ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_adventure

عضو جدید
من امسال چون نرسیدم همینجوری امتحان دادم ولی باید بگم که زبانش رو ترکوندم مطمئنم بالای 80-90 درصد زدم ( البته نا گفته نمونه که من دارم خودمو واسه آیلتش آماده میکنم )
راجع به بقیه هم ریاضی رو فقط معادلاتشو زدم ، استاتیک هم 4 تایی زدم ، سیالات هم متوسط.....

تا چه پیش آید .

امتحان که تموم میشد به کناریم گفتم سوالا 110 رو چک کن گزینه 1 و 2 دقیقا مثل همه ....فکر کرد که از جواب رو میخوام اصلا بهم نگاه نکرد ....... شاید باورتون نشه از اینکه کنکور رو ایجوری امتحان دادم اینقدر جوش نیوردم که اون آدم کوچیک و پست بهم بی محلی کرد ....... خیلی جلوی خودمو نگه داشتم که همونجا تو جلسه پخش زمینش نکنم ....
آخه بابا چقدر آم میتونه پست باشه ............ ولش کن بابا ........ حالم گرفتس

آخه دلمون به چی خوشه تو این مملکت ......
اره دادا دقيقا... 2 3 تا از دوستام گفتن. اما من دقت نكردم . اين جور سوالا حذف كه بشه چجوري درصد ميگيرن؟ از بين همون 19 تاست؟

UmadaM

عضو جدید
من سر جلسه ریاضی رو که دیدم تموم بدنم یخ کرد کنکور 10 سال قبل ریاضی زیر 50 نزدم اما این یکی رو فک کنم 10-15% بشه:cry:
آقا طراح این سوال کیه!!؟ یعنی میخواست امسال درستش کنه؟!:biggrin: یعنی من سر جلسه نمیدونستم بخندم یا گریه کنم
kjsdfhdkjcchdfkjdsfhkfjdh.jpg
اما کلا
خدا هر چی بخواد همون میشه
امیدوارم همه ی کسایی که امروز کنکور دارن به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن نه کمتر نه بیشتر

ehsan-inventor

عضو جدید
واسه من همه چی تموم شد.تو این سن ارشد قبول نمی شم.پول ندارم.ازدواج هم نکردم.کارم هم یه کار مزخرفه.دیگه هیچی نیست.موفق باشین بچه ها.خداحافظ همگی...

مکاترونیک8282 عزیز،بی خیال !

همه چی تموم شد ؟!:w00: چی تموم شد ؟ :w46:معذرت می خوام گور باباش !:tooth:
منم کنکورو خراب کردم حسابی از یه هفته قبل می دونستم چیزی نمیشم :w31:ولی سعی می کردم روحیه خودمو حفظ کنم که شاید به خاطر همین روحیه خوب بهتر بتونم تست بزنم که یه ذره مفید بود و شاید کمک کنهرتبم از 3000 بشه 2000 ! ولی خوب رتبه 2000 رو می خوام چی کار؟!
اگه دقت کنین اخیرا این جا کلی پسد میزدم که مثلا روحیه خوبی دارم ولی سعیم این بود که به شما دوستان انرژی مثبت بدم خودم که بی خیالش شده بودم
حالا هم نتیجش برام یه سورپرایزه ! یعنی مهم نیست حالا اگه روز موعود رفتیم کارنامه رو دیدیم اگه خوب شده بود که خوشحال میشیم نشد هم هیمنی که هست...!:redface:
الان این مهمه که راحت شدم ! :gol:حس می کنم یه وزنه 60 کیلویی دقیقا ! از رو مغزم برداشته شد! این حسو با هیچی عوض نمی کنم،پریشب تصمیم گرفتم برنامه بچینم از 2 ماه دیگه آهسته پیوسته واسه سال بعد بخونم
ولی الان میگم گور باباش.;)
واسه هرکار دیگه ای ،این همه وقت بذارم توش سلطان میشم چه کاریه ؟! الان تمام انرژیمو میذارم رو چیزی که به دردم می خوره...
این همه استاد تو دانشگاه با مدرک فوق و دکترا ! نگاشون کن ببنی چجورین ؟! یا پراید دارن یا ماشین ندارن
پولدار شون مگان داره تازه ریس دانشکده هم هست،معیار پول ماشین نیست ولی خوب از حرفاشونو اینا میشه فهمید وضعشون چه جوریه چندتاشونم با این که تو وزارت دفاع و شرکت نفت هستن اونا هم بدتر !

حالا پسرخالم هم سنه منه از وقتی من رفتم دانشگاه اونم رفت مغازه رد البته با کمک باباش الان یه خونه داره با یه 206 زیرپاش...منم که هنوز هیچی
بسه دیگه ! البته واقعا به مکانیک علاقه دارم و با کلیاتش آشنا شدم کافیه حالا باید برم سراغ کار و زندگی...

من ارشدو واسه درآمد بیشتر خوندم که فهمیدم اشتباه کردم،اگه علاقه داریم آره می صرفه ارشد خوند ولی نه ! واسه من باز هم نمی ارزه
همین لیسانس چقدر گسترده بود در مورد همه چی درس خوندیم تو این مدت ولی اگه رو یه موضوعش فقط وقت بذارم به هدفام میرسم،من به بحث آیرودینامیک اونم برای ماشین و دینامیک ماشینی که منجر به طراحی مکانیزم شه و طراحی گیربکس علاقه شدیدی دارم خودم میشینم می خونم اینارو و به طور حرفه ای،آخرشم اگه به نتیجه رسیدم 2 تا مدرک فوق به خودم میدم !!!تو دانشگاه که از استادا 10 درصد چیز یاد گرفتم هرچی بلد بودم خودم خونده بودم...
آره بابا !

پس فکر نکنیم همه چی تموم شده و دنیا به آخر رسیده ! اصلا بهتر که قبول نمیشم،کی حال داره دوباره با استادا سروکله بزنه،2 ماه رو یه پروز] کار کنی که 3 نمره بخواد بت بده آخرم 2 نمره بده ! میرم پروژه میگیرم کار می کنم بعد پولشو میگیرم چه کاریه ؟
اگه رو پروژه موشک این قدر وقت میذاشتم بهتر نتیچه میگرفتم
کنکور خیلی مزخرفه و به درس خوندن و معلوماتتم کاری نداره به نظر من!
الان واقعا خوشحالم که تموم شده الانم داشتم با دوستام قرار میذاشتم برم بیرون تا 3 روز دیگه فقط صفا بعد هم باید برم دانشگاه
همگی خوش باشین اونایی که خوب بودن بهشون تبریک میگم که می تونن فوق بگیرن اونایی هم که مثل من خوب نبودن باز هم بهشون تبریک میگم چون از شر د رس های تئوری خلاص شدن ! حالا می تونیم بریم پی کارو پول درآوردن که خیلی حال میده : دی:gol:

آخرین ویرایش:

almatra2

عضو جدید
دوستان کسی اطلاعی نداره کلید اولیه سوالات رو کی میزنند
کنکور هم خدایی یه جوری بود آدم هنگ میکرد سوالات راحت رو گذاشته بودند سوالات اخر البته ما که سوال راحت ندیدیم :eek:

a.javad12

عضو جدید
اسمش رو نمیشه بذاری امتحان اونم ارشد!!!

نسبت به سال قبل وحشتناک بود، سیالتش سال قبل راحت بدون محاسبه میشد درصد خوبی بزنی ولی امسال جالبه جامداتیا اسون تر بودن یکم، زبانش که وحشتناک ریاضیشم که نگو!!!

بقول دوستم سخت که 5 دقیقش بود!!!

اشتباهات سوالات هم فراوون، نمونه اون سوال 110 دوجواب مشابه داشت ، یه سوال دیگه هم دوتا جواب گاما داشت، و چندسوال هم که اشتباهات تایپی و چاپی!!!!!!!!

در شأن مکانیک برگزار نکردن آزمونشو!!!!!

آخرین ویرایش:

vanta

عضو جدید
من كه دارم ميرم خدمت نگران نباشيد بچه ها همه به فراخور زحمتشون نتيجه ميگيرن مطمئن باشيد اين چند روز هم بلند شيد بريد مسافرتي تفريحي جايي. من خودم با دوستام دارم ميرم جزيره هنگام جاي همتون پيش پيش خالي

ali-10

عضو جدید
مکاترونیک8282 عزیز،بی خیال !:cool:
همه چی تموم شد ؟! چی تموم شد ؟ معذرت می خوام گور باباش !;)
منم کنکورو خراب کردم حسابی،از یه هفته قبل می دونستم چیزی نمیشم ولی سعی می کردم روحیه خودمو حفظ کنم که شاید به خاطر همین روحیه خوب بهتر بتونم تست بزنم که یه ذره مفید بود و شاید کمک کنهرتبم از 3000 بشه 2000 ! ولی خوب رتبه 2000 رو می خوام چی کار؟!:smile:
اگه دقت کنین اخیرا این جا کلی پسد میزدم که مثلا روحیه خوبی دارم ولی سعیم این بود که به شما دوستان انرژی مثبت بدم خودم که بی خیالش شده بودم
حالا هم نتیجش برام یه سورپرایزه ! یعنی مهم نیست حالا اگه روز موعود رفتیم کارنامه رو دیدیم اگه خوب شده بود که خوشحال میشیم نشد هم هیمنی که هست...!:redface:
الان این مهمه که راحت شدم ! :gol:حس می کنم یه وزنه 60 کیلویی دقیقا ! از رو مغزم برداشته شد! این حسو با هیچی عوض نمی کنم،پریشب تصمیم گرفتم برنامه بچینم از 2 ماه دیگه آهسته پیوسته واسه سال بعد بخونم ولی الان میگم گور باباش.;)
واسه هرکار دیگه ای ،این همه وقت بذارم توش سلطان میشم چه کاریه ؟! الان تمام انرژیمو میذارم رو چیزی که به دردم می خوره...
این همه استاد تو دانشگاه با مدرک فوق و دکترا ! نگاشون کن ببنی چجورین ؟! یا پراید دارن یا ماشین ندارن
پولدار شون مگان داره تازه ریس دانشکده هم هست،معیار پول ماشین نیست ولی خوب از حرفاشونو اینا میشه فهمید وضعشون چه جوریه چندتاشونم با این که تو وزارت دفاع و شرکت نفت هستن اونا هم بدتر !
حالا پسرخالم هم سنه منه از وقتی من رفتم دانشگاه اونم رفت مغازه رد البته با کمک باباش الان یه خونه داره با یه 206 زیرپاش...منم که هنوز هیچی
بسه دیگه ! البته واقعا به مکانیک علاقه دارم و با کلیاتش آشنا شدم کافیه حالا باید برم سراغ کار و زندگی...:gol:
من ارشدو واسه درآمد بیشتر خوندم که فهمیدم اشتباه کردم،اگه علاقه داریم آره می صرفه ارشد خوند ولی نه ! واسه من باز هم نمی ارزه
همین لیسانس چقدر گسترده بود در مورد همه چی درس خوندیم تو این مدت ولی اگه رو یه موضوعش فقط وقت بذارم به هدفام میرسم،من به بحث آیرودینامیک اونم برای ماشین و دینامیک ماشینی که منجر به طراحی مکانیزم شه و طراحی گیربکس علاقه شدیدی دارم خودم میشینم می خونم اینارو و به طور حرفه ای،آخرشم اگه به نتیجه رسیدم 2 تا مدرک فوق به خودم میدم !!!تو دانشگاه که از استادا 10 درصد چیز یاد گرفتم هرچی بلد بودم خودم خونده بودم...
آره بابا !
پس فکر نکنیم همه چی تموم شده و دنیا به آخر رسیده ! اصلا بهتر که قبول نمیشم،کی حال داره دوباره با استادا سروکله بزنه،2 ماه رو یه پروز] کار کنی که 3 نمره بخواد بت بده آخرم 2 نمره بده ! میرم پروژه میگیرم کار می کنم بعد پولشو میگیرم چه کاریه ؟
ریاضیش خیلی داغون بود، من 25 مین براش وقت درنظر گرفتم 8 تا حل کردم هیچ کدوم به جواب درست نرسیدم ولش کردم روفتم رو بعدیا
دوبراه برگشتم 6 تا زدم که 3 تاشو کامل حل کردم و درسته احتمالا
اون 3 تادی دیگه رو هم طوری حل کردم که بین دوئ گزینه مونده بودم که چون فک کردم آب از سرم گذشته و چیزی برای از دست دادن ندارم 3 تا رو تقریبا شانسی البته بین دو گزینه زدم هرچه بادا باد ! یا 2000 میشه 3000 یا میشه میاد پایین تر ولی بازهم قبول نمیشم که !
بقیه هم تو هیمن مایه ها زدم سیالات 4 تا زدم که ایشالا درستن ! جامدات 6 تا زدم ولی فک کنم همه با احتمال بالایی درست باشن 2 تا دیگه بود که 3 بار هر کدومو حل کردم ولی تو گزینه ها نبود ! حیف وقت !
کنترل رو هم که آسون بود فقط زدم 4 تا فک کنم یه دینامیک ماشین هم زدم اینو یادم نمیاد !
می بینین این شاهکار من بود
اگه رو پروژه موشک این قدر وقت میذاشتم بهتر نتیچه میگرفتم
کنکور خیلی مزخرفه و به درس خوندن و معلوماتتم کاری نداره به نظر من!
الان واقعا خوشحالم که تموم شده الانم داشتم با دوستام قرار میذاشتم برم بیرون تا 3 روز دیگه فقط صفا بعد هم باید برم دانشگاه
همگی خوش باشین اونایی که خوب بودن بهشون تبریک میگم که می تونن فوق بگیرن اونایی هم که مثل من خوب نبودن باز هم بهشون تبریک میگم چون از شر د رس های تئوری خلاص شدن ! حالا می تونیم بریم پی کارو پول درآوردن که خیلی حال میده : دی:gol:

درستش همینه منم دیگه اولویت اصلیم پول در اوردن و اگه وقت داشتم درس........
بابا مردیم از بس نشستیم تو خونه و پیشرفت مالی اینو و اون رودیم ...

rezabadri

عضو جدید
این شش ماه وقت رو روی تکواندو میذاشتم ساعی میشدم،اگه رو شطرنج میذاشتم استادبزرگ میشدم اگه رو فوتبال میذاشتم الان با مورینیو توی یه جوب ... اگه رو هرچی گذاشته بودم الان شاخی شده بودم اما دریع که رو درس گذاشتم و طراح ریاضی با زنش دعواش میشه و طلاق من رو از دانشگاه میگیره... اشکال نداره من که پایه م قویه واسه سال بعد...

?Why

عضو جدید
غلط زیاد نداشت؟
من 4~5 سوال ، با اینکه مطمئن بودم ، جوابم تو جوابا نبود ...
کلی وقتم به فنا رفت سرِ اینجور سوالا ... چون هر کدومو چند بار هم حل کردم ... آخرشم هیچی ...
:(
یه دونه از معادلاتها (مرتبه 2 کوشی اویلر ... ) هم مشکوک میزد!

متاسفانه اینقدی هم اعتماد به نفس نداشتم که قبول کنم سوال اشتباه بوده ... همش دنبالِ اشتباهِ خودم بودم ...
الان کلی خوشبحالِ اونی شد که وقت نذاشت رو اینجور سوالا ...

p458

عضو جدید
من از اول تابستان که شروع کردم یه پای ثابت هر روز درس خوندنم ریاضی بود ولی فقط شش تا رو زدم که دو تاش 50 50 و یکیش رو اشتباه زدم... دوستان کسی میتونه رتبه من رو پیش بینی کنه... زبان 25% ریاضی 10% سیالات 50% جامدات 40% دینامیک 35%

pepper

کاربر فعال
من از اول تابستان که شروع کردم یه پای ثابت هر روز درس خوندنم ریاضی بود ولی فقط شش تا رو زدم که دو تاش 50 50 و یکیش رو اشتباه زدم... دوستان کسی میتونه رتبه من رو پیش بینی کنه... زبان 25% ریاضی 10% سیالات 50% جامدات 40% دینامیک 35%
sayalatesh ali boood
man 18 taro zadam

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی پارسال شبیه تو زده بود البته با زبان 45% تبدیل امیرکبیر میخونه!
البته زبانش بالا بودا
بعد درصد گرفتنت با دوستات بود؟بیخیال بابا:دی

ehsan-inventor

عضو جدید

تبریک میگم دوست عزیز
عالی زدی،فک کنم باید رو شریف حساب کنی;)البته اگه درصدات همین جوری بمونه که ایشالا می مونه:gol:
موفق باشی.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مرد شورشونو ببرن با اين تستاي رياضي ملوم نبود از كجاشون درآورده بودن!!!ولي جامداتش خيلي آسون بود تست تكراري هم داشت ساختشم متوسط بود.راستي بچه هاي ساخت چكاركردين اون سوال سيستم بود يا آمار؟!!!سوال CNC كه دوباره اشتباه بود!!!

?Why

عضو جدید
اسمش رو نیمشه بذاری امتحان اونم ارشد!!!
نسبت به سال قبل وحشتناک بود، سیالتش سال قبل راحت بدون محاسبه میشد درصد خوبی بزنی ولی امسال جالبه جامداتیا اسون تر بودن یکم، زبانش که وحشتناک ریاضیشم که نگو!!!
بقول دوستم سخت که 5 دقیقش بود!!!
اشتباهات سوالات هم فراوون، نمونه اون سوال 110 دوجواب مشابه داشت ، یه سوال دیگه هم دوتا جواب گاما داشت، و چندسوال هم که اشتباهات تایپی و چاپی!!!!!!!!!1
در شأن مکانیک برگزار نکردن آزمونشو!!!!!

اون سواله که شاهکار بود ...
بیت الغزل بود ، شاه بیتِ امتحان بود ...
سه چهار بار اون دو گزینه رو خوندم ... باورم نمیشد یکین ...
آخرش اعصابم به هم ریخت ، کلمه های مشابه رو از تو دو تا گزینه خط زدم
:biggrin: ... دیدم دو طرف به "هیچی" رسیدم و اونوقت بودکه مطمئن شدم گزینه ها یکین.
حیف واسه من سوالِ آخر بود ...
اگه زودتر میدیدمش ، کلاً دیدم نسبت به امتحان و عقلِ طراحا عوض میشد و وقت کمتر واسه سولایِ مشکوک میزاشتم .

ehsan-inventor

عضو جدید
mishe manam bgid?
riyazi 40%
sayalat
18 zadam az 20ta
jamedat20%
dinamik 10%
zabanam nazadam

آقا اینایی که کارشون درسته بعد از کنکور فعال شدن،من برم که با اون درصدام حسابی آبروریزی کردم :دی
چرا قبلا اینجا پست نمیدادین که ما هم استفاده کنیم ؟! خیلی نامردین !;)

pepper

کاربر فعال
آقا اینایی که کارشون درسته بعد از کنکور فعال شدن،من برم که با اون درصدام حسابی آبروریزی کردم :دی
چرا قبلا اینجا پست نمیدادین که ما هم استفاده کنیم ؟! خیلی نامردین !;)
ahan mani mardi be chiye?
efate kalam? jozesh nist?
x-(

ehsan-inventor

عضو جدید
ahan mani mardi be chiye?
efate kalam? jozesh nist?
x-(

دوست عزیز شما چقدر ناراحتی؟!
اگه دقت کنین شوخی کردم ،از اون شکلکه خیلی راحت میشه اینو فهمید]بنده نه قصد توهینی داشتم و نه قصد توهینی خواهم داشت،خدا رو شکر پست های سابقم اینجا ثبت شده هست می تونین تشریف ببرین ببینین که مثل بعضیا نیستم که از باخت کسی خوشحال و از موفق شدنش ناراحت بشم،گویا شما این جوری برداشت کردین؟
بی خیال بابا؛منو باش میام اینجا به 5 تا روحیه بدم که یکی به من روحیه بده ضد حالم می خورم...
باشه،تاپیک ارشد 91 از حالا به بعد واسه شماها.من رفتم دیگه.
دوستان گلی که افتخار آشنایی باهاشون رو اینجا داشتم،همگی موفق باشید.خیلی خوب بود ،از حرف هاتون استفاده کردم،خاطرش می مونه.
خیلی مخلصیم:gol:

p458

عضو جدید
یکی پارسال شبیه تو زده بود البته با زبان 45% تبدیل امیرکبیر میخونه! البته زبانش بالا بودا بعد درصد گرفتنت با دوستات بود؟بیخیال بابا:دی
دوست عزیز خیلی ممنون از نظرت ولی من وقتی میگم این درصدها رو زدم یعنی حداقل این درصدها رو زدم وممکنه خیلی بیشتر از اینها باشه مثلا من سیالات 15 تا رو زدم که حدود 13 تاش به جواب آخر رسیدم و زبان حدود 17 سوال رو جواب دادم و جامدات 12 سوال و ارتعاشات 11 سوال فقط ریاضی رو با وجود اینکه خیلی خونده بودم خراب کردم و من مطمئنم که حداقل این دصدها رو میزنم چون سر جلسه کنکور با اطمینان تعداد پاسخ های درست رو حساب کردم...

dma

عضو جدید
دوست عزیز شما چقدر ناراحتی؟!
اگه دقت کنین شوخی کردم ،از اون شکلکه خیلی راحت میشه اینو فهمید]بنده نه قصد توهینی داشتم و نه قصد توهینی خواهم داشت،خدا رو شکر پست های سابقم اینجا ثبت شده هست می تونین تشریف ببرین ببینین که مثل بعضیا نیستم که از باخت کسی خوشحال و از موفق شدنش ناراحت بشم،گویا شما این جوری برداشت کردین؟
بی خیال بابا؛منو باش میام اینجا به 5 تا روحیه بدم که یکی به من روحیه بده ضد حالم می خورم...
باشه،تاپیک ارشد 91 از حالا به بعد واسه شماها.من رفتم دیگه.
دوستان گلی که افتخار آشنایی باهاشون رو اینجا داشتم،همگی موفق باشید.خیلی خوب بود ،از حرف هاتون استفاده کردم،خاطرش می مونه.
خیلی مخلصیم:gol:

بیخیال بابا با هم شروع کردیم با هم هم تموم میکنیم!گول این درصدا رو هم نخورید تا خرداد که رتبه ها بیاد ببینیم چه کردیم! تازه آزاد و کنکور 92(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) هم مونده!!!!!!!!!!!!!! :دی

force

عضو جدید
از ساخت دیگه هر کی بگه کتاب حریر پوش......
در مورد قالب سوالات دانشگاهی بود تا کنکوری
علم مواد متوسط
سوالات تکراری هم که من شاخ دراوردم که دوباره دادن در صورتی همین سال پیش داده بودند((صد مرتبه زیر و روش کردم ببینم نکته جدیدی نداشته باشه اشتباه بزنم:razz:))
cnc هم فقط میتونم:biggrin:
جامدات اسان تر بود
ریاضی هم که عامل اصلی قبول نشدن من شد:(

شاید اگر 15 دقیقه وقت بیشتر داشتم

koohe energy

عضو جدید
واقعا خستگی این چند ماه تو تنم موند.ریاضیش خیلی پرت بود،ریاضی مهندسی بود اینا؟؟؟؟؟؟انتگرال دوگانه سه گانه هم چرت داده بودند.من نگم هم خودتون میدونید چه ستمی بود ریاضیش:mad:.من از دینامیک راضی بودم،جامدات متوسط بود.سیالات هم گند زدم. ولی اینجور سوال ریاضی تو کنکورها بی سابقه بود.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز خیلی ممنون از نظرت ولی من وقتی میگم این درصدها رو زدم یعنی حداقل این درصدها رو زدم وممکنه خیلی بیشتر از اینها باشه مثلا من سیالات 15 تا رو زدم که حدود 13 تاش به جواب آخر رسیدم و زبان حدود 17 سوال رو جواب دادم و جامدات 12 سوال و ارتعاشات 11 سوال فقط ریاضی رو با وجود اینکه خیلی خونده بودم خراب کردم و من مطمئنم که حداقل این دصدها رو میزنم چون سر جلسه کنکور با اطمینان تعداد پاسخ های درست رو حساب کردم...
منظور منم از بیحیال یعنی حوصله داری رفتی با دوستات چک کنی! اگه منظور بدی گرفتی شرمنده
منم دوستا دارم درصدهامو بدونم...با توجه به همه رو بین 12 تا 13 تا زدم با میتونم بگم شاید همه رو 40 زده باشم! با فرض 4تا غلط تو هرکدوم
حالا خدا بهتر از هرکی میدونه من چیکار کردم
اینم یک اتفاقه زندگیه! اگه قرار باشه هر اتفاق نابودمون کنه که دیگه زندگی نمیشه کرد:) ایشالا موفق باشی

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخیال بابا با هم شروع کردیم با هم هم تموم میکنیم!گول این درصدا رو هم نخورید تا خرداد که رتبه ها بیاد ببینیم چه کردیم! تازه آزاد و کنکور 92(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) هم مونده!!!!!!!!!!!!!! :دی

اقا راست میگی
من که دارم به دوستام الکی میگم کنکور اسون بود تا اونا فردا و پسفرداها که کنکور دارن استرس نگیرن

مطمئن باشین خیلی ها از رشته های دیگه میان اینجا ببینن نظر شما رو
روحیشونو افتضاح نکنین دوستانننننننننننننن

dma

عضو جدید
مرد شورشونو ببرن با اين تستاي رياضي ملوم نبود از كجاشون درآورده بودن!!!ولي جامداتش خيلي آسون بود تست تكراري هم داشت ساختشم متوسط بود.راستي بچه هاي ساخت چكاركردين اون سوال سيستم بود يا آمار؟!!!سوال CNC كه دوباره اشتباه بود!!!

سوال کنترل عددی که مربوط به اندازه گیری بود 4 تا گزینش غلط بود البته جواب درست گزینه 2 بود اگه غیرمستقیم میشد مستقیم که فکرمیکنم غلط تایپی بوده! کلا 12 تا سوال زدم اونم درست و غلطش با خداست...امیدوارم جبران کنه گندی که زدم به ریاضی و جامدات رو

maha_farhad

عضو جدید
بالاخره تموم ششششششششششششششد:w14::w31:

برگزاری آزمون تو کرج افتضاح بود تو این سرما تو حیاط چادر پلاستیکی زده بودن داخل چادر هم یه پمپ گرمایی گذاشته بودن که مثل تراکتور صدا میداد

من هم کنارش افتاده بودم ، حاضر بودم سرمارو تحمل کنم فقط صدای پمپ قطع شه ؛ کم مونده بود گریه کنم:wallbash:

من یه چند نفر دیگه رو که اعتراض کردیمو بردن توی اتاق مخصوص جلسات مسیولین دانشگاه به قول خودمون vip :w33:بهتر از این نمی شد ؛

من هم بد نزدم ؛ فقط میشه گفت اکثر 2 به شکا رو زدم که خدا کنه مشکل ساز نشن

خداییش تو ریاضی مهندسی بد شانسی آوردم ، اینهمه مختلطا و فوریه رو خوندم اکثرا سوالارو از یک سوم ریاضی مهندسی که کنار گذاشته بودم ،دادن، کنترل هم درست حسابی نخونده بودن هیچی نزدم ولی از خجالت بقیه در اومدم

امیدوارم همگی مزد زحمتاشونو بگیرن ،

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا