که دوست دارن حتی روز اخر کتاباشونو ورق بزنن(مثل خود من) اگه این کار بهتون اعتماد به نفس میده یا کمکتون می کنه انجام بدین . سعی کنید در آرامش باشید و تمرکز خود را حفظ کنید . شب قبل از کنکور غذای سبک بخورید و سعی کنید به هر کلکی هست زود بخوابید و البته اگه نخوابیدی هم مشکلی نیست . میتونین از روشهای کارای قدیمی مثل شمارش گوسفند! استفاده کنید و یا حتی از ماست و دوغ!
به اعضای خانواده و دوستاتون بسپارید که شما رو در بیدار شدن کمک کنند و به زنگ ساعت یا موبایل قانع نشید! حتما صبحانه مقوی و کامل بخورید و ترجیحا شیرینی مثل مربا یا عسل و چای شیرین . سر جلسه کنکور هم بیسکوییتتون رو بخورین تا مغزتون کار کنه! کارت ورود به جلسه ،کارت ملی ، ساعت و چند تا مداد خوب رو از قبل اماده کنید و به همه سفارش کنید تا یادآوری کنن که اینهارو جا نذارین . بهتره زود راه بیفتین تا مسائلی مثل ترافیک و بد شانسی اذیتتون نکنه.
اگه با نشستن سر جلسه مسترس (بر وزن مظطرب!) شدین بدونین که طبیعی هست و میتونین با صحبت با کناری هاتون و یا دعا کردن و یا هر چیزی که میتونه شما رو اروم کنه استفاده کنید . دانش شما سر جلسه کنکور کم یا زیاد نمیشه! تنها چیزی که به شما لطمه ممکنه بزنه اینه که نتونین در اثر اظطراب اون چیزی که بلدیدرو روی کاغذ بیارین . البته معمولا بعد از شروع جلسه چنان غرق تست ها میشین که اضطراب یادتون میره .البته توجه کنید بعد از شنیدن صدای " داوطلبان عزیز شروع کنید" از بلندگو باید به حل تست ها و جواب دادن شروع کنید، نه خوردن بیسکوییت!
در مورد تنظیم وقت هم سعی کنید تا از روش یک تیک دو تیک استفاده کنید تا وقت کم نیارین . اینجوری لا اقل مطمئنید که هیچ سوال ساده ای رو از دست ندادین . سوزنتون هم سر تست های سخت گیر نکنه! یا تست هایی که قبلا حل کردید و سر جلسه به هر دلیلی حل نمیشه. ارزش هر تست با تست های دیگه برابره . داربی هم مثل بازی های دیگه 3 امتیاز بیشتر نداره! حتی از نظر من ارزش یک تست در هر درسی با ارزش یک تست در درس های دیگه برابره!
سر جلسه به هیچ عنوان به این فکر نکنید که خراب کردید و یا رو فرم نیستین و یا اینکه اون انتظای رو که از هر درس داشتین برآورده نشده . کنکور یک مسابقه هست نه یک امتحان . اینجا ممکنه حتی یک شخص با نمره 9 اول بشه در حالی که تو امتحان این یک نمره مردودی هست . اگه سوالات سخت بود یا اگه نتونستین جواب بدین ناامید نشین. در هر صورتی سعی کنید به حداکثر سوالاتی که میتونین جواب بدین . این حداکثر میتونه جواب دادن به فقط یک سوال از یک درس باشه. ممکنه سوالت سخت باشه و همین یک سوال به کمکتون بیاد . هیچ شباهتی بین کنکورها از نظر میانگین لازم واسه قبولی وجود نداره . در هر حال شما حداکثر تلاش رو انجام بدین . نتیجه بعدا معلوم میشه . هر چیزی ممکنه . اگه سوالات سخت بود شانسی نزنین و ارزش سوالات پاسخ داده شده را کم نکنید ولی وسواس هم نداشته باشد . تست هایی که دو به شک هستین رو حتما بزنین . و همیشه به خودتون بگین که وقتی شما نمی تونین به این تست ها جواب بدین وای به بقیه! اگه سوالات ساده بود مغرور نشین و سوالات متوسط رو از دست ندین . در همه حال بدنبال سوال هایی برای جواب دادن باشید و همه تست هارو دنبال کنید . در عین سرعت در پاسخ گویی از شتابزدگی پرهیز کنید . خونسردی خودتون رو حفظ کنید . یک مسئله مهم در حل تست ها ، خوب خوندن و توجه کامل به صورت سوال هست . دقت کنید که تمام صفحات دفترچه و تمام تست های یک درس رو بررسی کنید و تستی رو جا نذارین .
چون پاسخ نامه ها در دسته بندی 10 تایی هست . هر 10 تست چک کنید تا اشتباه وارد پاسخ نامه نکرده باشین . هیچ درسی رو کنار نذارین . در هر درسی به دنبال تست هایی باشین که بلدین و حتی اگه یک تست را هم جواب دادین . امیدوار باشین .هرگز فکر نکنید به تمام تست های یک درس و یا حتی 80% ان میتوانین جواب دهید . (نشدنی نیست ولی خیلی خیلی سخته) . پس با دیدن چند سوال ابتکاری و وقت گیر هول نشین و از الان خودتونو اماده کنین که ممکنه به چندین تست متوالی جواب ندین .
بنا بر این با توکل به خدا :
الف : هم به نتیجه کنکور فکر اصلا نکنید
ب : به چشم و هم چشمی دیگران هم نیدیشید .
پ : به مباحثی که نخوانده اید هم فکر نکنید . این فقط مشکل شما نیست . اکثر شرکت کننده ها مباحثی را نخوانده اند . فقط به این فکر کنید که چون کوه استوار باشید و اموخته هاتون رو با ارامش روی پاسخ نامه منعکس کنید .
تمرکز کنید رو کنکورتون . همیشه و در هر حال سعی کنید از زمانس که دارید استفاده کنید . اگه سروصدا زیاده . اگه سوالات دیر بدستت رسیده یا هر مشکل دیگه اصلا شلوغش نکن . کاری از دست مراقب بر نمیاد . فقط سعی کن که آروم باشی و تست ها رو جواب بدی . همین.
و بالاخره در پایان متن زیر رو شب قبل از کنکور با خودتون تکرار کنید و به یک صبح زیبای زمستانی بیندیشید که در انتظار شماست!
" فردا ، روز خداست و همه کارهایم رنگ و بوی خدایی دارد. هر روز برکت و نعمت خدا را در زندگی ام حس می کنم . به ویژه فردا منتظر تجلی برکات فراوان الهی هستم . با شور و شوقی فراوان و ایمانی نیرومند بیرون میروم تا آنچه را که باید به دست من صورت گیرد به انجام رسانم . فردا از آسمان طلا می بارد . کارم آسان است و بارم سبک و توفیق هایم بی شمار . همه نعمات الهی به من عطا شده تا هنگام انجام امور بزرگ مجهز باشم و این امور را به آسانی به ثمر برسانم . همه چیز و همه کس مرا توانگر می سازد . خدا عاشق و مشتاق من است . همه ی درها به رویم گشوده و همه راه ها باز و آزاد هستند . از هیچ چیز نمیترسم و تسلیم شکست نمی شوم و با تمام نیرو و در کمال ثبات و پایداری پیش می روم . آنقدر ایستادگی می کنم تا به آروزوهای قلبی ام دست یابم .هیچ چیز منفی در زندگی ام راه ندارد . مسئولیت همه امور با خداست "

مسئولیت همه امور با خداست
منبع: وبلاگ مدیریت 87

KHANOM MODIR

عضو جدید
سلام بچه ها منم هستم من دانشجوی کارشناسی بازرگانیم اگه میشه بیاید باهم برنامه ریزی کنیم
:eek:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
هوررررررررررررررررررا داادش من قبول شد

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خوبین؟

به نظر شما مدیریت MBA می ارزه غیرانتفاعی و پیام نور تهران؟ من امسال قبول شدم چه جوری چکار کنم؟!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام خوبین؟

به نظر شما مدیریت MBA می ارزه غیرانتفاعی و پیام نور تهران؟ من امسال قبول شدم چه جوری چکار کنم؟!

به نظر من برای غیرانتفاعی منی ارزه اگه خودم قبول میشدم میرفتم هم هزینه اش از ازاد کمتر هم راحته
پیام نور خوبه خودت باید بیشتر فعالیت کنی منتها نمره گرفتن یکنم سخته عزیزم
به هر حال بهتر از اینکه یه سال عقب بیفتی

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من برای غیرانتفاعی منی ارزه اگه خودم قبول میشدم میرفتم هم هزینه اش از ازاد کمتر هم راحته
پیام نور خوبه خودت باید بیشتر فعالیت کنی منتها نمره گرفتن یکنم سخته عزیزم
به هر حال بهتر از اینکه یه سال عقب بیفتی

مرسی از جوابت گلم

مشکل من اینه که نمیدونم الان کدوم رشته رو برم من به غیر مدیریت , رشته بیوتکنولوژی هم شرکت کردم اون هم قبول شدم

نمیدونم الان بازار کار کدومش بهتره؟!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مرسی از جوابت گلم

مشکل من اینه که نمیدونم الان کدوم رشته رو برم من به غیر مدیریت , رشته بیوتکنولوژی هم شرکت کردم اون هم قبول شدم

نمیدونم الان بازار کار کدومش بهتره؟!
مدیریت که خوبه عزیزم
اون نمیدونم
باید بری مشاوره فرصت زیادی نداره سریع اقدام کن اشالله موفق باشی عزیزم
البته به اون چیزیم که علاقه داری توجه کن
موفق و شادو سلامت باشی

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیریت که خوبه عزیزم
اون نمیدونم
باید بری مشاوره فرصت زیادی نداره سریع اقدام کن اشالله موفق باشی عزیزم
البته به اون چیزیم که علاقه داری توجه کن
موفق و شادو سلامت باشی

مرسی از شما گلم کم کم دیگه باید به جمع شماها بپیوندم گویا!:D

baran.clever

عضو جدید
کی ؟ کجا قبول شده ارشد؟

کی ؟ کجا قبول شده ارشد؟

سلام. می خواستم بدونم اینجا کسی ارشد قبول شده و کجا ؟ من MBA دانشگاه تهران قبول شدم. محل تحصیل پردیس قمه. ولی نمیدونم برا ثبت نام خود تهران برم یا قم!!! کسی هست که بدونه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا