ارسال مقاله برای یک مجله ی معتبر خارجی

deansam

عضو جدید
سلام
کسی می دونه چه جوری می شه یک مقاله برای یک مجله ی معتبر خارجی فرستاد؟
یک جایی که واقعا پذیرش مقاله از طرفشون امتیاز بزرگی باشه؟
مجله های خوبی که در سطح بین المللی خیلی بالا اند کدوم اند؟
و چه جوری می شه مقاله را براشون ارسال کرد؟
در ضمن کسی می دونه چه جوری می شه بورس یک دانشگاه معتبر شد؟
این افرادی که بورس دانشگاه هایی مثل دانشگاه های بزرگ آمریکایی می شوند دقیقا چه چیزی را برای آن دانشگاه ارسال می کنند؟

sahragol

عضو جدید
سلام منم همین سوالا رو دارم مخصوصا اینکه چطور می شه یک مقاله برای مجله علمی خارجی نوشت و فرستاد !
آخه خیلی امتیاز داره !
اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه !
در ضمن یه دانشمند بیکارم که اگه کسی بود حاضرم باهاش در کارهای علمی پژوهشی مشارکت کنم عضو باشگاه پژوهشگران جوان هم هستم که می تونم از امتیازاتش استفاده کنم !:)

paeeizan

اخراجی موقت
شما باید مقاله تون رو به انگلیسی ترجمه کنید.
معمولا مدیرگروه هر دانشگاهی میتونه آدرس ژورنال های بین المللی رو بده
مثلا اشپیگل - ساینس....
بعد دانشگاه مورد نظر اگر مقاله ای رو پسند کنه...از طرف برای کنفرانس تو دانشگاه دعوت میکنه.که باید زبان انگلیسی ات خوب باشه....بعد همونجا بهت اجازه تحصیل یااگه مقاله ات جامع و جدید وکاربردی بود تسهیلات یا بوررررررررررررس
توزمینه سیستم عامل-الگوریتم های زمان بندی ... الگوریتم بهینه موتورهای جستجو... میشه امتیاز گرفت.
یا امنیت اطلاعات خیلی خوبه....مثلا روشی برای کد گذاری داده ها در شبکه ها که خیلی پیچیده باشه...

deansam

عضو جدید
من انگلیسی ام خوبه و همین الانم یک مقاله ی آماده دارم که خیلی بهش امید دارم
برای یکی از مجله های مالزی فرستادم و اکسپت شد اما برای دفاع نرفتم ،ترجیح می دم به یک مجله ی آمریکایی بفرستم
تو شهر خودمون کسیو پیدا نکردم که کمک کنه،بلد هم باشن نمی گن
کسی می تونه بگه دقیقا چه جوری می شه به یک مجله ی خوب بفرستم؟ و اصلا کدوم مجله ها معتبرند؟
اشپیگل و ساینس معتبره؟چه جوری می شه براشون فرستاد؟
این مقاله ام ترکیبی از علم کامپیوتری و پزشکیه

• Like
واکنش ها: efhc

paeeizan

اخراجی موقت
اره.... خب...معمولا بیشتر ایرانی ها یا ژاپن یا سنگاپور یا مالزی و اکراین ارایه میدن و زود اکسپت میشن.
برای کنفرانس هم باید بری...
تو مجلات بریتانیا وآمریکا هم میشه فرستادولی مقاله ات باید بارعلمی زیاد و کاربردی باشه.خیلی معتبره.
سعی کن با مدیر گروه هت حتما مشورت داشته باشی. واز تجربیاتش استفاده کنی.
همین مقاله اگه واست تویک مجله معتبر چاپ بشه..بعنوان سوابق علمی واست ثبت میشه و همیشه 10 قدم از دیگران جلومی افتی واسه استخدام، تدریس تو دانشگاه و....
توصیه میکنم اگه مقاله ات ارزشش رو داره ..حتما هزینه کن . پشیمون نمیشی.

deansam

عضو جدید
یک ساله فارغ التحصیل شدم
و در ضمن نمی خواهم از استادهایی که می شناسمشون کمک بگیرم
یک راهنمایی الکی می کنند و بعد سریع اسم خودشونم به مقاله اضافه می کنند
اینجا کسی نیست که کاملا در این مورد بدونه؟که چه جوری می شه مقاله را فرستاد؟
یا بتونه لطف کنه و از استادش بپرسه و جواب بده؟

paeeizan

اخراجی موقت
از دکتر گوگل پرسیدم .....اینجوری جوابمو داد :
-------------------------------------------------

چاپ مقاله به نام شما در كنفرانس خارجي
طرح انجام پروژه تا مقاله كنفرانس خارجي و ISI چاپ مقاله به نام شما در كنفرانس هاي معتبر خارجي بين المللي دنيا
گروه ما حداقل ماهانه 5 تا 6 مقاله به كنفرانس هاي معتبر دنيا چاپ و ارائه مي كند.
طرح پروژه تا چاپ مقاله كنفرانس خارجي ISI
قابل توجه دانشجويان رشته كامپيوتر و فناوري اطلاعات ما مي توانيم مقالات و تحقيقاتي در زمينه ها و موضاعات زير براي شما تهيه كرده و در حقيقت شما را در تحقيقات خودمان سهيم كرده و نام شما را در اسامي نويسندگان اضافه كنيم. كار تحقيقاتي و چاپ مقالات و تحقيقات معتبر آن به نام شما با كيفيت عالي و 100% تضميني با عقد قرارداد در محل
موضوعات مرتبط با زمينه تحقيقاتي ما براي چاپ مقاله با نام شما در كنفرانس هاي بين المللي و خارجي جهان و ژورنال هاي معتبر دنيا:
شبكه هاي كامپيوتري ، شبكه هاي بي سيم ، شبكه هاي حسگر بي سيم ، نرم افزار ، هوش مصنوعي ، سخت افزار و كليه موضوعات مرتبط با رشته كامپيوتر و فناوري اطلاعات
Computer networks, wireless networks, wireless sensor networks, software, artificial intelligence, hardware and all topics related to computer and information technology (IT)
فقط كساني كه كار معتبر و سطح بالا و متفاوت ميخواهند تماس بگيرند
طرح پروژه - پروپوزال
انجام پروژه كارشناسي
انجام پروژه كارشناسي ارشد
استخراج مقاله ISI از پروژه
توسط اساتيد معتبر ايران و جهان
حدود قيمت ها بر اساس موضوع و زمان:
پروپوزال : 50هزار تا 100 هزار تومان
انجام پروژه كارشناسي ارشد: 400هزار تا 800 تومان
مقاله كنفرانس داخلي: حداقل300 هزار تومان
مقاله كنفرانس خارجي: حداقل 500 هزار تومان
مقاله ژورنال معتبر: بين 800 تا 1.5ميليون بسته به موضوع مقاله و Impact Factor ژورنال مانند: IEEE Explore , Elsevier (Sciencedirect) , Springer , Oxford , ….
شرايط استثنايي ما:
1- 25% مبلغ قرارداد در موقع Submit شدن مقاله و بقيه بعد پذيرش مقاله گرفته مي شود.
2- قبل از شروع كار قراردادي امضا ميشود و طرفين موظف به رعايت آن ميباشند.
اگر مي خواهيد در رشته مهندسي كامپيوتر يا مهندسي فناوري اطلاعات صاحب اعتبار شويد با ما تماس بگيريد.
شماره تماس با روابط عمومي گروه
09355011604 مهدي

russell

مدیر بازنشسته
یک ساله فارغ التحصیل شدم
و در ضمن نمی خواهم از استادهایی که می شناسمشون کمک بگیرم
یک راهنمایی الکی می کنند و بعد سریع اسم خودشونم به مقاله اضافه می کنند
اینجا کسی نیست که کاملا در این مورد بدونه؟که چه جوری می شه مقاله را فرستاد؟
یا بتونه لطف کنه و از استادش بپرسه و جواب بده؟
یکی از استادامون چند تا مقاله بین المللی داره و
این ترم درس شیوه ارایه مطالب رو باهاش دارم که اینطور که به نظر میاد خیلی مصمم هست تا جایی که ممکنه ما رو به راه مقاله نوشتن درست هدایت کنه :D
اگه شد فردا ازش میپرسم .

russell

مدیر بازنشسته
میگم شما بالاخره به نتیجه رسیدی ؟:D

من از استادمون پرسیدم . گفت اگه می خواد واسه یه سمینار یا کنفرانسی بفرسته ؛ بره به سایت http://www.allconferences.com/ (این سایت مشخصات همه کنفرانس هایی که برگذار شده و می خواد در آینده برگذار بشه رو با توضیحات داره) ببینه کدوم مناسب تره .
اگر هم واسه یه ژورنال می خواد بفرسته که بازم باید جستجو کنه ... کدوم ژورنال ها برتر هستن، به همون بفرسته !:w05:

eng.saffar

عضو جدید
!

!

منم قبلا توی بیشتره ماهنامه های داخلی مقاله تخصصی چاپ کردم تا اینکه بلاخره یه ماه پیش با دونده گی های شدید خودم و استادم که برای تخصص گرفتن رفته بود امریکا تونستم مقاله ISI رو چاپ کنم البته 300 تومنی برام خرج برداشت و اسم خود استاد هم به عنوان استاد مشاور ضمیمه شد.ولی هم خودم هم استاد یه 6 ماهی دنباله کاراش بودیم ....تصحیح پیپر و این چیزاا....در کل خیلی دردسر داره باید خیلی مصمم باشین ;):)

deansam

عضو جدید
منم قبلا توی بیشتره ماهنامه های داخلی مقاله تخصصی چاپ کردم تا اینکه بلاخره یه ماه پیش با دونده گی های شدید خودم و استادم که برای تخصص گرفتن رفته بود امریکا تونستم مقاله ISI رو چاپ کنم البته 300 تومنی برام خرج برداشت و اسم خود استاد هم به عنوان استاد مشاور ضمیمه شد.ولی هم خودم هم استاد یه 6 ماهی دنباله کاراش بودیم ....تصحیح پیپر و این چیزاا....در کل خیلی دردسر داره باید خیلی مصمم باشین ;):)
خیلی مصمم هستم
می تونید راهشو بگید؟
اینکه چه جوری می تونید این مقاله را ارسال کنید؟
یعنی در واقع به کجا باید ارسال کرد؟
می دونم اگر اکسپت بشه باید پول ثبتش رو داد و من حتی شنیدم تا چند میلیون هم می شه

puye

عضو جدید
دوست عزیز ژورنال های خرجی معتبر زیادی در زمینه های مختلف وجود دارد. بویژه رشته شما که کامپیوتر هست اگر اشتباه نکنم. برخی از این ژورنال ها که معتبر تر هستند ، عضو Thomson Reuters (یعنی شماره ISSN دارند) هستند و آنهایی که عضو نیستند خب طبعا مقاله شما را راحت تر قبول می کنند اما از طرفی برای شما اعتبار چندانی کسب نمی کنند. پس نکته اول اینکه مقاله خود را به ژورنال هایی بفرستید که ISSN دارند. ژورنال آمریکایی زیادی هستند که وابسته به ایالت ها هستند و مقالات چاپ شده در آنها اعتبار بالاتری دارد و البته گاها قبول مقاله از طرف آنها کار آسانی نیست ، اما نکته قابل توجه این است که این ژورنال ها تا وقتی مقاله شما مورد تاییدشان نباشد و قبول نکنند، از شما پولی دریافت نمی کنند. پس شما می توانید به تعدادی از این ژورنال های آمریکایی مقاله تان را بفرستید تا ببینید کدام یک ممکن است مقاله شما را قبول کند. من چند تایی شان را برای شما اینجا لیست می کنم و باقی کار با خود شما. برخی از این سایت ها مقاله شما را بصورت آنلاین و فایل PDF لازم دارند و برخی فایل WORD پس مقاله تان را به هر دو شکل آماده داشته باشید و برای چند مقاله همزمان ارسال کنید و ببینید که از کدام یک نتیجه و پاسخ بهتری دریافت می کنید. (توجه داشته باشید که نمی توانید یک مقاله را در چند ژورنال چاپ کنید) پس در نهایت باید برای یکی پول بدهید تا آنرا چاپ کند. البته من اطلاع دقیقی ندارم که بعنوان مثال از میان این چند ژورنال کدامیک کارهای علوم کامپیوتری را هم قبول می کنند ، و این بعهده خود شما. پیروز باشید.

http://www.nyas.org
ژورنال علمی نیویورک
www.floridaacademyofsciences.org ژورنال علمی فلوریدا
http://www.ohiosci.org ژورنال اوهایو
http://mjlst.umn.edu ژورنال علمی مینسوتا
http://www.iowajournalscience.com ژورنال علمی آیووا
http://www.pennscience.org ژورنال علمی پنسیلوانیا
http://www.kansasacademyscience.org ژورنال علمی کانزاس

22adel

اخراجی موقت
آفرین به پشتکارتون اما ببینید چه استاد خوبی داشتید که باعث پیشرفتتون شده من به هر استادی رو می زنم هرکی اولش دنیا بهم وعده میده بعدشم سرکاری از آب در میاد واقعا دوست دارم چند تا مقاله توپ بدم ولی هیچ راهنمایی ندیدم ولی به لطف خدا الان توی یه همایش داخلی مقاله دادم اما نمیدونم چرا بصورت پوستر پذیرفته شده حالا هم تو درست کردن پوستره موندم آخه هرچی میرم تو سایته هیچ راهنمایی درمورد تهیه پوستر ننوشته حتی براشون ایمیلم زدم جواب نمی دن خواهشا اگه کسی بلده یا راهنمایی کنه

kourosh2001

عضو جدید
اما نمیدونم چرا بصورت پوستر پذیرفته شده

سلام
خیلی نگران اینکه مقاله تان پوستری پذیرفته شده یا ارائه نباشید در حقیقت یکی از مسائل مهم در انتخاب مقالات ارائه ای، نوآوری مقاله می باشد و این بدین معنی نیست که مقاله شما کم ارزش تر باشد بلکه احتمالا موضوعیست که منجر به بهبود یک تکنیک یا روش شناخته شده می باشد. با این حال حتما کنفرانس های معتبر در حوزه کاری خودتان را دنبال کنید.
برای تهیه پوستر می توانید بخش هایی از مقاله تان را در فتوشاپ در ابعاد کاغذ A0 قرار دهید ولی سعی کنید بصورت سلسله مراتب باشد که کسی آن را مشاهده کرد متوجه شود چکار کرده اید.

موفق باشید

iranshahi187

عضو جدید
چگونه میتوان مقاله ISI تهیه کرد و اکسپت گرفت؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
گرفتن پذیرش یا همان اکسپت در ژورنالهای معتبر و isi نیازمند تجربه و کار علمی فراوانی است. موسسات تقلبی فراوانی با گرفتن پول کلاه برداری میکنند و در نهایت نیز اتفاقی نخواهد افتاد. مثلا من متوجه شدم در یکی از پیامها قیمت یک مقاله isi به همراه اخذ اکسپت در حدود 500 هزار تومان اعلام شده بود. من در ذیل این مطلب مراحل رو توضیح میدم و بعد شما قضاوت بفرمایید که هزینه چقدر باید باشد:
اولین و مهمترین مطلب برای اخذ اکسپت مقاله شما شناختن ژورنالهای معتبر و متناسب با موضوع و رشته شماست. لیست این ژورنالها هر سال بروز میشود اما امکان حذف آنها خیلی کم است. بعد از پیدا کردن این ژورنالها شما باید مطالب چاپ شده ی اونها از دو سال قبل تا کنون را مطالعه بفرمایید تا مذاق سردبیر ژورنال و داور و حتی فرمت و موضوعات مورد توجه اونها دستتون بیاد و این کار بسیار طاقت فرساییست و به آسانی میسر نیست اما راه میانبر هم ندارد.پس از انتخاب موضوع و انتخاب ژورنال معتبر و متناسب حالا باید مقاله فرستاده شود که آنهم دارای سه راه مختلف است.دوستانی که تمایل دارند در این زمینه بیشتر بدانند و یا نیاز به مشاوره دارند به سایت من مراجعه فرمایند که آدرس آن در ذیل آمده است:
www.goldenchoice.ir
دکتر رامین ایرانشاهی

iranshahi187

عضو جدید
چگونه میتوان مقاله ISI تهیه کرد و اکسپت گرفت؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
گرفتن پذیرش یا همان اکسپت در ژورنالهای معتبر و isi نیازمند تجربه و کار علمی فراوانی است. موسسات تقلبی فراوانی با گرفتن پول کلاه برداری میکنند و در نهایت نیز اتفاقی نخواهد افتاد. مثلا من متوجه شدم در یکی از پیامها قیمت یک مقاله isi به همراه اخذ اکسپت در حدود 500 هزار تومان اعلام شده بود. من در ذیل این مطلب مراحل رو توضیح میدم و بعد شما قضاوت بفرمایید که هزینه چقدر باید باشد:
اولین و مهمترین مطلب برای اخذ اکسپت مقاله شما شناختن ژورنالهای معتبر و متناسب با موضوع و رشته شماست. لیست این ژورنالها هر سال بروز میشود اما امکان حذف آنها خیلی کم است. بعد از پیدا کردن این ژورنالها شما باید مطالب چاپ شده ی اونها از دو سال قبل تا کنون را مطالعه بفرمایید تا مذاق سردبیر ژورنال و داور و حتی فرمت و موضوعات مورد توجه اونها دستتون بیاد و این کار بسیار طاقت فرساییست و به آسانی میسر نیست اما راه میانبر هم ندارد.پس از انتخاب موضوع و انتخاب ژورنال معتبر و متناسب حالا باید مقاله فرستاده شود که آنهم دارای سه راه مختلف است.دوستانی که تمایل دارند در این زمینه بیشتر بدانند و یا نیاز به مشاوره دارند به سایت من مراجعه فرمایند که آدرس آن در ذیل آمده است:
www.goldenchoice.ir
دکتر رامین ایرانشاهی

iranshahi187

عضو جدید
دوستان عزیز موسسه ما بعد از سالها تجربه در زمینه تحقیقاتی لیست تقریبا کاملی از تمام ژورنالهای معتبر و به روز در آرشیو خودش داره. ضمن اونکه مهمتر از همه پس از سالها تجربه با مذاق سردبیر و داوران بسیاری از این ژورنالها آشنایی پیدا کردیم بنابرین چنانچه در زمینه مقالات و یا چاپ کتاب و حتی درج اسمتون در کتاب به عنوان محقق رو دارید با ما تمس بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر به سایت موسسه فرصت طلایی مراجعه فرمایید
www.goldenchoice.ir