ارشد شيمي معدني پيام نور

baman

عضو جدید
سلام به همگي دوستان
كسي ارشد معدنيه منو راهنمايي كنه

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همگي دوستان
كسي ارشد معدنيه منو راهنمايي كنه
سلام. لطفا بفرمایید چه راهنمایی میخواید، دوستان میان و سر میزنن. اگر تونستن بتون کمک میکنند

baman

عضو جدید
سلااااااااام
ممنون دوستان
من ارشدمعدني پيام نور اروميه ام اونم كتاباش به سختي گير مياد.تبريز ويه جا هم تهران پرسيدم چكاركنم؟
اگه كسي هم راه ارشدوودكترا رو رفته خود درسا ياپايان نامه...ياكار مربوط به رشته اينكه بهد فارغ تحصيلي ميشه چكار كرد ياهرچي كه دونستنش براي يه ارشدضروري ميدونين لطف كنه يه دورنمايي روبگه كه سختياشو راحتتتر پشت سر بذاريم
ايميلم هم اينه خاهشا كمك كنين.
abdolla.b.m@gmail.com

آخرین ویرایش:

N.SH.N

عضو جدید
سلام دوستم شاید اولش به خاطر حجم زیاد درسا خسته بشی ولی ترم دو را که گذروندی و افتادی تو کار پایان نامه خیلی خوب میشه درسته اونم سختی خودشا داره ولی اگه رشته تا دوست داشته باشی لذت بخشه . موفق باشی دوستم:):gol::gol::gol:

baman

عضو جدید
سلام دوست خوبم .درست میفرمایید علاقه هم دارم ولی وقتی به آینده درسو دانشگاه نگاه میکنم کمی دچار نگرانی میشم.بهرحال ممنون موفق وسربلند باشین.

مه دوست

عضو جدید
سلام بچه ها :gol:
به احتمال زیاد مهر منهم معدنی قبول میشم , بنظرتون چه کارهایی رو الان انجام بدم خوبه چه درسهایی رو بخونم ترم اول و دوم کمی برام آسونتر میشه؟

:gol::gol:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :gol:
به احتمال زیاد مهر منهم معدنی قبول میشم , بنظرتون چه کارهایی رو الان انجام بدم خوبه چه درسهایی رو بخونم ترم اول و دوم کمی برام آسونتر میشه؟

:gol::gol:

سلام...
به سلامتی. ایشالا که موفق باشید. خیلی خوشحالیم از قبولیتون و بیشتر از این خوشحالیم که قراره یه عضو خوب و فعال بمون اضافه شه و بخش معدنی رو بگردونه;)
شما الان هیچ کاری نمیخواد بکنی، تا مهر استراحت کن :) فقط معدنی های لیسانسو اگه تونستی یه مرور کن.بقیه درسارو هم که برا کنکور خوندی فقط یه مرور کوچولو کن