ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid8776

عضو جدید
امسال رتبه های پایین تبدیل و ساخت قبولی خوبی دادن. مثلا 1900 تبدیل روزانه کرمانشاه و 1100 ساخت روزانه شاهرود ولی طراحی ها چون تراکم رتبه های خوب بالا بود ممکنه آخرین رتبه قبولی نسبت به پارسال تغییر کرده باشه.

من با 1800 تبدیل روزانه رازی قبول نشدم شبانه قبول شدم!

ferferfer

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوبید تبریک می گم فکر کنم با این رتبه شما خیلی راحت دانشگاهای روزانه تهران میاوردید، بازم تبریک میگم

مرسی همچنین به شماها هم تبریک میگم!
من امیرکبیرو تهران رو اول زدم بعدش صنعتی اصفهان.
مهران شما تربیت مدرس روزانه اوردی یا شبانه؟

vanta

عضو جدید
به فرض تکمیل ظرفیت شرکت کردم و روزانه قبول شدم،مگه اونوقت میشه از شبانه (که حالا قبول شدم) به روزانه تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟؟
آخه تا اونجایی که می دونم تغییر رشته از شبانه به روزانه غیرممکنه دوست عزیز!
تا اونجایی كه میدونم تكمیل ظرفیت برای اونایی هست كه قبول نشدن

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام به همه و تبریک به اونایی که مزد زحمتشونا گرفتند،مخصوصا به مهران جان و مجید جان:w23::w23::w23:
واقعا از ته دل خوشحال شدم:w40:
من و ایمان و یه چند تایی از بقیه دوستان رفیم برای سال دیگه،ایشالا سال دیگه شیرینی قبولی را میدیم:w16::w17:
اونایی هم که قبول شدن شیرینی یادشون نره:w02:

comet101

عضو جدید
ای فرق فوکوله و میشه تغییر رشته داد! اون چیزی که تو میگی مربوط به حالتی هست که در انتخاب رشته اول شبانه ها رو زده باشی بعد روزانه و در کارنامه نهایی روزانه ها رو هم قبول شده باشی اون موقع نمیتونی از شبانه به روزانه تغییر رشته بدی ولی در تکمیل ظرفیت میشه چون در تکمیل ظرفیت بعضی از صندلی ها خالی میمونن و قبول شده ها واسه ثبت نام نمیرن یا بعضی دانشگاهها افزایش ظرفیت اعلام میکنن که در این صورت تو میتونی دوباره شانست رو امتحان کنی و اگه قبول بشی میتونی با مجوز سازمان سنجش از دانشگاه قبلی انصراف و در دانشگاه جدید ثبت نام کنی. دقیقا مثل حالتی که برای بار اول قبول شدی بری ثبت نام و اصلا نیازی به تغییر رشته نداری!!!
من تضمین میکنم که میشه پس با خیال راحت برو ثبت نام شبانه و بعدا در تکمیل ظرفیت شرکت کن و شانست رو مجددا امتحان کن.
بینهایت ممنون از راهنماییت دوست عزیز
تا حدی خیالم راحت شد
موفق باشی;)

• Like
واکنش ها: p458

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام به همه و تبریک به اونایی که مزد زحمتشونا گرفتند،مخصوصا به مهران جان و مجید جان:w23::w23::w23:
واقعا از ته دل خوشحال شدم:w40:
من و ایمان و یه چند تایی از بقیه دوستان رفیم برای سال دیگه،ایشالا سال دیگه شیرینی قبولی را میدیم:w16::w17:
اونایی هم که قبول شدن شیرینی یادشون نره:w02:
مرسی فقط بچه های دیگه چیکار کردند ظاهرا دیر اومدیم بچه هام رفتن!

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان- کسی هوا فضای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره که چه جوریاست؟منظورم از نظر استاداشه که سخت گیرن؟برای بچه های مکانیک چند واحد پیشنیاز میذارن؟کلا محیط درسیش مثبت هست؟( در ضمن من گرایش سازه هوایی قبول شدم) با تشکر

amintabrizli

عضو جدید
سلام به همه دوستان وعرض تبريك به قبولين امسال و آرزوي موفقيت براي كساني كه برا سال بعد مي خونن...
من هم از انتخاب سومم يعني ساخت و توليد تبريز قبول شدم....

amin-13

عضو جدید
بچه ها من رشتم مکانیک بوده هوا فضا های تهران و قبل تبدیل زده بودم الانم شهید بهشتی اوردم ولی می شد تبدیل ارومیه قبول شم به نظرتون اشتباه کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
بچه ها من رشتم مکانیک بوده هوا فضا های تهران و قبل تبدیل زده بودم الانم شهید بهشتی اوردم ولی می شد تبدیل ارومیه قبول شم به نظرتون اشتباه کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارومیه شهر باکلاس و عشقه!
ولی تهران هم تهرانه دیگه!
پس برو درستو بخون!

Negarestan

عضو جدید
بچه‌ها ممکنه دو نفر با رتبه یکسان تراز خیلی متفاوتی داشته باشن؟ بعد این ترازه تو قبولی تاثیر داره؟ اصن ترازو از رو چی حساب می‌کنن؟

zed_vr

عضو جدید
سلام دوستان- کسی هوا فضای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره که چه جوریاست؟منظورم از نظر استاداشه که سخت گیرن؟برای بچه های مکانیک چند واحد پیشنیاز میذارن؟کلا محیط درسیش مثبت هست؟( در ضمن من گرایش سازه هوایی قبول شدم) با تشکر

تا اونجایی که من اطلاع دارم، گروه هوافضا که البته خارج از دانشگاه تهران و در دانشکده علوم فنون واقع شده،
استادای نسبتاً خوبی داره، بیشتر علم و صنعتی هستند.
البته چون دانشگاه تهران تازه یکی دو ساله گروه هوافضای علوم فنون رو تاسیس کرده،
هنوز جدیده و کار زیاد داره.

farzadyar

عضو جدید
تبریک به همتون
ما که قبول نشدیم
آرزوی موفقیت دارام براتون
امروز با دنیای حرفه ای دانشجویی به طور رسمی خدا حافظی می کنم و این مسیر رو به دست جوان تر ها می سپرم
یا علی

pro_designer

عضو جدید
بچه ها به نظرتون با رتبه 2140 ساخت و تولید میشه تکمیل ظرفیت قبول شد؟ خواهشا یکی جواب بده:confused:

gigili206

عضو جدید
کسی رو دیدی که اعتراض کرده باشه و جواب داده باشه اعتراضش؟

بله حتما اعتراض کن خودت حضوری پاشو برو سازمان سنجش اونجا یه سیستم پاسخ گویی خوب داره که ایشالا جواب میگیری من خودم برای استفاده از سهمیه استعداد های درخشان تا حالا دو بار شخصا رفتم سازمان سنجش و جواب هم گرفتم.

gigili206

عضو جدید
دوستان من با رتبه 2350 تبدیل سیستان روزانه قبول شدم . نظرتون راجب اونجا چیه . راستش یه جورایی میترسم :D

در ضمن من رشتم جامدات بود به مشکلی برنمیخورم ؟

اصلا نترسید دانشگاه خیلی خوبیه با همه جور امکانات رفاهی مدرن به ندرت لازم میشه اصلا از تو محیط دانشگاه خارج بشید. در مورد رشتتونم فکر نمیکنم به مشکلی بر بخورید چون دروس اصلی رو همرو پاس کردین...

gigili206

عضو جدید
به فرض تکمیل ظرفیت شرکت کردم و روزانه قبول شدم،مگه اونوقت میشه از شبانه (که حالا قبول شدم) به روزانه تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟؟
آخه تا اونجایی که می دونم تغییر رشته از شبانه به روزانه غیرممکنه دوست عزیز!

من فکر نمیکنم مشکلی باشه چون شما انتقالی نمیگیرید بلکه از دانشگاه قبلی انصراف میدید و در دانشگاه جدید ثبت نام میکنید دوست خود من پارسال خواجه نصیر بود تکمیل ظرفیت زد رفت صنعتی شیراز از خواجه نصیر انصراف داد رفت شیراز ثبت نام کرد.

gigili206

عضو جدید
دوستان من یه سوال داشتم من رتبه خودم 512 تبدیل شده روزانه شیراز آوردم سهمیه رتبه اولی هم دارم که امروز رفتم سازمان سنجش گفتن اعمال میکنیم آخر هفته میگیم با سهمیه کجا قبول میشین کسی میدونه سهمیه رتبه اولی چقدر تاثیر داره؟ آیا ممکنه علم و صنعت یا دانشگاه تهران بیارم؟

saem

عضو جدید
من فکر نمیکنم مشکلی باشه چون شما انتقالی نمیگیرید بلکه از دانشگاه قبلی انصراف میدید و در دانشگاه جدید ثبت نام میکنید دوست خود من پارسال خواجه نصیر بود تکمیل ظرفیت زد رفت صنعتی شیراز از خواجه نصیر انصراف داد رفت شیراز ثبت نام کرد.

خواجه نصیرو ول کرد رفت صنعتی شیراز!!!:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا