ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navidkh2

عضو جدید
سلام دوستان جریان این نتیجه ها چیه که اعلام شده؟ من ارشد مجاز شدم و پردیس و مجازی هم جزو انتخاب هام بود این جزو همون هاست؟ یعنی من قبول نشدم(چون می زنه داوطلب موجود نیست)؟ یا این قضییش فرق داره باید کار دیگه ای می کردم برای این؟

lanner

عضو جدید
نه فکر نمیکنم ترتیب انتخاب مهم باشه بلاخره مصاحبه هست

من که همین دو ساعت پیش کفتم محاله مثل سال های قبل باشه قبولی امسال 500-600 اخرشه اینجور که میگید 1000 شما مثل 2000 پارسال هست و رتبه ی 370ه منم یه چی تو مایه های 900 پارساله که حتی روزانه مالکم قبول نشدم
بچه های ساخت کجان چرا نمیگن چیکار کردن؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی مینویسه یافت نشد یعنی واسه مصاحبه دعوت نشدید رتبتون خیلی بالا بوده

مطمئنین؟سالهای قبل با رتبه بدتر از من هم دعوت میشدن!!!
واسه من طراحی هستش،نه ساخت!!!!!عجب ماجرایی شده هاااااا

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان جریان این نتیجه ها چیه که اعلام شده؟ من ارشد مجاز شدم و پردیس و مجازی هم جزو انتخاب هام بود این جزو همون هاست؟ یعنی من قبول نشدم(چون می زنه داوطلب موجود نیست)؟ یا این قضییش فرق داره باید کار دیگه ای می کردم برای این؟

طبق گفته دوستمون یعنی تو هم مثل من واسه مصاحبه رد شدی،خوشبختم:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا یکی بیاد توضیح بده!!
قضیه چیه!!!
چرا برای مصاحبه دعوت نشدیم؟؟؟؟من برای تبدیل هم زده بودم، رتبه تبدیلم 2200 بود ولی طراحی 1400 بود،دیگه اینو باید دعوت میشدم،حالا بعدش حداقل ردم میکردن نامردااااااااااااااااا!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمام دانشگاه های پردیس و مجازی مصاحبه دارند؟ یعنی امید نداشته باشم شهریور اسمم در بیاد دیگه؟

آره،چون لینکی که سازمان سنجش داده رو ببینی هم برای بین الملل(پردیس) و هم مجازی و هم شرایط خاص و بورسیه هست،متاسفم،خدا بهت صبر بده!!!ولی خداییش یه خورده عجیب نیست!!!؟رتبه طراحیم حداقل واسه مالک بد نبود!!ولی چون فک کنم تو تهران بود رقابت سخت شد!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمام دانشگاه های پردیس و مجازی مصاحبه دارند؟ یعنی امید نداشته باشم شهریور اسمم در بیاد دیگه؟

ببین فقط اینا رو قبول نشدیا!!!
روزانه و شبانه دانشگاههای دیگه شاید قبول بشی.نمیخوام امیدتو کامل قطع کنم داداش....

nimasareban

عضو جدید
مطمئنین؟سالهای قبل با رتبه بدتر از من هم دعوت میشدن!!!
واسه من طراحی هستش،نه ساخت!!!!!عجب ماجرایی شده هاااااا

بله
ساخت پارسال 2100 هم برای مصاحبه دعوت شده بود
ولی امسال این دوستمون با 1000 هم دعوت نشده حتما همجین اتفاقی برای گرایش شما هم افتاده!

navidkh2

عضو جدید
ببین فقط اینا رو قبول نشدیا!!!
روزانه و شبانه دانشگاههای دیگه شاید قبول بشی.نمیخوام امیدتو کامل قطع کنم داداش....

خوب وقتی اینا را قبول نشی بقیشم نمی شم دیگه فقط یه چیزی فهمیدم اینا که اعلام شده همه دانشگاه ها نیست بعضی از دانشگاه ها را نوشته نیازی به مصاحبه نداره یعنی هنوز امید هست مثلا "
- دانشگاه تهران اين دانشگاه براي پذيرش دانشجو در دوره‌هاي مجازي، همان نمرات اكتسابي داوطلبان در آزمون را ملاك قرار داده و نيازي به انجام مصاحبه ندارد و بنابراين در اين مرحله اسامي چند برابر اعلام نمي‌شود و پذيرش نهايي نيز بصورت متمركز خواهد بود.
"

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب وقتی اینا را قبول نشی بقیشم نمی شم دیگه فقط یه چیزی فهمیدم اینا که اعلام شده همه دانشگاه ها نیست بعضی از دانشگاه ها را نوشته نیازی به مصاحبه نداره یعنی هنوز امید هست مثلا "
- دانشگاه تهران اين دانشگاه براي پذيرش دانشجو در دوره‌هاي مجازي، همان نمرات اكتسابي داوطلبان در آزمون را ملاك قرار داده و نيازي به انجام مصاحبه ندارد و بنابراين در اين مرحله اسامي چند برابر اعلام نمي‌شود و پذيرش نهايي نيز بصورت متمركز خواهد بود.
"

میدونم رفیق،ولی خصلت من طوری که بدم میاد امید کسی رو بگیرم،حتی اگه طرف امید خیلی کمی داشته باشه!!!!-ایشالله تو زندگیت رتبه خوبی بیاری،بابا بیخیال درس و کنکور و دانشگاهههههههههههههههه:)

parandme

کاربر بیش فعال
چرا اطلاعات بیخودی و غلط به مردم میدی
اگه مالک اشتر مدرکش مورد تایید نیست چطوری خود وزارت علوم داره براش پذیرش دانشجو می کنه؟؟؟
1- کاملا مورد تائید داخل و خارج کشوره (خارج از کشور به شرطیه که پروزه نظامی انجام ندین)
2- از نظر سطح علمی در حد خوبه یعنی از خیلی از دانشگاههای شهرستان بالاتره
3- در صورت داشتن معدل بالا امکان استخدام داره
4- تا پارسال طراحی کاربردی نداشت و امسال اولین سالشه که آورده من موندم بعضیا چطوری میگن تا 3000 میگیره؟؟؟؟

امسال احتمالا طراحی کاربردی روزانه ماکزیمم تا 1100 و شبانه تا 1600 خواهد گرفت

با سلام به همه دوستان عزیز
همونطور که قبلا هم با قاطعیت اعلام کرده بودم ولی برخی دوستان بر اطلاعات غلط و غیر منطقی خودشون اصرار
طراحی کاربردی مالک ماکزیمم تا حدود 1200 دعوت به مصاحبه کرده که سه برابر ظرفیتشه یعنی قطعا شانس بچه های زیر 1000 بیشتره
با توجه به این که طراحی کاربردی هم تو خود شرکت های وزرات دفاع امکان اشتغال داره و هم تو دیگر صنایع کشور و با توجه به اینکه با وضعیت امروز کشور فقط تو صنایع دفاع واقعا کار مهندسی و تحقیقاتی انجام میشه به دوستان مالک رو توصیه می کنم
موفق باشین

lanner

عضو جدید
همونطور که قبلا هم با قاطعیت اعلام کرده بودم ولی برخی دوستان بر اطلاعات غلط و غیر منطقی خودشون اصرار
طراحی کاربردی مالک ماکزیمم تا حدود 1200 دعوت به مصاحبه کرده که سه برابر ظرفیتشه یعنی قطعا شانس بچه های زیر 1000 بیشتره
با توجه به این که طراحی کاربردی هم تو خود شرکت های وزرات دفاع امکان اشتغال داره و هم تو دیگر صنایع کشور و با توجه به اینکه با وضعیت امروز کشور فقط تو صنایع دفاع واقعا کار مهندسی و تحقیقاتی انجام میشه به دوستان مالک رو توصیه می کنم
موفق باشین

اون دوستمون با 370 ساخت روزانه مالک دعوت نشده شبانه شده درصورتی که با370 شبانه دانشگاههای تهران وروزانه اصفهان میاری یعنی مالک هم ردیف ایناست؟

leila1362

عضو جدید
یعنی چون ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده همه یه جوری فقط می خوان تهران رو بیارن و برای همین مالک رو زدن؟ یعنی پذیرش توی روزانه ها و شبانه های شهرستان ها هم همین وضعیت رو داره؟ نمیشه به قبولی های سال های پیش استناد کرد؟ یا فقط اوضاع تهران این طوریه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشین

آره دقیقا،اتفاقا من آن حرفتو فراموش نکرده بودم!
چون تهران بود اینطور شده!!!!همه بچه تهرانیا و آنایی که عشق تهرانن زدن و جای منو پر کردن!!!
ایول داداش

آخرین ویرایش:

leila1362

عضو جدید
آره دقیقا،اتفاقا من آن حرفتو فراموش نکرده بدم!
چون تهران بود اینطور شده!!!!همه بچه تهرانیا و آنایی که عشق تهرانن زدن و جای منو پر کردن!!!
ایول داداش

عنی چون ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده همه یه جوری فقط می خوان تهران رو بیارن و برای همین مالک رو زدن؟ یعنی پذیرش توی روزانه ها و شبانه های شهرستان ها هم همین وضعیت رو داره؟ نمیشه به قبولی های سال های پیش استناد کرد؟ یا فقط اوضاع تهران این طوریه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشین

یعنی چون ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده همه یه جوری فقط می خوان تهران رو بیارن و برای همین مالک رو زدن؟ یعنی پذیرش توی روزانه ها و شبانه های شهرستان ها هم همین وضعیت رو داره؟ نمیشه به قبولی های سال های پیش استناد کرد؟ یا فقط اوضاع تهران این طوریه؟

نه نگران نباش،فقط اوضاع تهران اینطوریه،من خودم خیلی امیدوار بودم واسه طراحی دعوت شم!!
ولی یه سوال!!!
من تبدیل مالک هم زده بوم!!تبدیل اصفهان بود!!
دیگه آن که فرق داره و تهران نیست،چرا آن دعوت نشدم؟؟
ولی رتبه تبدیلم 2200 شده بود!!!

leila1362

عضو جدید
نه نگران نباش،فقط اوضاع تهران اینطوریه،من خودم خیلی امیدوار بودم واسه طراحی دعوت شم!!
ولی یه سوال!!!
من تبدیل مالک هم زده بوم!!تبدیل اصفهان بود!!
دیگه آن که فرق داره و تهران نیست،چرا آن دعوت نشدم؟؟
ولی رتبه تبدیلم 2200 شده بود!!!

به نظرم رتبه تبدیل برای مالک یه مقدار بالا بود. من نکی دونم فایل قبولی های سال 91 پارسه رو دیدید یا نه؟ شما به راحتی می تونین طبق اون بابل یا رشت رو بیارین. چون بیشتر مکانیک پسرن و دنبال کار به مین خاطر حتی با رتبه های خوب مالک رو انتخاب می کنن. دقت کنین توی این چند سال مالک با امکاناتی که می ده خیلی اومده تو بورس.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم رتبه تبدیل برای مالک یه مقدار بالا بود. من نکی دونم فایل قبولی های سال 91 پارسه رو دیدید یا نه؟ شما به راحتی می تونین طبق اون بابل یا رشت رو بیارین. چون بیشتر مکانیک پسرن و دنبال کار به مین خاطر حتی با رتبه های خوب مالک رو انتخاب می کنن. دقت کنین توی این چند سال مالک با امکاناتی که می ده خیلی اومده تو بورس.

آره این دور از انتظارم نیست،خوب بالاخره تو تهرانه!!همه رتبه های خوب دوست دارن برن تهران!!واسه کارم هم یه امیدایی هست،خوب چی از این بهتر!!!
ولی بعضی از دوستان میگفتن حداقل با این رتبه2200 دعوت میشدم!!
نمیدونم نظرات غلط از آب درآمد!!

leila1362

عضو جدید
آره این دور از انتظارم نیست،خوب بالاخره تو تهرانه!!همه رتبه های خوب دوست دارن برن تهران!!واسه کارم هم یه امیدایی هست،خوب چی از این بهتر!!!
ولی بعضی از دوستان میگفتن حداقل با این رتبه2200 دعوت میشدم!!
نمیدونم نظرات غلط از آب درآمد!!

شما می دونین نتایج نهایی انتخاب رشته دقیقا کی اعلام می شه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

راستی بابل و رشت فک نکنم روزانشو قبول بشم!!
اگه قزوین بتونم روزانشو قبول شم،خیلی خوبه!!چون تاکسی خورش خیلی خوبه!!
سر راسته!!
از بدشانسی قزوین هم تازه طراحی رو آورده!!
اینم معلوم نیست چه شود!!!دیگه فک کنم سمنان قبول شم!!که آنم خوابگاه فقط برای سال اول میده،کلا نمیشه یه نفس راحت بکشم!!!

leila1362

عضو جدید
راستی بابل و رشت فک نکنم روزانشو قبول بشم!!
اگه قزوین بتونم روزانشو قبول شم،خیلی خوبه!!چون تاکسی خورش خیلی خوبه!!
سر راسته!!
از بدشانسی قزوین هم تازه طراحی رو آورده!!
اینم معلوم نیست چه شود!!!دیگه فک کنم سمنان قبول شم!!که آنم خوابگاه فقط برای سال اول میده،کلا نمیشه یه نفس راحت بکشم!!!

پارسال با 1449 روزانه بابل رو آوردن. با 1850 هم شبانه بابل رو آوردن. احتمال قبولی شما توی روزانه بابل و رشت خیلی زیاده ولی توی زنجان و همدان و سمنان و شاهرود زیاده

rasa

عضو جدید
صنعتی اصفهان -البته صنعتی اصفهان دانشگاه فنی هست بیشتر رشته مهندسیه ولی دانشگاه اصفهان همه رشته هارو داره مثلا پزشکی ولی درکل صنعتی اصفهان برای رشته های مهندسی

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
91:ریاضی34-جامدات38-ساخت34=رتبه260
92:ریاضی59- جامدات39- ساخت34- زبان14=رتبه19

91:ریاضی32- جامدات52- ساخت41=رتبه69
92:ریاضی24- جامدات30- ساخت40- زبان6=158

91:ریاضی32- جامدات52- ساخت41=رتبه69

91:ریاضی14- جامدات30- ساخت34- زبان51=رتبه282
92:جامدات20- ساخت47=رتبه392

92:ریاضی74- جامدات29- ساخت24- زبان15=رتبه54
92:ریاضی37:جامدات29- ساخت54-زبان9=رتبه11
با توجه به قیاس بالا من فک میکنم نمیشه بگیساخت 91 سخت تربوده فقط حق به حق دار نرسیده چون بعضی تستا که گزینه صحیح نداشتهیعده که قوی بودن تشخیص دادن سوال غلطه جواب ندادن ولی یعده که ضعیف بودن اصلامتوجه یه موضوع نبودن و یکی از گزینه های غلط رو انتخاب کردن که باکلیدسنجش مطابقتداشته من پستای ارشد91رو که میخوندم بعضیا میگفتن من با 6ماه ساخت خوندن وکلیتجربه عملی درصدساختم از دوستم که اتفاقی خیلی از گزینه هارو زده کمتر شده خیلیاگفته بودن ماطراحی کاربردی هستیم ساخت شانسی زدیم بعددرصدساختشون از بچه های ساختبیشتر شده بوداین یعنی حق به حق دارنرسیده.
من اصلا منکراین نیستم که ساخت امسال اسونبودولی فرقش این بودکه امسال همه با15و16سوال حدود30و35درصدگرفتن سالای قبلبا9و10تاسوال 30و35 درصدگرفتن
92:ریاضی37:جامدات29- ساخت54-زبان9=رتبه11
90:ریاضی23-جامدات34- ساخت62- زبان15=رتبه33
بچه هایی که معتقدن کنکور92 مثل کنکور90 هستشقیاس بالا روببینیدمجموعه ریاضی جامداتشون 9درصداختلاف داره ولی ساخت پایینی9درصدبیشتره(همه به سنگینیه سوالای ساخت90 که واقف هستیدهنوز5و6سوالش کسی حلتشریحیش نمیدونه)ولی رتبش بدترشده.سوالای ساخت سخت 90 کجاوسوالای ساده 92کجاولیچیزی که واضح اینه که امسال بچه ها همین سوالای ساده امسال پایین زدن
87:ریاضی65- جامدات32-ساخت54- دینامیک 49=رتبه19
این دوتاروببینیدهرچی جلوترمیریم بچه هابادرصدکمتر رتبه های بهتری کسب میکنن با ساخت ساده امسال ودرصدپایین بچه های ساختعلت این افت درصداسختی سوالا نمیتونه باشه علت چیه بنظرشما؟
ببین مهندس من قبلا هم توضیح دادم. هرساله سنجش رتبه ها با توجه به عواملی از جمله سختی و آسونی سوالا و همچنین تعداد دوستان طراحی و تبدیلیه که بین ساختیا قرار میگیره. این اطلاعاتی که شما دادید این حرفو تصددیق میکنه که سالی که رتبه 19 درصد ساختش 54 بوده درواقع رتبه اصلیش توی ساخت 3 یا 4 بوده ولی چون دوستان طراحی و تبدیل بین ساختیا زیاد بودن باعث شده رتبش ظاهرا بالا بیادو رتبه 19 ساخت امسال رتبه تقریبا واقعی رو نشون میده یا مثلا اون قیای 90 با 92 هم همونطور.با ساخت 62 سال 90رتبش شده 33 در حالیکه در 92 با درصد 54 شده 11 . این یعنی رتبه ها امسال به شدت واقعی شده این یکی از دلایلش شاید سخت بودن تست های سیالات و دینامیک بوده باشه که دوستان سیالاتی و جامداتی بین ساختیا کمتر شد. این موضوع به حدی شدت داره که من که رتبم 11 شده شک دارم که انتخاب اولم یعنی امیرکبیر رو بیارم حالا بقیه که فبها. به نظرمن اوضاع امسال واسه ساختیا عجیب تر از اونیکه فکر میکنن. من نظرم اینه تا 300 یا 400 قبولی روزانه داشته باشیم.
راجع به مالک اشتر هم این قضیه مستثنی نیست و میتونید کاملا متوجه این موضوع بشید.
موفق باشید;)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسال با 1449 روزانه بابل رو آوردن. با 1850 هم شبانه بابل رو آوردن. احتمال قبولی شما توی روزانه بابل و رشت خیلی زیاده ولی توی زنجان و همدان و سمنان و شاهرود زیاده

من که رتبم 1476 شده!!!!اگه بابل قبول شم که خیلی عالیه!!! گیلان میگن خیلی سخت میگیرن!!!ولی گیلانو جلوتر از بابل زدم!!!همدان منظورتون بوعلی هست؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی فقط صنایع دفاع کار تحقیقاتی انجام میده؟

نه که فقط مختص صنایع دفاع هست!!!
اگه اینطور باشه که ایران کشور دربو داغونی باید باشه،ولی بیشتر آنجا کارای تحقیقاتی صورت میگیه،چون بودجه دارن،پول دارن!!!!

leila1362

عضو جدید
من که رتبم 1476 شده!!!!اگه بابل قبول شم که خیلی عالیه!!! گیلان میگن خیلی سخت میگیرن!!!ولی گیلانو جلوتر از بابل زدم!!!همدان منظورتون بوعلی هست؟
آره منظورم بوعلی هست. تازه پارسال ظرفیت ها از امسال کمتر بوده. امید قبولی امسال شما باید بیشتر باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا