ارشد رنگ

ali2019

عضو جدید
سلام
بچه های رنگ :smile:
کسی می تونه جزوه های رنگ را در اختیارم بذاره؟؟؟؟
شیمی و تکنولوژی مواد رنگرزی

شیمی مواد واسطه و مواد رنگزا

شیمی و تکنولوژی روکش های سطح

علیزاد

عضو جدید
با سلام برای شیمی وتکنولوژی روکشهای سطح کتاب مهندس مازندرانی خوبه اما بقیه جزوه ها را از بچه ها امیرکبیر موقع مهرماه میتونی بگیری با آرزوی موفقیت برای شما

علیزاد

عضو جدید
با سلام برای شیمی وتکنولوژی روکشهای سطح کتاب مهندس مازندرانی خوبه اما بقیه جزوه ها را از بچه ها امیرکبیر موقع مهرماه میتونی بگیری با آرزوی موفقیت برای شما

ali2019

عضو جدید
خیلی ممنون دوست خوب
به نظر شما تا بهمن کسی که رشته صنایع پلیمر باشه میتونه برای ارشد رنگ
آماده بشه؟
4-5 ماهه؟:(

ali2019

عضو جدید
اولش فقط چون فکر می کردم قبولیش راحتتر از پلیمره
ولی حالا از درساشم خوشم اومده

علیزاد

عضو جدید
جایی مشغولید یا فقط دانشجویید من تقریبا 15 سال سابقه کار دارم ؟بازار پلیمر هم خوبه برای کار؟

mozhgan 64

عضو جدید
سلام من از بچه های بازرسی هستم یه جزوه رنگ خیلی مفصل از قره ویسکی اگه اشنایی داشته باشی باهاش دارم قابل فرستادن نیست اگه دانشجوی تهرانی میتونی بیای بگیری ازم .. من عباسپور هستم

M.SZPAINT

عضو جدید
سلام من هم بازرس هستم :mad: بعد از هجده سال از بازرسی رنگ ما ماندیم و مریضی سیلیکو سیس یا همان سیلیکوزیس .اگر بازرس سند وبلاست هستید مواظب باشید مثل من نشید.

ali2019

عضو جدید
salam,,,dustan az lotfetun sepzs gozaram,,,khoda ra shokr man arshad ghabul shodam,,,,sahand uni

ali2019

عضو جدید
توی سهند...... زمینه کار پروژه را اگه پلیمر و سنتز انتخاب کنی خوبه ولی واسه پروژه هایی مثل کالریمتری و یا مواد رنگزا نمیشه کار کرد....البته امکانات هم کلا ضعیفه...اما اساتید از هر لحاظ عالی هستند.

بالا