ادامه تحصیل در طراحی جامدات

siavashpower

عضو جدید
سلام
من کاردانی نقشه کشی صنعتی دارم.آیا میتونم در رشته کارشناسی طراحی جامدات ادامه بدم؟در کدوم دانشگاه ها؟
و یه سوال دیگه اینکه مهندسی تکنولوژی با مهندسی چه فرقی داره؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من کاردانی نقشه کشی صنعتی دارم.آیا میتونم در رشته کارشناسی طراحی جامدات ادامه بدم؟در کدوم دانشگاه ها؟
و یه سوال دیگه اینکه مهندسی تکنولوژی با مهندسی چه فرقی داره؟
پیشنهاد میکنم جمدات نری، ساخت و تولید بازار کار بهتری داره و همین اینکه به رشتت بیشتر میخوره و هم راحت تره، تو دانشگاه های ازاد، ازاد قزوین که من خوندم جز سه دانشگاه اول حساب میشد خوبم بود، منتهی بازم میگم ساخت و تولید بازار کار خیلی بهتری داره، اگه من اینو اون موقع میدونستم ساخت میخوندم
من خیلی درباره مهندسی تکنولوژِی نمیدونم ولی تا اونجا که میدونم بازار کار خاصی نداره و بیشتر برای صنایع خودرو ست

siavashpower

عضو جدید
پیشنهاد میکنم جمدات نری، ساخت و تولید بازار کار بهتری داره و همین اینکه به رشتت بیشتر میخوره و هم راحت تره، تو دانشگاه های ازاد، ازاد قزوین که من خوندم جز سه دانشگاه اول حساب میشد خوبم بود، منتهی بازم میگم ساخت و تولید بازار کار خیلی بهتری داره، اگه من اینو اون موقع میدونستم ساخت میخوندم
من خیلی درباره مهندسی تکنولوژِی نمیدونم ولی تا اونجا که میدونم بازار کار خاصی نداره و بیشتر برای صنایع خودرو ست

ساخت و تولید دو گرایش ماشین افزار و قالب سازی داره اینا چه فرقی دارن؟
رو تمام مدارک ناپیوسته عنوان مهندسی تکنولوژی میارن که نمیدونم از نظر سازمان مهندسی اینا تو چی فرق دارن؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساخت و تولید دو گرایش ماشین افزار و قالب سازی داره اینا چه فرقی دارن؟
رو تمام مدارک ناپیوسته عنوان مهندسی تکنولوژی میارن که نمیدونم از نظر سازمان مهندسی اینا تو چی فرق دارن؟

فرق گرایشاشو نمیدونم ولی تو ازاد اگه اشتباه نکنم یه دونه ساخت و تولید بیشتر نداریم ولی مطمئن نیستم، بعد تو ایران قالب سازی جای پیشرفت داره ولی در حال حاضر خیلی ضعیفه، ولی کار با سود خوبیه
تو ازاد همچین عنوانی اضافه نمیشه حداقل مدرک من همچین عنوانی نداره

siavashpower

عضو جدید
در آزاد واسه سال 92 ناپیوسته طراحی جامدات داره یا نه؟
اگه میشه یکم در مورد رشته یکم هم در مورد بازار کارش بیشتر توضیح بدین که چرا نسبت به ساخت و تولید کمتره؟

بالا