ارتباط با فارغ التحصیلان یا دانشجویان ساوه

lord

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل سال 1379 در رشته مهندسی برق الکترونیک هستم
خوشحال می شوم که با کسی در این انجمن و فارغ التحصیل یا دانشجو دانشگاه آزاد ساوه باشد.ارتباط کاری برقرار کنیم و از اطلاعات همدیگر استفاده کنیم
با تشکر;)

magh1361

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل سال 1379 در رشته مهندسی برق الکترونیک هستم
خوشحال می شوم که با کسی در این انجمن و فارغ التحصیل یا دانشجو دانشگاه آزاد ساوه باشد.ارتباط کاری برقرار کنیم و از اطلاعات همدیگر استفاده کنیم
با تشکر;)
منم مثل شما
متاسفانه :cool:
برای موفقیت شما دعا میکنیم شما هم همین کارو
میتونیم بیشتر آشنا بشیم
منم قدرتی 79 ساوه ام;)

ramin_ra

عضو جدید
سلام.به نظر شما بین اساتید الکترونیک دانشگاه کدوماشون بهتره؟

KoЯn

عضو جدید
مهندسی کشاورزی

مهندسی کشاورزی

سلام دوستان
من ورودی 80 زراعت بودم.از بچه های کشاورزی کسی هست؟؟

power eng

عضو جدید
نيروي كمكي

نيروي كمكي

[
سلام؛ من در دانشگاه آزاد ساوه تحصيل مي كنم. خوشحال مي شم اگر بتونم كمكي بهتون بكنم.

power eng

عضو جدید
سلام؛ من در دانشگاه آزاد ساوه تحصيل مي كنم. خوشحال مي شم اگر بتونم كمكي بهتون بكنم.

lord

عضو جدید
سلام

سلام

سلام POWER eng
الان، دانشگاه از لحاظ اساتید و فضای آموزشی خوب شده است
ترم چند ای
درس های چطوری

LeftHanded

عضو جدید
مهندسي برق-قدرت

مهندسي برق-قدرت

سلام من يه بچه دانشجوام :biggrin:
وروديه مهر 86 برق-قدرت

LeftHanded

عضو جدید
سلام
موفق باشی
از اساتید و فضای آموزشی راضی هستی

الان ديگه نه، ما ورودي‌هاي 86 گند زديم تو دانشگاه استادهاي قديمي هم كه به موج ورودي‌هاي 86 خوردن رفتارشون با وصفشون كه شنيده بوديم عوض شد.

saeidyazdani

عضو جدید
بچه های مواد کجان؟

بچه های مواد کجان؟

سلام
ورودی 77 مواد و فارغ التحصیل
فعال در زمینه خوردگی و حفاظت کاتدی
خوشحال میشم کمکی بتونم بکنم
saeid59y@yahoo.com

vern

عضو جدید
الان ديگه نه، ما ورودي‌هاي 86 گند زديم تو دانشگاه استادهاي قديمي هم كه به موج ورودي‌هاي 86 خوردن رفتارشون با وصفشون كه شنيده بوديم عوض شد.

وای وای از دست این ورودی های 86 ساوه. آخه شما {یعنی اکثرتون}چرا اینجوری هستید. بابا یه تکونی بدید دیگه

خورشید تابان

عضو جدید
من ورودی 84 دانشگاه آزاد ساوه، رشته کامپیوتر هستم. سال 88 درسم تموم شد. الان هم دانشجوی ارشد آزداد قزوین هستم. دانشگاه آزاد ساوه از نظر امکانات و سطح علمی و استادها و جو دانشجوها قابل مقایسه با قزوین نیست. من که فقط احساس می‏کنم توی دانشگاه ساوه وقتم رو تلف کردم. فکر می‏کنم باز هم بچه‏های دوره‏‏ی کارشناسی ما از الان خیلی بهتر بودن.

sina pourshamsia

عضو جدید
SALAM BACHEHA
VORUDIE 85
DANESHGAH KHEYLI....................
HARCHIAM MIGZARE BACHEHA JELF TAR MISHAN ,HAL BEHAM ZAN
KASH ZUDTAR TAMUM KONAM BERAM

آخرین ویرایش:

lord

عضو جدید
مشاوره ، طراحی و ساخت اتاق تمیز Clean room برای صنایع دارویی، تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی و .....

مشاوره ، طراحی و ساخت اتاق تمیز Clean room برای صنایع دارویی، تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی و .....

با سلام
در حال حاضر در زمینه مشاوره و طراحی اتاق تمیز برای صنایع دارویی، تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی و ..... فعالیت می کنم
شرح خدمات طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی سامانه تمیز، اتاق تمیز، کلین روم، Cleanroom

طراحی مفهومی، طراحی پایه ای، طراحی تفضیلی برپایه جی ام پی GMP و استانداردهای بین المللی

نقشه های فلوی پرسنل، مواد اولیه، مواد زائد، خروج محصولات ، کلاس بندی، اختلاف فشار، محاسبات بار حرارتی و برودتی، فلو دیاگرام های تهویه، لوله کشی آب سرد، گرم، بخار، کندانس، آب مقطر، آبهای خاص، هوای فشرده، فاضلاب، محاسبات روشنایی، نقشه های چراغها، اعلام حریق، بلندگوها (پیجینگ)، دوربین های مداربسته، کنترل تردد(اکسس کنترل)، تلفن، شبکه، طراحی موتورخانه، کانال کشی، دیتاشیتها، نقشه های کنترل سیستم تهویه مطبوع ، تابلوهای قدرت
http://cleanroomdesign.persianblog.ir

smhhms

عضو جدید
باسلام به دوستان من دنبال خرید حدود12 عنوان کتاب های مهندس محمودسالاریه در زمینه سرامیک چاپ ونشر دانشگاه آزاداسلامی ساوه هستم وازمشهدوتهران چه ازطریق کتابخانه چه کتابفروشی وچه اینترنت نتونستم موفق به جایی برای خریداین کتابهابشم لطفا راهنماییی چهت خرید ازسایتی حاوی این کتابهاومولف نمایید یا کتاب هارا برایم از آنجا تهیه وارسال نمایید یا هرراهی که به نظرتان عملی است هزینه ها را متقبل می شوم باتشکر از سرعت درپاسخگویی به نیازمن شماره تماس من سیدمحمدحسینی 09376034515

amin jalali.

عضو جدید
سلام:
ورودی 86 رشته دامپزشکی الانم دارم ارشد رشته صنایع غذایی میخونم
وای که چقدر دلم واسه اون روزا تنگ شده، :crying: