اجرای Hysys در ویندوز7

S.M.Miraiee

عضو جدید
سلام،دوستان کسی نمی دونه چه طور می شه نرم افزار Hysys رو در ویندوز 7 نصب و اجرا کرد؟
ممنون

S.M.Miraiee

عضو جدید
سلام،دوستان کسی نمی دونه چه طور می شه نرم افزار های سیس رو در ویندوز 7 نصب و اجرا کرد؟
ممنون

hormozdi

عضو جدید
دوست عزیز شما می توانید به تاپیکهای مربوط به Aspen مراجعه کنید. فکر کنم نسخه ویندوز 7 این نرم افزار موجود باشد.

mehdi5720

عضو جدید
سلام،دوستان کسی نمی دونه چه طور می شه نرم افزار های سیس رو در ویندوز 7 نصب و اجرا کرد؟
ممنون

دوست عزیز بهترین راه حل این مشکل اینه که از یک Virtual Machine مثل VMware استفاده کنی
اول VMware متناسب با سیستمت (32 bit یا 64 bit) رو نصب می کنی و بعد روش یه ویندوز XP میریزی و بعدش رو ویندوز XP هر نرم افزاری خواستی نصب می کنی.;)
ضمن اینکه اگه سیستمت 64bit باشه این ویندوز ایکس پی 32 bit هستش و مشکلاتت ازین بابت هم حل میشه ....

S.M.Miraiee

عضو جدید
راستی شنیدم که یه نسخه Hysys2006رو روی ویندوز7 می شه اجرا کرد ،کسی احیانا از اون خبر نداره،یا فایلش رو نداره
من خودم Hysys 2006 دارم اما روی ویندوزم اجرا نمی شه

sunnyadamak

عضو جدید
دوستانی که ویندوز 7 دارند می تونن ابتدا برنامه Windows XP Mode رو نصب کنن و سپس هایسیس رو در محیط این نرم افزار نصب کنن، باید بگم که در صورت نصب Windows XP Mode هر نرم افزاری که با 7 سازگار نیست می تونید نصب کنید

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
خیلی راحت و ریلکس Hysys 3.2 را میتونید در Windows 7 نصب کنید و استفاده کنید
منتها 2 تا مسئله اینجا وجود داره
اولیش اینه که گاهی_در ویستا هم این اتفاق میفته_هایسیس یهو میپره بیرون بدون save هیچی!!
خب این تنها مشکلیه که خیلی بندردت اتفاق میفته و کاریش هم نمیشه کرد
فقط سعی کنید در Properties در Compatibility تیک Windows XP را بزنید و بعلاوه حتما Run as Administrator هم انجام بدید.
مورد دوم اینه که ممکنه دوستان بگن لایسنسش دیگه بخاطر اینکه سال 2011ست الان دیگه کار نمیکنه؛
برای این مسئله میتونید تاریخ سیستمتون را تغییر بدید
من خودم با این حرکت راحت نیستم
پس میتونید از نرم افزارهاییکه میان" shortcut میسازند در زمان مطلوب"استفاده کنید.....نرم افزارهایی مثل RunAsDate یا Time stopper که هر دو رایگان و قابل دانلود هستند
فکر میکنم جواب خواهید گرفت

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

نرم افزار Hysys روی ویندوز 7، 32 بیتی بدون مشکل نصب می شود، ولی روی 7، 64 بیتی مشکل دارد.

بهترین راه ویندوز مجازی هست.

sh_banilohi

عضو جدید
سلام دوستان
من که روی 64 بیتی نصب کردم
مشکلی هم با هم نداریم
ابته ویندوزم اورجیناله
کسی خواست نرم افزاراش هست
پیغام خصوصی بدین
یاحق

k_siroos

مدیر بازنشسته
میشه ورژن دقیق نرم افزارتون رو بگین ... چون ویندوز 64 بیت مشکل داره با اسپن هایسیس .

samane65

عضو جدید
سلام و خسته نباشید خدمت شما. من hysys رو روی windows 7 32 bit عادی نصب کردم و بعد هم طبق read me دو فایل strgxi2.dll و lservrc رو به قسمتهایی که گفته بود paste کردم. زمان سیستم رو هم به 2007 بردم اما وقتی اجرا میکنم این پیغام رو میده No Net 18. No such feature recognized by server
NetworkBroadcast 17. No servers responded to client broadcast
و اسم خطا هم license failed هست. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohsen3857

عضو جدید
با سلام
آقا نمیشه فقط روی xp جواب می ده شما باید ویندوز xp service2&3 رو نصب کنی چون فقط روی اینها جواب می ده

mohsen3857

عضو جدید
با سلام هایسیس روی سون جواب نمی ده فقط اکس پی اونم سرویس پک 2 یا 3

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام هایسیس روی سون جواب نمی ده فقط اکس پی اونم سرویس پک 2 یا 3

با سلام
آقا نمیشه فقط روی xp جواب می ده شما باید ویندوز xp service2&3 رو نصب کنی چون فقط روی اینها جواب می ده

سلام دوستان
چرا که نشه میشه
من هم هایسیس 3.2 و هم aspen hysys 2010 یا همون 7.2 رو روی ویندوز 7 نصب کردن البته باید ویندوزت 32 بیت و نسخه ult باشه (یعنی مثلا روی home کا نمی کنه )
در ضمن برای نصب 3.2 باید اول تاریخ کامپیوتر رو ببری عقب بعد نصب کنی چون بعد نصب خطا میده
در ضمن اگه تونستید این کرک جدید هایسیس رو نصب کن
این کرک نیاز به تغییر تاریخ نداره و برای تمامی تاریخها کار میکنه

این هم تایپیک کرک
توجه توجه ..::: دانلود کرک hysys برای سال 2010 به بعد ::..

areflahij

عضو جدید
روش نصب hysys یا Aspen (یا هر نرم افزار دیگه ای که برا ویندوز 32 بیت نوشته شده) روی ویندوز سون 64 بیتی:
1)روی فایل Setup.exe برنامه موردنظر کلیک راست می کنیم و گزینه troubleshoot compatibility رو انتخاب می کنیم.
2)troubleshoot program را انتخاب می کنیم.
3) گزینه The program worked in earlier versions of windows but won't install or run now را تیک زده و next میزنیم.
4) یکی از ویندوز های 32 بیتی را انتخاب می کنیم( مثلا XP service pack2) و next میزنیم.
5) start the program را کلیک میکنیم. و مراحل نصب برنامه را انجام می دهیم.

به همین راحتی...

lamra

عضو جدید
در موقع نصب Aspen 7.2این ارور رو می ده می خواستم بدونم مشکل چی هست ویندوز من هم 64 بیتی 7 هست
654.jpg

lamra

عضو جدید
بحث سر این هست که ویندوز اورجینال هست و امکان تعویض ویندوز وجود نداره

hooman.s.sh

عضو جدید
با سلام به همه از راهنمایتون ممنونم ولی من هنوز با نصب روی 7 64 بیتی مشکل دارم و موقع نصب می پره بیرون می نویسه your system has not been modified و نصب ناتمام می ماند

H-Engineer

عضو جدید
سلام دوستان
چرا که نشه میشه
من هم هایسیس 3.2 و هم aspen hysys 2010 یا همون 7.2 رو روی ویندوز 7 نصب کردن البته باید ویندوزت 32 بیت و نسخه ult باشه (یعنی مثلا روی home کا نمی کنه )
در ضمن برای نصب 3.2 باید اول تاریخ کامپیوتر رو ببری عقب بعد نصب کنی چون بعد نصب خطا میده
در ضمن اگه تونستید این کرک جدید هایسیس رو نصب کن
این کرک نیاز به تغییر تاریخ نداره و برای تمامی تاریخها کار میکنه

این هم تایپیک کرک
توجه توجه ..::: دانلود کرک hysys برای سال 2010 به بعد ::..

ولی جواد جان من روی ویندوز 64 اونم از نوع home اسپن هایسیس 7.3 نصب کردم.چطور واسه من کار میکنه؟

hex6789

عضو جدید
با سلام به همه از راهنمایتون ممنونم ولی من هنوز با نصب روی 7 64 بیتی مشکل دارم و موقع نصب می پره بیرون می نویسه your system has not been modified و نصب ناتمام می ماند

اگه تو روند نصب حرفه ای نیستی، حتما توصیه میکنم از ورژن 7.2 استفاده کنی و سراغ 7.3 با دنگ و فنگای زیادش نری :D
اینم پست حاوی لینک راهنمای نصب 7.2:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...AspenONE-7-3?p=4248651&viewfull=1#post4248651

البته مال ویندوز xp هستش اما فرق چندانی نداره. من به راحتی رو نسخه 64بیتی و 32بیتی ویندوز سون نصبش کردم و کار کرد ...

H-Engineer

عضو جدید
اگه تو روند نصب حرفه ای نیستی، حتما توصیه میکنم از ورژن 7.2 استفاده کنی و سراغ 7.3 با دنگ و فنگای زیادش نری :D
اینم پست حاوی لینک راهنمای نصب 7.2:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/311178-انتظارها-به-سر-آمد-AspenONE-7-3?p=4248651&viewfull=1#post4248651

البته مال ویندوز xp هستش اما فرق چندانی نداره. من به راحتی رو نسخه 64بیتی و 32بیتی ویندوز سون نصبش کردم و کار کرد ...

نصب 7.2 با نصب 7.3 که فرقی نداره!
البته اکثر ارور هایی که از بچه ها میگیره ایراد SQL SERVER هست.
دانلود آموزش نصب SQL Server 2008 R2 Developer