ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مرسی...رتبه تبدیلتون چند بود؟
فکر کنم حولوحوش 3000
سلام بر همه
من شهید بهشتی قبول شدم تو دفترچه زده بود مصاحبه نداره ولی الان سایت دانشگاهو نیگا کردم دیدم چهارشنبه هست.
من خودم باید چهارشنبه برم؟یا اونا هم زنگ میزنن؟
چطوریه؟
اگه زده چهارشنبه لابد باید برید ولی قاعدتا تماس هم میگیرین من پارسال مالک بهم زنگ زدن گفتم حتما میام ولی نرفتم امسالم دعوت شدم بازم نمیرم بمونن تو خماریش:D

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
میگم دوستان یه مشکلی:
من از سایت سنجش پرسیدم اگه انتخاب 26 مالک اشتر دعوت به مصاحبه بشیم ولی شرکت نکنیم انتخاب های دیگه بررسی میشه این پاسخ رو داد:
با سلام. عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق به منزله انصراف داوطلب از گزینش در مراحل فوق میشود و هیج فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود ندارد.بله انتخاب های بعدی گزینش می شوید

یعنی چی انتخاب های بعدی من ؟؟؟؟یعنی انتخاب های قبلیش کشششششششک؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
خودم جواب خودمو پیدا کردم:
لطفا راهنمايي كنيد در فرم انتخاب رشته، رشته هاي نيمه متمركز را در كجا وارد كنيم ؟
اگر شما رشته نيمه متمركز خود را قبل از انتخابهاي متمركز انجام دهيد اين شانس را مي توانيد داشته باشيد كه نمره ي هر دو رشته را آورده و در هر دو انتخاب پذيرفته شويد. ولي اگر نمره هر دو را بياوريد ولي اول انتخاب متمركز را انجام داده و بعد نيمه متمركز را بنويسيد فقط انتخاب متمركز را قبول مي شويد. بنابراين توصيه مي شود رشته هاي نيمه متمركز را در اولويت 1 و 2 قرار دهيد. اصولا كامپيوتر ابتدا امكان قبولي يا عدم قبولي شما را در اين رشته ها بررسي مي كند و بعد به سراغ رشته هاي متمركز مي رود، در غير اين صورت همان طور كه توضيح داده شد، شانس خود را براي قبولي همزمان در دو رشته كاهش مي دهيد.
به داوطلبان محترم اكيداتوصيه مي شود درصورت قبولي در رشته متمركز و علاقمندي به آن رشته يا اولي بودن اين رشته به رشته نيمه متمركز، ديگر در مصاحبه رشته هاي نيمه متمركز شركت نكنند، چون عدم حضور در مصاحبه براي آنها محروميتي را به همراه نخواهد داشت اما اگر در مصاحبه شركت كنند و پذيرفته شوند، حتما بايد از رشته ي متمركز انصراف و در نيمه متمركز ثبت نام كنند و گرنه با محروميت مواجه خواهند شد.
منبع:http://www.leitnerbox.ir/1389/05/توصیه-به-کنکوری-ها-در-مورد-آیین-نامه-جدی/

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال دیگه تو مصاحبه ها چی میپرسن؟
مصاحبه هاشون علمیه؟
عملیه؟....:دی
سیاسیه؟مذهبیه؟
اگه سیاسی و مذهبی هست چقد باید بدونیم ؟چیا رو باید بدونیم؟

mehran_456

عضو جدید
دوستان به نظرتون با رتبه 2600 تو گرایش طراحی کاربردی شبانه شهرکرد و یاسوج و گلپایگان رو میشه آورد؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال دیگه تو مصاحبه ها چی میپرسن؟
مصاحبه هاشون علمیه؟
عملیه؟....:دی
سیاسیه؟مذهبیه؟
اگه سیاسی و مذهبی هست چقد باید بدونیم ؟چیا رو باید بدونیم؟

مصاحبه دانشگاه مالک اشتر رو خبر دارم ولی دانشگاه بهشتی رو نمیدونم،به نظرم مصاحبش هم باید باهم فرق داشته باشن!!!!!!
حالا چی قبول شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

olfati

عضو جدید
این ورژن جدیدش فوق العادست...من پارسال همونو خوندم 66.67 درصد زدم.... تا 80 درصدم جا داشت بزنم....ولی راستش کتاب راهیان ارشدو ندیدم

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دوستان یه مشکلی:
من از سایت سنجش پرسیدم اگه انتخاب 26 مالک اشتر دعوت به مصاحبه بشیم ولی شرکت نکنیم انتخاب های دیگه بررسی میشه این پاسخ رو داد:
با سلام. عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق به منزله انصراف داوطلب از گزینش در مراحل فوق میشود و هیج فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود ندارد.بله انتخاب های بعدی گزینش می شوید

یعنی چی انتخاب های بعدی من ؟؟؟؟یعنی انتخاب های قبلیش کشششششششک؟
متاسفانه سیستم پاسخگو دو پهلو جواب میده منظورشون اینه که این فرصت انتخابات رو حذف کردن و بقیه کد رشته ها رو بررسی میکنند

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اسم من هم برای مصاحبه مالک ساخت وتولید روزانه دراومده اگر من مصاحبه برم وقبول بشم دیگه انتخابها ی قبلی میسوزه چون مالک رو اولویت 23 زدم از 24 تا انتخابم زنگ زدم سنجش گفت اگر مصاحبه قبول بشی دیگه انتخابات ازبین میرود به نظر شما چیکار کنم با رتبه 59 دیگه حتما خواجه نصیر قبولم در ضمن برای تکمیل ظرفیت پارسال شهر محل تحصیل ساخت وتولید مالک تغییر کرده بود ودیگه تهران نیست امسال مثل پارسال نشود چون دانشگاه مالک تهران میگن اصلا رشته مکانیک نداره اینم اصلاحی پارسال
Untitled.jpg

leila1362

عضو جدید
http://www.sanjeshserv.ir/hamgam/course.aspx?id=uwu5hrsMG84=
سوالات خود را در این سایت مطرح کنین

این سایته همش آمار اشتباه می ده. من ازش پرسیدم با 1908 تبدیل می تونم امید قبوای سمنان یا شاهرود یا گیلان رو داشته باشم بهم جواب داده:
پارسال می تونستم ولی چون ظرفیت امسال کم شده نمی تونم. ظرفیت امسال که از سال قبل نزدیک به 300 نفر فقط روزانه و شبانه بیشتر شده؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام اسم من هم برای مصاحبه مالک ساخت وتولید روزانه دراومده اگر من مصاحبه برم وقبول بشم دیگه انتخابها ی قبلی میسوزه چون مالک رو اولویت 23 زدم از 24 تا انتخابم زنگ زدم سنجش گفت اگر مصاحبه قبول بشی دیگه انتخابات ازبین میرود به نظر شما چیکار کنم با رتبه 59 دیگه حتما خواجه نصیر قبولم در ضمن برای تکمیل ظرفیت پارسال شهر محل تحصیل ساخت وتولید مالک تغییر کرده بود ودیگه تهران نیست امسال مثل پارسال نشود چون دانشگاه مالک تهران میگن اصلا رشته مکانیک نداره اینم اصلاحی پارسال
مشاهده پیوست 154661
سلام
متوجه نشدم
مثلا اگر انتخاب 20 در انتخاب رشته ، دانشگاه مالک باشه و بریم مصاحبه و در مصاحبه قبول بشیم ، انتخاب های قبلی هم از بین میرن؟ مثلا اگر در انتخاب 15 از یک دانشگاه متمرکز عادی قبول بشیم ، کامپیوتر انتخاب 20 رو برامون به عنوان نتیجه نهایی می زنه؟

من از چند نفر پرسیدم که گفتن" در صورت قبولی در مصاحبه ، اون کد رشته در انتخاب رشته شما فعال میشه و مثل یک انتخاب عادی در نظر گرفته میشه و کامپیوتر شروع می کنه به خوندن از شماره 1تا 100. در هر کدوم قبول بشیم همون مورد نظر خواهد بود. مثلا ممکنه یه نفر دانشگاه ص اصفهان قبول بشه در اولویت 15 و کلا کار به رشته خاص دانشگاه مالک نرسه که مثلا اولویت 20 هست"

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیمی فیزیک
خب همون مالک اشترو بگو یه پیش زمینه داشته باشم
خوب عرضم به خدمتتون خیلی مفصله!!!!!
واسه پسرا عکس3*4 حتما با ریش باشه که خیلی مهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما هم رای بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نماز و ارکان دین و مخصوصا شکیات نمازو رو باید بلد باشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پیش نماز مسجد محلتون هم بدونین!!!!!!!!!(اینو جدی گفتماااااااااااااااااااا)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیمی فیزیک
خب همون مالک اشترو بگو یه پیش زمینه داشته باشم
مثلا سوال میپرسند مرجعت کیه اگر بگی مثلا آیت الله خامنه ای میگن خوب میدونی اسم رسالش چیه؟! پس دروغ اگر بگی یه جورایی گیرت میندازن
سوالات سیاسیو باید در حد چیزی که تلویزیون میگه در حد افراد عادی بلد باشی مثلا بدونی چه گروهی تو مصر هستن و مثلا الان ترکیه چه خبره؟
دروغ واسشون خیلی مهمه!!!اگه دروغ بگی تو سوالا یه جا گیرت میندازن و لو میری:smile:کلا صداقت براشون مهمه!!!!!
اگرم اطلاعات سیاسی هم ندارین بگیم رااطلاعاتی در این زمینه ندارم،چون اگه حرفای قلمبه سلمبه بزنی سوالا پیچیده تر میشه و بدبختر میشین!!!
چون اگه اطلاعات سیاسی بالایی داشته باشین یه جورایی فک میکنن فعال سیاسی هستین و سوالا رو میپیچونن!!!!
واسه پسرا لباسی که واسه مصاحبه میپوشند باید رسمی باشه نه شلوار لی و تیشرت!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه پرسیدن از فیلتر شکن استفاده میکنی نگو نه!!!الان دیگه همه استفاده میکنن!!بالاخره یه جاهای واسه تحقیق و پژوهش و....لازمه!!!!
سوالات به این شکل هست:
معمولا سوالات اول در مورد وجود خدا و این که چطور خدا رو واسه خودت اثبات میکنی هست بعد میپرسند ایا نیازی به دینو... هست؟ چرا؟ سوال بعدی چرا مرجع؟؟ به نظر شما ما نیاز به ولایت داریم؟ چرا؟ حالا چرا ولایت مطلقه؟ ایا کشور های دیگه باید از ایران الگو برداری کنند؟ ایا ولایت فقیه که در ایران هست را به همین شکل به دیگر حکومت های جهان پیشنهاد میکنی؟ غرب به چه سمتی میره؟ جهان اسلام به چه سمتی میره؟ ایا از شکل ظاهری فعلی که در جامعه هست راضی هستید؟ در مورد سوریه چرا مورد حمایت روسیه و ایران هست؟ در انتخابات وظیفه ی ما چیه؟ نظر شما در مورد رد صلاحیت ها چی بود چرا؟ رئیس جمهور چه ویژگی های باید داشته باشه چرا؟ ...

اگر گوشیتون دوربین دارو... هست بهتره با خودتون نبرید چون در ورودی دانشگاه بهتون گیر میدن.
من این حرفا رو به نقل از یکی از دوستان گفتم!!!!ما که قبول نشدیم گفتم به آنایی که برای مصاحبه قبول شدن یه کمکی کرده باشم!!!!!!!!-یاعلی

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی واسه پسرا باید عکس و ظاهر صورتی که با آن مصاحبه کننده ها روبرو میشین باید تطابق داشته باشه!!!
مثلا اگه عکست با ریش باشه ولی خودت ریشتو از ته زده باشی دیگه میفهمن که با ریش نیستی و لو میری!!!!!!چون این یه دلیل میشه واسشون که صداقت نداری!!!!!!7-8نفر هم مصاحبه میگیرن!!!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااای چه سخته من چه میدونم غرب داره به چه سمتی میره!!اخه من با سوریه و روسیه چیکار دارم؟شکیات نمازو هم که با اینکه چن بار خوندم(اونم چون خیلی لازم میشه)ولی باز یادم میره
خدایاااااااا:(
خیلی ممنون اقای اسمونی...:دی
ان شا الله شما هم رشته خوبی که دوست دارید قبول بشین

ای بابا دست تو دلمون نزارین!!!!!!!!!!!!!!!!!
خب بگین سیاسی نیستم!!!و خودتونو راحت کنین!!!آنا فقط راستگویی واسشون مهمه!!!!!
شکیات نماز واسشون خیلی مهمه!!!!یه خورده حداقل بلد باشین و جاهایی که گیر کردین بگین که من کلا رساله رو حفظ نمیکنم و بیشتر به رساله رجوع میکنم!!!یا این که بگین اگه یه جایی از نمازو رو شک داشتم کلا میشینم نمازو از اول میخونم ونماز وقتگیرنیست!!اینطوری بحرفی بهت زیاد گیر نمیدن!!!
ولی بازم میگم دانشگاه بهشتی فک نکنم مصاحبش اینطوری باشه!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرم افزار متلب یاد بگیر

امین جان،من این روزا انگار جادو شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا حال درس و نرم افزار و علم و دانش رو ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اینطوری شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروزم که فوتبال داره،فعلا با آن سر میکنیم!!!!!:)
کلا برام دعا کن منم بچه درسخون بشم!!!:)
ولی مشکل این روزامو میدونم چیه!!!
من این روزا خیلی معتاد به اینترنت و کامپیوتر شدم!!!!بدون برنامه ریزی ساعت ها پشت کامپیوترم!!!:(
از این عادتم بدم آمده،همینطوی به صورت خودکار جذب کامپیوتر میشم:(
از دوستان میخوام یه راهنمایی منو بکنن!!!!!:(-یاعلی

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مثلا سوال میپرسند مرجعت کیه اگر بگی مثلا آیت الله خامنه ای میگن خوب میدونی اسم رسالش چیه؟! پس دروغ اگر بگی یه جورایی گیرت میندازن
سوالات سیاسیو باید در حد چیزی که تلویزیون میگه در حد افراد عادی بلد باشی مثلا بدونی چه گروهی تو مصر هستن و مثلا الان ترکیه چه خبره؟
دروغ واسشون خیلی مهمه!!!اگه دروغ بگی تو سوالا یه جا گیرت میندازن و لو میری:smile:کلا صداقت براشون مهمه!!!!!
اگرم اطلاعات سیاسی هم ندارین بگیم رااطلاعاتی در این زمینه ندارم،چون اگه حرفای قلمبه سلمبه بزنی سوالا پیچیده تر میشه و بدبختر میشین!!!
چون اگه اطلاعات سیاسی بالایی داشته باشین یه جورایی فک میکنن فعال سیاسی هستین و سوالا رو میپیچونن!!!!
واسه پسرا لباسی که واسه مصاحبه میپوشند باید رسمی باشه نه شلوار لی و تیشرت!

سلام
من این رو قبول دارم که صداقت براشون مهمه
یکی از استاد های ما که دکترای فیزیک داشت برای گزینش جایی رفته بود که ازش پرسیده بودن خطبه اول نماز جمعه موضوعش چیه ! اینم گفته بود نمی دونم تا من برسم تموم شده بود :)
چند تا از همین جور سوالا ازش که پرسیده بودن این راستش رو گفته بود که نمی دونم.
قبول هم شده بود .:)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من این رو قبول دارم که صداقت براشون مهمه
یکی از استاد های ما که دکترای فیزیک داشت برای گزینش جایی رفته بود که ازش پرسیده بودن خطبه اول نماز جمعه موضوعش چیه ! اینم گفته بود نمی دونم تا من برسم تموم شده بود :)
چند تا از همین جور سوالا ازش که پرسیده بودن این راستش رو گفته بود که نمی دونم.
قبول هم شده بود .:)

ایول،پس این نمیدونم خیلی جواب میده!!!قابل توجه دوستانی که برای مصاحبه قبول شدن:)

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وااااااااااااااای چه سخته من چه میدونم غرب داره به چه سمتی میره!!اخه من با سوریه و روسیه چیکار دارم؟شکیات نمازو هم که با اینکه چن بار خوندم(اونم چون خیلی لازم میشه)ولی باز یادم میره
خدایاااااااا:(
خیلی ممنون اقای اسمونی...:دی
ان شا الله شما هم رشته خوبی که دوست دارید قبول بشین

اطلاعات عمومیه ،

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
شروع کردم ولی خیلی ذهنمو مشغول نکرده!
میگم دوستان نرم افزار متلب رو تا چه حدی باید یادبگیریم واسه ارشد؟ من تو لیسانس درس برنامه نویسی متلب کارمیکردیم ولی متاسفانه فقط یه جلسه رفتم سرکلاس چون حقیقتا از برنامه نویسی متنفرم عوضش کتیا و آباکوس و نرم افزارهای تخصصی رو عشق میکنم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم دوستان نرم افزار متلب رو تا چه حدی باید یادبگیریم واسه ارشد؟ من تو لیسانس درس برنامه نویسی متلب کارمیکردیم ولی متاسفانه فقط یه جلسه رفتم سرکلاس چون حقیقتا از برنامه نویسی متنفرم عوضش کتیا و آباکوس و نرم افزارهای تخصصی رو عشق میکنم

سوال منم هست!!!!در حدی که محاسبات ریاضی و معادلات دیفرانسیل و رسم نمودار یاد بگیریم خوبه؟یا این که باید کلا کدنویسی(حلقه،شرطی و...) رو یاد بگیریم؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا