[اخبار کارشناسی ارشد عمران]

bahman2

عضو جدید
:w30:
سلام​
[FONT=&quot]این جدول براساس ظرفیت اعلامی سازمان سنجش تهیه شده و به مقایسه ظرفیت پذیرش رشته مهندسی عمران در سال 88 و 87 می‏پردازد . امیدوارم که مورد توجه و استفاده عزیزان قرار گیرد .[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]

پیوست ها

• 5.pdf
    28.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سعیده 69

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام من یه تازه واردم امسال کنکور ریاضی دادم و میخوام انتخاب رشته کنم به مهندسی عمران علاقه دارم ولی شنیدم واسه دخترا بازار کار خوبی نداره و سخته کسی هست منو راهنمایی کنه؟یه رشته یا آینده شغلی و درآمد خوب واسم چیه؟[/FONT] :gol::gol:

bahman2

عضو جدید
سلام
ادامه تحصیل در یک رشته به آیتمهای مهمی بستگی داره . مهمترینش علاقست بعد توانایی ذهنی و پشتکار ، بعد روحیات فردی و سوم سطح علمی شما مجموعه عواملی را
برای موفقیت لازم دارید که همگی در رسیدن به موفقیت لازم و ضروری هستند . سعی کنید درست انتخاب کنید تا در آینده افسوس نخورید . موفق باشید

hamidkurd

عضو جدید
مفید بود .مرسی
دفترجه ی شماره دو کارشناسی ارشد امسال رو کسی داره بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همراه اول

عضو جدید
ثبت نام آزمون ارشد آزاد 92 از روز دوشنبه آغاز مي شود

ثبت نام آزمون ارشد آزاد 92 از روز دوشنبه آغاز مي شود

ثبت نام آزمون سراسري كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي سال 92 از ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخ 09/11/91 آغاز و تا روز شنبه مورخ 21/11/91 ادامه دارد.
دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: داوطلبان علاقه مند به تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد مي توانند از روز دوشنبه ساعت 14:00 به سايت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود براي آزمون سال 92 اقدام كنند.
اقبالي در ادامه افزود: در راستاي تسهيل شرايط ادامه تحصيل براي متقاضيان، هر داوطلب مي تواند براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب كند كه اين انتخاب ها بايد از يك مجموعۀ امتحاني صورت گيرد.
دكتر اقبالي درخصوص ثبت نام فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي كه علاقه مند به ثبت نام در ارزشيابي بدون آزمون هستند، گفت: اين دسته از داوطلبان نيز مي توانند، مستقل از اينكه از كدام واحد دانشگاهي فارغ التحصيل شده اند، 20 رشته/محل را انتخاب كنند، كه شيوۀ گزينش اين دسته از متقاضيان بر اين روال است كه ابتدا در واحد فارغ التحصيلي شان بررسي شده و سپس ساير گزينه ها مورد توجه قرار مي گيرد.
رئيس مركز آزمون درخصوص نحوۀ گزينش آزمون ارشد گفت: پذيرش دانشجو در رشته/محل هاي انتخابي داوطلبان صرفاً براساس نمره كل آنها خواهد بود و ثبت رشته/شهر در انتخاب اول مزيتي را به لحاظ رقابتي ايجاد نخواهد كرد.
اقبالي در ادامه در راستاي كم كردن هزينه هاي شركت در آزمون خانواده ها خاطرنشان كرد: امسال مركز آزمون 46 حوزه امتحاني در سطح كشور درنظر گرفته و داوطلبان مي توانند بدون توجه به 20 رشته/محل هاي انتخابي خود، حوزه امتحاني خود را انتخاب كنند.
اقبالي در ادامه با توجه به افزايش چشمگير تعداد رشته/محل ها نسبت به سال 91 گفت: در سال 91، تعداد 2155 رشته/محل براي انتخاب داوطلبان وجود داشت كه براي سال 92، رشته/محل ها به 3220 معادل 49 درصد افزايش يافته است كه همۀ اين اقدامات در راستاي گسترش آموزش عالي و تحصيلات تكميلي براي علاقه مندان است.
وي در پايان اعلام كرد: زمان برگزاري آزمون در (نهم، دهم و يازدهم) خرداد ماه سال 92 و اعلام نتايج پذيرفته شدگان در شهريور ماه سال 92 خواهد بود.

singlee

عضو جدید
استخدام شرکت نفت 91 مهندس عمران

استخدام شرکت نفت 91 مهندس عمران

کسی در مورد سوالات تخصصی عمران آزمون استخدامی شرکت نفت اطلاعاتی داره؟
سوالات سالهای قبل رو چطور میشه پیدا کرد؟

mohammad.elmi

عضو جدید
شروع ثبت نام آزمون هاي آزمايشي تسلط تعاوني سنجش(ويژه كارشناسي ارشد)

شروع ثبت نام آزمون هاي آزمايشي تسلط تعاوني سنجش(ويژه كارشناسي ارشد)

سلام.امسال آزمون ها8مرحله شده.5تا مرحله اي(25%اول)+(25% دوم)+(50%مجموع اول ودوم)+(25%سوم)+(25%چهارم)+(3آزمون جامع) اولين مرحله هم درتاريخ19مهر92برگذار ميشه.
هزينه8مرحله240000تومان است كه اطلاعات تكميلي رو ميتونيد ازسايت تعاوني سنجش دريافت كنيد.اگرنظرتون رودر مورد اين آزمون ها بدونم ممنون ميشم.موفق باشيد

ELENA71-89

عضو جدید
سلام مهندس.میشه لطفا بگین که مهلت ثبت نام تا چه تاریخی هست؟ و نحوه ی ثبت نام ، حضوریه یا اینترنتی؟

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام.اگربخوايدهمه رو ثبت نام كنيدتا9مهر اما اگر بعضي از آزمون ها مدنظرتون باشه متفاوته مثلا آزمون اول19مهر است كه تا9مهرزمان ثبت نام داره.تا10روز قبل هرآزمون هم مان ثبت نام داريد. آزمونش هم ثبت نام اينترنتي داره البته از سنجش ودانش واسم پيامك اومده كه نمايندگي آزمون سنجش است امافكركنم پول وازشما بگيرند بعد گروهي خودشون ثبت نام كنند بازم اطلاعات بيشترواز سايت بگيريد.آخرين آزمون جامع پارسالش در رشته عمران2066نفر شركت كننده داشته
تاريخ آزمون ها19مهر3آبان17آبان1آذر15آذر6دي20دي و 4بهمن
http://www.sanjeshserv.com/

آخرین ویرایش:

mohammad.elmi

عضو جدید
آزمون آمادگي تعیین سطح(رايگان) ويژه داوطلبان كارشناسي ارشد سال 93

آزمون آمادگي تعیین سطح(رايگان) ويژه داوطلبان كارشناسي ارشد سال 93

باسلام.متن پايين كپي متن سايت تعاوني سنجش است كه جهت اطلاع دوستان قرار داده شده اطلاعات بيشتر در سايت تعاوني سنجشhttp://www.sanjeshserv.com

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، شركت تعاوني خدمات آموزشي بنا به رسالت خود مبني بر فراهم کردن امكانات لازم براي ايجاد آمادگي هرچه بيشتر براي داوطلبان آزمونهاي مقاطع تحصيلي مختلف و با توجه به درخواست داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي، اقدام به طراحي و برنامه‌ريزي براي برگزاري یک مرحله آزمون آمادگی تعیین سطح رایگان در شهریور ماه نموده است.

ویژگیهای آزمون

• رقابت با نفرات برتر کنکور سراسری
• بالاترین جامعه آماری
• طراحی سوالات آزمون توسط اساتید با تجربه
• برگزاری آزمون همزمان در سراسر کشور
• پشتیبانی و مشاوره رایگان بعد از آزمون در سایت های تخصصی هر رشته (طرح همگام سنجش)
• برخورداری از خدمات مشاوره تخصصی حضوری، توسط رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته
• منطبق با آخرین تغییرات اعمال شده در کنکور ارشد
• مناسب ترین و نزدیک ترین سوالات به کنکور

در سالی که گذشت بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور سراسری در آزمونهای آزمایشی شرکت کرده بودند. این موضوع سبب شده است که رقابت بسیار قوی در آزمون‌ها شکل گرفته و در کنار بزرگترین جامعه آماری در کشور، بتوانیم بهترین شبیه سازی رقابت کنکور را نیز داشته باشیم.
لذا، جهت معرفی آزمون‌های آمادگی تسلط به داوطلبین گرامی، یک مرحله آزمون تعیین سطح رایگان در انتهای شهریور ماه برگزار خواهد شد.
داوطلبین می‌بایست جهت حضور در این آزمون، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایند.
http://92.242.195.129/Placementarshad92/index.aspx

fh30

عضو جدید
دانشگاه زبان علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30

دانشگاه زبان علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30در رشته کارداني حرفه اي هنرهاي تجسمي گرافيکدانشجو بدون کنکور می پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت رسمی این دانشگاه علمی کاربردی به آدرس اینترنتی :www.fh30-uast.ac.ir

آخرین ویرایش:

fh30

عضو جدید
دانشگاه خبر نگاری علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30

دانشگاه خبر نگاری علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30

دانشگاه خبر نگاری علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30 در رشته کارداني حرفه اي خبرنگاري بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این دانشگاه به آدرس :www.fh30-uast.ac.irمراجعه شود. :)

fh30

عضو جدید

دانشگاه زبان علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30 در رشته کارداني حرفه اي مترجمي زبان انگليسي – آثار مکتوب و متون رسمي بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30 به آدرس اینترنتی :www.fh30-uast.ac.ir مراجعه کنید.:)

آخرین ویرایش:

ashkannnnnn

عضو جدید
زمان اعلام نتایج نهایی

زمان اعلام نتایج نهایی

سلام دوستان عزیز
به نظرتون امکان داره نتایج نهایی ارشد تا 31 مرداد اعلامب شه؟
هرکی هر چی میدونه کمک کنه...

payam 1234

عضو جدید
من خودم شخصاً از آقای توکلی میخوام که نتیجه شما را بگه که فک کنم یه یک ماهی هست همه را عاصی کردی!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن آقا قبولی خوبه!!!!!!!!!!!!!!
شما کلاً همه کاراتونا کردین و فقط نتیجه تون مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشالله قبول شی که ما را کشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ما که دیگه تحمل نداریم ...

power girl

عضو جدید
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1073

[h=1]اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ زمان اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات ‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1392[/h]
1392/06/03

ضمن آرزوي موفقيت براي كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1392 بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند اطلاعيه اعلام نتايج نهايي اين آزمون به همراه اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ تا تاريخ 6/6/92 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. پذيرفته‌شدگان لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به اطلاعيه مذكور مراجعه نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
خدا به همتون صبر بده...
ایشالا که همگی قبولید،خوبه امسال اعلام نتایج رو 10 روز آوردن جلو...
موفق باشید و توکلتون به خدا باشه

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا به همتون صبر بده...
ایشالا که همگی قبولید،خوبه امسال اعلام نتایج رو 10 روز آوردن جلو...
موفق باشید و توکلتون به خدا باشه

سلام بله منم شنيدم 10 روز آوردن جلو لحظه نفس گير هستش من خودم آزمون ندادم اما ميدونم

چه ميكشن ايشالا كه همه قبول بشن...آمين

sahel70

عضو جدید
من استرس دارم،خدا کی تموم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهمن کنکور میدی برو تا خرداد نتیجه اولیت بیاد ،انخاب رشته میکنی برو تا شهریور که نتیجه نهاییش باد
1سال علافمون کردن
10روز جلو ننداختن،امسال کنکور ارشدو 10 روز جلوتر برگزار کردن ،10 روز از وقت خوندنمونو کم کردن
حالا بایدم نتیجشون نسبت به پارسال زودتر بزنن

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهمن کنکور میدی برو تا خرداد نتیجه اولیت بیاد ،انخاب رشته میکنی برو تا شهریور که نتیجه نهاییش باد
1سال علافمون کردن
10روز جلو ننداختن،امسال کنکور ارشدو 10 روز جلوتر برگزار کردن ،10 روز از وقت خوندنمونو کم کردن

دوست من استرس نداشته باش توكل بخدا همين......:gol:

nazi jooon

کاربر ممتاز
1سال علافمون کردن
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:surprised:
خب 10 روز زودتر شروع میکردی به خوندن!
اصلا همون روزا که شروع کردی رو خوب خونده باشی الان دیگه نباید نگران باشی

sahel70

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:surprised:
خب 10 روز زودتر شروع میکردی به خوندن!
اصلا همون روزا که شروع کردی رو خوب خونده باشی الان دیگه نباید نگران باشی
برا کنکوری 1ساعتم یه ساعته ،10 روز که یه عمره
اونم 10 روز آخر که اصل مروره ، از وسطی دی ماهم گرفتار امتحانای ترمتی من ترم 7م کنکور دادم ،بزار خودت کنکوری بشی بعد ارزش 1 ساعتم می فهمی
استرسو همه دارن ربطی به خوندن نداره ،من تازه رتبمم خوب شده ولی خب بلاخره آدم نگرانه ببینه اون رشته ای کهه میخوادو میاره یا نه،یا کدوم دانشگاه قبول میشه و ................

nazi jooon

کاربر ممتاز
برا کنکوری 1ساعتم یه ساعته ،10 روز که یه عمره
اونم 10 روز آخر که اصل مروره ، از وسطی دی ماهم گرفتار امتحانای ترمتی من ترم 7م کنکور دادم ،بزار خودت کنکوری بشی بعد ارزش 1 ساعتم می فهمی
استرسو همه دارن ربطی به خوندن نداره ،من تازه رتبمم خوب شده ولی خب بلاخره آدم نگرانه ببینه اون رشته ای کهه میخوادو میاره یا نه،یا کدوم دانشگاه قبول میشه و ................
عزیزم من ترم 3 ارشدم...

بالا