ارتباط بستنی وشخصیت افراد

ataata117

عضو جدید
خانمم زعفرانی دوست داره.....حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟
احتمالا اونایی که یه مدل بستنی دیگه دوس دارن،بی شخصیتن.....(بلا نسبت جمع):biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته...:D
بستنی شکلاتی
اگر بستنی شکلاتی را می پسندید، فردی سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند، لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم شکلاتی دوس دارم اونم از نوع خیلی شکلاتی غلیظ همونا که بهش میگن دارک چاکلت خخخ
وای دلم خاس :cry:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستنی شکلاتی
اگر بستنی شکلاتی را می پسندید، فردی سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند، لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

neda angel

کاربر بیش فعال
بستنی شکلاتی

nesfesh 2rost bod va nesfesh kamelan ghalat bod.
50/50

بالا