ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin shahrokh

عضو جدید
اقا من تو cia اشنا دارم مي گفت نتايجو دادن دست باراك حسين اوباما ببينه سوال 71 حذف شه يا نه ميگن اونم داده دست ساركوزي رئيس جمهور قبلي اونم گفته منو چرا تو اين موقعيت قرار ميدين فكس كرده به پوتين الان دست پوتينه يه اينترو بزنه حله !!!!!!!! از دست مغازه رنجش !!!!!!!!!!!!!:cap::hypocrite::weirdsmiley::w06::w04::w09::w23::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w42:

AM_mech

عضو جدید
اقای gm1362 نیستین؟ گفتم اگه اهنگ صورتک فرهاد یا اون دوتا مست چشات اب یا مبارک باشه ارمین 2afm یا مگه بت نگفته بودم چاوشی رو اگه دارین واسم بذارین لطفا از نتایج که خبری نی دست کم یکم یاد خاطره ها قدیمی کنم! خاطره های جوونی!

آخرین ویرایش:

meh_bah2010

عضو جدید
یه لحظه فک کنین به اینکه نسبت به پارسال که اردیبهشت ماه نتایجو داده بودند حالا یه هفته هم از خرداد گذشته ولی خبری نی.

نشون می ده که خیلی وقت گذاشتن تو اون سوال های غلط . این طور نیس؟؟

mech-2010

عضو جدید
سلام دوستان
من هم مکانیک رو امتحان دادم وهم هوافضا.
دوستان کسی اطلاع داره که واسه پذیرفته شدن در روزانه و شبانه هوافضا چه رتبه ای لازمه؟ (اگر کسی بتواند در سه گرایش پیشرانش، ائرودینامیک وسازه نظرش رو بفرماید عالیه)
با تشکر

AM_mech

عضو جدید
بچه ها مونا ام اواتارو امضا و کاربریمو عوض کردم یه دوستیمون واسه اواتارم اذیت میشد فرصت نمیشد عوضش کنم دیگه حالا که عوض کردم گفتم کلا یه خونه تکونی کنم شروع جدید و اینا !نظرتون چیه؟

farid68

عضو جدید
کد خبر: 80151088 (2620836) تاريخ انتشار : 05/03/1391 - 09:23
نتایج اولیه آزمون كارشناسی ارشد سال 91 فردا اعلام می شود

تهران - كارنامه نتایج داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 از فردا، ششم خردادماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار می گیرد.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش كشور روز جمعه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: شركت كنندگان در آزمون كارشناسی ارشد سال 91 می توانند از فردا ششم خردادماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده به همراه مشخصات شناسنامه ای خود شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره شناسنامه و یا اطلاعات كارت اعتباری ثبت نام، كارنامه نتایج اولیه خود را مشاهده كنند.
'حسین توكلی' افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی كارشناسی ارشد شامل ضوابط ، شرایط و ظرفیت پذیرش هر یك از رشته های تحصیلی این آزمون از روز شنبه، ششم خردادماه همزمان با اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است.
وی مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون كارشناسی ارشد را از هشتم تا یازدهم خردادماه ذكر كرد و گفت: داوطلبان ضرورت دارد پس از مطالعه دقیق مطالب از ساعت 14 روز دوشنبه، هشتم خرداد تا ساعت 24 روز پنج شنبه، هشتم خردادماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب و درج كدرشته محل های مورد علاقه خود را از میان كدرشته امتحانی مجاز یا كدرشته های امتحانی مجاز در فرم انتخاب رشته الكترونیكی به ترتیب اولویت علاقه اقدام كنند.
به گفته توكلی هر داوطلب مجاز آزمون كارشناسی ارشد می تواند حداكثر 100 كدرشته محل انتخابی در تقاضانامه الكترونیكی درج كند.
وی به داوطلبان تاكید كرد كه فرآیند انتخاب رشته الكترونیكی آنها تنها پس از دریافت شماره رمز 15 رقمی توسط سیستم سنجش پایان خواهد یافت و دریافت نكردن این شماره رمز به منزله ناتمام ماندن انتخاب رشته است.
توكلی یادآور شد دانشجو در هر یك از رشته های امتحانی از بین داوطلبانی كه براساس كارنامه اولیه، حدنصاب علمی لازم را كسب كرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، با توجه به نمره كل اكتسابی و اولویت كد رشته محل های انتخابی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی مطابق ضوابط مربوط گزینش می شود.
مشاورعالی سازمان سنجش تصریح كرد گزینش نهایی در همه رشته های تحصیلی آزمون كارشناسی ارشد براساس 80 درصد نمره آزمون كتبی در هر گرایش با توجه به ضرائب مربوط و 20 درصد معدل تراز شده دوره كارشناسی صورت خواهد گرفت.
وی زمان اعلام نتایج نهایی و انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان قطعی آزمون كارشناسی ارشد سال 1391 را نیمه اول شهریور ماه، در فاصله زمانی 11 تا 13 شهریور ذكر كرد.
آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 در نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 26 تا 28 بهمن ماه 90 در حوزه های امتحانی 44 شهرستان كشور برگزار شد.
تعداد 930 هزار و 215 نفر برای شركت در آ‍زمون كارشناسی ارشد سال 91 ثبت نام كرده بودند كه از این تعداد، 785 هزار و 13 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند.

karim-mech

کاربر بیش فعال
بچه ها مونا ام اواتارو امضا و کاربریمو عوض کردم یه دوستیمون واسه اواتارم اذیت میشد فرصت نمیشد عوضش کنم دیگه حالا که عوض کردم گفتم کلا یه خونه تکونی کنم شروع جدید و اینا !نظرتون چیه؟

مخالفم ، دیگه یاد بدبختیام نمیفتم!

karim-mech

کاربر بیش فعال
برادر جی ام 1362 داریوش یه آهنگی داره. با مضمون : ما اگر از سر بریده مترسیدیم در حلقه عاشقان نمی رقصیدیم.
این رو نداری؟

zed_vr

عضو جدید
خبرگزاری مهر، ساعت 10:16 جمعه 5 خرداد 91
مشاور سازمان سنجش:
نتایج کنکور کارشناسی ارشد فردا اعلام می شود/ 307 هزار نفر مجاز شدند
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش با اشاره به زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 91 گفت: نتایج اولیه در روز شنبه 6 خرداد منتشر می شود و 307 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته می توانند از روز دوشنبه، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از میان 758 هزار و 13 داوطلب حاضر در جلسه آزمون حدود 307 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که در مجموع این میزان 39.11 درصد داوطلبان را تشکیل می دهد.
وی یادآور شد: نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد از روز شنبه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود و داوطلبان می‌توانند با استفاده از شماره داوطلبی، شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌ای، نتایج خود را مشاهده کنند.
توکلی اظهار داشت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد نیز شامل ضوابط، شرایط و مشخصات رشته های مورد نظر از روز شنبه 6 خرداد منتشر می شود و داوطلبان امکان انتخاب یکصد کد رشته محل در این دوره از آزمون را دارند.
وی گفت: فرآیند انتخاب رشته برای داوطلبان واجد شرایط کنکور کارشناسی ارشد 91، از ساعت 14 روز دوشنبه 8 خرداد آغاز می شود و تا ساعت 24 روز پنجشنبه 11 خرداد ادامه دارد و توصیه می شود داوطلبان کد رشته محل های انتخابی خود را پیش از نهایی کردن در فرم اینترنتی، در فرم پیش نویس ارائه کنند.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش اظهار داشت: هر داوطلب پس از تایید نهایی کد رشته‌های انتخابی، کد 15 رقمی دریافت می کنند که در غیر این صورت انتخاب رشته آنان مورد تایید قرار نگرفته است.
وی درباره میزان پذیرش در کنکور ارشد سال 91 گفت: بیش از 85 هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 91 پذیرفته خواهند شد و نتایج نهایی نیز در محدوده زمانی 11 تا 13 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

meh_bah2010

عضو جدید
من نمی دونم چطوری میشه فایل ضمیمه کرد
اگه میدونستم چند تا آهنگ هم من می ذاشتم تا همتونو به حال بیارم..

gm1362

عضو جدید
برادر جی ام 1362 داریوش یه آهنگی داره. با مضمون : ما اگر از سر بریده مترسیدیم در حلقه عاشقان نمی رقصیدیم.
این رو نداری؟
اسمشو اگه بگی شاید داشته باشم.حداقل آلبومش رو بگو.
خانم AM_mech پست قبلی رو آپدیت کردم برات.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دانلود کردم ولی گوش نکردم. الان حس بدی دارم. نمیدونم چرا دست و پام سرد شده. هر لحظه منتظرم یه پیرمرد با ریش سفید در اتاقم رو باز کنه بهم بگه دستتو بده بریم. من بپرم تو بغلش بگم کلی منتظرت بودم.

karim-mech

کاربر بیش فعال
از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود - زینهار از این بیابان زین راه بینهایت

ferferfer

عضو جدید
کاش میومد تا جنون راهی نیست از اینجا که منم!! دیگه به کندن موهام رو اوردم بدین صورت که موقع خوندن تاپیک ها موها رودور دستم حلقه میکنم بعد تا توی 1پست اسم اقای توکلی میاد می کشم و ...!!!!!!!!!
یه نینی توپولی داریم عادت داره پاشو بذاره توی دهنش مامانش با یه روش ابتکاری بادکنک بسته به پاش تا میاد پاشو ببره سمت دهنش بادکنک محکم میخوره تو صورتش بچه سکته می کنه تا 3-4ساعت دیگه اینکارو نمیکنه اگه فردا جوابا نیومد منم باید همینکارو کنم اگه نه با اظهار لطف بچه ها به اقای توکلی خوده حسن کچل میشم
شبتون بخیر
باحال بود! خیلی!

karim-mech

کاربر بیش فعال
امشب میاد. من که دیگه دارم میترکم. داغون شدم. خدایا ما سرمایه های این مملکتیم چرا اینجوری باید زیر استرس باشیم؟

rostamani

عضو جدید
امشب میاد. من که دیگه دارم میترکم. داغون شدم. خدایا ما سرمایه های این مملکتیم چرا اینجوری باید زیر استرس باشیم؟
حالا خوبه شما امشب میتونید ببنید .من که توماشینم برم یونی سر صبحم ارایه دارم.همیشه من باید اون اخریه باشم که جوابو میبینه.تا صبح دق می کنم

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها، 39 درصد مجازی به نظرتون یعنب چی؟ حداکثر 10 درصد قبولن؟!
50هزار نفر افزایش جمعیت هم بوده.
بنظرم اوضاع....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا