اخذ لیسانس از دو گرایش صنایع؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم بدونم راهی هست برای کسی که فارغ التحصیل تولید صنعتیه بتونه با گزروندن واحدهای گرایش های دیگه مدرک اون گرایش ها رو هم بگیره؟ ضمن اینکه تولید صنعتی و تحلیل سیستم ها سر جمع 10 واحد اختلاف دارند ولی بعضی جاها فقط یکی از این گرایش ها رو استخدام میکنه!

کسی حالا همچین کاری کرده؟

mohandes1987

عضو جدید
تا اونجایی که من میدونم میتونی یه چند واحدی اضافه پاس کنی ولی دوتا مدرک بهت نمیدن

businessman

عضو جدید
میخواستم بدونم راهی هست برای کسی که فارغ التحصیل تولید صنعتیه بتونه با گزروندن واحدهای گرایش های دیگه مدرک اون گرایش ها رو هم بگیره؟ ضمن اینکه تولید صنعتی و تحلیل سیستم ها سر جمع 10 واحد اختلاف دارند ولی بعضی جاها فقط یکی از این گرایش ها رو استخدام میکنه!

کسی حالا همچین کاری کرده؟

خیر امکانش نیست.:gol:

businessman

عضو جدید
اصلاً لزومی هم به این کار نیست, من بعید می دونم جایی هم باشه که بگه حتماً من گرایش تحلیل می خوام یا تولید چرا که خیلی به هم نزدیکن و اون چند واحد تفاوتشون هم با پاس کردن دروس اختیاریشون جبران میشه. چون دروس اختیاری هر گرایش تخصصی گرایش دیگست.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاً لزومی هم به این کار نیست, من بعید می دونم جایی هم باشه که بگه حتماً من گرایش تحلیل می خوام یا تولید چرا که خیلی به هم نزدیکن و اون چند واحد تفاوتشون هم با پاس کردن دروس اختیاریشون جبران میشه. چون دروس اختیاری هر گرایش تخصصی گرایش دیگست.
من شنیدم بانک ها فقط تحلیل استخدام میکنند، حالا هرچی بیا بگو فرقش 10 واحده که اختیاری پاس کردیم میگه رشتتون توی فرم نیست.

farshid992006

عضو جدید
چرا امکانش هست اما باید دانسجوی ممتاز باشید و همچنین همه ی دانشگاه ها این اجازه رو نمیدن تا زه اگر هم بدن در خواستتون باید تو شورای اموزشی مطرح شه

بالا