ارشد 90 MBA

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zarkav

عضو جدید
سلام.
لطفا يكي از دوستاني كه پارسال كنكور MBA داده يك توضيح كوچولو در مورد سوال من بده :

اينجوري كه من متوجه شدم،پارسال تعداد سوالات و زمان پاسخگويي به اينصورت بوده :

GMAT تعداد سوال 40 تا
رياضي تعداد سوال 30 تا
زبان تعداد سوال 100 تا

كه هر سه تا روي هم 180 دقيقه وقت داشته، درسته؟

حالا سوال من اينه كه دفترچه سوالات زبان و رياضي + GMAT را با هم ميدن يعني از همون اول 180 دقيقه را ميتونم روي هر سه تا تقسيم كنم يا نه اول دفترچه زبان را ميدن و بعد از 100 دقيقه دفترچه رياضي + GMAT ؟

راستي امتحان معمولا صبح هست يا عصر ؟

ممنون از پاسخ

amin.ir

کاربر فعال
سلام.
ممنونم از راهنماييت.
بهشون پ.خ دادم.

سلام دوست عزیز
من سال 87 امتحان دادم و الان در حال دفاع پایان نامم(ایشالا)
بیبینید سالی که ما امتحان دادیم دو تا دفترچه بود دفترچه اول شامل 6تا درس بود که کسانی که میخاستن مدیریت اجرایی و شهری امتحان بدن به همه سوالات به جز ریاضی(زبان،فارسی،gmat،تئوری مدیریت،دانش مسایل روز) جواب میدادن و دیگه به دفترچه دوم جواب نمیدادن(اگه شما به این 5 درس جواب بدین براتون هم تو مدیریت اجرایی و هم شهری رتبه میاد)
ولی کسانی که mba میحاستن شرکت کنن از دفترچه اول فقط به gmat و ریاضی جواب میدادن و دفترچه دوم(که فقظ شامل سوالات زبان مخصوصmba هست) جواب میدادن
فقط بهتون پیشنهاد میکنم یا فقط تو اجرایی شرکت کنین یا mba و به همه سوالات جواب ندین چون وقت محدوده و اگه به همه سوالات جواب بدین به احتمال 90درصد هیچی قبول نمیشین
امیدوارم موفق باشین اگه سوالی بود در خدمتم

zarkav

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من سال 87 امتحان دادم و الان در حال دفاع پایان نامم(ایشالا)
بیبینید سالی که ما امتحان دادیم دو تا دفترچه بود دفترچه اول شامل 6تا درس بود که کسانی که میخاستن مدیریت اجرایی و شهری امتحان بدن به همه سوالات به جز ریاضی(زبان،فارسی،gmat،تئوری مدیریت،دانش مسایل روز) جواب میدادن و دیگه به دفترچه دوم جواب نمیدادن(اگه شما به این 5 درس جواب بدین براتون هم تو مدیریت اجرایی و هم شهری رتبه میاد)
ولی کسانی که mba میحاستن شرکت کنن از دفترچه اول فقط به gmat و ریاضی جواب میدادن و دفترچه دوم(که فقظ شامل سوالات زبان مخصوصmba هست) جواب میدادن
فقط بهتون پیشنهاد میکنم یا فقط تو اجرایی شرکت کنین یا mba و به همه سوالات جواب ندین چون وقت محدوده و اگه به همه سوالات جواب بدین به احتمال 90درصد هیچی قبول نمیشین
امیدوارم موفق باشین اگه سوالی بود در خدمتم

سلام دوست عزيز.
از پاسختون بسيار ممنونم.
پس اينجوري كه من متوجه شدم، طبق دفترچه پارسال 180 دقيقه وقت هست كه همون اول جلسه هر دو دفترچه را ميدهند و هر كسي هر كدام را كه خواست پاسخ ميده.درسته؟

من ميخوام MBA امتحان بدم و البته همانطوريكه فرموديد فقط سه تا درس مربوطه را خوندم و با درساي اجرايي و شهري كاري ندارم.

راستي تا جاييكه من اطلاع داشتم MBA پايان نامه نداره و در مقابل حدود 50 واحد بايد پاس كرد، پس جريان اينكه پايان نامه داريد چيه؟

اگر دوست داريد، لطفا بفرماييد كه كجا درس خونديد و با چه رتبه اي قبول شديد و اگر درصدهاتون يادتون هست را بفرماييد ( البته هيچ اجباري نيست و فقط خودم دوست دارم بدونم و اگر دوست داريد، پ.خ بديد)

باز هم صميمانه از پاسختون سپاسگزارم

اميدوارم هميشه شاد و سربلند باشيد

amin.ir

کاربر فعال
سلام دوست عزيز.
از پاسختون بسيار ممنونم.
پس اينجوري كه من متوجه شدم، طبق دفترچه پارسال 180 دقيقه وقت هست كه همون اول جلسه هر دو دفترچه را ميدهند و هر كسي هر كدام را كه خواست پاسخ ميده.درسته؟

من ميخوام MBA امتحان بدم و البته همانطوريكه فرموديد فقط سه تا درس مربوطه را خوندم و با درساي اجرايي و شهري كاري ندارم.

راستي تا جاييكه من اطلاع داشتم MBA پايان نامه نداره و در مقابل حدود 50 واحد بايد پاس كرد، پس جريان اينكه پايان نامه داريد چيه؟

اگر دوست داريد، لطفا بفرماييد كه كجا درس خونديد و با چه رتبه اي قبول شديد و اگر درصدهاتون يادتون هست را بفرماييد ( البته هيچ اجباري نيست و فقط خودم دوست دارم بدونم و اگر دوست داريد، پ.خ بديد)

باز هم صميمانه از پاسختون سپاسگزارم

اميدوارم هميشه شاد و سربلند باشيد

سلام دوست عزیز
نه ببین اول دفترچه اول رو میدن وقتی وقت دفترچه اول تموم شد جمع میکنن بجه های اجرایی و شهری میرن و فقط اونایی که میخان mba بدن میمونن و به دفترچه دوم جواب میدن
البته ممکنه الان وضغیت فرق کرده باشه حتما از کسانی که امسال کنکور دادن بپرسید ظرفیتها تقریبا دو برابر شده نسبت به سال 87
رتبم 33 شد و الان دانشگاه علامه میخونم(مدیریت اجرایی، ما 4 ترم واحد داشتیم و بعدش پایان نامه)

zarkav

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نه ببین اول دفترچه اول رو میدن وقتی وقت دفترچه اول تموم شد جمع میکنن بجه های اجرایی و شهری میرن و فقط اونایی که میخان mba بدن میمونن و به دفترچه دوم جواب میدن
البته ممکنه الان وضغیت فرق کرده باشه حتما از کسانی که امسال کنکور دادن بپرسید ظرفیتها تقریبا دو برابر شده نسبت به سال 87
رتبم 33 شد و الان دانشگاه علامه میخونم(مدیریت اجرایی، ما 4 ترم واحد داشتیم و بعدش پایان نامه)

سلام مجدد.
اقا از پاسخت خيلي خيلي ممنونم.يعني اينجوري كه شما فرموديد، 180 دقيقه براي رياضي و GMAT وقت دارم و بعد 100 دقيقه براي زبان.
اگر اينجوري باشه كه خيلي خيلي عاليه ولي بايد مطمئن بشم، چون اگر 180 دقيقه براي هر سه تا درس باشه وضع خيلي خيلي فرق ميكنه.
متاسفانه كسي كه پارسال كنكور داده را نميشناسم و اينجا هم كسي به تاپيكم جواب نداد ولي بايد حتما يه نفر را پيدا كنم، چون اينجوري اين موضوع خيلي مهم شد. شما هم اگر تونستي از بين همكلاسيهاي امسالتون از كسي بپرسي ممنون ميشم بهم اطلاع بدي.

علامه فكر كنم MBA نداره و البته اجراييش خيلي خيلي قوي هست و واقعا بهتون تبريك ميگم. اميدوارم هميشه موفق باشيد.
ظرفيتها هم بيشتر شده و البته منم نسبتا خوب خوندم وخيلي اميدوار هستم.

باز هم صميمانه ممنونم.

linux_0011

عضو جدید
نه دوست عزيز.180 ديقه واسه كل سوالاته.چون تعداد سوالات 170 تا هست و حدودا واسه هر سوالي 1 min فرصت ميدن.

zarkav

عضو جدید
نه دوست عزيز.180 ديقه واسه كل سوالاته.چون تعداد سوالات 170 تا هست و حدودا واسه هر سوالي 1 min فرصت ميدن.
سلام دوست گرامي.
شما كي كنكور داديد يا اينكه اين اطلاعتون مربوط به كي ميشود؟
مطمئني كه اين چيزي كه فرمودي مربوط به كنكور ام بي اي هم ميشه؟ يعني مربوط به اجرايي و شهري نيست؟
چون از يك نفر ديگر هم كه پرسيدم ميگفت پارسال (كنكور 89) نيز دفترچه ها جدا و وقت انها نيز جدا بوده است. البته خودش كنكور نداده بود و چيزيه كه شنيده بود.
راستي ايا راهي وجود داره كه از الان نحوه بودجه بندي سوالات و مدت زمان پاسخگويي انها را بتوان پيگيري كرد؟
سازمان سنجش كه ماشاالله دو سه سالي يك بار كنكورها را تغيير ميده (خصوصا ام بي اي) ولي هيچگونه اعلامي نميكنه و بايد بري سر جلسه ببيني چي ميشه!!!!!! حتي زمان كنكور را هم اعلام نميكنن!!!!

linux_0011

عضو جدید
سلام دوست گرامي.
شما كي كنكور داديد يا اينكه اين اطلاعتون مربوط به كي ميشود؟
مطمئني كه اين چيزي كه فرمودي مربوط به كنكور ام بي اي هم ميشه؟ يعني مربوط به اجرايي و شهري نيست؟
چون از يك نفر ديگر هم كه پرسيدم ميگفت پارسال (كنكور 89) نيز دفترچه ها جدا و وقت انها نيز جدا بوده است. البته خودش كنكور نداده بود و چيزيه كه شنيده بود.
راستي ايا راهي وجود داره كه از الان نحوه بودجه بندي سوالات و مدت زمان پاسخگويي انها را بتوان پيگيري كرد؟
سازمان سنجش كه ماشاالله دو سه سالي يك بار كنكورها را تغيير ميده (خصوصا ام بي اي) ولي هيچگونه اعلامي نميكنه و بايد بري سر جلسه ببيني چي ميشه!!!!!! حتي زمان كنكور را هم اعلام نميكنن!!!!

واسه mbaيا هر رشته ديگه اي فرقي نميكنه.كلا توي هر كنكوري واسه هر تست تقريبا 40 ثانيه زمان ميدن.كه البته به خاطر درس هاي mba كه زمانبر هستن واسه 170 سوال 180 ديقه زمان هست.شما اگه سوالاي سال هاي قبل رو دقيقا واسه خودتون زمان بندي كنيد توي 180 ديقه و جواب بدين ميتونه تو سرعت سر جلسه كمكتون كنه.
من امسال سال اولمه ميخوام كنكور بدم.انشا الله دانشگاه تهران ببينمتون;)

zarkav

عضو جدید
واسه mbaيا هر رشته ديگه اي فرقي نميكنه.كلا توي هر كنكوري واسه هر تست تقريبا 40 ثانيه زمان ميدن.كه البته به خاطر درس هاي mba كه زمانبر هستن واسه 170 سوال 180 ديقه زمان هست.شما اگه سوالاي سال هاي قبل رو دقيقا واسه خودتون زمان بندي كنيد توي 180 ديقه و جواب بدين ميتونه تو سرعت سر جلسه كمكتون كنه.

سلام مجدد دوست من.
آره حرف شما در مورد زمانبندي كه واسه درساي كنكور هست را قبول دارم و البته اينم قبول دارم كه همون 180 دقيقه كافيه ولي بايد اين خبر خوش را بهتون بدم كه همونطوريكه دوست عزيزمون توي اين تاپيك كه اجرايي 87 امتحان داده بودند گفتند،از يك نفر ديگر هم كه سال 88 امتحان داده بود پرسيدم، اون هم دقيقا همون حرف را زد يعني كنكور MBA عملا 280 دقيقه وقت داره كه بعد از 180 دقيقه اول دفترچه ها جمع و دفترچه زبان با 100 دقيقه وقت ميدن.
البته اينم بگم كه سازمان سنجش هست و شيرين كاريهاش:confused:......
تا سر جلسه نريم هيچ چيزي معلوم نميشه ولي روال چهار سال گذشته به اين شكل بوده.

من خوب خوندم و اميدوارم شما هم اماده باشي و البته من بيشتر دوست دارم شريف بخونم پس اگر نظرت عوض شد انشاالله اونجا ميينمت ;)

دوست دارم انشاالله ارتباط داشته باشيم تا بعد از كنكور و اعلام نتيجه و خدا بخواد انتخاب رشته. راستي MBA ميخواي امتحان بدي يا اجرايي؟

اگر اطلاعات خاصي پيدا كردي لطفا منو در جريان بذار.

از صميم قلب ارزو مي كنم موفق و شاد باشي.:gol::heart:

amin.ir

کاربر فعال
[FONT=&quot]سلام [/FONT]
[FONT=&quot]چندتا نکته رو دیدم بگم شاید بد نباشه[/FONT]
1-[FONT=&quot]وقت کنکور سال87 دقیقا همین بود که عرض کردم کسی که[/FONT] Mba[FONT=&quot]میده از دفترچه اول فقط به ریاضی و[/FONT] gmat [FONT=&quot]جواب میده ولی اجراییها به 5 درس(البته کاملا هم منطقیه وقتی که برای سوال ریاضی میزارین با سوال تئوری مدیریت که حفظیه و فقط 10 ثانیه زمان میبره فرق داره کی گفته وقت برای همه رشته ها به ازای هر سوال یکسانه؟[/FONT]
[FONT=&quot]یعنی کسی که مهندسی برق امتحان میده و باید سوال الکترومغناطیس حل کنه با کسی که یه سوال حفظی رو جواب میده یکیه؟[/FONT])
2-[FONT=&quot]هیچ وقت نگین وقت زیاده!! مهم رقابتیه که بین افراد هست شما باید چند بار دوره کنی و حتی از یه تست نگذری چون همین 1-2 تا تسته که سرنوشتو معلوم میکنه[/FONT]
3-[FONT=&quot]دانشگاه تهران تو مدیریت فوق العاده ضعیفه و فقط اسم داره من یکی از دوستام اونجا خونده خیلی ناراضی بود[/FONT]!!
[FONT=&quot]هر دو تان موفق باشین وایشالا به زودی خبر قبولیتونو بشنویم[/FONT]
[FONT=&quot]موفق باشین[/FONT]​

zarkav

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام [/FONT]

[FONT=&quot]چندتا نکته رو دیدم بگم شاید بد نباشه[/FONT]
1-[FONT=&quot]وقت کنکور سال87 دقیقا همین بود که عرض کردم کسی که[/FONT] Mba[FONT=&quot]میده از دفترچه اول فقط به ریاضی و[/FONT] gmat [FONT=&quot]جواب میده ولی اجراییها به 5 درس(البته کاملا هم منطقیه وقتی که برای سوال ریاضی میزارین با سوال تئوری مدیریت که حفظیه و فقط 10 ثانیه زمان میبره فرق داره کی گفته وقت برای همه رشته ها به ازای هر سوال یکسانه؟[/FONT]
[FONT=&quot]یعنی کسی که مهندسی برق امتحان میده و باید سوال الکترومغناطیس حل کنه با کسی که یه سوال حفظی رو جواب میده یکیه؟[/FONT])
2-[FONT=&quot]هیچ وقت نگین وقت زیاده!! مهم رقابتیه که بین افراد هست شما باید چند بار دوره کنی و حتی از یه تست نگذری چون همین 1-2 تا تسته که سرنوشتو معلوم میکنه[/FONT]
3-[FONT=&quot]دانشگاه تهران تو مدیریت فوق العاده ضعیفه و فقط اسم داره من یکی از دوستام اونجا خونده خیلی ناراضی بود[/FONT]!!
[FONT=&quot]هر دو تان موفق باشین وایشالا به زودی خبر قبولیتونو بشنویم[/FONT]

[FONT=&quot]موفق باشین[/FONT]​

درود بر شما.
اينكه وقت براي همه رشته ها يكسان نيست را كه صد در صد قبول دارم.شما گفتي رشته برق من ميگم رشته مكانيك.

از طرفي به فرض اينكه وقت زياد باشه خب براي همه زياده و برعكس كه البته يكي از دوستان كه MBA سال 88 امتحان داده بود ميگفت وقت كم مياد كه زياد نمياد ولي خب به هرحال اين موضوعي بود كه خيلي فكرم را مشغول كرده و خيالم راحت شد.

در مورد دانشگاه هم انشاالله امتحان بديم و قبول كه شديم حتما بهتون زحمت ميديم.مطمئنم از تجربيات يك شخص دلسوز و با تجربه مثل شما به خوبي ميشه استفاده كرد.

راستش من كه خيلي اميدوارم به كنكور امسال و الان كنكور سالهاي قبل را كه دارم ميزنم به نظرم خيلي خوب هست. البته اگر خودم چشم خودم نزنم.

تا ببينيم چي پيش مياد......

باز هم ممنون

amin.ir

کاربر فعال
درود بر شما.
اينكه وقت براي همه رشته ها يكسان نيست را كه صد در صد قبول دارم.شما گفتي رشته برق من ميگم رشته مكانيك.

از طرفي به فرض اينكه وقت زياد باشه خب براي همه زياده و برعكس كه البته يكي از دوستان كه MBA سال 88 امتحان داده بود ميگفت وقت كم مياد كه زياد نمياد ولي خب به هرحال اين موضوعي بود كه خيلي فكرم را مشغول كرده و خيالم راحت شد.

در مورد دانشگاه هم انشاالله امتحان بديم و قبول كه شديم حتما بهتون زحمت ميديم.مطمئنم از تجربيات يك شخص دلسوز و با تجربه مثل شما به خوبي ميشه استفاده كرد.

راستش من كه خيلي اميدوارم به كنكور امسال و الان كنكور سالهاي قبل را كه دارم ميزنم به نظرم خيلي خوب هست. البته اگر خودم چشم خودم نزنم.

تا ببينيم چي پيش مياد......

باز هم ممنون
سلام
1-جلوی برق حرف از مکانیک نزن فرزندم برق کجا و مکانیک کجا!!(یکم تعصب دارم!)
2-ظرفیتها خیلی اضافه شده نگرن نباش اگه کنکورای پارسالو خوب میزنی حتما قبولی
موفق باشی

zarkav

عضو جدید
سلام
1-جلوی برق حرف از مکانیک نزن فرزندم برق کجا و مکانیک کجا!!(یکم تعصب دارم!)
2-ظرفیتها خیلی اضافه شده نگرن نباش اگه کنکورای پارسالو خوب میزنی حتما قبولی
موفق باشی

1 - اينجوري در مورد مكانيك حرف زدي بهم برخوردا....... منم نسبت به مكانيك تعصب دارم پس بهتره بحث در اين زمينه را فراموش كنيم، چون به هرحال هركسي رشته اي را كه خونده دوست داره و از طرفي واقعا هر رشته اي سختياي خودش را داره.:):gol:

2- اميدوارم كه همينطور بشه;)

شما هم موفق باشي:heart:

linux_0011

عضو جدید
سلام.
من اجرايي امتحان ميدم.اولش خيلي اميدوار بودم ولي الان نه:(

خوندم ولي ........زياد تست نزدم.آخه هم كنكور دارم هم پروژه كارشناسي.1ديقه سر اونم 1 ديقه سر كتابه:redface:

تست هم كه ميزنم عالي نميزنم.ميشه گفت در حد خوب50 تا 60

زبان تخصصي رو هم به كل گذاشتم كنار.چون خيلي سخت بود وقت زيادي ميبرد.
بعدشم اگه جايي غير از تهران قبول بشم نميرم.ميگن تهران زير 50 ميخواد؟:(:cry:

amin.ir

کاربر فعال
سلام.

خوندم ولي ........زياد تست نزدم.آخه هم كنكور دارم هم پروژه كارشناسي.1ديقه سر اونم 1 ديقه سر كتابه:redface:

سلام
مدیریت اجرایی عشقه منه بخصوص با گرایش مدیریت استراتژیک که پولسازم هست پس انتخابت خوبه
2-زبان رو به کل ول نکن سعی کن چند تا تست درست بزنی درصد 10 درصد با 30 درصد خیلی فرق داره و نمیتونی بگی اینجا 20 درصد کم میزنم تو درس دیگه 20 درصد بیشتر میزنم چون تو تراز خیلی تاثیر داره اگه ضریب یه درس خیلی پایین باشه
3-سعی کن کنکورهای سال پیش رو هر روز یکیشو با زمان بشینی پشت میز بزنی حتی بینش چایی هم نخور کاملا جو مثل کنکور بساز برا خودت
4-50-60 درصد میانگین میزنی خوبه یه کم قط تلاش کنی بیای بالا کافییه
5- بخاطر اشتباه اکثر داوطلبان و عدم شناختشون قبولی تو مدیریت اجرایی راحت تر از Mba هست
مطمان باش فقط دو چیزه که ممکنه نزاره قبول شی
ناامیدی و غرور بی جا
بروجلو میتونی حالا کنکورتون کی هست؟

zarkav

عضو جدید
سلام
مدیریت اجرایی عشقه منه بخصوص با گرایش مدیریت استراتژیک که پولسازم هست پس انتخابت خوبه
2-زبان رو به کل ول نکن سعی کن چند تا تست درست بزنی درصد 10 درصد با 30 درصد خیلی فرق داره و نمیتونی بگی اینجا 20 درصد کم میزنم تو درس دیگه 20 درصد بیشتر میزنم چون تو تراز خیلی تاثیر داره اگه ضریب یه درس خیلی پایین باشه
3-سعی کن کنکورهای سال پیش رو هر روز یکیشو با زمان بشینی پشت میز بزنی حتی بینش چایی هم نخور کاملا جو مثل کنکور بساز برا خودت
4-50-60 درصد میانگین میزنی خوبه یه کم قط تلاش کنی بیای بالا کافییه
5- بخاطر اشتباه اکثر داوطلبان و عدم شناختشون قبولی تو مدیریت اجرایی راحت تر از Mba هست
مطمان باش فقط دو چیزه که ممکنه نزاره قبول شی
ناامیدی و غرور بی جا
بروجلو میتونی حالا کنکورتون کی هست؟

آقا توي اين تاپيك يك نفر كه ميخواد MBA امتحان بده هم هستا...... :D
بذار اين دم كنكوري ديگه به اين چيزا فكر نكنم:confused:
شوخي كردم،شما هرچي بگي همون درسته;)
كنكور هم روزهاي 27 ، 28 و 29 بهمن ماه انشاالله

راستي بحث به اينجا رسيد يه سوال :
ازاد ميخوام ثبت نام كنم ولي MBA نداره و اجرايي داره و موندم مكانيك ثبت نام كنم يا اجرايي؟
چقدري بين MBA و اجرايي فرقه؟ البته خداييش بدون تعصب بگو و مثل رشته برق نباشه:biggrin:

zarkav

عضو جدید
سلام.

اميدت اول به خدا بعدشم به خودت باشه.
اين روزا ديگه روزايي نيست كه به اين چيزا فكر كني. :eek:
اينم بگم كه خيلي توي اين روزا ميكشن كنار، البته با همين فكر كردنا و اميدوارم شما به اونا نپيوندي:smile:
من اطلاعي در مورد درصداي اجرايي ندارم ولي اينو بدون كه بخش زيادي از موفقيت كنكور را اعتماد به داشته ها ايجاد ميكنه و ممكنه با اطلاعات عالي ولي كنكور خراب بشه.
به نظر من الان اصلا به دانشگاه و اينجور چيزا فكر نكن و فقط و فقط فكرت بهتر دادن كنكورت باشه و اونا ماله مرحله بعده كه فرصت براش هست.

اميدوارم كه دوتامون موفق بشيم.;):heart::gol:

amin.ir

کاربر فعال
آقا توي اين تاپيك يك نفر كه ميخواد MBA امتحان بده هم هستا...... :D
بذار اين دم كنكوري ديگه به اين چيزا فكر نكنم:confused:
شوخي كردم،شما هرچي بگي همون درسته;)
كنكور هم روزهاي 27 ، 28 و 29 بهمن ماه انشاالله

راستي بحث به اينجا رسيد يه سوال :
ازاد ميخوام ثبت نام كنم ولي MBA نداره و اجرايي داره و موندم مكانيك ثبت نام كنم يا اجرايي؟
چقدري بين MBA و اجرايي فرقه؟ البته خداييش بدون تعصب بگو و مثل رشته برق نباشه:biggrin:

سلام
1-سر مکانیک و برق که شوخی کردم هردو جز رشته های تاپ مهندسین(اگه میخای مدیریت بخونی انقد حساس نباش)
2-منظور من این نبود که اجرایی بهتره منظور من اینه که فرقی به اون صورت بین این دو نیست ولی mba داوطلبان بیشتری داره(از نظر من هردو خوبه)
3-برای آزاد کاملا بستگی به خودت داره اگه علاقه به ادامه فنی داری که پس تو mba چیکار میکنی؟ ببین وقتی مدیریت میخونی بازار کارت خیلی حیلی گسترده میشه وهمه جا میتونی بری ولی اگه علاقه به کار فنی داره عمون مکانیک بحون(بستگی داره اقا باشی یا خانم و اینکه ساکن تهران باشی یانه؟)
4-دوشنبه بعدظهر دفاعمه دعا کن برام!
4-موفق باشی

آخرین ویرایش:

zarkav

عضو جدید
سلام
1-سر مکانیک و برق که شوخی کردم هردو جز رشته های تاپ مهندسین(اگه میخای مدیریت بخونی انقد حساس نباش)
2-منظور من این نبود که اجرایی بهتره منظور من اینه که فرقی به اون صورت بین این دو نیست ولی mba داوطلبان بیشتری داره(از نظر من هردو خوبه)
3-برای آزاد کاملا بستگی به خودت داره اگه علاقه به ادامه فنی داری که پس تو mba چیکار میکنی؟ ببین وقتی مدیریت میخونی بازار کارت خیلی حیلی گسترده میشه وهمه جا میتونی بری ولی اگه علاقه به کار فنی داره عمون مکانیک بحون(بستگی داره اقا باشی یا خانم و اینکه ساکن تهران باشی یانه؟)
4-دوشنبه بعدظهر دفاعمه دعا کن برام!
4-موفق باشی

1- در مورد مكانيك از همون روز اولي كه رفتم دانشگاه هم حساس نبودم و منم شوخي كردم، همونطوريكه گفتم واقعا هر رشته اي ارزش خودش را داره.
2-پس MBA و اجرايي بيشتر تفاوت اسمي دارند تا تفاوت ساختاري؟
3- به رشته مكانيك علاقه دارم و دوست دارم كه كار مديريتي مربوط به اون داشته باشم. يعني يك مديريت فني ، به عبارتي مديريت در يك بخش توليدي و صنعتي. الان خيلي با واژه هاي مديريتي اشنا نيستم و نميتونم درست توضيح بدم ولي اميدوارم متوجه منظوم شده باشي.:D
از طرفي ادامه تحصيل رشته مكانيك بيشتر به سمت تئوري ميره و از فني دور ميشه.
پسر هستم و البته فعلا چون مجردم عملا جاي خاصي ساكن نيستم و هر جا كار باشه حاضرم برم ولي خب اين چه فرقي داره؟
4- ما خودمون محتاجيم به دعا ولي اميدوارم كه موفق بشي. نتيجه اون هرچي شد حتما بهم بگو.
منتظر شنيدن خبراي خوبت هستم......;)

amin.ir

کاربر فعال
1- در مورد مكانيك از همون روز اولي كه رفتم دانشگاه هم حساس نبودم و منم شوخي كردم، همونطوريكه گفتم واقعا هر رشته اي ارزش خودش را داره.
2-پس MBA و اجرايي بيشتر تفاوت اسمي دارند تا تفاوت ساختاري؟
3- به رشته مكانيك علاقه دارم و دوست دارم كه كار مديريتي مربوط به اون داشته باشم. يعني يك مديريت فني ، به عبارتي مديريت در يك بخش توليدي و صنعتي. الان خيلي با واژه هاي مديريتي اشنا نيستم و نميتونم درست توضيح بدم ولي اميدوارم متوجه منظوم شده باشي.:D
از طرفي ادامه تحصيل رشته مكانيك بيشتر به سمت تئوري ميره و از فني دور ميشه.
پسر هستم و البته فعلا چون مجردم عملا جاي خاصي ساكن نيستم و هر جا كار باشه حاضرم برم ولي خب اين چه فرقي داره؟
4- ما خودمون محتاجيم به دعا ولي اميدوارم كه موفق بشي. نتيجه اون هرچي شد حتما بهم بگو.
منتظر شنيدن خبراي خوبت هستم......;)
ممنون پس بزن اجرایی حالشو ببر

zarkav

عضو جدید
سلام
چون گفته بودی خبر بدی خبر میدم
امروز دفاع کردم خیلی خوب بود .25 صدم فقط بهم ندادن از توش دو تا مقاله در می آد فک کنم

سلام برادر.
خيلي خيلي خوشحال شدم. اينجوري كه من فهميدم واقعا عالي بوده. بهت تبريك ميگم.
واسه منم دعا كن، 5 شنبه هفته اينده انشاالله امتحان هست. خدا كنه خوب بشه.

اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي

amin.ir

کاربر فعال
سلام برادر.
خيلي خيلي خوشحال شدم. اينجوري كه من فهميدم واقعا عالي بوده. بهت تبريك ميگم.
واسه منم دعا كن، 5 شنبه هفته اينده انشاالله امتحان هست. خدا كنه خوب بشه.

اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي

سلام
اره خوب بود ممنون
ایشالا شما هم موفق باشی نگران نباش
خبر قبولیتو زود بیا اینجا بزن خوشحال شیم

zarkav

عضو جدید
سلام مجدد.
قرار بود بيام بگم كه چه كار كردم.
تعيين اينكه چجوري بود ، فعلا با توجه به اينكه هنوز كليدي از سوالات منتشر نشده خيلي سخته ولي خب فعلا از نظر كمي يعني تعداد تستهايي كه زدم وضعيتم خيلي خوبه و بايد ببينم كه چقدري اشتباه زدم. تقريبا هيچ سوالي مشكوك نبودم و هر سوالي كه زدم بالاي هشتاد درصد به جواب اطمينان داشتم.
7 اسفند كليد سوالات را ميزنند، ببينيم چي پيش مياد......

linux_0011

عضو جدید
نتایج ارشد90mba

نتایج ارشد90mba

سلام.
چند روزه نتایجو زدن ولی خبری از قبولیا نشد!!!!!!
یادمه بعد کنکور خیلی ها عالی داده بودن!پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟
کسی قبول شده؟
با چه رتبه ای؟چه گرایشی؟چه شهری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا