ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
bebin 55 mored noghte mahal dashtim bare entekhabe sakht man 53 moredo entekhab kardam entekhabe 54 va 55 ro zadam rozane va shabane malek ashtar hala farz kon man rotbam farzan shabane ferdosi ghabul mishe age bare mosahebe malek davat besham va pazirfte nahayi ham besham man ghabul shode kojam shabane ferdosi ya malek

[FONT=&quot]سلام یه خواهشی،فینگلیش ننویس،کامپیوترتو دست کن خواهشا!!![/FONT]​
[FONT=&quot]شبانه فردوسی اگه جلوتر باشه قبول میشی،و قبولی مالک برات اهمتی نداره![/FONT]​
[FONT=&quot]با توضیحاتی که دادی،فقط نکتش اینجاست که به نظرم چون شبانه قبول میشی میتونی نری و به جاش روزانه مالک رو بری،ولی اگه روزانه جلوتر از مالک قبول شی دیگه قبولی مالک برات منتفی هست و نمیتونی بری.چون روزانه قبول شی و نری محرومیت داره ولی شبانه این طور نیست،میتونی نری و به جاش مالک رو بری[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]ببین رفیق من واسه شبانه رو نظر خودمو گفتم ولی روزانه جلوتر قبول بشی رو مطمئنم دیگه نمیتونی بری مالک.[/FONT]
[FONT=&quot]ولی با شرایطی که گفتی میخوای بدونی قبول شده کجا هستی،صد در صد شبانه فردوسی چون جلوتر بوده،حالا اگه بخوای بری روزانه مالک هم به نظرم میشه چون شبانه هست و محرومیت نداره.[/FONT]​

مکاترونیک8282

عضو جدید
درود بر دوستان گرامی
به نظرتون با رتبه 2600 شبانه شهرکرد یا یاسوج یا گلپایگان میشه قبول شد؟
ممنون

تبدیل؟ برای تبدیل یاسوج روزانه پارسال 1930 داشته شبانشو ممکنه امسال بیارین. گلپایگان و شهرکرد معلوم نیست . اگه برای طراحیه، وضعتون بهتره

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اسامی چند برابر ظرفیت کی اعلام میشه؟امروز هجدهم دیگه!!!!!

lanner

عضو جدید
سلام یه خواهشی،فینگلیش ننویس،کامپیوترتو دست کن خواهشا!!!​
شبانه فردوسی اگه جلوتر باشه قبول میشی،و قبولی مالک برات اهمتی نداره!​
با توضیحاتی که دادی،فقط نکتش اینجاست که به نظرم چون شبانه قبول میشی میتونی نری و به جاش روزانه مالک رو بری،ولی اگه روزانه جلوتر از مالک قبول شی دیگه قبولی مالک برات منتفی هست و نمیتونی بری.چون روزانه قبول شی و نری محرومیت داره ولی شبانه این طور نیست،میتونی نری و به جاش مالک رو بری.ببین رفیق من واسه شبانه رو نظر خودمو گفتم ولی روزانه جلوتر قبول بشی رو مطمئنم دیگه نمیتونی بری مالک.
ولی با شرایطی که گفتی میخوای بدونی قبول شده کجا هستی،صد در صد شبانه فردوسی چون جلوتر بوده،حالا اگه بخوای بری روزانه مالک هم به نظرم میشه چون شبانه هست و محرومیت نداره.​

nemidunan chera postaye man pak mishe!
yani kare modire site!

ahmad_pinkoy

عضو جدید
دقیقا این صحبت شما رو چند صفحه قبل با استناد بر کارنامه یکی از دوستان اثبات کردم امسال یک تست ساخت حدودا 90 نفر جابجا میکرد.دوستانی که بالای 30 ساخت زدن هر تست ساخت میتونست 90 نفر واسشون جابجا کنه ضمن اینکه بعید میدونم امسال بهترین درصد ساخت بالاتر از 60 بوده باشه چون من با 53 درصد رتبم 11 شد قطعا رتبه 1 ساخت( البته اگه ساختی باشه) حداکثر 60 درصد زده

دقیقا همینجوره . اون دوست اول گفتن ساخت امسال خیلی اسون بوده . بله تا % 30 همه راحت زدن و تاثیر زیادی هم نداشته اما همون دوست گفتن با این درصد و ریاضی و جامدات که هر کدوم % 30 زدن رتبه 700 شدن ولی من با ساخت 45 و ریاضی که صفر زدم رتبه 213 شدم... یعنی 3 تست ساخت منو 400 نفر جا به جا کرده.. پس اسون نبوده و بین ساختی ها هم از جامداتیا زیاد امدن

dash @li

کاربر بیش فعال
دقیقا این صحبت شما رو چند صفحه قبل با استناد بر کارنامه یکی از دوستان اثبات کردم امسال یک تست ساخت حدودا 90 نفر جابجا میکرد.دوستانی که بالای 30 ساخت زدن هر تست ساخت میتونست 90 نفر واسشون جابجا کنه ضمن اینکه بعید میدونم امسال بهترین درصد ساخت بالاتر از 60 بوده باشه چون من با 53 درصد رتبم 11 شد قطعا رتبه 1 ساخت( البته اگه ساختی باشه) حداکثر 60 درصد زده

سلام با اجازه دوستان

می خواستم یک عرضی کنم اگه جسارت نباشه

امسال رتبه 1 ساخت از دانشگاه ما بود درصد ساختشم 70 بوده

اقای محمد رضا بقایی دانشگاه صنعتی اراک(علم و صنعت اراک)

lanner

عضو جدید
دقیقا همینجوره . اون دوست اول گفتن ساخت امسال خیلی اسون بوده . بله تا % 30 همه راحت زدن و تاثیر زیادی هم نداشته اما همون دوست گفتن با این درصد و ریاضی و جامدات که هر کدوم % 30 زدن رتبه 700 شدن ولی من با ساخت 45 و ریاضی که صفر زدم رتبه 213 شدم... یعنی 3 تست ساخت منو 400 نفر جا به جا کرده.. پس اسون نبوده و بین ساختی ها هم از جامداتیا زیاد امدن
91:ریاضی34-جامدات38-ساخت34=رتبه260
92:ریاضی59- جامدات39- ساخت34- زبان14=رتبه19

91:ریاضی32- جامدات52- ساخت41=رتبه69
92:ریاضی24- جامدات30- ساخت40- زبان6=158

91:ریاضی14- جامدات30- ساخت34- زبان51=رتبه282
92:جامدات20- ساخت47=رتبه392

92:ریاضی74- جامدات29- ساخت24- زبان15=رتبه54
92:ریاضی37:جامدات29- ساخت54-زبان9=رتبه11
با توجه به قیاس بالا من فک میکنم نمیشه بگیساخت 91 سخت تربوده فقط حق به حق دار نرسیده چون بعضی تستا که گزینه صحیح نداشتهیعده که قوی بودن تشخیص دادن سوال غلطه جواب ندادن ولی یعده که ضعیف بودن اصلامتوجه یه موضوع نبودن و یکی از گزینه های غلط رو انتخاب کردن که باکلیدسنجش مطابقتداشته من پستای ارشد91رو که میخوندم بعضیا میگفتن من با 6ماه ساخت خوندن وکلیتجربه عملی درصدساختم از دوستم که اتفاقی خیلی از گزینه هارو زده کمتر شده خیلیاگفته بودن ماطراحی کاربردی هستیم ساخت شانسی زدیم بعددرصدساختشون از بچه های ساختبیشتر شده بوداین یعنی حق به حق دارنرسیده.
من اصلا منکراین نیستم که ساخت امسال اسونبودولی فرقش این بودکه امسال همه با15و16سوال حدود30و35درصدگرفتن سالای قبلبا9و10تاسوال 30و35 درصدگرفتن
90:ریاضی23-جامدات34- ساخت62- زبان15=رتبه33
بچه هایی که معتقدن کنکور92 مثل کنکور90 هستشقیاس بالا روببینیدمجموعه ریاضی جامداتشون 9درصداختلاف داره ولی ساخت پایینی9درصدبیشتره(همه به سنگینیه سوالای ساخت90 که واقف هستیدهنوز5و6سوالش کسی حلتشریحیش نمیدونه)ولی رتبش بدترشده.سوالای ساخت سخت 90 کجاوسوالای ساده 92کجاولیچیزی که واضح اینه که امسال بچه ها همین سوالای ساده امسال پایین زدن
87:ریاضی65- جامدات32-ساخت54- دینامیک 49=رتبه19
این دوتاروببینیدهرچی جلوترمیریم بچه هابادرصدکمتر رتبه های بهتری کسب میکنن با ساخت ساده امسال ودرصدپایین بچه های ساختعلت این افت درصداسختی سوالا نمیتونه باشه علت چیه بنظرشما؟

lanner

عضو جدید
91:ریاضی34-جامدات38-ساخت34=رتبه260

92:ریاضی24- جامدات30- ساخت40- زبان6=158

91:ریاضی14- جامدات30- ساخت34- زبان51=رتبه282
92:جامدات20- ساخت47=رتبه392

92:ریاضی74- جامدات29- ساخت24- زبان15=رتبه54
با توجه به قیاس بالا من فک میکنم نمیشه بگیساخت 91 سخت تربوده فقط حق به حق دار نرسیده چون بعضی تستا که گزینه صحیح نداشتهیعده که قوی بودن تشخیص دادن سوال غلطه جواب ندادن ولی یعده که ضعیف بودن اصلامتوجه یه موضوع نبودن و یکی از گزینه های غلط رو انتخاب کردن که باکلیدسنجش مطابقتداشته من پستای ارشد91رو که میخوندم بعضیا میگفتن من با 6ماه ساخت خوندن وکلیتجربه عملی درصدساختم از دوستم که اتفاقی خیلی از گزینه هارو زده کمتر شده خیلیاگفته بودن ماطراحی کاربردی هستیم ساخت شانسی زدیم بعددرصدساختشون از بچه های ساختبیشتر شده بوداین یعنی حق به حق دارنرسیده.
من اصلا منکراین نیستم که ساخت امسال اسونبودولی فرقش این بودکه امسال همه با15و16سوال حدود30و35درصدگرفتن سالای قبلبا9و10تاسوال 30و35 درصدگرفتن
بچه هایی که معتقدن کنکور92 مثل کنکور90 هستشقیاس بالا روببینیدمجموعه ریاضی جامداتشون 9درصداختلاف داره ولی ساخت پایینی9درصدبیشتره(همه به سنگینیه سوالای ساخت90 که واقف هستیدهنوز5و6سوالش کسی حلتشریحیش نمیدونه)ولی رتبش بدترشده.سوالای ساخت سخت 90 کجاوسوالای ساده 92کجاولیچیزی که واضح اینه که امسال بچه ها همین سوالای ساده امسال پایین زدن
87:ریاضی65- جامدات32-ساخت54- دینامیک 49=رتبه19
این دوتاروببینیدهرچی جلوترمیریم بچه هابادرصدکمتر رتبه های بهتری کسب میکنن با ساخت ساده امسال ودرصدپایین بچه های ساختعلت این افت درصداسختی سوالا نمیتونه باشه علت چیه بنظرشما؟
zemne inke emsal 34 nafar ham afzayeshe zarfiyat dashtim nesbat be parsal man fek mikonam emsal sharayet behtar az parsal nashe badtaram nemishe yani parsal akharin rotbe haye ghabuli har cheghad bude alanam hamune bare sakhtia

lanner

عضو جدید
zemne inke emsal 34 nafar ham afzayeshe zarfiyat dashtim nesbat be parsal man fek mikonam emsal sharayet behtar az parsal nashe badtaram nemishe yani parsal akharin rotbe haye ghabuli har cheghad bude alanam hamune bare sakhtia

ye chiz dige be nazare shoma chera yehoyi akharin rotbe mojazi sakht 90 az 2700 be 4500 afzayesh dashte shoma fek mikonid chon sanjesh ehsas karde sakhte 91 kheili sakhte va bache haye jamedati ziyadan beine sakhtia in karo karde?
na ouna har sal ba tavajoh be afzayeshe zarfiyati ke midan ba ye meyari ino tayin mikonan akharin zarfiyate sakhte 92 ham mese sale 91 hastesh yani hads mizanan emsalam bayad sharayet mese parsal bashe

nimasareban

عضو جدید

محاله که شرایط امسال مثل سال 90 و 91 بشه! نمیخوام کسیو نا امید کنم اما نتیجه از هر دو سال هم بدتر خواهد شد! فکر کنم امسال اخرین فرد قبولی در رشته ساخت رتبش 500-600 هست!
اگر میبینید درصد ساخت خیلی تاثیر داشته فقط بخاطر سخت بودن درس جامدات و ریاضی هست! بچه های ساخت امسال خیلی فشرده تر هستند و شاید از هر 10 نفر ساختی یک نفر جامداتی یا سیالاتی باشه
ای کاش نتیجه ها زودتر میومد.......................... :(

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من مشخصات رو وارد میکنم،ولی میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من با رتبه 1400 طراحی امکان داره برای مصاحبه دعوت نشم؟؟؟؟؟
فقط یه چیزی!!
من اعتراض کرده بودم!واسه درصدای ریاضی شک داشتم!!!این باعث میشه که برای مصاحبه معلق بمونم؟؟؟
دوستان واسه دانشگاه هایی مثل مالک اشتر باید قبل انتخاب رشته کاری میکردیم؟چیزی پست میکردیم؟
من فقط کد رشتشو زدم،و دیگر هیچ!!!

آخرین ویرایش:

nimasareban

عضو جدید
دوستان من مشخصات رو وارد میکنم،ولی میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من با رتبه 1400 طراحی امکان داره برای مصاحبه دعوت نشم؟؟؟؟؟
فقط یه چیزی!!
من اعتراض کرده بودم!واسه درصدای ریاضی شک داشتم!!!این باعث میشه که برای مصاحبه معلق بمونم؟؟؟
دوستان واسه دانشگاه هایی مثل مالک اشتر باید قبل انتخاب رشته کاری میکردیم؟چیزی پست میکردیم؟
من فقط کد رشتشو زدم،و دیگر هیچ!!!

وقتی مینویسه یافت نشد یعنی واسه مصاحبه دعوت نشدید رتبتون خیلی بالا بوده

lanner

عضو جدید
من با 370 ساخت شبانه مالک دعوت شدم!!! چرا روزانه قبول نشدم؟!!!!:eek:

فک میکنم حق بادوستان بود من با رتبه 1085 ساخت به مصاحبه مالک اشتردعوت نشدم البته من آخرین انتخاب ینی انتخاب 56 زدم نمیدونم این ارتباط داره یانه؟
جالب اینجاست که 2تا پردیس خودگردان زدم دانشگاه تهران و تبریز که تهران قبول نشده درصورتی پارسال با1800 بچه ها پردیس تهران قبول شدن این ینی رتبه 1085 ساخت امسال از رتبه 1800 پارسال هم کمتره!!!!!!!!
باتوجه به 2رتبه با لا اگه سال 92 مثل سال 90باشه که نیست(با9درصدساخت بیشتر رتبش بدترشده ینی پس ساخت92 سخت تر بوده)سال 90 اخرین رتبه قبولی 750و800 بوده ولی امسال 65 نفر ظرفیت روزانه وشبانه بیشترشده این بایدخیلی تاثیر بذاره ولی نذاشته با1085 حتی پردیس تهران هم قبول نشده!!!!

nimasareban

عضو جدید
فک میکنم حق بادوستان بود من با رتبه 1085 ساخت به مصاحبه مالک اشتردعوت نشدم البته من آخرین انتخاب ینی انتخاب 56 زدم نمیدونم این ارتباط داره یانه؟
جالب اینجاست که 2تا پردیس خودگردان زدم دانشگاه تهران و تبریز که تهران قبول نشده درصورتی پارسال با1800 بچه ها پردیس تهران قبول شدن این ینی رتبه 1085 ساخت امسال از رتبه 1800 پارسال هم کمتره!!!!!!!!
باتوجه به 2رتبه با لا اگه سال 92 مثل سال 90باشه که نیست(با9درصدساخت بیشتر رتبش بدترشده ینی پس ساخت92 سخت تر بوده)سال 90 اخرین رتبه قبولی 750و800 بوده ولی امسال 65 نفر ظرفیت روزانه وشبانه بیشترشده این بایدخیلی تاثیر بذاره ولی نذاشته با1085 حتی پردیس تهران هم قبول نشده!!!!

نه فکر نمیکنم ترتیب انتخاب مهم باشه بلاخره مصاحبه هست

من که همین دو ساعت پیش کفتم محاله مثل سال های قبل باشه قبولی امسال 500-600 اخرشه اینجور که میگید 1000 شما مثل 2000 پارسال هست و رتبه ی 370ه منم یه چی تو مایه های 900 پارساله که حتی روزانه مالکم قبول نشدم

mehran_456

عضو جدید
تبدیل؟ برای تبدیل یاسوج روزانه پارسال 1930 داشته شبانشو ممکنه امسال بیارین. گلپایگان و شهرکرد معلوم نیست . اگه برای طراحیه، وضعتون بهتره
سلام
بله برا گرایش طراحی کاربردی سوال کردم. به نطرتون روزانه یا شبانه این سه شهر که گفتم میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا