اخبار لینوکس

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درواقع کاربران فدورا یک جورایی موش آزمایشگاهی برای RedHat Enterprise هستند.

تو مطمئنی که ردهت بر پایه فدورا ااا؟؟؟؟
اگر به تاریخ یک سری بزنی متوجه میشی که دقیقا برعکسه! در واقع بعد از نسخه ردهت 6 دیگه تولید نشد و به دو دسته تقسیم شد(Ferdora , RedHat Enterprise)
فدورا نسخه آزمایشی برای RedHat Enterprise , RedHat Enterprise برای شرکت های تجاریه اگه اون شرکت نیاز به یک متخصص ردهت داشته باشد شما هم خوبه که ردهت رو یاد بگیرید اگه برای مصرف شخصی بین این دو میخواهید انتخاب کنید من فدورا رو توصیه میکنم چون واقعا به تمامیه امکانات ردهت نیازی ندارید
با توجه به رشته ای که خوندی خودم Slackware رو توصیه میکنم یاد بگیری (برای مصرف شخصی فوق العاده است)

سلام...
چی بگم والله...
ولی تا جایی که من خبر دارم و از تعداد افراد زیادی هم شنیدم... ردهت درسته که قدیمی تر هستش..ولی دلیل نشد عزیز...
ردهت یه مدت تولید شد... بعد اومدند برای ارتقا و بروز بودن...فدورا رو پیشتاز کرد...ردهت شد چند قدم عقب تر...
یعنی فدورا اول یه سری بسته ها رو تست می کنه..نقاط قوت و ضعفش رو تست می کنه...بعد... ردهت بازم نگاه می کنه..اگه به درد بخوره و سوراخ سمبه ای تویه نرم افزار نباشه اون رو لحاظ می کنه...
برای بقیه مطالب هم حسش نیست توضیح بدم...
باتشکر...

Unline

عضو جدید
سلام عرض می کنم خدمت دوستان

عزیزانی که با لینوکس در مورد مباحث امنیتی هم کار می کنند - نگاهی به توزیع جدید لینوکس - که کهری از گروه Offensive Security هست بندازن

این توزیع Kali Linux نام داره که نسخه ی آپگرید شده ی توزیع معروف Backtrack هست که به تازگی منتشر شده و از انعطاف بسیار بالایی برخورداره و بسیاری از مشکلات بک ترک درش برطرف شده

سایت مرجع :

کد:
[URL="http://www.kali.org"]www.kali.org[/URL]
میتونید این سایت رو مطالعه بفرمایید و از همون جا این توزیع رو دانلود کنید - چیزی در حدود 2 گیگابایت حجم داره

موفق باشید

طیبه

عضو جدید
سلام بچه ها
من سیستم عامل لینوکس روی ماشین مجازی vmware player نصب کردم.هنگام login کردن برای یوزر و پسورد ارور میده.چکار کنم.
ممنون میشم کمکم کنید

Aydin_

عضو جدید
سلام بچه ها
من سیستم عامل لینوکس روی ماشین مجازی vmware player نصب کردم.هنگام login کردن برای یوزر و پسورد ارور میده.چکار کنم.
ممنون میشم کمکم کنید

سلام
1 . لینوکس سیستم عامل نیست . لینوکس اسم هسته مجموعه ای از سیستم عاملهاست که گنولینوکس نامیده میشن
2 . کدوم توزیع رو نصب کردین ؟

masoudrko

عضو جدید
سلام دوستان منم در حد دسکتاپ یه چیزایی بلدم توزیع مینیت و ابونتو و سنت او اس و چند تا توزیع دیگه را امتحان کردم و در اخر هم از فدورا استفاده میکنم اگر کمکی از دستم بر بیاد و به حرفه ای ها بر نخوره هستم در خدمتتون
در ضمن واقعا جای خالی گنو لینوکس توی این انجمن خالیه واقعا لطفا زودتر را بندازین تالارشا

elham_7018

عضو جدید
سلام دوستان من با اینکه رشتم معماریر هست لینوکس ر دوس دارم و باهاش کا میکنم البته یکم هم کار با ترمنال رو بلدم ...

hbigdeli

عضو جدید
سلام
من خیلی دوس دارم کارکردن با لینوکس رو یاد بگیرم. به نظرتون از کجا شروع کنم؟

pegaht

عضو جدید
سلام من تازه میخوام با لینوکس کار کنم
چجوری تحت ماشین مجازی نصبش کنم؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز