ارشد 90 هوافضا

mashayekhi10

عضو جدید
سوال فنی

سوال فنی

من با رتبه 276 آیرو تربیت مدرس آوردم . البته علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی را بعد از این انتخابم زدم می خوام ببینم واقعا تربیت مدرس می ارزه به این دانشگاه ها یا نه؟ و خواهشا رتبه ها را همراه با رشته و دانشگاه قبولی ذکر کنید

moha46ai

عضو جدید
سلام دوست عزیز من دانشجو فردوسی مشهد نبودم ولی از دیگران شنیدم دانشگاه خوبیه شما که اونجا قبول شدین نمیدونین بچه ها با رتبه های بالاتر از شما هم اونجا قبول شدن و رتبه شون چند بوده؟چون من رتبم 770 بود واخرین انتخابم فردوسی بود که کلا هیچ جا قبول نشدم اگه کمکم کنین ممنون میشم

mehr2097

عضو جدید
من با رتبه 276 آیرو تربیت مدرس آوردم . البته علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی را بعد از این انتخابم زدم می خوام ببینم واقعا تربیت مدرس می ارزه به این دانشگاه ها یا نه؟ و خواهشا رتبه ها را همراه با رشته و دانشگاه قبولی ذکر کنید
سلام تبريک ميگم ايشالا موفق باشين درموردرشته هوافضا چون چنددانشگاه بيشترنداره ونسبت به رشته هاي ديگه تازه جاافتاده به نظرمن دانشگاههايي که دانشکده هوافضا دارندبهترعمل ميکنن وتوتدريس موفق ترن چون فضاي بيشتري براکاردارن مث شريف،اميرکبيروخواجه نصيرولي دانشگاههايي که مهندسي هوافضا توي دانشکده مکانيک واين دانشکده بيشتربه رشته مکانيک اهميت ميدن مث تربيت مدرس ،علم وصنعت،شهيدبهشتي وتهران که هوافضاي دانشگاههاي تهران وشهيدبهشتي زيرمجموعه دانشکده انرژي وفناوريهاي نوين دانشگاهاشونن ......

amin dd

عضو جدید
سلام
من مکانیک خوندم
میخوام ارشد هوافضا بخونم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

mt2

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]من[/FONT] [FONT=&quot]روزانه[/FONT] [FONT=&quot]مالک[/FONT] [FONT=&quot](جلوبرندگی) رو[/FONT] [FONT=&quot]آوردم. با تفاسیری که راجب مالک اشتر شنیدم.مرددشدم.اولا جامداتی هستم و بدون کوچکترین فشارآوردن روی دروس هوافضا قبول شدم که این کار رو واسه ترم اول سخت میکنه.اماعلاقه دارم(ولی یه نکته هایی هست).چون میخوام بعد تحصیل(شاید اصلا تحصیلی هم درکارنباشه با توضیحات بعدیم) اصلا درسیستم مستقیم نظامی وارد نشم (درجه ومسئولیت لباس نظامی) میخواستم بدونم مالکی بودن چه زیانهایی داره؟(ببینیدهمه توپستاشون معلومه حاضرن قبول نشن ولی مالک نرن[/FONT])[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]چرایکی میگه میشه[/FONT] apply [FONT=&quot]کرد یکی نه؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]آیا میارزه که با مالک خوندن تنها فرصت رایگان دولتی ارشد رواستفاده کنم؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]یه راه اینه که یه سال محرومیت رو به جون بخرم وانصراف بدم ودوسال دیگه شرکت کنم[/FONT].[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]با توجه به عرایض بالا خواهش میکنم به طور کامل ومبسوط راجب مشکلات ومضرات مالکی شدن توضیحات جامعي بديد.به خصوص دوستای خوبمون[/FONT] mehr2097 [FONT=&quot]و[/FONT]hamedshakeri [FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]دوستان امیدوارم هرچه زودتر جواب بدید چون هنوز ثبت نام نکردم ومهلت تقریبا تمام شده[/FONT]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]متشکرم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

mehr2097

عضو جدید
مالک اشتر

مالک اشتر

سلام
من روزانه مالک (جلوبرندگی) رو آوردم. با تفاسیری که راجب مالک اشتر شنیدم.مرددشدم.اولا جامداتی هستم و بدون کوچکترین فشارآوردن روی دروس هوافضا قبول شدم که این کار رو واسه ترم اول سخت میکنه.اماعلاقه دارم(ولی یه نکته هایی هست).چون میخوام بعد تحصیل(شاید اصلا تحصیلی هم درکارنباشه با توضیحات بعدیم) اصلا درسیستم مستقیم نظامی وارد نشم (درجه ومسئولیت لباس نظامی) میخواستم بدونم مالکی بودن چه زیانهایی داره؟(ببینیدهمه توپستاشون معلومه حاضرن قبول نشن ولی مالک نرن)
چرایکی میگه میشه apply کرد یکی نه؟
آیا میارزه که با مالک خوندن تنها فرصت رایگان دولتی ارشد رواستفاده کنم؟
یه راه اینه که یه سال محرومیت رو به جون بخرم وانصراف بدم ودوسال دیگه شرکت کنم.
با توجه به عرایض بالا خواهش میکنم به طور کامل ومبسوط راجب مشکلات ومضرات مالکی شدن توضیحات جامعي بديد.به خصوص دوستای خوبمون mehr2097 وhamedshakeri
دوستان امیدوارم هرچه زودتر جواب بدید چون هنوز ثبت نام نکردم ومهلت تقریبا تمام شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
متشکرم
سلام مهندس عزيزتبريک ميگم ايشالاموفق باشين من خودم تومصاحبه مالک شرکت کردم وهمون جاخودمصاحبه کننده بهم گفت که شماتومصاحبه خيلي خوب بودين وبهم گفت که قبولم ،دانشگاه مالک اصلابورس نيست مگه اينکه خودت تقاضابدي وازنظرتحقيقاتي جزبهترين دانشگاههاست ولي ازاينکه تحريم باشه يانه من خبري ندارم من پيشنهادميدم ازدستش نده.موفق باشين.

• Like
واکنش ها: mt2

mt2

عضو جدید
سلام مجدد
اگر بعد از یکی دو ترم انصراف بدم مدرک کارشناسیمو(که همه تعهداتش انجام شده و دانشنامه دست خودمه)کی آزاد میکنن؟
چقدر واسه انصراف خسارت میگیرن؟بسته به تعداد ترم تحصیلی ترمی چقدر میشه؟
اگه مثلا دو ترم خونده باشم و دو برابرش بشه دو سال .پولو که دادم بعد دو سال مدرک کارشناسیمو پس میدن؟
ممنون

MOGHAK

عضو جدید
سمنان

سمنان

دوستان کسی هست که سمنان قبول شده باشه ؟ خیلی ازاین دانشگاه تعاریف بدی شنیدم همه بهم میگن نرو. رتبم شده 609 و روزانه جلوبرندگی قبول شدم و یک سوال فنی! آیا افرادی که روزانه قبول شدن میتونن برای تکمیل ظرفیت اقدام کنن؟

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست که سمنان قبول شده باشه ؟ خیلی ازاین دانشگاه تعاریف بدی شنیدم همه بهم میگن نرو. رتبم شده 609 و روزانه جلوبرندگی قبول شدم و یک سوال فنی! آیا افرادی که روزانه قبول شدن میتونن برای تکمیل ظرفیت اقدام کنن؟

سلام

سمنان یکی از داغون ترین شهر های ایران ، هیچ مکان تفرحی یا گردشگری نداره ، کوچکترین امکانات تفریحی وجود نداره و همچنین امکانات رفاحی ، آب و هوای بد (گرم و خشک) ، مردم بدی نداره ، اما دانشگاه ... داره علی الخصوص که خارج از شهر و ...

یک نکته جالب درباره این شهر این که موقع اذان واقعا مسجد هاشون پر میشود و ملت از خونه میروند و مسجد نماز جمعات میخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیزی که من در مشهد ، تهران ، کرج ، شیراز و ... به این صورت (چه مناطق مرفه و چه مناطق مستضعف) ندیدم !

کلا شهر هم ساعت 9 شروع به کار میکند ، ساعت 12 تعطیل میشود بعد ساعت 17 دوباره شروع میشود بعد 20 تعطیل میشود !!

من دست پام ضربدری قطع کنند پام آنجا نمی گذارم ، شما دقت کن به آمار رسمی وزارت علوم ، بیشترین درخواست انتقالی و یا مهمان و ... از این دانشگاه به دیگر دانشگاه ها بوده خودت حساب کار دست بیاد ، مگر تحقیق نکردی اینجا را زدی ؟؟

میدونی اگر نروید 2 سال تیر تپر میشوید ؟؟

MOGHAK

عضو جدید
سلامسمنان یکی از داغون ترین شهر های ایران ، هیچ مکان تفرحی یا گردشگری نداره ، کوچکترین امکانات تفریحی وجود نداره و همچنین امکانات رفاحی ، آب و هوای بد (گرم و خشک) ، مردم بدی نداره ، اما دانشگاه ... داره علی الخصوص که خارج از شهر و ...یک نکته جالب درباره این شهر این که موقع اذان واقعا مسجد هاشون پر میشود و ملت از خونه میروند و مسجد نماز جمعات میخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیزی که من در مشهد ، تهران ، کرج ، شیراز و ... به این صورت (چه مناطق مرفه و چه مناطق مستضعف) ندیدم !کلا شهر هم ساعت 9 شروع به کار میکند ، ساعت 12 تعطیل میشود بعد ساعت 17 دوباره شروع میشود بعد 20 تعطیل میشود !! من دست پام ضربدری قطع کنند پام آنجا نمی گذارم ، شما دقت کن به آمار رسمی وزارت علوم ، بیشترین درخواست انتقالی و یا مهمان و ... از این دانشگاه به دیگر دانشگاه ها بوده خودت حساب کار دست بیاد ، مگر تحقیق نکردی اینجا را زدی ؟؟میدونی اگر نروید 2 سال تیر تپر میشوید ؟؟
این چیزایی که فرمودی تقریبا شنیده بودم ولی زمان انتخاب دانشگاه اصلا فکر نمی کردم اینقدر ظرفیت بالا بره که با این رتبه روزانه قبول شم!!! ثبت نام هم کردم بالاخره روزانه بودنش یک نکته مثبت نه؟ امیدوار به تکمیل ظرفیت باشم؟؟؟

chave

عضو جدید
از همه شما دوستان عزیز ممنونم به خاطر راهنماییهای شما . راستش درسته که من رشتم برقه ولی به هوا فضا خیلی علاقه دارم
دوست دارم که یه روز در این رشته موفق بشم حتی اگه لازم باشه برا گرفتن دکتری در این رشته به خارج برم . بالاخره جوان هایی مثل ما که به هوافضا علاقه داریم باید از یه جایی شروع کنیم نمیگم یه دفعه در این رشته بخواهیم عالی بشیم ولی این ما هستیم که زمینه رو برای نسل آینده مساعد می کنیم امیدوارم بتونم گامی هر چند کوچیک در این راه بردارم.;)

ماریا ا

عضو جدید
سلام من ورودی بهمن ارشد هوافضا هستم . نمیدونم
شروع کلاسها از چه تاریخیه ؟ ایا دتاشکده هوا فضای سمنان یک دانشکده مستقله ؟ واقن اطلاع رسانی این دانشگاه در حد پنچره لگ افه.اگه کسی در این مورد چیزی میدونه منو راهنمای کنه ممنون میشم

MOHAMMAD FAZA

عضو جدید
با تشكر از اين دوست هم رشته ايم
اينو مدنظر داشته باش كه تا همين 2 سال پيش 6 تا سوال تكراري جلوبرنده هر سال وجود داشت
همينطور براي مثال 6 تا سوال مقاومت و سازه 88 دقيقا كپي سوالهاي سالهاي قبل بود و در سالهاي ديگه هم همينطور
سوالهاي مكانيك پرواز هم در اغلب سالها كه نه در همه ي كنكورها مشابه زياد داشتن و همينطور آيروديناميك
پس مشابه بودن سوالها چيز جديدي نيست
و براي يكي مثل من كه همه ي كنكورهاي قبلي رو خورده بودم، امسال اين موردي كه شما ميگيد به اين شدت نديدم
البته احتمالا من دقت كافي رو نداشتم.
به هر حال اميدوارم چه كنكور داده باشيم و چه نداده باشيم منصف تر باشيم
تا نتايج هم نيومده نميشه بايقين از سخت يا آسون بودن سوالها صحبت كرد.
اميدوارم هرچي صلاح هست اتفاق بيفته
.

سلام بجها.من ترم ۶ لیسانسم .میخواستم ازتون ببرسم برای ارشد چطور باید درس بخونم.چه کلاسی برم.

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام من ورودی بهمن ارشد هوافضا هستم . نمیدونم شروع کلاسها از چه تاریخیه ؟ ایا دتاشکده هوا فضای سمنان یک دانشکده مستقله ؟ واقن اطلاع رسانی این دانشگاه در حد پنچره لگ افه.اگه کسی در این مورد چیزی میدونه منو راهنمای کنه ممنون میشم
چی سمنان ؟؟ عزیزم توجه کنید بیشتر درخواست انتقال/مهمان/انصراف/ترک تحصیل و ... از این دانشگاه (بر طبق آخرین آمار رسمی وزارت علوم) ، پس شما چه انتظاری داری ؟؟ اطلاع رسانی بد در آنجا تنی چنده ...

koohe energy

عضو جدید
سلام به همه.اگه ممکنه یه لینکی از سوالات کنکور سالهای گذشته با پاسخش بدین.لینک کنکور 90 در صفحه اول که خرابه

hamid_adventure

عضو جدید
سلام

سمنان یکی از داغون ترین شهر های ایران ، هیچ مکان تفرحی یا گردشگری نداره ، کوچکترین امکانات تفریحی وجود نداره و همچنین امکانات رفاحی ، آب و هوای بد (گرم و خشک) ، مردم بدی نداره ، اما دانشگاه ... داره علی الخصوص که خارج از شهر و ...

یک نکته جالب درباره این شهر این که موقع اذان واقعا مسجد هاشون پر میشود و ملت از خونه میروند و مسجد نماز جمعات میخوانند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیزی که من در مشهد ، تهران ، کرج ، شیراز و ... به این صورت (چه مناطق مرفه و چه مناطق مستضعف) ندیدم !

کلا شهر هم ساعت 9 شروع به کار میکند ، ساعت 12 تعطیل میشود بعد ساعت 17 دوباره شروع میشود بعد 20 تعطیل میشود !!

من دست پام ضربدری قطع کنند پام آنجا نمی گذارم ، شما دقت کن به آمار رسمی وزارت علوم ، بیشترین درخواست انتقالی و یا مهمان و ... از این دانشگاه به دیگر دانشگاه ها بوده خودت حساب کار دست بیاد ، مگر تحقیق نکردی اینجا را زدی ؟؟

میدونی اگر نروید 2 سال تیر تپر میشوید ؟؟
خواهرم ارشد امسال اونجا قبول شد .خيلي بد ميگفت..خوشبختانه كاراي انتقاليشو كرد و اومد مشهد فردوسي.

ali.fatemi4

عضو جدید
یه پیشنهاد دارم!
این تاپیک قفل بشه و برید سراغ ارشد 92
لینک دانلود کنکور های ارشد هم توی یه تاپیک جدا همش با هم بیاد!
چطوره؟

puorya1368

اخراجی موقت
دانشجویان هوافضا-مکانیک-برق-کامپیوتر
یه سری به گروه طراحی ماهواره بزنیدو نظر بدید:razz:

medesa

عضو جدید
سلام من ترم٦معماريم ميخوام ارشدهوافضاشركت كنم فك ميكنيدشانسي دارم؟راستي چرا انقددرصداپايين يعني انقدسخته؟:-/

ezrbidoky

عضو جدید
سلام به همه مهندسین گلی که فعالن

چند روز دیگه مهلت انتخاب رشته کنکور91 تموم میشه!!! من تو 2راهی انتخاب مکانیک سیالات دانشگاه یزد یا هوا فضا موندم کدومو انتخاب کنم؟
از مالک اشتر هم بدم نمیاد ولی اطلاع خاصی در موردش ندارم!!! هرکی یه چیزی میگه!!!
دانشگاه ستاری هم گرایش ایمنی و محافظت پرواز داره که بورسیه ارتشه، کسی می دونه بورسیش چه جوریه؟ حقوقش چه طوره؟ اصلا محل کارش بعد فارغ التحصیلی کجاست!!!؟

بچه ها لطفا کمکم کنید بد گیج شدم

capitanfahime

عضو جدید
سلام دوستان
راستش من رشتم نه مکانیکه نه هوافضا ولی تلفیقی از برق و مکانیکه و به دلیل علاقم میخوام امسال کنکور هوافضا بدم و تصمیم دارم از تابستون شروع کنم البته میدونم که امسال درصد قبولیم منفیه ولی فقط آزمایشی...
ممنون میشم اگر منابع خوب و مفید رو معرفی کنید که مختصر و جامع هم باشه.

phpasp

عضو جدید
سلام. من تو كنكور 90 رتبه يك شدم. الان هم شدم مشاور مدرسان شريف!
دوستان اگه سوالي چيزي دارن مي تونن چهارشنبه ها از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر از طريق سايت مدرسان شريف و بخش مشاوره آنلاين با من تماس بگيرن. ضمنا مي تونيد حضوري بيايد موسسه و يا اينكه تو ساعت هايي كه گفتم با شماره 2966 تماس بگيريد. (لازم به ذكر است كه مشاوره مجانيه!!)

zed_vr

عضو جدید
آمار قبولی با رتبه، رشته و دانشگاه قبولی ارشد هوافضا 90

پیوست ها

• havafaza.pdf
    578.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

solarisal

عضو جدید

دستت درد نکنه مهندس ولی کاش قبل از انتخاب رشته میذاشتی، هر چند که منم بر همین اساس انتخاب رشته کردم. شریف امیرکبیر خواجه تهران و علم و صنعت و .... و گرایشها هم مکانیک پرواز و جلو برندگی سازه آیرو و فضایی ولی باز همه چی به علاقه برمیگرده

بالا