ارشد 90 هوافضا

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان- کسی هوا فضای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره که چه جوریاست؟منظورم از نظر استاداشه که سخت گیرن؟برای بچه های مکانیک چند واحد پیشنیاز میذارن؟کلا محیط درسیش مثبت هست؟( در ضمن من گرایش سازه هوایی قبول شدم) با تشکر

marsel2010

عضو جدید
سلام بچه ها:)
نظرتون راجب امتحان چی بود؟:que:
سوال 118 امتحان مشکل داشت. دقت کردین؟ گزینه 2 و 3 یکی بود. زبان هم خیلی سخت بود.
لطفا نظرتون رو بگین:

ahmadpalan

عضو جدید
سلام . من ( احمد )احتمال زیاد ترم مهر 92 دانشجوی ارشد مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه چمران میشم . از دوستان اگه کسی مکانیک ارشد یا هر رشته ارشد دیگری که مثل من تازه میخوان چمران اهواز مشغول به تحصیل بشن لطفا جهت آشنایی (و احیانا در آینده همکاری برای مشکلات خوابگاه و این چیزا ...) با ایمیل ahmkk70@gmail.com (یا پست توی همین تاپیک ) با من تماس بگیرند .

power4ever

عضو جدید
تمام دوستان بدون شک از اهمیت درس ریاضی مهندسی
آگاه هستن توی این پست فیلم تدریس مهندس کریمی رو واسه شما عزیزان
تهیه کردیم امیدوارم لذت ببرید
فایل ها برای دانلود راحتتر به در خواست کاربران به 6 فایل 50 مگابایتی تقسیم شده اند

جهت دانلود این فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید

mehrdad14

عضو جدید
تمام دوستان بدون شک از اهمیت درس ریاضی مهندسی
آگاه هستن توی این پست فیلم تدریس مهندس کریمی رو واسه شما عزیزان
تهیه کردیم امیدوارم لذت ببرید
فایل ها برای دانلود راحتتر به در خواست کاربران به 6 فایل 50 مگابایتی تقسیم شده اند

جهت دانلود این فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید

خیلی ممنون از لینکت ولی قسمتای بعدیشو چیکار کونیم ؟

اخوین

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام دوستان- کسی هوا فضای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره که چه جوریاست؟منظورم از نظر استاداشه که سخت گیرن؟برای بچه های مکانیک چند واحد پیشنیاز میذارن؟کلا محیط درسیش مثبت هست؟( در ضمن من گرایش سازه هوایی قبول شدم) با تشکر

با سلام
خداوشکر دانشگاه تهران کلا آسونتر از دانشگاههای شریف و امیرکبیر و... میگیره.من تربیت مدرس یشرانش میخونم و پیش نیاز بهمون نخورد. پیشرانشنزدیک ترین گرایش به سیالاتی هاست.

بالا