ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fahimeh_n

عضو جدید
سلام، همگی خسته نباشین

دوستان، من خودم لیسانس کامپیوتر هستم ولی میخوام واسه ارشد مدیریت بخونم
اگه دوستان هم مشتاق باشن خوشحال میشم برنامه ریزی کنم با هم بخونیم تا ایشالله نتیجه بگیریم

البته من هنوز نمیدونم تو کدوم گرایش امتحان بدم ولی بشتر بازرگانی مد نظرم هست. در این مورد هم کمک کنین ممنون میشم

مرسی

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام، همگی خسته نباشین

اگه دوستان هم مشتاق باشن خوشحال میشم برنامه ریزی کنم با هم بخونیم تا ایشالله نتیجه بگیریم

البته من هنوز نمیدونم تو کدوم گرایش امتحان بدم ولی بشتر بازرگانی مد نظرم هست. در این مورد هم کمک کنین ممنون میشم

مرسی

سلام خوبي شما ...
خب حيفه كه كارشناسي كامپيوتر رو ادامه ندين ...
ولي ارشد بازرگاني مديريت هم خوب و مفيده مشكلي نيست ...

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام، همگی خسته نباشین

مرسی

سلام عزیزم. خسته که .... . خوبی؟

چرا مدیریت؟

من ترم 6 ام.مدیریت صنعتی.ولی بهمن کنکور میدم. راستش من خودم میخواستم از تابستون شروع کنم ولی حالا که شما هستی، من حاضرم. تنهایی اصلا حس درس نمیاد!!!

خب پیشنهادت چیه؟ چطوری برنامه بریزیم؟

fahimeh_n

عضو جدید
سلام خوبي شما ...
خب حيفه كه كارشناسي كامپيوتر رو ادامه ندين ...
ولي ارشد بازرگاني مديريت هم خوب و مفيده مشكلي نيست ...

سلام،ممنونم شما خوبین؟
به مدیریت هم علاقه دارم. شما نمیخواین ارشد بدین؟

fahimeh_n

عضو جدید
سلام عزیزم. خسته که .... . خوبی؟

چرا مدیریت؟

من ترم 6 ام.مدیریت صنعتی.ولی بهمن کنکور میدم. راستش من خودم میخواستم از تابستون شروع کنم ولی حالا که شما هستی، من حاضرم. تنهایی اصلا حس درس نمیاد!!!

خب پیشنهادت چیه؟ چطوری برنامه بریزیم؟

ممنونم عزیزم، شما خوبین؟
من پیشنهادم اینه اول گرایشمون مشخص بشه بعد دروس عمومی و اختصاصی رو تفکیک کنیم و تحقیق کنیم کدوم منابع خوبه(البته تحقیق و کمک به هم)
سپس یه برنامه بریزیم و بخونیم( هم عمومی و هم تخصصی)
تو دروس عمومی که همه میتونیم به هم کمک کنیم و اشکالاتمون رو بپرسیم
تو دروس تخصصی محدود میشه ولی باز میشه کمک کرد

نظر شما چیه؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ممنونم عزیزم، شما خوبین؟
من پیشنهادم اینه اول گرایشمون مشخص بشه بعد دروس عمومی و اختصاصی رو تفکیک کنیم و تحقیق کنیم کدوم منابع خوبه(البته تحقیق و کمک به هم)
سپس یه برنامه بریزیم و بخونیم( هم عمومی و هم تخصصی)
تو دروس عمومی که همه میتونیم به هم کمک کنیم و اشکالاتمون رو بپرسیم
تو دروس تخصصی محدود میشه ولی باز میشه کمک کرد

نظر شما چیه؟

مرسی. شما بازرگانی میخوای؟ من خودم موندم بین بازرگانی و صنعتی و آی تی. ولی این ترم بیشتر به بازرگانی علاقه پیدا کردم.
منابع کنکور واسه این رشته ها تقریبا یکی هست. فقط بازرگانی درس بازاریابی و مالی داره ، صنعتی درس تولید و آی تی هر دو بازاریابی و تولید.
منابع کنکور هم تقریبا مشخص شده است. از سایت مدیر میتونیم منابع کامل رو بگیریم.
رفع اشکال حتما. خیلی خوبه

fahimeh_n

عضو جدید
مرسی. شما بازرگانی میخوای؟ من خودم موندم بین بازرگانی و صنعتی و آی تی. ولی این ترم بیشتر به بازرگانی علاقه پیدا کردم.
منابع کنکور واسه این رشته ها تقریبا یکی هست. فقط بازرگانی درس بازاریابی و مالی داره ، صنعتی درس تولید و آی تی هر دو بازاریابی و تولید.
منابع کنکور هم تقریبا مشخص شده است. از سایت مدیر میتونیم منابع کامل رو بگیریم.
رفع اشکال حتما. خیلی خوبه

خوبه شما که مدیریت میخونین اطلاعاتتون بیشتره:smile:
راستش منم بین گزینه های شما موندم کدوم انتخاب کنم ولی بیشتر بازرگانی رو میخوام

پس نظرت چیه تا 15 اردیبهشت برنامه ریزی کنیم و کتابها رو بخریم و شروع کنیم؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
خوبه شما که مدیریت میخونین اطلاعاتتون بیشتره:smile:
راستش منم بین گزینه های شما موندم کدوم انتخاب کنم ولی بیشتر بازرگانی رو میخوام

پس نظرت چیه تا 15 اردیبهشت برنامه ریزی کنیم و کتابها رو بخریم و شروع کنیم؟

میدونی من یه زمانی میگفتم فقط آی تی. ولی حالا نه. فک میکنم بازارکار بازرگانی یا حتی مالی خیلی بیشتره. بعدم که این ترم درس بازاریابی دارم، فهمیدم که خیلی این درس رو دوست دارم.

باشه.هستم.

اینجا منابع رو نوشته. ولی مطمئنا همش لازم نیست.http://www.modir.ir/Arshad/info104.aspx

اینم ضرایب درس ها http://www.modir.ir/Arshad/info103.aspx

فقط یه چیزی زبان باید جز برنامه روزانه مون باشه. خیلی خیلی مهمه.

عزیزم فعلا.

موفق باشی:gol:

fahimeh_n

عضو جدید
میدونی من یه زمانی میگفتم فقط آی تی. ولی حالا نه. فک میکنم بازارکار بازرگانی یا حتی مالی خیلی بیشتره. بعدم که این ترم درس بازاریابی دارم، فهمیدم که خیلی این درس رو دوست دارم.

باشه.هستم.

اینجا منابع رو نوشته. ولی مطمئنا همش لازم نیست.http://www.modir.ir/Arshad/info104.aspx

اینم ضرایب درس ها http://www.modir.ir/Arshad/info103.aspx

فقط یه چیزی زبان باید جز برنامه روزانه مون باشه. خیلی خیلی مهمه.

عزیزم فعلا.

موفق باشی:gol:

پس بازرگانی؟

منابع رو برداشتم از سایت مدیر

ممنونم عزیزم شما هم موفق باشی

مونا

عضو جدید
سلام، همگی خسته نباشین

مرسی

سلام عزیزم خوبی ؟؟؟
فکر خوبیه
در مورد منابع کمک خواستی من میتونم کمکت کنم . موفق باشی :smile:

گل شیفته

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام، همگی خسته نباشین

مرسی

سلام دوست عزیز
من موافقم با شما .یه برنامه ریزی درست حرف اول رو میزنه .کلا تا وقتی که برنامه ریزی نکردی درس خوندن رو شروع نکن.
در مورد اینکه کدوم گرایش رو انتخاب کنید بستگی به خودت وتوانایت داره.ولی من خودم صنعتی ام همین ترم بهمن هم ترم اخر بودم. خودم که خیلی به صنعتی علاقه دارم مخصوصا گرایش تولید وتحقیق.شایدم نظرم عوض شد ولی در کل خیلی رشته های مدیریت با هم فرقی نداره
.اگه کمکی در مورد منابع خواستین من در خدمتم .خودم امسال 90 درصد ایشالله اگه خدا بخواد قصد دارم ازمون بدم .
از الان هم خیلی خودتو خسته نکنیا.فعلا زبانو شروع کن کم کم تئوری هم شروع کن.این دو تا درس باید تو برنامه هر روزت باشه.موفق باشی:smile:

nafiseh64

عضو جدید
سلام فهیمه جان
خیلی عالیه که میخواین با هم درس بخونید امیدوارم همتون موفق باشید.
عزیزم من mba میخونم.چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟

fahimeh_n

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من موافقم با شما .یه برنامه ریزی درست حرف اول رو میزنه .کلا تا وقتی که برنامه ریزی نکردی درس خوندن رو شروع نکن.
در مورد اینکه کدوم گرایش رو انتخاب کنید بستگی به خودت وتوانایت داره.ولی من خودم صنعتی ام همین ترم بهمن هم ترم اخر بودم. خودم که خیلی به صنعتی علاقه دارم مخصوصا گرایش تولید وتحقیق.شایدم نظرم عوض شد ولی در کل خیلی رشته های مدیریت با هم فرقی نداره
.اگه کمکی در مورد منابع خواستین من در خدمتم .خودم امسال 90 درصد ایشالله اگه خدا بخواد قصد دارم ازمون بدم .
از الان هم خیلی خودتو خسته نکنیا.فعلا زبانو شروع کن کم کم تئوری هم شروع کن.این دو تا درس باید تو برنامه هر روزت باشه.موفق باشی:smile:

سلام عزیزم
ممنون از کمکتون
میشه بگین کدوم کتابها خوبه که بخرم؟

fahimeh_n

عضو جدید
سلام فهیمه جان
خیلی عالیه که میخواین با هم درس بخونید امیدوارم همتون موفق باشید.
عزیزم من mba میخونم.چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟

سلام
مرسی، شما هم موفق باشین
شما هم میتونین بیاین با هم بخونیم

zahra_nm

عضو جدید
سلام
منم مهندسي كامپيوتر خوندم ولي ارشد مي خوام مديريت شركت كنم همه ميگن گرايش IT شركت كن ولي شناختي ازش ندارم. كتاباشو تا حدودي گرفتم يه آشنايي كلي پيدا كردم با مباحث. تنهايي نمي شه خوند پايه ام برنامه بزاريد با هم بخونيم .راستي تست مديديت پرچ مال كدوم انتشاراته ميگن اگه اونو خوب بخوني مي توني تستاي تئوري رو خوب بزني

zahra_nm

عضو جدید
سلام
منم مهندسي كامپيوتر خوندم ولي ارشد مي خوام مديريت شركت كنم همه ميگن گرايش IT شركت كن ولي شناختي ازش ندارم. كتاباشو تا حدودي گرفتم يه آشنايي كلي پيدا كردم با مباحث. تنهايي نمي شه خوند پايه ام برنامه بزاريد با هم بخونيم .راستي تست مديديت پرچ مال كدوم انتشاراته ميگن اگه اونو خوب بخوني مي توني تستاي تئوري رو خوب بزني

گل شیفته

عضو جدید
سلام
سلام من کتاب قدیمی استاد پرچ که با مرحوم داور ونوس نوشته رو دارم مال مهربان نشر کتابش عالیه . ولی جدیدش که مال سال 90 هستش رو دقیق نمیدونم من فقط دیدمش عکس یه کتابی رو جلدش هست.میتونی بری سایت خود پرچ .

مونا

عضو جدید
سلام

سلام زهرا جان کتاب تئوری های پرچ که من چاپ جدیدش رو گرفتم برای انتشارات فرهنگ هستش فوق العادس حتما بگیر. موفق باشی ;)

fahimeh_n

عضو جدید
سلام

سلام
خوش اومدین
پیشنهاد شما برای برنامه ریزی چی؟

.aida.

عضو جدید
سلام بچه ها
منم می خواستم در مورد کنکور ارشد مدیریت یه سری اطلاعاتی بدست بیارم گرایششو هنوز نمیدونم. البته تاپیک زدم ولی فعلا کسی جوابی نداده:(

میخواستم بپرسم شما تو کلاسهای کنکور آموزشگاه ها ثبت نام می کنید؟ یا از بسته های آموزشی آموزشگاه ها استفاده می کنین؟ اگه آره بنظرتون کدوم آموزشگاه خوبه؟؟

برای زبان کدوم کتاب به نظرتون خوبه؟ و در چه سطحی باید مطالعه کنیم؟

ممنون

fahimeh_n

عضو جدید
سلام بچه ها
منم می خواستم در مورد کنکور ارشد مدیریت یه سری اطلاعاتی بدست بیارم گرایششو هنوز نمیدونم. البته تاپیک زدم ولی فعلا کسی جوابی نداده:(

میخواستم بپرسم شما تو کلاسهای کنکور آموزشگاه ها ثبت نام می کنید؟ یا از بسته های آموزشی آموزشگاه ها استفاده می کنین؟ اگه آره بنظرتون کدوم آموزشگاه خوبه؟؟

برای زبان کدوم کتاب به نظرتون خوبه؟ و در چه سطحی باید مطالعه کنیم؟

ممنون

سلام عزیزم
نه تصمیم داریم خودمون برنامه ریزی کنیم بخونیم
واسه زبان باید روزی 1ساعت وقت بذاریم
من تحقیق کردم همه میگن از کتاب essential words 504 شروع کن بعد زبان تخصصی مدیریت اشراقی

.aida.

عضو جدید
سلام عزیزم
نه تصمیم داریم خودمون برنامه ریزی کنیم بخونیم
واسه زبان باید روزی 1ساعت وقت بذاریم
من تحقیق کردم همه میگن از کتاب essential words 504 شروع کن بعد زبان تخصصی مدیریت اشراقی

مرسی خانوم :gol:
این کتابی که معرفی کردین کتاب تستیه؟ یا readinge ؟
برای مطالعه زبان همین اول کار زبانو در چه حدی باید بلد باشیم همون مطالبی که دبیرستان و دانشگاه یاد گرفتیم کفایت می کنه یا باید در حد تافل باشه؟؟

بنظرتون برای مدیریت ورزشی و آموزشی که از زیر شا خه های علوم ورزشی و علوم تربیتی هستند میشه از این کتابها استفاده کرد؟؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا